11121314151617
18192021222324
25262728293031

1 2 3 6 7 9 10 11 12 13
Illegális bevándorlás - Embercsempészt és illegális bevándorlókat fogtak el a rendőrök több helyszínen
Elfogtak egy szerb embercsempészt a rendőrök péntek este, továbbá három helyszínen összesen 22 illegális bevándorlót tartóztattak fel - derül ki a police.hu honlapon olvasható friss közleményekből.
2017.12.01. 23:52
Fölszállott a páva - Újabb hat produkció jutott a középdöntőbe
Újabb hat produkció jutott a Fölszállott a páva 5. évadában a középdöntőbe a péntek esti harmadik, a Duna televízióban élőben közvetített elődöntőből.
2017.12.01. 23:01
Alpesi vk - Miklós Edit 44. hellyel tért vissza
A 44. helyen végzett a Lake Louise-ban rendezett lesiklásban Miklós Edit, aki januári súlyos térdsérülését követően, csaknem egy év kihagyás után pénteken versenyzett először.
2017.12.01. 22:51
Halálra gázoltak egy kerékpárost Hajdú-Biharban
Elgázolt egy kerékpárost egy személyautó Hajdúhadház és Hajdúsámson között péntek este, a 69 éves férfi a helyszínen életét vesztette - közölte a rendőrség a honlapján.
2017.12.01. 22:10
Női vízilabda Euroliga - Nyert a Dunaújváros és az UVSE
A Dunaújváros és az UVSE is győzelemmel kezdett a női vízilabda Euroliga selejtezőjében.
2017.12.01. 22:00
Átadták a 2017-es Prima Primissima Díjakat
Tíz kategóriában 15. alkalommal vehették át a Prima Primissima Díjakat a magyar szellemi élet, a művészet, a tudomány és a sport jeles képviselői a Müpában megtartott pénteki gálaesten.
2017.12.01. 21:50
Illegális bevándorlás - Tuzson: a "Soros-terv" célja, hogy bevándorláspárti kormány legyen Magyarországon
Tuzson Bence kormányzati kommunikációért felelős államtitkár szerint a "Soros-terv" célja, hogy bevándorláspárti kormány legyen Magyarországon, lebontsák a kerítést, beengedjék a bevándorlókat és ne legyenek nemzetek.
2017.12.01. 21:40
Túraautó-vb - Michelisz másodikként zárta az idényt
Michelisz Norbert második helyen zárta a túraautó-világbajnokságot, miután az utolsó versenyhétvége, a Katari Nagydíj pénteki második, fő futamán nyolcadik helyen ért célba, míg az éllovas Thed Björk negyedik lett.
Női röplabda NB I - Öt szettben nyert a Jászberény
A Jászberény hazai pályán öt játszmában győzte le az Újpestet a női röplabda NB I-ben pénteken.
Szilágyi Péter: a kormány jövőre is támogatja a külhoni magyar családokat
A kormány 2018-ban is több intézkedéssel támogatja a külhoni magyar családokat az egészségügyben, az oktatásban és abban, hogy vállalkozhassanak - mondta a Miniszterelnökség nemzetpolitikáért felelős helyettes államtitkára a Rákóczi Szövetség pénteki tatai találkozóján, amelyen 100 felvidéki, délvidéki és anyaországi pedagógus vett részt.
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,