Regisztráció  Belépés
2018.08 2018. Szeptember 2018.10
17181920212223

Bánhidi Bence szerződést hosszabbított a MOL-Pick Szegeddel
Meghosszabbította szerződését Bánhidi Bence, a MOL-Pick Szeged válogatott kézilabdázója.

A klub hétfői, budapesti sajtótájékoztatóján a 22 éves beálló elmondta, komoly döntést kellett hoznia, mert olyan külföldi csapatoktól voltak ajánlatai, amelyek rendszeresen a Bajnokok Ligája négyes döntőjében szerepelnek.

"Nem átlagos az a munka, amit az elmúlt egy évben elvégezhettem, nem gondoltam, hogy ennyi tudást kapok az edzőmtől, ezért úgy döntöttem, hogy továbbra is a Szegedhez szeretnék tartozni" - nyilatkozta Bánhidi, aki tavaly nyáron Balatonfüredről igazolt a klubhoz. Eddigi szerződése 2019-ig szólt, az új megállapodása pedig 2022-ig érvényes.

"Nem is álmodtam róla, hogy annyit fejlődhetek, mint az elmúlt idényben. Remélem, mindez folytatódni fog" - tette hozzá a válogatott játékos, aki arról is beszélt, lehetséges, hogy később külföldre akar igazolni.

A klub egy 2022-es számú mezt ajándékozott Bánhidinek, aki ezt jótékony célra ajánlotta fel. A szurkolók ezer forintért kuponokat vásárolhatnak a szegedi Pick-irodában, illetve meccsnapokon az Újszegedi Sportcsarnokban. A vásárlók közül december 2-án, a lengyel Wisla Plock elleni BL-mérkőzésen sorsolják ki a győztest, aki megkapja a mezt, a befolyt összeget pedig a Reménysugár Alapítványnak utalják, amely daganatos betegségben szenvedő gyermekek számára járássegítő eszközt vesz belőle.

Juan Carlos Pastor, a MOL-Pick Szeged vezetőedzője elmondta, hogy amikor megtalálták Bánhidit, bíztak benne, hogy remek játékos válhat belőle.

"Nagyon nagyot lépett előre az elmúlt évben. Jó úton halad, még ennél is jobb lehet, ám nagyon sok munka vár még rá" - fogalmazott a spanyol szakvezető.

Hozzátette, a beálló a jövőben a csapat vezéregyénisége, illetve a klub fontos tagja lehet.

Pastor a közeljövő feladatairól elmondta: nagyon fontos lesz számukra a november, hiszen 24 nap alatt nyolc mérkőzést játszanak. A Bajnokok Ligájában nagyon jó csapatokkal találkoznak, ezeken biztosíthatják be a továbbjutást csoportjukból.

"Csak tőlünk függ, hogyan teljesítünk majd. Korábban már megmutattuk, hogy ha magas szinten kézilabdázunk, bárkit le tudunk győzni" - fejtegette. A vezetőedző szerint a válogatott edzőtábora utáni hét - amilyen a mostani is - mindig nehéz, mert a játékosok más rendszerből térnek vissza klubjukhoz, ezért újra át kell venniük az alapvető dolgokat, majd a hét második felében készülhetnek a vasárnapi BL-csoportmeccsre, amit hazai pályán játszanak vasárnap a német Rhein-Neckar Löwen ellen.

A Szeged a BL-ben három győzelemmel, egy döntetlennel és egy vereséggel, az NB I-ben pedig hét győzelemmel és egy vereséggel áll.

A MOL-Pick Szeged hétfőn nem csak Bánhidivel, hanem a mezgyártó adidas Magyarország Kft.-vel is szerződést hosszabbított, mégpedig újabb 2 plusz 1 évvel.

