Rippl-Rónai egyik olajképe kelt el a legmagasabb áron a Virág Judit aukcióján
Rippl-Rónai József egyik védett olajképe kelt el a legmagasabb áron, 80 millió forintért a Virág Judit Galéria szombati árverésén, amelyen többek között Kádár Géza, Vaszary János, Scheiber Hugó és Mednyánszky László műveire is licitálhattak az érdeklődők.
2017.10.14. 22:03
Labdarúgó NB I - A Ferencváros egy pontot szerzett a Puskás Akadémia otthonában
A második helyezett Ferencváros 1-1-es döntetlent ért el a Puskás Akadémia ellen szombaton a felcsúti Pancho Arénában a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójában.
2017.10.14. 21:53
Illegális bevándorlás - Bakondi: a schengeni határok védelmére van szükség
Összehangolt lépésekre, az uniós külső határok védelmére van szükség, és vissza kell állítani a schengeni egyezmény normarendszerét - hangsúlyozta Bakondi György, a miniszterelnök belbiztonsági főtanácsadója az M1 aktuális csatornán szombaton.
2017.10.14. 21:44
Női kosárlabda NB I - Magabiztos szekszárdi siker
Az előző idényben ezüstérmes Szekszárd magabiztosan nyert otthon a PINKK-Pécsi 424 ellen a női kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján.
2017.10.14. 21:43
Húsz magyar induló a fiatal szakmunkások világversenyét Abu Dhabiban
A világ 60 országából, 1300 fiatal szakember 51 szakmában versenyez október 15-18 között Abu Dhabiban, ahol szombaton kezdődött a WordSkills, a fiatal szakmunkások világversenye. Magyarországot 19 szakmában 20 versenyző képviseli.
Férfi vízilabda Eurokupa - Másodszor is nyert a Ferencváros, már továbbjutó
Kiütéssel felérő győzelmet aratott a Ferencváros a férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjébe jutásért zajló második selejtezőkörben, a Népligetben, szombaton, így a házigazda két sikerével már továbbjutott.
2017.10.14. 21:13
Férfi kosárlabda NB I - Egy ponttal nyert Szegeden nyert a Szolnok
A Szolnok egy ponttal győzött a Szedeák otthonában a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján.
2017.10.14. 21:03
Női kézilabda EHF Kupa - Kétgólos hátrányban a Debrecen
A Debrecen két góllal kikapott a lengyel Metraco Zaglebie Lubin otthonában a női kézilabda EHF Kupa selejtezőjében, a második forduló szombati, első mérkőzésén.
2017.10.14. 20:53
Férfi kézilabda EHF Kupa - Kikapott és kiesett a Csurgó
A Csurgói KK tíz góllal kikapott a horvát RK Dubrava otthonában a férfi kézilabda EHF Kupa-selejtező második fordulójának szombati visszavágóján, így kiesett.
Férfi vízilabda Eurokupa - Miskolc: újabb döntetlen
Döntetlennel folytatta szereplését a Miskolc csapata a férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjébe jutásért zajló második selejtezőkörben, a franciaországi Aix-en-Provence-ban.
2017.10.14. 20:43
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,