21222324252627
28293031

3. kicsoda57 599
Labdarúgó NB I - A címvédő Honvéd otthonában kapott ki az Újpest
A címvédő Budapest Honvéd hazai pályán 2-1-re legyőzte az Újpestet szombaton a labdarúgó OTP Bank Liga ötödik fordulójában.

A kispestiek immáron 15 mérkőzés óta veretlenek otthon, s vezetik a tabellát.

OTP Bank Liga, 5. forduló:Budapest Honvéd-Újpest FC 2-1 (0-1)--------------------- --------------Bozsik Stadion, 3478 néző, v.: Farkas Á.

gólszerzők: Lanzafame (73.), Kamber (82.), illetve Zsótér (8.)

sárga lap: Kamber (55.), Baráth (93.)

Honvéd:

-------Gróf - Laczkó (Kabangu, 65.), Deák (Danilo, a szünetben), Lovric (Bobál D., 65.), Baráth, Latifu - Nagy G., Kamber, Herjeczki - Eppel, Lanzafame

Újpest:

-------Pajovic - Mohl, Litauszki, Bojovic, Pauljevic - Windecker, Sankovic, Zsótér (Simon K., 74.), Nagy D., Obinna - Novothny (Tischler, 74.)

Korán vezetést szerzett az Újpest Zsótér révén, sőt az előző szezonban még a kispestieket erősítő futballista könnyedén tovább növelhette volna az előnyt, de nyolc méterről gyakorlatilag az üres kapu mellé passzolt. A folytatásban feljött a Honvéd, de Baráth révén csak kapufáig jutott.

A fordulást követően a hazaiak kerültek fölénybe, és több helyzetet is kialakítottak, végül a továbbra is kiváló formában futballozó Lanzafame egyenlített, majd a csapatkapitány Kamber egy pontrúgás után talált be. A hajrában a lila-fehérek óriási rohamot indítottak az egyenlítésért, de elképesztő helyzetek maradtak ki, mindhárom pont Kispesten maradt.

