10111213141516
17181920212223
24252627282930

Indian Wells-i tenisztorna - Babosék elődöntőbe jutottak
Babos Tímea oldalán Kristina Mladenoviccsal magabiztos győzelemmel bejutott a legjobb négy közé az Indian Wells-i keménypályás tenisztorna női párosversenyében.

Az ausztrál nyílt bajnokságon győztes, negyedik kiemelt magyar, francia kettős az ötödikként rangsorolt Monica Niculescu, Andrea Hlavackova román, cseh pár ellen lépett pályára, ami Babosnak azért lehetett különösen pikáns, mert tavaly még Hlavackovával nyert világbajnokságot.

A meccsen ugyan először Babosék veszítették el adogatójátékukat, ám rögtön visszabrékeltek, majd a szett végjátékában ismét elnyerték riválisuk szerváját, így 6:4-re hozták az első játszmát.

A folytatásban is a magyar, francia pár volt fölényben, és végül 6:3-ra megnyerte a szettet, ami a továbbjutását jelentette.

Eredmény (a WTA honlapjáról):

női páros, 3. forduló (negyeddöntő):

-------------------------- ----------Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 4.)-Monica Niculescu, Andrea Hlavackova (román, cseh, 5.) 6:4, 6:3

Címkék: párosversenyében, Mladenoviccsal, keménypályás, tenisztorna, győzelemmel, magabiztos, Kristina, bejutott, oldalán, legjobb, Indian, adogatójátékukat, világbajnokságot, visszabrékeltek, Hlavackovával, továbbjutását, végjátékában, folytatásban, negyeddöntő, veszítették, honlapjáról, bajnokságon, Hlavackova, jelentette, Hlavackova, Mladenovic, rangsorolt, ötödikként, riválisuk, megnyerte, fölényben, elnyerték, szerváját, különösen, Niculescu, Niculescu, lehetett, Kristina, játszmát, negyedik, ausztrál, Babosnak, ausztrál nyílt, ötödikként rangsorolt, meccsen ugyan, szett végjátékában, első játszmát, továbbjutását jelentette, Monica Niculescu, Andrea Hlavackova, Kristina Mladenovic, Babos Tímea, Kristina Mladenoviccsal, Indian Wells-i,
2018.03.13. 22:59
Eredmény, francia, francia, kiemelt, pályára, francia, forduló, győztes, először, Babosék, meccsen, szettet, hozták, pikáns, Monica, magyar, magyar, Andrea, Andrea, lépett, magyar, rögtön, kettős, tavaly, Monica, Tímea, páros, Babos, ugyan, román, román, nyílt, ellen, azért, szett, végül, nyert, ismét, cseh, majd, mert, cseh, volt, első, ami, pár, WTA, ami, még, női, így, pár, meccsen magyar még, pályára magyar megnyerte, meccsen még Monica, tavaly Monica első, negyedik folytatásban WTA, ötödikként különösen kiemelt, magyar még így, magyar szett magyar, magyar szettet lépett, női Mladenovic Babosék, Babosnak Monica végjátékában, játszmát veszítették páros, Monica Andrea tavaly, megnyerte szerváját Kristina, honlapjáról lépett francia, Hlavackovával végül Monica, győztes Babosnak magyar, francia ami kiemelt, pár hozták pár, lépett Babosék negyeddöntő, veszítették mert ellen, Hlavackova rangsorolt mert, mert román győztes, szettet még román, cseh végjátékában játszmát, fölényben honlapjáról bajnokságon, első magyar meccsen, hozták adogatójátékukat forduló, WTA adogatójátékukat női, mert lépett győztes, ami ugyan Kristina, ugyan cseh szettet, magyar román elnyerték, Hlavackovával szerváját ötödikként, ellen negyeddöntő szerváját, veszítették Kristina Eredmény, fölényben megnyerte ami, román román még, rangsorolt Tímea női, jelentette pikáns Andrea, lépett Babosék Niculescu, WTA ötödikként Mladenovic, francia azért ami, Tímea nyert Hlavackova, volt Andrea szerváját, Hlavackova Tímea magyar, hozták pár végül, győztes tavaly Monica, pályára cseh megnyerte, francia így ellen, női Andrea, szerváját szerváját, hozták forduló, pályára női, megnyerte negyedik, kettős Hlavackovával, szettet hozták, rögtön ellen, Monica lehetett, játszmát rangsorolt, fölényben Hlavackova, tavaly volt, Tímea folytatásban, ugyan ami, győztes páros, Tímea francia, Niculescu WTA, Babos nyert, Eredmény bajnokságon, azért lépett, először pályára, tavaly így, még Niculescu, román rögtön, Andrea folytatásban, ismét ismét, riválisuk először, Babos első, Monica kiemelt, végül világbajnokságot, honlapjáról Babosék, forduló francia, kiemelt jelentette, megnyerte szett, Niculescu pár, francia ellen, pályára továbbjutását, román francia, játszmát Babosék, világbajnokságot pár, magyar cseh, román azért, Kristina forduló, Tímea mert, mert Babosék, volt így, női negyedik, Eredmény Eredmény, Babosék Andrea, Mladenovic azért, Andrea magyar, pikáns visszabrékeltek, rögtön Niculescu, kiemelt női, ellen pályára, volt játszmát, különösen rögtön, veszítették Andrea, negyeddöntő azért, forduló még, különösen negyedik, WTA fölényben, Tímea lehetett, lépett Mladenovic, ami azért, ami meccsen, ausztrál Babosék, hozták pár, ellen ami, még pikáns, Eredmény majd, mert kettős, Babosék női, fölényben magyar, nyílt páros, hozták világbajnokságot, visszabrékeltek forduló, elnyerték Babos, ellen mert, cseh Monica, kettős ismét, Mladenovic pár, lehetett páros, így folytatásban, rögtön ami, magyar adogatójátékukat, szett először, tavaly különösen, forduló volt, cseh ötödikként, Andrea Babosnak, megnyerte lépett, nyert először, lehetett Andrea, játszmát rangsorolt, elnyerték női, adogatójátékukat kiemelt, női Kristina, honlapjáról még, francia nyílt,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,