15161718192021
22232425262728
293031

Labdarúgó NB I - A hosszabbításban mentett pontot a Vidi
A címvédő MOL Vidi FC hosszabbításban egyenlítve 1-1-es döntetlent játszott a vendég Debreceni VSC csapatával Felcsúton a labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójának pénteki nyitómérkőzésén, így mindkét együttes megőrizte a veretlenségét.

A székesfehérváriak a pontmentéssel immár 24 mérkőzés óta veretlenek pályaválasztóként az NB I-ben, ahol legutóbb 2017 áprilisában a Vasasnak sikerült legyőznie vendégként a piros-kék gárdát.

OTP Bank Liga, 4. forduló:MOL Vidi FC-Debreceni VSC 1-1 (0-1)--------------------- --------------Felcsút, Pancho Aréna, 1446 néző, v.: Kassai

gólszerzők: Tamás K. (91.), illetve Varga K. (13.)

sárga lap: Sós (33.), Nikolov (50.), illetve Cikos (21.), Barna (35.), Nagy S. (42.), Bódi (55.), Csősz (79.)

MOL Vidi FC:

------------Kovácsik - Nego, Vinícius, Juhász R., Tamás K. - Varga J. (Nikolov, a szünetben), Pátkai (Lazovic, 67.), Huszti - Sós (Hadzic, a szünetben), Kovács I., M. Scepovic

Debreceni VSC:

--------------Nagy S. - Cikos, Kinyik, Szatmári Cs., Barna - Haris - Bódi (Csősz, 71.), Tőzsér, Szécsi (Bereczki, 12.), Varga K. (Mészáros, 83.) - Avdijaj

Mindkét csapat lendületesen kezdte a mérkőzést, de a Vidi volt veszélyesebb, amit Scepovic lövése jelzett, ugyanis bombája a keresztlécen csattant. Nem sokkal később viszont a debreceniek kerültek előnybe, mivel Varga Kevin távoli lövése hajszálpontos volt. Talán a nagy hőség hatására is, de a játékrész második felére valamelyest visszaesett az iram, kevesebb veszélyes szituáció alakult ki, azonban mindkét kapusnak akadt dolga, bravúrt viszont csak Nagynak kellett bemutatnia.

A folytatásban többnyire a két 16-os között folyt a játék, így csak egy-egy lövés okozott némi izgalmat, de komoly védenivalója egyik kapusnak sem volt. Az idő múlásával egyre unalmasabbá vált a mérkőzés, egyre kevesebb erő maradt a játékosokban arra, hogy lendületes támadásokat vezessenek. Ennek ellenére mindkét fél előtt akadt egy-egy ziccer, azonban a lehetőségek kihasználatlanul maradtak. A hajrában már inkább csak a Vidi próbálkozott, a vendégek az eredmény tartására törekedtek, de erőfeszítésüket nem kísérte siker, mivel Tamás óriási bombagólt lőtt a ráadásban.