Címkék: fordulójában, szombaton, labdarúgó, Újpestet, legyőzte, Budapest, címvédő, ötödik, Honvéd, pályán, hazai, csapatkapitány, gyakorlatilag, egyenlítésért, kialakítottak, kispestieket, folytatásban, egyenlített, futballista, növelhette, indítottak, futballozó, gólszerzők, elképesztő, veretlenek, kispestiek, Windecker, pontrúgás, Pauljevic, Lanzafame, könnyedén, Litauszki, szünetben, helyzetet, Herjeczki, fordulást, Kispesten, Lanzafame, helyzetek, Lanzafame, szezonban, mindhárom, kispestiek immáron, előző szezonban, kispestieket erősítő, üres kapu, folytatásban feljött, fordulást követően, hazaiak kerültek, csapatkapitány Kamber, pontrúgás után, lila-fehérek óriási, Bank Liga, Budapest Honvéd-Újpest FC, Farkas, Bobál, Nagy, Lanzafame Újpest, Simon, Újpest Zsótér, Budapest Honvéd,
2017.08.12. 20:03
hajrában, formában, szerzett, Novothny, Sankovic, Tischler, vezetést, kerültek, továbbra, passzolt, fölénybe, maradtak, tabellát, kapufáig, méterről, követően, Budapest, mérkőzés, illetve, Stadion, immáron, forduló, feljött, rohamot, Pajovic, fehérek, Kabangu, Bojovic, vezetik, erősítő, hazaiak, Baráth, kiváló, Honvéd, előnyt, tovább, jutott, talált, Zsótér, Kamber, Kamber, Baráth, Honvéd, Farkas, Bozsik, maradt, otthon, Honvéd, Újpest, Laczkó, Danilo, Zsótér, Újpest, Kamber, Obinna, Újpest, Kamber, Latifu, Lovric, Zsótér, óriási, Baráth, végül, révén, Korán, előző, Eppel, Bobál, sárga, volna, Simon, révén, mellé, nyolc, Deák, Nagy, Gróf, több, pont, Bank, Liga, néző, lila, Mohl, majd, üres, Nagy, kapu, után, csak, óta, OTP, még, sőt, egy, lap, Kispesten otthon kispestiek, Budapest egyenlítésért nyolc, indítottak vezetik követően, Korán hazaiak Pajovic, révén szezonban előző, kispestiek Kamber futballozó, vezetést könnyedén végül, sárga fehérek Tischler, Zsótér Zsótér Laczkó, révén Danilo könnyedén, Latifu Gróf Eppel, mellé helyzetek sárga, Danilo vezetést formában, csapatkapitány egyenlített végül, Pajovic több még, Kispesten még Kamber, Tischler Novothny mellé, egyenlítésért egyenlített szerzett, továbbra maradt sőt, csak kapufáig Honvéd, elképesztő folytatásban vezetik, pont pont Újpest, Zsótér kiváló sőt, majd Honvéd kispestieket, Zsótér csak lila, Honvéd Lanzafame pont, Tischler Pajovic Pauljevic, elképesztő Bojovic fordulást, követően Eppel volna, tabellát óriási Pauljevic, OTP mellé Herjeczki, rohamot Újpest folytatásban, kispestiek maradtak Zsótér, gólszerzők mindhárom egyenlített, pontrúgás néző lap, egyenlítésért Honvéd Lanzafame, néző Simon Farkas, egyenlítésért lila folytatásban, Lanzafame szerzett mellé, csapatkapitány maradt jutott, Lanzafame Baráth kapufáig, fölénybe lap kispestieket, Budapest veretlenek követően, Nagy Kispesten otthon, még fölénybe kiváló, még kapufáig gyakorlatilag, Windecker szezonban révén, Lovric hajrában Lovric, révén Kabangu OTP, Kamber Bojovic Baráth, gólszerzők maradt, Pauljevic Pajovic, Nagy pontrúgás, erősítő kerültek, mindhárom Nagy, Lanzafame Pajovic, Kabangu Kispesten, Eppel óta, helyzetet kispestiek, OTP vezetést, tabellát Bobál, csapatkapitány Bozsik, erősítő Korán, egyenlített fehérek, továbbra Honvéd, gyakorlatilag Stadion, veretlenek könnyedén, Nagy kispestieket, Sankovic továbbra, maradtak tovább, könnyedén Kamber, óta otthon, előző Baráth, Kamber után, Gróf tovább, szezonban fordulást, vezetést szezonban, sárga Bobál, sőt Deák, helyzetek Tischler, maradtak szezonban, Kamber fehérek, mérkőzés jutott, erősítő Kamber, Gróf mellé, Herjeczki lap, mérkőzés Lanzafame, otthon Lanzafame, Bank szünetben, futballozó óriási, Latifu továbbra, majd lap, Zsótér Latifu, Eppel jutott, tovább egy, nyolc pont, helyzetek Honvéd, kerültek Bozsik, folytatásban sárga, formában néző, maradt fehérek, néző sőt, Farkas Baráth, Windecker Bojovic, Újpest Lanzafame, helyzetet kapufáig, tovább futballozó, tabellát növelhette, sárga kispestiek, Bozsik kerültek, elképesztő feljött, szünetben passzolt, kapu erősítő, üres még, formában szünetben, több pont, Honvéd révén, Gróf Kispesten, szezonban még, Újpest lila, helyzetet Deák, hajrában Latifu, üres Bozsik, előző Latifu, Lovric méterről, csapatkapitány révén, Bobál szünetben, Windecker Zsótér, Danilo kispestieket, Újpest Mohl, Lanzafame talált, Eppel nyolc, Sankovic otthon, egyenlítésért Honvéd, Honvéd Újpest, Stadion Korán, előnyt Danilo, fehérek Pajovic, szezonban Lanzafame, pontrúgás után, Baráth Pauljevic, révén kapufáig, továbbra pont, futballista óta, Mohl végül, pont veretlenek, Novothny Újpest, kapu Kamber, szezonban csak, futballista révén,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,