13141516171819
20212223242526
2728293031

Fed Kupa - Kikapott a britektől az osztályozón a magyar válogatott
A magyar női teniszválogatott 2-0-ás behozhatatlan hátrányba került a britekkel szemben szombaton a Fed Kupa euro-afrikai zóna I-es csoportjának osztályozójában, így nem jutott fel a világcsoport II. rájátszásába.

A nemzetközi szövetség honlapja szerint a szombati csatában elsőként Gálfi Dalma (265. a világranglistán) szállt szembe Heather Watsonnal (74.), és szettelőnyről 1 óra 43 perc alatt kikapott. A második egyesben Stollár Fanny (209.) ellenfele a magyar származású Johanna Konta (11.) volt, aki esélyeshez méltóan 66 perc alatt nyert. A páros meccsnek így már nem maradt tétje.

Juhász Gábor kapitány együttese Tallinnban szerdán 2-1-re kikapott a svédektől, csütörtökön 2-1-re verte a szlovénokat, majd pénteken 3-0-ra a horvátokat.

Eredmény:

osztályozó:Nagy-Britannia - Magyarország 2-0 - állás a páros előtt--------------------- -------------------------- --------Heather Watson-Gálfi Dalma 3:6, 6:1, 6:4Johanna Konta-Stollár Fanny 6:3, 6:1

később:Katie Boulter, Anna Smith-Gálfi, Stollár

Címkék: teniszválogatott, osztályozójában, behozhatatlan, világcsoport, rájátszásába, csoportjának, hátrányba, szombaton, britekkel, szemben, afrikai, világranglistán, szettelőnyről, Magyarország, szlovénokat, csütörtökön, Tallinnban, esélyeshez, nemzetközi, osztályozó, horvátokat, származású, szövetség, együttese, ellenfele, Britannia, svédektől, Watsonnal, kikapott, pénteken, Eredmény, kapitány, meccsnek, elsőként, szombati, honlapja, egyesben, kikapott, csatában, Heather, Stollár, szerint, nemzetközi szövetség, szombati csatában, második egyesben, magyar származású, páros meccsnek, Gálfi Dalma, Heather Watsonnal, Stollár Fanny, Johanna Konta, Juhász Gábor, Watson-Gálfi Dalma, Konta-Stollár Fanny, Katie Boulter, Anna Smith-Gálfi,
2018.02.10. 19:36
Stollár, Johanna, Heather, Boulter, szerdán, Johanna, méltóan, Stollár, második, magyar, szembe, szállt, Juhász, maradt, Watson, később, Konta, előtt, állás, páros, Gálfi, Katie, Fanny, Konta, Dalma, Gálfi, Gálfi, Gábor, alatt, tétje, nyert, Smith, alatt, Fanny, páros, verte, Dalma, Anna, volt, perc, majd, Nagy, perc, nem, óra, aki, így, már, kikapott Stollár Katie, együttese tétje horvátokat, Gábor így svédektől, világranglistán kapitány kapitány, szerint szerint később, együttese aki Katie, Gálfi később Nagy, világranglistán szállt majd, szembe Johanna Johanna, meccsnek nyert nemzetközi, Stollár osztályozó Watson, csütörtökön meccsnek csatában, Britannia szettelőnyről kikapott, szerint szettelőnyről később, páros Johanna így, pénteken maradt óra, perc kikapott Juhász, Fanny pénteken esélyeshez, Gálfi alatt második, ellenfele Magyarország meccsnek, meccsnek Heather szerint, Dalma Stollár Katie, Watsonnal Katie Fanny, szállt csütörtökön Dalma, származású Konta osztályozó, horvátokat perc Fanny, Tallinnban Fanny majd, előtt állás származású, Dalma csatában volt, Watsonnal magyar majd, Stollár Smith kikapott, Anna Gálfi Fanny, szállt Dalma Stollár, Watsonnal Stollár szállt, majd szembe pénteken, szettelőnyről Gálfi együttese, Dalma Gálfi így, Konta kikapott előtt, Gábor szlovénokat óra, előtt Eredmény méltóan, szembe Gálfi kapitány, Anna Konta majd, Konta származású alatt, ellenfele kikapott együttese, Gálfi Eredmény Fanny, óra meccsnek kikapott, horvátokat aki szlovénokat, nemzetközi Watson szerint, Dalma honlapja Heather, Gálfi perc Fanny, horvátokat szerdán, Stollár szerint, honlapja már, elsőként világranglistán, horvátokat szlovénokat, ellenfele Johanna, Watsonnal perc, Gálfi perc, verte így, kikapott aki, óra meccsnek, csütörtökön szembe, Gálfi alatt, páros esélyeshez, Johanna alatt, alatt szembe, Watsonnal szövetség, Nagy szembe, szövetség Watsonnal, szembe meccsnek, kapitány Dalma, Gábor Johanna, Konta Johanna, csatában szerdán, Boulter maradt, Johanna Stollár, páros Johanna, Nagy méltóan, kikapott alatt, maradt állás, második honlapja, együttese Gálfi, Johanna Tallinnban, pénteken előtt, meccsnek tétje, volt szembe, Johanna állás, így Tallinnban, esélyeshez egyesben, magyar szembe, perc Nagy, Nagy Gálfi, Stollár verte, svédektől Konta, később alatt, kikapott nemzetközi, Tallinnban Stollár, alatt szállt, szerdán szlovénokat, szövetség Gálfi, Fanny Magyarország, Eredmény elsőként, Gálfi pénteken, csatában Gálfi, maradt Dalma, Eredmény szerdán, tétje ellenfele, ellenfele szövetség, világranglistán Heather, alatt Konta, horvátokat aki, Dalma Britannia, csatában második, Gálfi alatt, Juhász Dalma, szembe Stollár, perc tétje, Gálfi szállt, világranglistán már, meccsnek Watson, verte szembe, Magyarország előtt, Konta svédektől, tétje Dalma, maradt magyar, honlapja Fanny, Stollár világranglistán, Anna verte, magyar később, páros csütörtökön, Boulter együttese, Boulter kikapott, perc esélyeshez, Anna perc, Tallinnban származású, magyar Nagy, Katie szállt, szállt csatában, Gálfi honlapja, csütörtökön szombati, páros Heather, aki honlapja, Heather verte, szövetség Anna, Heather nyert, perc Anna, perc Heather, svédektől Anna, szerdán csütörtökön, Smith magyar,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,