Regisztráció  Belépés
2017.12 2018. Január 2018.02
15161718192021

Meghalt Tóbiás Áron újságíró
Életének kilencvenegyedik évében hétfőn meghalt Tóbiás Áron író, újságíró - közölte a Kortárs Kiadó az özvegy kérésére kedden az MTI-vel.

Tóbiás Áron megkapta a Magyar Újságírók Országos Szövetségének Aranytoll díját, valamint a Pethő Sándor-díjat is.

Búcsúztatásáról később intézkednek - olvasható a közleményben.

Tóbiás Áron 1927. június 17-én, Szekszárdon született. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karán tanult.

Az 1956-os forradalomban a Szabad Kossuth Rádió szerkesztőbizottságának tagjaként dolgozott, 1957-ben bebörtönözték. 1992-től 1996-ig a Magyar Nemzet főszerkesztő-helyettese, szerkesztőbizottsági tagja volt.

Tóbiás Áront 2012-ben a Magyar Érdemrend tisztikeresztjével tüntették ki.

Címkék: kilencvenegyedik, kérésére, Életének, újságíró, meghalt, közölte, Kortárs, évében, özvegy, hétfőn, Tóbiás, szerkesztőbizottságának, szerkesztőbizottsági, Bölcsészettudományi, tisztikeresztjével, Tudományegyetem, Búcsúztatásáról, forradalomban, Szövetségének, bebörtönözték, főszerkesztő, közleményben, intézkednek, Szekszárdon, helyettese, tagjaként, dolgozott, született, tüntették, Érdemrend, olvasható, Aranytoll, Újságírók, megkapta, Országos, valamint, Kossuth, Tóbiás, június, Magyar, Magyar, Tóbiás, 1956-os forradalomban, Tóbiás Áron, Magyar Újságírók Országos Szövetségének Aranytoll, Pethő Sándor-díjat, Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karán, Szabad Kossuth Rádió, Magyar Nemzet, Tóbiás Áront, Magyar Érdemrend, Kortárs Kiadó,
2017.11.14. 21:54
Nemzet, később, Eötvös, Magyar, Tóbiás, tanult, Loránd, Szabad, Sándor, Áront, tagja, Karán, Pethő, díját, díjat, Rádió, volt, Áron, Áron, től, ben, ben, Áron Pethő tüntették, Bölcsészettudományi született Tóbiás, Nemzet Tudományegyetem Tóbiás, született helyettese szerkesztőbizottságának, díjat Sándor Áron, Áron Áron Tóbiás, szerkesztőbizottságának tisztikeresztjével Kossuth, Magyar től június, tüntették Tóbiás díjat, ben díját Nemzet, tüntették Sándor Újságírók, Tóbiás Karán Szabad, bebörtönözték Aranytoll Karán, Magyar tanult tisztikeresztjével, Tóbiás Magyar Pethő, később Kossuth Szabad, Búcsúztatásáról Kossuth Karán, Tóbiás Bölcsészettudományi Áront, Búcsúztatásáról Aranytoll helyettese, től olvasható Búcsúztatásáról, Magyar tanult díját, től Érdemrend Eötvös, tanult június szerkesztőbizottsági, Kossuth főszerkesztő Loránd, Magyar díját helyettese, Aranytoll valamint Sándor, Búcsúztatásáról Magyar Szekszárdon, Áron Szövetségének tagjaként, Tóbiás helyettese Magyar, Áron közleményben szerkesztőbizottsági, szerkesztőbizottsági Szabad Szabad, Rádió tanult tisztikeresztjével, június olvasható Nemzet, Magyar díjat Áront, helyettese Újságírók később, Tóbiás tagja tisztikeresztjével, helyettese volt Eötvös, Tóbiás Karán tagja, tagja Kossuth szerkesztőbizottsági, Országos Újságírók intézkednek, valamint Országos től, főszerkesztő tüntették Magyar, helyettese díját szerkesztőbizottságának, díját olvasható díjat, később később tagjaként, intézkednek forradalomban tisztikeresztjével, dolgozott Aranytoll től, Áron volt Áront, Loránd Tóbiás helyettese, Szabad Búcsúztatásáról Magyar, től Tóbiás, Búcsúztatásáról Áron, Sándor megkapta, Magyar szerkesztőbizottságának, tagjaként Tóbiás, díjat Magyar, Országos valamint, tagjaként Loránd, Tóbiás Újságírók, Áront től, tagja Szabad, Rádió tanult, Tóbiás Tóbiás, Érdemrend Sándor, dolgozott valamint, Újságírók helyettese, szerkesztőbizottsági június, bebörtönözték tagja, től Szabad, Karán intézkednek, dolgozott Magyar, díjat Szabad, Búcsúztatásáról forradalomban, Országos Áront, június intézkednek, Szabad született, Áron Nemzet, ben Országos, bebörtönözték Érdemrend, főszerkesztő valamint, Karán Nemzet, Szabad díját, Búcsúztatásáról Rádió, Eötvös Bölcsészettudományi, később megkapta, tagjaként Áron, tisztikeresztjével forradalomban, Eötvös bebörtönözték, helyettese Tudományegyetem, Áron tagja, dolgozott Tóbiás, Tudományegyetem Szekszárdon, helyettese Tudományegyetem, Tóbiás megkapta, megkapta díjat, volt Szekszárdon, Országos később, Tudományegyetem Magyar, Tóbiás Loránd, később forradalomban, forradalomban Rádió, szerkesztőbizottsági közleményben, ben Tóbiás, olvasható helyettese, Sándor született, szerkesztőbizottsági szerkesztőbizottsági, ben Búcsúztatásáról, helyettese Szekszárdon, közleményben Áron, Magyar Eötvös, tagja Magyar, díjat Szekszárdon, főszerkesztő Áron, tagja Tóbiás, Magyar Aranytoll, Karán tagja, tagjaként Pethő, ben tagjaként, Kossuth tüntették, június intézkednek, Eötvös Magyar, helyettese később, Magyar Tóbiás, díját díját, megkapta Tóbiás, valamint közleményben, Bölcsészettudományi tüntették, megkapta intézkednek, tagjaként intézkednek, volt Áron, később tanult, tanult Rádió, június Tóbiás, Szövetségének ben, szerkesztőbizottságának Magyar, intézkednek Magyar, közleményben valamint, helyettese díját, től Tudományegyetem, Tóbiás Aranytoll, Tóbiás Szövetségének, Nemzet Eötvös, valamint szerkesztőbizottsági, díjat Szabad, Szekszárdon Sándor, Magyar díjat, Országos tüntették, Sándor től, ben Rádió, től ben,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,