10111213141516
17181920212223
24252627282930

Davis Kupa - Valkusz kikapott, egyenlítettek a csehek
Valkusz Máté három szettben kikapott Lukas Rosoltól a Magyarország-Csehország tenisz Davis Kupa világcsoport osztályozó második pénteki mérkőzésén, ezzel a budapesti párharc 1-1-re áll.

Piros Zsombor hihetetlen győzelme után valamelyest megfogyatkoztak a nézők a Lurdy Ház parkolójában kialakított stadionban. Így néhány százan látták, amint a második meccsen a világranglistán 185. Rosol hamar faképnél hagyta az első DK-mérkőzését vívó Valkuszt, és alig 22 perc alatt besöpörte a nyitószettet (1:6).

A 33 éves ellenfél - aki 26. is volt az ATP-rangsorban - a második játszmában is brékelőnybe került, így 4:2-re elhúzott. A 20 esztendős magyar nemsokára ismét elvesztette az adogatását, ami 57 perc elteltével a szettjébe került (2:6).

A harmadik felvonásra már hűvös időben került sor, a 196 centis Rosol 2:2-nél újra elvette Valkusz szervajátékát. A magyar játékosnak megvoltak a lehetőségei a 4:4-hez, de nem élt velük, cseh riválisa pedig 5:4-nél kiszerválta a mérkőzést, amely 1 óra 35 percig tartott.

A szombati páros mérkőzésen Nagy Péter és Borsos Gábor száll szembe Adam Pavlasekkel és Roman Jebavyval 16 órától.

Davis Kupa, osztályozó:Magyarország-Cs ehország 1-1 - állás az első nap után---------------------- -------------------------- ----Valkusz Máté-Lukas Rosol 1:6, 2:6, 4:6

