21222324252627
28293031

1 2 3 7 8 .11 12 .14 15 16
Asztalitenisz csapat-vb - Kikaptak a nők, nem sikerült a 12 közé jutás
A magyar női válogatott utolsó csoportmérkőzésén 3-2-re kikapott az ukránoktól a svédországi Halmstadban zajló asztalitenisz csapat-világbajnokság keddi játéknapján, s ez azt jelenti, hogy nem jutott be a legjobb 12 közé, a folytatásban a 13-24. helyért játszik majd.
2018.05.01. 22:22
A Momentum Mozgalom meghirdette "a kiegyezés politikáját"
A politikai változásért tüntetett a Momentum Mozgalom Budapesten kedden.
2018.05.01. 21:32
Kilencgólos meccsel zárult a székely-magyar hokigála
Kilencgólos találkozóval zárult a székely-magyar jégkoronggála Csíkszeredán.
2018.05.01. 20:52
Szakértő: rugalmasabbá kell tenni a képzési rendszert
A munkaadói igényeket rugalmas képzési rendszer kialakításával lehet kielégíteni, a fiatal szakemberek elvándorlását a munkafeltételek javításával kell megakadályozni - mondta Vörös-Gubicza Zsanett, a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara (MKIK) oktatási és képzési igazgatója.
2018.05.01. 20:42
Holman Dávid Szlovák Kupát nyert a Slovan Bratislavával
Holman Dávid Szlovák Kupát nyert a Slovan Bratislava labdarúgócsapatával, amely a sorozat keddi döntőjében 3-1-re legyőzte az MFK Ruzomberok gárdáját.
2018.05.01. 20:32
Birkózó Eb - Azeri, román, grúz, orosz és török arany
Csoba Péter, az MTI különtudósítója jelenti:
Öt kötöttfogású finálét rendeztek az oroszországi Kaszpijszkban, a birkózó Európa-bajnokság keddi versenynapján, és valamennyit más nemzet képviselője nyerte meg.

2018.05.01. 20:22
Az Orfeo Zenekar és a Purcell Kórus estjével kezdődött a Beethoven Budán Fesztivál
Az Orfeo Zenekar és a Purcell Kórus hangversenyével kezdődött el kedden a Beethoven Budán Fesztivál a Krisztinavárosi Plébániatemplomban.
2018.05.01. 20:12
Birkózó Eb - Lám Bálint ötödik
Lám Bálint elveszítette bronzmérkőzését, így az ötödik helyen végzett a kötöttfogásúak 130 kilogrammos súlycsoportjában az oroszországi Kaszpijszkban zajló birkózó Európa-bajnokság keddi versenynapján.
Férfi kosárlabda NB I - Az Atomerőmű legyőzte a Kaposvárt
Az Atomerőmű kilenc ponttal nyert a vendég Kaposvár ellen a férfi kosárlabda NB I keddi mérkőzésén.
2018.05.01. 20:02
Szakértő: Brenner János meggyilkolása egyházellenes megfélemlítés volt
Brenner János meggyilkolásával a hozzá hasonlóan elkötelezett papokat akarták megfélemlíteni a kommunisták, megölése az egyház elleni támadás volt - mondta Soós Viktor Attila történész az M1 aktuális csatorna esti műsorában kedden.