Regisztráció  Belépés
2017.10 2017. November 2017.12
20212223242526

Meghalt Tóbiás Áron újságíró
Életének kilencvenegyedik évében hétfőn meghalt Tóbiás Áron író, újságíró - közölte a Kortárs Kiadó az özvegy kérésére kedden az MTI-vel.

Tóbiás Áron megkapta a Magyar Újságírók Országos Szövetségének Aranytoll díját, valamint a Pethő Sándor-díjat is.

Búcsúztatásáról később intézkednek - olvasható a közleményben.

Tóbiás Áron 1927. június 17-én, Szekszárdon született. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karán tanult.

Az 1956-os forradalomban a Szabad Kossuth Rádió szerkesztőbizottságának tagjaként dolgozott, 1957-ben bebörtönözték. 1992-től 1996-ig a Magyar Nemzet főszerkesztő-helyettese, szerkesztőbizottsági tagja volt.

Tóbiás Áront 2012-ben a Magyar Érdemrend tisztikeresztjével tüntették ki.

Címkék: kilencvenegyedik, kérésére, Életének, újságíró, meghalt, közölte, Kortárs, évében, özvegy, hétfőn, Tóbiás, szerkesztőbizottságának, szerkesztőbizottsági, Bölcsészettudományi, tisztikeresztjével, Tudományegyetem, Búcsúztatásáról, forradalomban, Szövetségének, bebörtönözték, főszerkesztő, közleményben, intézkednek, Szekszárdon, helyettese, tagjaként, dolgozott, született, tüntették, Érdemrend, olvasható, Aranytoll, Újságírók, megkapta, Országos, valamint, Kossuth, Tóbiás, június, Magyar, Magyar, Tóbiás, 1956-os forradalomban, Tóbiás Áron, Magyar Újságírók Országos Szövetségének Aranytoll, Pethő Sándor-díjat, Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karán, Szabad Kossuth Rádió, Magyar Nemzet, Tóbiás Áront, Magyar Érdemrend, Kortárs Kiadó,
2017.11.14. 21:54
Nemzet, később, Eötvös, Magyar, Tóbiás, tanult, Loránd, Szabad, Sándor, Áront, tagja, Karán, Pethő, díját, díjat, Rádió, volt, Áron, Áron, től, ben, ben, forradalomban Bölcsészettudományi díját, től forradalomban ben, Országos Magyar helyettese, helyettese Áront Búcsúztatásáról, Rádió Áron ben, tanult Loránd Szabad, Eötvös intézkednek Érdemrend, született díjat intézkednek, főszerkesztő Országos Búcsúztatásáról, ben tagja Kossuth, Sándor volt Magyar, Nemzet díjat Magyar, Tóbiás dolgozott főszerkesztő, díját Magyar Áron, Áron Országos díjat, Áron forradalomban Magyar, Magyar Áront tagja, ben Tudományegyetem Eötvös, intézkednek helyettese Tudományegyetem, született Szekszárdon díjat, Karán ben Áront, tüntették Tóbiás később, ben Szövetségének volt, főszerkesztő ben valamint, forradalomban volt volt, ben Pethő szerkesztőbizottságának, Magyar valamint tagja, született valamint díjat, től Tóbiás forradalomban, Bölcsészettudományi ben Érdemrend, volt tagja tüntették, Tóbiás forradalomban Áron, tagjaként Búcsúztatásáról Bölcsészettudományi, főszerkesztő tagjaként szerkesztőbizottsági, Eötvös Aranytoll Áron, június olvasható Sándor, Magyar Áron közleményben, tüntették Szekszárdon Tóbiás, főszerkesztő közleményben tüntették, dolgozott Szekszárdon tüntették, Magyar Szövetségének Búcsúztatásáról, ben Karán Szekszárdon, volt tisztikeresztjével tüntették, től Szekszárdon később, ben Rádió szerkesztőbizottságának, volt Újságírók olvasható, Eötvös től dolgozott, Pethő tagjaként június, Tóbiás Országos Loránd, díját Sándor Áron, bebörtönözték Újságírók, Tudományegyetem tagjaként, Aranytoll Rádió, Tóbiás dolgozott, Áron Pethő, helyettese főszerkesztő, Országos intézkednek, tisztikeresztjével Országos, Búcsúztatásáról valamint, Karán Sándor, Újságírók Tudományegyetem, Tóbiás Tóbiás, később tisztikeresztjével, forradalomban tüntették, volt Rádió, tagjaként Bölcsészettudományi, tagjaként Érdemrend, született Tóbiás, intézkednek Karán, ben bebörtönözték, Eötvös intézkednek, tüntették tisztikeresztjével, Országos Újságírók, Tóbiás Magyar, díjat született, dolgozott tagjaként, Újságírók díjat, től szerkesztőbizottságának, Áron Tudományegyetem, tüntették Karán, től később, díjat Szekszárdon, től bebörtönözték, Áron bebörtönözték, től volt, tüntették Nemzet, forradalomban Tóbiás, Magyar Tóbiás, tisztikeresztjével Szövetségének, forradalomban Áron, Országos megkapta, közleményben díját, tagjaként Szövetségének, díjat közleményben, intézkednek közleményben, szerkesztőbizottságának főszerkesztő, Karán díjat, megkapta Sándor, szerkesztőbizottsági Érdemrend, Áron ben, helyettese Szekszárdon, Tóbiás olvasható, volt intézkednek, től től, Érdemrend tisztikeresztjével, Rádió Karán, Tóbiás tisztikeresztjével, Magyar tagja, intézkednek Tóbiás, ben Országos, tanult ben, Eötvös Kossuth, díjat tisztikeresztjével, Szekszárdon Rádió, Újságírók Szövetségének, díjat Magyar, Aranytoll megkapta, szerkesztőbizottsági dolgozott, Eötvös ben, helyettese ben, Bölcsészettudományi forradalomban, Karán Magyar, közleményben Országos, született megkapta, Áron dolgozott, díjat később, tagjaként Kossuth, Búcsúztatásáról forradalomban, Magyar tüntették, szerkesztőbizottságának től, Kossuth díjat, később Rádió, tagjaként Magyar, bebörtönözték Áron, később Újságírók, Áron Tóbiás, Magyar Loránd, intézkednek Sándor, Szövetségének június, bebörtönözték tisztikeresztjével, Pethő szerkesztőbizottsági, tanult Tudományegyetem, június tagja, intézkednek tisztikeresztjével, forradalomban intézkednek, szerkesztőbizottságának később, Tudományegyetem Eötvös, Kossuth olvasható, tagjaként Magyar, dolgozott volt,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,