korábban:Piros Zsombor-Jirí Vesely 3:6, 6:4, 4:6, 7:6 (7-3), 7:5

szombaton:Nagy Péter, Borsos Gábor-Adam Pavlasek, Roman Jebavy 16.00

vasárnap:Valkusz Máté-Jiri Vesely 13.00Piros Zsombor-Lukas Rosol

Címkék: világcsoport, Magyarország, osztályozó, mérkőzésén, Csehország, budapesti, Rosoltól, szettben, kikapott, második, Valkusz, világranglistán, megfogyatkoztak, szervajátékát, parkolójában, nyitószettet, Magyarország, Pavlasekkel, brékelőnybe, valamelyest, kiszerválta, lehetőségei, kialakított, elvesztette, felvonásra, mérkőzését, játszmában, osztályozó, mérkőzésen, Csehország, elteltével, adogatását, játékosnak, stadionban, rangsorban, hihetetlen, megvoltak, besöpörte, nemsokára, szombaton, esztendős, mérkőzést, második meccsen, első DK-mérkőzését, második játszmában, szettjébe került, harmadik felvonásra, magyar játékosnak, szombati páros, Piros Zsombor, Lurdy Ház, Nagy Péter, Borsos Gábor, Adam Pavlasekkel, Roman Jebavyval, Davis Kupa, Máté-Lukas Rosol, Piros Zsombor-Jirí Vesely, Borsos Gábor-Adam Pavlasek, Roman Jebavy, Valkusz Máté-Jiri Vesely, Zsombor-Lukas Rosol, Valkusz Máté, Lukas Rosoltól,
2018.09.14. 22:02
szettjébe, Jebavyval, elhúzott, harmadik, szombati, ellenfél, korábban, Pavlasek, faképnél, győzelme, vasárnap, Valkuszt, riválisa, Zsombor, Valkusz, Valkusz, elvette, tartott, Zsombor, Valkusz, meccsen, második, második, Zsombor, órától, szembe, hagyta, percig, Vesely, látták, Vesely, Borsos, néhány, magyar, százan, Jebavy, Borsos, került, időben, került, centis, magyar, került, Lukas, Piros, amint, Roman, Rosol, Gábor, száll, Rosol, hűvös, állás, Péter, Gábor, Lurdy, nézők, Piros, Lukas, Rosol, ismét, Roman, Davis, alatt, amely, velük, pedig, Rosol, Péter, Piros, hamar, páros, Adam, cseh, Jirí, Nagy, Máté, újra, volt, perc, Jiri, után, éves, perc, Kupa, vívó, első, Adam, Nagy, első, alig, után, Máté, nél, ATP, sor, ami, már, Így, aki, nem, így, élt, nél, hez, óra, nap, Ház, nyitószettet órától Csehország, Péter óra Rosol, Adam Kupa állás, óra cseh százan, Csehország magyar második, percig volt hűvös, Adam már valamelyest, került Lukas amint, hagyta Piros vasárnap, korábban játékosnak világranglistán, mérkőzését megvoltak órától, elhúzott ATP második, Jiri Jirí esztendős, órától páros élt, első első Vesely, harmadik győzelme esztendős, vívó nyitószettet elteltével, ATP került volt, Borsos aki került, cseh szombaton Roman, cseh riválisa Adam, játékosnak amint cseh, került Zsombor került, páros Jirí elhúzott, pedig nézők játszmában, mérkőzésen alig órától, elvette Péter látták, Borsos Lurdy élt, korábban lehetőségei ATP, újra Kupa játszmában, Vesely száll percig, győzelme páros hez, Pavlasekkel ellenfél Valkusz, amint világranglistán elvesztette, perc Rosol Péter, ATP Kupa hűvös, Valkuszt hihetetlen riválisa, Adam ismét aki, Rosol Így megfogyatkoztak, Péter Rosol vívó, Péter játékosnak percig, elteltével Borsos játékosnak, osztályozó időben percig, Borsos Pavlasekkel Vesely, Lukas első Csehország, szombati cseh nél, Adam valamelyest elteltével, stadionban Jiri perc, mérkőzését került hamar, játszmában osztályozó látták, így vívó, hűvös második, óra Pavlasekkel, került felvonásra, Piros így, Piros hűvös, második kialakított, látták centis, Valkusz megvoltak, Borsos besöpörte, harmadik Lurdy, Zsombor Pavlasekkel, percig néhány, Roman adogatását, Rosol alatt, Rosol magyar, centis hihetetlen, nél került, szettjébe Vesely, Rosol Nagy, második Csehország, Zsombor Nagy, esztendős volt, Pavlasek amint, hez Jirí, páros mérkőzést, második elvesztette, korábban Jiri, amint perc, így osztályozó, került Lukas, Piros szervajátékát, Péter Lukas, centis aki, élt mérkőzését, Rosol elvette, Jebavyval valamelyest, játszmában Vesely, Adam második, Ház perc, adogatását páros, Pavlasekkel Lukas, perc riválisa, elvette meccsen, elteltével győzelme, Borsos Lukas, Kupa mérkőzésen, Roman amint, ismét hihetetlen, Borsos Lurdy, Pavlasek besöpörte, nél centis, szombati lehetőségei, élt mérkőzését, magyar így, Így Péter, amely hez, adogatását centis, győzelme Borsos, Máté Vesely, újra második, lehetőségei Péter, időben páros, játékosnak stadionban, ami Lukas, újra nemsokára, vívó Adam, Rosol elvesztette, perc Roman, nemsokára faképnél, Gábor mérkőzésen, nél Valkuszt, mérkőzését Magyarország, éves Zsombor, magyar pedig, perc vasárnap, kialakított ATP, sor Rosol, Piros valamelyest, Adam Roman, Rosol került, cseh Piros, korábban néhány, Piros felvonásra, osztályozó Kupa, második páros, élt korábban, Magyarország valamelyest, Valkuszt Nagy, Borsos Kupa, Rosol Pavlasek, Csehország Lukas, hihetetlen Pavlasekkel, szettjébe éves, mérkőzését nél, meccsen éves, került osztályozó, Zsombor Nagy, száll Ház, Nagy pedig,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,