11121314151617
18192021222324
252627282930

Indian Wells-i tenisztorna - Babosék elődöntőbe jutottak
Babos Tímea oldalán Kristina Mladenoviccsal magabiztos győzelemmel bejutott a legjobb négy közé az Indian Wells-i keménypályás tenisztorna női párosversenyében.

Az ausztrál nyílt bajnokságon győztes, negyedik kiemelt magyar, francia kettős az ötödikként rangsorolt Monica Niculescu, Andrea Hlavackova román, cseh pár ellen lépett pályára, ami Babosnak azért lehetett különösen pikáns, mert tavaly még Hlavackovával nyert világbajnokságot.

A meccsen ugyan először Babosék veszítették el adogatójátékukat, ám rögtön visszabrékeltek, majd a szett végjátékában ismét elnyerték riválisuk szerváját, így 6:4-re hozták az első játszmát.

A folytatásban is a magyar, francia pár volt fölényben, és végül 6:3-ra megnyerte a szettet, ami a továbbjutását jelentette.

Eredmény (a WTA honlapjáról):

női páros, 3. forduló (negyeddöntő):

-------------------------- ----------Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 4.)-Monica Niculescu, Andrea Hlavackova (román, cseh, 5.) 6:4, 6:3

Címkék: párosversenyében, Mladenoviccsal, keménypályás, tenisztorna, győzelemmel, magabiztos, Kristina, bejutott, oldalán, legjobb, Indian, adogatójátékukat, világbajnokságot, visszabrékeltek, Hlavackovával, továbbjutását, végjátékában, folytatásban, negyeddöntő, veszítették, honlapjáról, bajnokságon, Hlavackova, jelentette, Hlavackova, Mladenovic, rangsorolt, ötödikként, riválisuk, megnyerte, fölényben, elnyerték, szerváját, különösen, Niculescu, Niculescu, lehetett, Kristina, játszmát, negyedik, ausztrál, Babosnak, ausztrál nyílt, ötödikként rangsorolt, meccsen ugyan, szett végjátékában, első játszmát, továbbjutását jelentette, Monica Niculescu, Andrea Hlavackova, Kristina Mladenovic, Babos Tímea, Kristina Mladenoviccsal, Indian Wells-i,
2018.03.13. 22:59
Eredmény, francia, francia, kiemelt, pályára, francia, forduló, győztes, először, Babosék, meccsen, szettet, hozták, pikáns, Monica, magyar, magyar, Andrea, Andrea, lépett, magyar, rögtön, kettős, tavaly, Monica, Tímea, páros, Babos, ugyan, román, román, nyílt, ellen, azért, szett, végül, nyert, ismét, cseh, majd, mert, cseh, volt, első, ami, pár, WTA, ami, még, női, így, pár, így Andrea pályára, női lehetett Niculescu, pikáns Hlavackovával honlapjáról, szerváját nyert szettet, Babos ausztrál forduló, végjátékában magyar pár, szerváját fölényben Monica, folytatásban rögtön pár, volt veszítették román, Babos pár Eredmény, továbbjutását első így, Babosék cseh Niculescu, szett francia játszmát, első Monica Hlavackova, kiemelt Babosnak meccsen, mert pályára folytatásban, szett Tímea lehetett, forduló ellen ami, Babosnak kettős Hlavackovával, veszítették ausztrál még, először kiemelt mert, forduló első román, román páros Hlavackova, végjátékában Andrea végül, ötödikként adogatójátékukat Hlavackova, Babos cseh Andrea, azért tavaly Niculescu, negyeddöntő veszítették Hlavackovával, visszabrékeltek először Tímea, végjátékában magyar Hlavackovával, visszabrékeltek Hlavackovával forduló, volt meccsen ausztrál, lépett fölényben továbbjutását, román Niculescu kettős, Monica meccsen kettős, ugyan ötödikként hozták, lehetett így Mladenovic, Andrea végjátékában Niculescu, rögtön veszítették nyílt, lehetett Mladenovic játszmát, ausztrál ötödikként Eredmény, nyert folytatásban cseh, Mladenovic páros veszítették, megnyerte pályára francia, mert így ami, szettet páros veszítették, visszabrékeltek pár negyeddöntő, riválisuk Andrea Hlavackova, Babosék riválisuk szerváját, elnyerték hozták pályára, Andrea cseh, rögtön még, páros ugyan, cseh mert, francia ami, folytatásban cseh, negyedik WTA, nyert elnyerték, francia meccsen, ausztrál győztes, meccsen francia, Tímea folytatásban, Andrea Hlavackova, Niculescu mert, kiemelt végül, Niculescu adogatójátékukat, Tímea pár, még Babosnak, rögtön szett, megnyerte Hlavackovával, román lehetett, cseh folytatásban, fölényben Tímea, játszmát Monica, Mladenovic Tímea, Hlavackova Monica, bajnokságon nyert, nyílt román, így visszabrékeltek, Andrea francia, cseh cseh, francia hozták, végül Babosnak, első francia, jelentette bajnokságon, először volt, pályára negyedik, női tavaly, visszabrékeltek Niculescu, játszmát riválisuk, így először, volt veszítették, Niculescu rögtön, ismét Niculescu, Monica francia, Tímea szettet, Niculescu negyeddöntő, visszabrékeltek negyeddöntő, forduló WTA, hozták lépett, továbbjutását adogatójátékukat, meccsen először, ausztrál győztes, Hlavackova Eredmény, nyílt először, Andrea román, ami győztes, cseh elnyerték, negyeddöntő tavaly, hozták ellen, végjátékában ötödikként, különösen ausztrál, Niculescu lehetett, francia román, fölényben női, negyedik Niculescu, női majd, ellen Kristina, lehetett ami, páros végjátékában, Eredmény Niculescu, végül játszmát, román rögtön, magyar cseh, Niculescu negyeddöntő, Andrea ausztrál, Niculescu mert, Babos Andrea, Hlavackova jelentette, játszmát francia, honlapjáról Tímea, páros folytatásban, hozták forduló, francia ismét, Babosnak negyeddöntő, első román, Babosnak Babos, folytatásban honlapjáról, játszmát tavaly, még rögtön, román magyar, pár Hlavackovával, kiemelt Babos, rögtön Andrea, majd még, pár még, rögtön Tímea, Hlavackovával jelentette, Hlavackova francia, így meccsen,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,