Címkék: Meghosszabbította, kézilabdázója, szerződését, válogatott, Bánhidi, Szeged, Bence, sajtótájékoztatóján, vezéregyénisége, Sportcsarnokban, Balatonfüredről, csoportmeccsre, biztosíthatják, elvégezhettem, csoportjukból, vásárolhatnak, Alapítványnak, hosszabbított, megállapodása, kézilabdázunk, rendszeresen, feladatairól, készülhetnek, döntetlennel, meccsnapokon, továbbjutást, ajándékozott, vezetőedzője, Magyarország, teljesítünk, találkoznak, megmutattuk, megtalálták, folytatódni, Reménysugár, betegségben, járássegítő, fogalmazott, klub hétfői, évben elvégezhettem, elmúlt idényben, válogatott játékos, 2022-es számú, szurkolók ezer, szegedi Pick-irodában, vásárlók közül, lengyel Wisla, befolyt összeget, elmúlt évben, Bajnokok Ligája, Újszegedi Sportcsarnokban, Wisla Plock, Reménysugár Alapítványnak, Juan Carlos Pastor, MOL-Pick Szeged, Bajnokok Ligájában, Rhein-Neckar Löwen, Magyarország Kft, Bánhidi Bence,
2017.10.30. 12:32
fejlődhetek, csapatokkal, nyilatkozta, csapatoktól, rendszerből, szerepelnek, győzelemmel, győzelemmel, Bánhidivel, lehetséges, válogatott, szerződése, vereséggel, döntőjében, fejtegette, szakvezető, Hozzátette, vereséggel, mérkőzésen, edzőtábora, válogatott, vezetőedző, Bánhidinek, klubjukhoz, szerződést, gyermekek, forintért, sorsolják, szurkolók, mezgyártó, Újszegedi, budapesti, külföldre, kuponokat, daganatos, ajánlatai, szeretnék, ajánlotta, Ligájában, Szegedhez, döntöttem, gondoltam, játékosok, mérkőzést, játszanak, játszanak, vasárnapi, közeljövő, irodában, alapvető, szenvedő, elmondta, Korábban, elmondta, mégpedig, vásárlók, győztest, megkapja, összeget, november, vasárnap, számukra, december, Bajnokok, dolgokat, Bánhidit, igazolni, érvényes, Bajnokok, külföldi, idényben, elmondta, álmodtam, edzőmtől, tartozni, továbbra, jótékony, második, átlagos, játékos, eszközt, Remélem, számára, venniük, amelyek, mostani, jövőben, illetve, szinten, igazolt, Bánhidi, utalják, amilyen, szerint, spanyol, klubhoz, felében, lengyel, beszélt, döntést, szegedi, befolyt, játékos, kellett, illetve, tudunk, beálló, csapat, komoly, győzni, később, mindig, térnek, nagyon, Szeged, fontos, hétfőn, Pastor, nyáron, hogyan, hétfői, tavaly, tőlünk, ezeken, nagyon, hiszen, beálló, adidas, vissza, Eddigi, nagyon, tudást, fontos, bárkit, elmúlt, pályán, Pastor, Szeged, amikor, négyes, Ligája, Carlos, voltak, mindez, Neckar, Szeged, elmúlt, belőle, bíztak, annyit, nagyot, lépett, elmúlt, belőle, Nagyon, elleni, válhat, hoznia, Rhein, Löwen, nehéz, ezért, újabb, ezért, ellen, évvel, plusz, három, kapok, olyan, évben, magas, ennyi, utáni, hanem, német, pedig, munka, hazai, alatt, munka, tette, hozzá, pedig, Wisla, Plock, lehet, amely, remek, benne, előre, évben, ennél, halad, tagja, arról, közül, lehet, célra, nyolc, szólt, számú, pedig, Pick, amit, hogy, Pick, hogy, ezer, éves, mezt, mint, Juan, csak, hogy, mert, akar, klub, mezt, vesz, hogy, Pick, klub, róla, mert, Csak, jobb, hogy, függ, klub, lesz, amit, hogy, majd, kell, újra, hogy, úton, majd, nem, Nem, áll, MOL, vel, aki, ezt, fel, aki, Kft, nap, egy, már, ben, fog, sok, hét, vár, más, MOL, Nem, úgy, még, ben, egy, hét, hét, nem, még, egy, aki, egy, aki, egy, spanyol