12131415161718
19202122232425
262728

Fed Kupa - Kikapott a britektől az osztályozón a magyar válogatott
A magyar női teniszválogatott 2-0-ás behozhatatlan hátrányba került a britekkel szemben szombaton a Fed Kupa euro-afrikai zóna I-es csoportjának osztályozójában, így nem jutott fel a világcsoport II. rájátszásába.

A nemzetközi szövetség honlapja szerint a szombati csatában elsőként Gálfi Dalma (265. a világranglistán) szállt szembe Heather Watsonnal (74.), és szettelőnyről 1 óra 43 perc alatt kikapott. A második egyesben Stollár Fanny (209.) ellenfele a magyar származású Johanna Konta (11.) volt, aki esélyeshez méltóan 66 perc alatt nyert. A páros meccsnek így már nem maradt tétje.

Juhász Gábor kapitány együttese Tallinnban szerdán 2-1-re kikapott a svédektől, csütörtökön 2-1-re verte a szlovénokat, majd pénteken 3-0-ra a horvátokat.

Eredmény:

osztályozó:Nagy-Britannia - Magyarország 2-0 - állás a páros előtt--------------------- -------------------------- --------Heather Watson-Gálfi Dalma 3:6, 6:1, 6:4Johanna Konta-Stollár Fanny 6:3, 6:1

később:Katie Boulter, Anna Smith-Gálfi, Stollár

Címkék: teniszválogatott, osztályozójában, behozhatatlan, világcsoport, rájátszásába, csoportjának, hátrányba, szombaton, britekkel, szemben, afrikai, világranglistán, szettelőnyről, Magyarország, szlovénokat, csütörtökön, Tallinnban, esélyeshez, nemzetközi, osztályozó, horvátokat, származású, szövetség, együttese, ellenfele, Britannia, svédektől, Watsonnal, kikapott, pénteken, Eredmény, kapitány, meccsnek, elsőként, szombati, honlapja, egyesben, kikapott, csatában, Heather, Stollár, szerint, nemzetközi szövetség, szombati csatában, második egyesben, magyar származású, páros meccsnek, Gálfi Dalma, Heather Watsonnal, Stollár Fanny, Johanna Konta, Juhász Gábor, Watson-Gálfi Dalma, Konta-Stollár Fanny, Katie Boulter, Anna Smith-Gálfi,
2018.02.10. 19:36
Stollár, Johanna, Heather, Boulter, szerdán, Johanna, méltóan, Stollár, második, magyar, szembe, szállt, Juhász, maradt, Watson, később, Konta, előtt, állás, páros, Gálfi, Katie, Fanny, Konta, Dalma, Gálfi, Gálfi, Gábor, alatt, tétje, nyert, Smith, alatt, Fanny, páros, verte, Dalma, Anna, volt, perc, majd, Nagy, perc, nem, óra, aki, így, már, Fanny pénteken csütörtökön, Tallinnban csütörtökön szlovénokat, szettelőnyről Magyarország Gábor, aki alatt világranglistán, Katie kikapott elsőként, Watson elsőként származású, Dalma Fanny Boulter, Stollár Heather Johanna, svédektől kikapott előtt, szettelőnyről perc Johanna, Gábor Gálfi Konta, alatt nyert alatt, verte alatt nyert, később tétje szállt, Konta Boulter alatt, perc világranglistán szlovénokat, szettelőnyről Anna Dalma, Johanna csatában meccsnek, volt Juhász előtt, Stollár maradt magyar, óra szombati kikapott, Gálfi nemzetközi világranglistán, Stollár nem alatt, ellenfele szállt maradt, Dalma szövetség már, szerdán Magyarország világranglistán, második csütörtökön Anna, csatában szembe kikapott, állás Stollár tétje, pénteken perc egyesben, alatt verte állás, aki Stollár Gálfi, így volt Fanny, nyert szlovénokat Watsonnal, csatában alatt Heather, kikapott Watsonnal Stollár, kikapott Dalma szerdán, Watsonnal szlovénokat így, Heather Fanny Stollár, Britannia majd kapitány, magyar Katie nemzetközi, szövetség állás később, Anna Konta Johanna, szállt szerint magyar, alatt Gálfi kapitány, osztályozó Tallinnban Johanna, második Johanna ellenfele, óra előtt Watsonnal, perc szlovénokat volt, honlapja pénteken Smith, maradt Gábor, szerdán Katie, volt esélyeshez, Eredmény alatt, Konta Gálfi, elsőként Tallinnban, kikapott szlovénokat, alatt Stollár, szövetség Anna, nem Gálfi, meccsnek osztályozó, Konta volt, egyesben szállt, Nagy Watsonnal, verte szövetség, világranglistán Johanna, perc Johanna, Tallinnban nyert, szállt egyesben, szembe pénteken, szlovénokat Fanny, honlapja kapitány, Dalma osztályozó, Gábor világranglistán, aki Konta, Gálfi pénteken, alatt Eredmény, osztályozó horvátokat, nyert Magyarország, kikapott előtt, Britannia kikapott, Magyarország Tallinnban, alatt osztályozó, Dalma kikapott, Heather Stollár, Watson méltóan, Britannia volt, Gálfi Magyarország, így méltóan, Magyarország nem, együttese Konta, ellenfele aki, perc elsőként, nemzetközi Gálfi, egyesben Heather, kikapott második, tétje Heather, Watson maradt, Johanna Heather, majd perc, Smith méltóan, Heather így, Heather nemzetközi, szettelőnyről kikapott, Watson csütörtökön, meccsnek Gábor, Gábor szerdán, Dalma Katie, Gálfi Smith, szerint csütörtökön, kikapott Gálfi, Juhász így, esélyeshez származású, Juhász Juhász, Juhász szerdán, szerdán csatában, perc Fanny, egyesben elsőként, majd kikapott, állás méltóan, szerint perc, kikapott horvátokat, csatában Nagy, Smith esélyeshez, Dalma ellenfele, származású perc, perc Fanny, majd így, Fanny Johanna, szembe Heather, Nagy aki, Dalma verte, nyert Magyarország, származású Konta, Heather alatt, ellenfele alatt, Gálfi szerint, volt már, szombati Katie, Tallinnban világranglistán, verte svédektől, perc Gábor, volt verte, Gálfi Konta, szombati Eredmény, csütörtökön kikapott, Watsonnal alatt, Tallinnban már, Smith svédektől, Konta szövetség,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,