19202122232425
2627282930

1 2 3 4 5 6 7 8
Női kosárlabda Eb - Spanyolország és Franciaország játssza a döntőt
A spanyolok és a franciák jutottak döntőbe a Csehországban zajló női kosárlabda Európa-bajnokságon.
2017.06.24. 22:24
Múzeumok éjszakája - A CSOK lett az év szava
A CSOK, vagyis a Családi Otthonteremtési Kedvezmény mozaikszava lett az év szava - ezt A Magyar Nyelv Múzeumában jelentették be szombaton este a Sátoraljaújhelyhez tartozó Széphalmon, a Múzeumok éjszakája helyi programjai keretében.
2017.06.24. 22:13
Kisrepülőgép szenvedett balesetet Zircnél
Felszállás közben fennakadt egy kisrepülőgép egy fán szombat este Zircnél - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes sajtószóvivője az MTI-vel.
2017.06.24. 21:53
Szamarcidisz Kupa - Döntetlent játszott a görögökkel a férfi vízilabda-válogatott
A magyar férfi vízilabda-válogatott 9-9-es döntetlent játszott a házigazda görög együttessel az Athénban zajló Szamarcidisz Kupa második, szombati játéknapjának esti programjában.
Ökölvívó Eb - Az ukránok zártak a legtöbb arannyal
Az ukránok zártak a legtöbb, három aranyéremmel a harkivi ökölvívó Európa-bajnokságon.
2017.06.24. 21:43
Illegális bevándorlás - Bakondi: szigorú határellenőrzés nélkül nem lehet garantálni a biztonságot
A miniszterelnök belbiztonsági főtanácsadója szerint a határ szigorú védelme nélkül nem lehet garantálni az unió biztonságát.
2017.06.24. 21:03
Két személygépkocsi karambolozott Püspökladánynál, teljes útzár
Két személyautó ütközött szombat este a 42-es főútvonalon Püspökladány közelében, emiatt teljes útzár van érvényben - tájékoztatta az MTI-t a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes szóvivője.
KAFF - Wunder Judit Kötelék című rövidfilmje kapta a KAFF nagydíját
Wunder Judit Kötelék című rövidfilmje kapta a 13. Kecskeméti Animációs Filmfesztivál (KAFF) nagydíját, amelyet szombaton este a kecskeméti Hírös Agóra Kulturális és Ifjúsági Központban adtak át.
2017.06.24. 20:53
Kapás, Kenderesi és Verrasztó aranyat érően úszott Rómában
Három számban avattak magyar győztest a hagyományos római nemzetközi úszóviadalon, a Sette Collin (Hét Domb) szombaton: Kapás Boglárka 800 méter gyorson, Kenderesi Tamás 200 méter pillangón, Verrasztó Dávid pedig 400 méter vegyesen nyert a második versenynapon.
Öttusa vk-döntő - Alekszejev Tamara győzött
Alekszejev Tamara nyerte a nők versenyét az öttusázók világkupa-sorozatának litvániai döntőjében, Vilniusban. Kovács Sarolta hetedik, Varga Eszter pedig 29. lett.
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,