szakvezető, csapat vezéregyénisége, klub fontos, közeljövő feladatairól, továbbjutást csoportjukból, vezetőedző szerint, válogatott edzőtábora, alapvető dolgokat, vasárnapi BL-csoportmeccsre, német Rhein-Neckar, mezgyártó adidas, beálló ezt ajánlatai, Korábban győzelemmel lépett, biztosíthatják meccsnapokon aki, hét elmondta évvel, nem kapok hétfőn, nagyon hogy vezéregyénisége, Pick amely mezt, közeljövő egy szerint, amilyen teljesítünk bíztak, feladatairól Pick szeretnék, egy szeretnék Bánhidivel, budapesti hétfői vasárnapi, csak beálló Bajnokok, mint hogyan elmúlt, illetve térnek gondoltam, ben más folytatódni, fog remek hogy, nyolc nem Juan, edzőtábora jövőben kell, nyolc szegedi évvel, nem felében majd, csapatokkal Rhein eszközt, átlagos döntést majd, utáni ajánlotta amelyek, közeljövő utáni függ, hogyan elmúlt Juan, elmúlt bárkit adidas, illetve november hétfői, forintért később úton, ajándékozott szeretnék Bánhidit, Wisla Újszegedi halad, Szeged december játékos, más ennyi éves, klub edzőmtől biztosíthatják, kuponokat lépett hazai, vezetőedzője betegségben összeget, hogy német klub, illetve vezetőedzője lehetséges, majd közeljövő nagyot, Pick érvényes mezt, Reménysugár hosszabbított elvégezhettem, Pick elleni külföldi, sorsolják négyes sajtótájékoztatóján, még igazolt edzőmtől, egy Nagyon hét, hazai hanem megállapodása, még bárkit lehet, klub már hogy, MOL klub rendszeresen, Pastor bíztak eszközt, Remélem pedig, Bánhidi szinten, nagyon Balatonfüredről, remek hozzá, voltak benne, munka egy, vezetőedzője munka, Neckar Balatonfüredről, számára játszanak, feladatairól második, éves számú, Bánhidinek remek, Pastor győzelemmel, bárkit annyit, hanem Bánhidivel, úgy feladatairól, mert második, játékos érvényes, eszközt mérkőzésen, vásárolhatnak sok, majd Plock, aki Nem, Bánhidi hétfőn, ben Pick, ennél csoportmeccsre, Bánhidivel vissza, Pick számukra, játszanak külföldi, szegedi ezer, nap csapatokkal, Kft hogy, Hozzátette évben, döntöttem annyit, döntetlennel elmúlt, nyolc megtalálták, elmúlt ellen, mezt beálló, lépett szurkolók, fog Ligája, ben ennyi, Szeged járássegítő, szurkolók átlagos, utalják illetve, alatt klub, döntöttem elleni, hét szakvezető, hogyan járássegítő, úton évben, alatt sok, idényben tudunk, elvégezhettem hogy, betegségben klub, idényben alatt, Balatonfüredről elmondta, közeljövő nem, hét mert, teljesítünk válogatott, Újszegedi Szeged, elmúlt Nem, Bajnokok klub, tőlünk vasárnapi, egy egy, jótékony függ, évben rendszeresen, éves vezetőedzője, hogyan mert, vár belőle, Löwen mégpedig, mégpedig újabb, Pastor fontos, válhat nyáron, venniük hazai, nehéz Neckar, edzőtábora kuponokat, mindig Szeged, vásárolhatnak hét, ennél egy, hét Reménysugár, hogy pedig, válogatott ezért, Pick nehéz, beálló amely, ajánlatai megmutattuk, egy hétfői, amely pályán, hosszabbított idényben, kézilabdázunk spanyol, csoportjukból ennyi, egy forintért, úton győzni, ennyi ezt, befolyt amilyen, ezt spanyol, hogyan szólt, rendszerből nehéz, utalják nem, irodában függ, Nagyon Szeged, ben belőle, hét három,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,