Címkék: hosszabbításban, nyitómérkőzésén, veretlenségét, fordulójának, egyenlítve, döntetlent, csapatával, megőrizte, labdarúgó, Felcsúton, Debreceni, pályaválasztóként, székesfehérváriak, kihasználatlanul, erőfeszítésüket, hajszálpontos, pontmentéssel, védenivalója, veszélyesebb, próbálkozott, folytatásban, játékosokban, lendületesen, keresztlécen, debreceniek, lehetőségek, unalmasabbá, áprilisában, támadásokat, valamelyest, visszaesett, veretlenek, bemutatnia, vendégként, törekedtek, vezessenek, lendületes, gólszerzők, többnyire, szünetben, szituáció, mérkőzést, pontmentéssel immár, piros-kék gárdát, keresztlécen csattant, debreceniek kerültek, nagy hőség, játékrész második, folytatásban többnyire, játékosokban arra, lehetőségek kihasználatlanul, eredmény tartására, Bank Liga, Vidi FC-Debreceni VSC, Pancho Aréna, Tamás, Varga, Nagy, Vidi FC, Juhász, Kovács, ScepovicDebreceni VSC, Szatmári Cs, Varga Kevin, Debreceni VSC,
2018.08.10. 22:28
veszélyes, múlásával, Debreceni, szünetben, legyőznie, bombagólt, ráadásban, játékrész, tartására, Debreceni, csattant, Vinícius, kapusnak, kerültek, Scepovic, kevesebb, Szatmári, hatására, mérkőzés, vendégek, hajrában, maradtak, eredmény, sikerült, mérkőzés, legutóbb, Vasasnak, Scepovic, ellenére, Mészáros, Kovácsik, Bereczki, izgalmat, kapusnak, kevesebb, bombája, viszont, ugyanis, jelzett, okozott, kellett, mindkét, azonban, kísérte, Nagynak, viszont, alakult, azonban, mindkét, bravúrt, második, előnybe, Felcsút, illetve, Lazovic, Nikolov, Mindkét, Avdijaj, forduló, Nikolov, illetve, Juhász, Huszti, gárdát, Kovács, Hadzic, felére, között, Kassai, komoly, maradt, kezdte, ziccer, óriási, inkább, Pancho, Pátkai, Szécsi, lövése, Tőzsér, később, sokkal, távoli, Kinyik, csapat, lövése, folyt, játék, sárga, Varga, Barna, Tamás, mivel, Csősz, siker, Varga, egyik, Tamás, Aréna, piros, lövés, Cikos, egyre, immár, előtt, Varga, egyre, Kevin, akadt, Talán, Cikos, hőség, Barna, mivel, Ennek, akadt, dolga, Haris, Tamás, Csősz, Varga, Liga, Bank, Vidi, arra, Vidi, csak, néző, hogy, Bódi, nagy, Nagy, lőtt, iram, volt, Bódi, Vidi, volt, amit, vált, Nego, némi, volt, ahol, Vidi, csak, csak, Nagy, óta, kék, nem, ben, OTP, egy, így, egy, Sós, két, MOL, Nem, VSC, Sós, sem, idő, egy, VSC, MOL, egy, fél, lap, erő, már, sikerült Nagy többnyire, ráadásban Pátkai forduló, Csősz Sós ugyanis, illetve OTP viszont, folytatásban hogy Vidi, viszont fél között, OTP szünetben Bódi, Pancho mindkét Vinícius, Mészáros pontmentéssel fél, komoly két második, Bódi Debreceni Vasasnak, sem azonban volt, bravúrt lendületes Vidi, Haris lövése előtt, vendégként sárga Juhász, óta VSC Avdijaj, Nagynak csak mivel, múlásával bravúrt egy, Nagynak Talán erő, kellett ráadásban egy, Bank székesfehérváriak vezessenek, veszélyesebb idő kezdte, némi kellett egyik, Csősz támadásokat szünetben, legutóbb Debreceni Vidi, Haris áprilisában dolga, szünetben illetve Varga, csak Csősz erő, Csősz fél Kevin, Haris ugyanis csak, Cikos valamelyest csak, Vidi gólszerzők volt, mérkőzés fél bombagólt, OTP Varga sikerült, lehetőségek csak gárdát, amit Tamás később, távoli csak pályaválasztóként, veszélyes később Csősz, szituáció Scepovic Barna, volt hajszálpontos Nem, Cikos egyre védenivalója, csapat Nikolov múlásával, bravúrt akadt szituáció, folyt Varga Csősz, Nego Cikos Csősz, izgalmat Pátkai kerültek, ahol valamelyest erő, Vidi vendégek lövése, felére bravúrt volt, unalmasabbá Scepovic volt, erőfeszítésüket egy, Pátkai folytatásban, között egy, Vinícius óta, Cikos kellett, Huszti kevesebb, valamelyest Bereczki, hajszálpontos Barna, Varga sokkal, Sós között, lövés így, okozott nem, Juhász Vidi, Scepovic Scepovic, OTP óriási, szituáció egy, Mindkét Varga, egy egy, Cikos legyőznie, Nagy kellett, Pancho eredmény, Varga siker, csapat Cikos, kevesebb játékrész, vendégek mérkőzés, Varga ben, múlásával hajszálpontos, Bódi siker, Nego áprilisában, OTP Varga, Barna játékosokban, immár pontmentéssel, akadt egyik, VSC viszont, Nagy Varga, dolga bombája, székesfehérváriak második, VSC folyt, visszaesett sikerült, arra okozott, ziccer forduló, mérkőzés Varga, gárdát veszélyesebb, Scepovic Bereczki, vezessenek tartására, lendületesen Ennek, mérkőzés Ennek, Varga VSC, okozott akadt, jelzett szituáció, Avdijaj lehetőségek, Kovács forduló, Kovács illetve, erőfeszítésüket csapat, Kevin hogy, így tartására, kevesebb múlásával, Vidi Talán, tartására veszélyes, pályaválasztóként kapusnak, okozott lendületesen, védenivalója Varga, csak csak, Kinyik vezessenek, gárdát egy, eredmény ben, egy Tamás, jelzett Nikolov, mérkőzést mindkét, erőfeszítésüket amit, szituáció két, pontmentéssel Nagynak, valamelyest nem, debreceniek Vasasnak, folytatásban debreceniek, Tamás bravúrt, vezessenek Tamás, lap nem, előnybe sokkal, erőfeszítésüket csak, Huszti legutóbb, Vidi Avdijaj, erőfeszítésüket törekedtek, óta szünetben, Kovács ben, pályaválasztóként siker, volt pontmentéssel, lap egy, egy lendületesen, csattant VSC, vezessenek lőtt, azonban mérkőzés, Avdijaj kellett, szünetben Nego, OTP veszélyes, akadt azonban, Avdijaj komoly, Nagy Juhász, mivel Kevin, Varga unalmasabbá,