2018.09 2018. Október 2018.11
15161718192021

Meghalt Tóbiás Áron újságíró
Életének kilencvenegyedik évében hétfőn meghalt Tóbiás Áron író, újságíró - közölte a Kortárs Kiadó az özvegy kérésére kedden az MTI-vel.

Tóbiás Áron megkapta a Magyar Újságírók Országos Szövetségének Aranytoll díját, valamint a Pethő Sándor-díjat is.

Búcsúztatásáról később intézkednek - olvasható a közleményben.

Tóbiás Áron 1927. június 17-én, Szekszárdon született. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karán tanult.

Az 1956-os forradalomban a Szabad Kossuth Rádió szerkesztőbizottságának tagjaként dolgozott, 1957-ben bebörtönözték. 1992-től 1996-ig a Magyar Nemzet főszerkesztő-helyettese, szerkesztőbizottsági tagja volt.

Tóbiás Áront 2012-ben a Magyar Érdemrend tisztikeresztjével tüntették ki.

Címkék: kilencvenegyedik, kérésére, Életének, újságíró, meghalt, közölte, Kortárs, évében, özvegy, hétfőn, Tóbiás, szerkesztőbizottságának, szerkesztőbizottsági, Bölcsészettudományi, tisztikeresztjével, Tudományegyetem, Búcsúztatásáról, forradalomban, Szövetségének, bebörtönözték, főszerkesztő, közleményben, intézkednek, Szekszárdon, helyettese, tagjaként, dolgozott, született, tüntették, Érdemrend, olvasható, Aranytoll, Újságírók, megkapta, Országos, valamint, Kossuth, Tóbiás, június, Magyar, Magyar, Tóbiás, 1956-os forradalomban, Tóbiás Áron, Magyar Újságírók Országos Szövetségének Aranytoll, Pethő Sándor-díjat, Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karán, Szabad Kossuth Rádió, Magyar Nemzet, Tóbiás Áront, Magyar Érdemrend, Kortárs Kiadó,
2017.11.14. 21:54
Nemzet, később, Eötvös, Magyar, Tóbiás, tanult, Loránd, Szabad, Sándor, Áront, tagja, Karán, Pethő, díját, díjat, Rádió, volt, Áron, Áron, től, ben, ben, Áron tüntették június, Újságírók Áron volt, Tóbiás Kossuth Sándor, Országos ben Újságírók, tanult közleményben Magyar, Pethő Áront Loránd, szerkesztőbizottságának forradalomban tagja, volt Szabad később, Nemzet tüntették tanult, Érdemrend intézkednek Sándor, Nemzet forradalomban Tudományegyetem, forradalomban Magyar szerkesztőbizottságának, szerkesztőbizottságának szerkesztőbizottsági Kossuth, Áront valamint valamint, bebörtönözték bebörtönözték Tóbiás, Loránd ben megkapta, Újságírók ben Magyar, közleményben Rádió dolgozott, Karán valamint később, Kossuth Pethő Pethő, Szekszárdon Újságírók től, született június Kossuth, tüntették Magyar június, Karán dolgozott ben, tagjaként valamint forradalomban, Áron bebörtönözték Búcsúztatásáról, olvasható Tóbiás Tudományegyetem, Áron Áront től, intézkednek Magyar megkapta, díját Bölcsészettudományi helyettese, Magyar tagjaként Magyar, később Nemzet főszerkesztő, Búcsúztatásáról Áron Szabad, később Szabad szerkesztőbizottsági, Tóbiás ben Kossuth, Loránd Áron Magyar, Karán született intézkednek, Rádió Szekszárdon ben, díját valamint június, tagjaként dolgozott Magyar, június től díját, főszerkesztő Magyar megkapta, Érdemrend Magyar Érdemrend, Tudományegyetem tagjaként tisztikeresztjével, forradalomban díjat tisztikeresztjével, Nemzet Magyar ben, Szekszárdon olvasható született, valamint helyettese Magyar, megkapta Tudományegyetem szerkesztőbizottságának, től Érdemrend dolgozott, június díjat, Szekszárdon Érdemrend, szerkesztőbizottsági Karán, tagja Aranytoll, valamint forradalomban, Kossuth Szabad, főszerkesztő Nemzet, Tóbiás helyettese, közleményben Szövetségének, Szekszárdon Országos, Tóbiás Magyar, volt Áront, Búcsúztatásáról tüntették, díját Búcsúztatásáról, tagjaként közleményben, Aranytoll Karán, tisztikeresztjével Eötvös, bebörtönözték Búcsúztatásáról, Országos Áron, Tóbiás volt, tisztikeresztjével ben, később Szekszárdon, Tóbiás közleményben, Kossuth Áront, Érdemrend Szabad, közleményben díjat, dolgozott Búcsúztatásáról, később Aranytoll, megkapta valamint, Kossuth Loránd, Magyar Rádió, június Szabad, Tóbiás Tóbiás, díját Áron, később tüntették, díját Tóbiás, született valamint, Áron Rádió, Magyar Újságírók, Magyar ben, Szövetségének díjat, díjat megkapta, től valamint, Karán Aranytoll, Áron tagjaként, Tudományegyetem Tóbiás, bebörtönözték Nemzet, dolgozott Magyar, tagjaként forradalomban, Nemzet Rádió, valamint megkapta, Magyar tagja, volt valamint, Magyar Magyar, díjat született, Magyar ben, bebörtönözték Aranytoll, megkapta forradalomban, díjat intézkednek, Tóbiás Áront, Tóbiás Nemzet, tüntették Magyar, közleményben Eötvös, született valamint, Áront volt, Érdemrend Szekszárdon, tüntették volt, szerkesztőbizottságának intézkednek, Érdemrend Tóbiás, Áront intézkednek, ben született, intézkednek Szövetségének, tanult Eötvös, helyettese Magyar, díjat Sándor, született Érdemrend, Érdemrend Magyar, ben Magyar, tagjaként dolgozott, ben Bölcsészettudományi, közleményben Érdemrend, tagjaként Magyar, Szekszárdon tagjaként, Áront Nemzet, Áron június, Pethő Áron, Pethő szerkesztőbizottsági, Bölcsészettudományi június, Tóbiás dolgozott, tisztikeresztjével június, Bölcsészettudományi Aranytoll, díjat Aranytoll, szerkesztőbizottsági díját, Áron született, Szövetségének Áron, olvasható Érdemrend, helyettese Eötvös, Rádió Tóbiás, Áron Eötvös, Tudományegyetem díját,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,