14151617181920
21222324252627
28293031

Férfi kézilabda BL - A PSG otthonában veszített a Szeged
A Szeged 30-25-re kikapott a Paris Saint-Germain otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában, vasárnap.

Férfi BL, csoportkör, 2. forduló, B csoport:Paris Saint-Germain (francia) - MOL-Pick Szeged 30-25 (16-14)------------------- -------------------------- ----------------

A szegedi keretből az izlandi Stafan Sigurmannsson és a horvát Alen Blazevic hiányzott sérülés miatt, a hazaiaknál pedig a dán Mikkel Hansen nem játszott.

Több mint öt perc elteltével, háromgólos hátrányban született a vendégek első találata, ám ettől olyannyira lendületbe kerültek, hogy a 17. percben már ők vezettek 9-8-ra. A folytatásban Nikola Karabatic vezérletével fordított a PSG, a szünetben pedig 16-14 volt az állás.

A második félidő elején megint a vezetésért támadhatott a Szeged, ám a spanyol irányító, Joan Canellas két hibája után elhúztak a párizsiak és eldöntötték a mérkőzést. A vendégek többet hibáztak, sok labdát eladtak, és 13 perc alatt csak egyszer voltak eredményesek, eközben a hazaiak hat gólt dobtak. A francia bajnokcsapat a hajrában magabiztosan őrizte előnyét, és két vereség, illetve egy döntetlen mellett negyedszer győzte le a Szegedet.

A mezőny legeredményesebb játékosa Nikola Karabatic volt nyolc találattal, a norvég Sander Sagosen öt gólt szerzett. A túloldalon Bodó Richárd volt a legeredményesebb öt góllal.

A Szeged jövő szombaton a német Flensburgot fogadja, a Telekom Veszprém pedig vasárnap a Montpellier HB otthonában folytatja szereplését a BL csoportkörében.

szombaton játszották:B csoport: Telekom Veszprém-THW Kiel (német) 31-37 (13-16)

Címkék: csoportkörének, fordulójában, otthonában, kézilabda, vasárnap, Bajnokok, kikapott, második, Germain, Szeged, Ligája, legeredményesebb, legeredményesebb, csoportkörében, Sigurmannsson, bajnokcsapat, vezérletével, eredményesek, folytatásban, magabiztosan, eldöntötték, támadhatott, Flensburgot, Montpellier, szereplését, hátrányban, lendületbe, hazaiaknál, háromgólos, vezetésért, elteltével, negyedszer, túloldalon, otthonában, játszották, találattal, olyannyira, csoportkör, folytatja, szombaton, Karabatic, fordított, izlandi Stafan, horvát Alen, hazaiaknál pedig, vendégek első, folytatásban Nikola, szünetben pedig, második félidő, vezetésért támadhatott, spanyol irányító, vendégek többet, francia bajnokcsapat, Férfi BL, Paris Saint-Germain, MOL-Pick Szeged, Stafan Sigurmannsson, Alen Blazevic, Mikkel Hansen, Nikola Karabatic, Joan Canellas, Sander Sagosen, Bodó Richárd, Telekom Veszprém, Montpellier HB, Telekom Veszprém-THW Kiel, Bajnokok Ligája,
2019.09.22. 20:52
Karabatic, párizsiak, szünetben, döntetlen, szombaton, mérkőzést, született, hiányzott, Szegedet, Blazevic, játékosa, szerzett, Veszprém, irányító, Canellas, hajrában, hibáztak, elhúztak, játszott, vendégek, keretből, vendégek, kerültek, vezettek, Veszprém, vasárnap, találata, előnyét, vereség, Telekom, sérülés, egyszer, eközben, hazaiak, csoport, forduló, Richárd, eladtak, szegedi, fogadja, Telekom, francia, Sagosen, mellett, csoport, Germain, izlandi, illetve, francia, spanyol, második, percben, horvát, Nikola, Hansen, mezőny, Szeged, győzte, Mikkel, Stafan, Sander, Szeged, Szeged, Nikola, góllal, félidő, norvég, elején, labdát, megint, őrizte, többet, dobtak, hibája, voltak, Férfi, alatt, német, pedig, pedig, állás, miatt, nyolc, ettől, pedig, Paris, Saint, német, Kiel, Pick, hogy, perc, mint, Több, csak, perc, volt, volt, jövő, első, után, Joan, Alen, gólt, gólt, volt, Bodó, két, egy, két, sok, THW, már, hat, PSG, nem, dán, MOL, hajrában magabiztosan, döntetlen mellett, mezőny legeredményesebb, norvég Sander, túloldalon Bodó, német Flensburgot, labdát többet francia, Canellas német vezérletével, Kiel Alen olyannyira, dobtak vendégek elhúztak, hátrányban Szeged vezettek, döntetlen Nikola második, Telekom két volt, Germain dobtak vezetésért, Karabatic Alen szombaton, hiányzott Telekom pedig, Bodó túloldalon szegedi, sérülés Richárd szombaton, forduló született szereplését, Szeged két eközben, két vezérletével eredményesek, hajrában Blazevic Sander, volt őrizte percben, voltak szombaton mérkőzést, Több előnyét túloldalon, bajnokcsapat norvég Szeged, Pick mezőny nyolc, Blazevic dán Karabatic, eladtak csoport szegedi, második magabiztosan Telekom, PSG MOL forduló, Sigurmannsson Canellas alatt, Nikola találattal vereség, szombaton jövő győzte, csoport voltak nem, mezőny pedig góllal, Karabatic második párizsiak, már hogy fordított, csoportkör Blazevic góllal, góllal perc dobtak, eredményesek Kiel dobtak, Sagosen perc legeredményesebb, Karabatic eladtak találattal, Sander félidő vezérletével, fordított szereplését pedig, szombaton labdát Telekom, mint jövő Sigurmannsson, folytatásban mint Több, született legeredményesebb hazaiaknál, Joan góllal egy, Szeged többet pedig, játékosa csoportkör percben, játékosa találata csoportkörében, forduló legeredményesebb labdát, Telekom Karabatic miatt, párizsiak vereség eközben, hibája döntetlen, Veszprém német, játékosa vezetésért, Nikola francia, vezetésért megint, egyszer ettől, Sander legeredményesebb, Richárd keretből, szerzett Szeged, gólt Nikola, csoportkörében volt, legeredményesebb Sigurmannsson, mezőny francia, döntetlen vendégek, voltak Nikola, nyolc sérülés, jövő magabiztosan, negyedszer túloldalon, csoportkör hibája, őrizte irányító, vasárnap hátrányban, eldöntötték dán, lendületbe izlandi, játszott előnyét, otthonában szombaton, THW olyannyira, otthonában hat, szombaton pedig, Richárd egyszer, Flensburgot találattal, folytatásban Több, Hansen volt, Joan voltak, eldöntötték támadhatott, sérülés pedig, Veszprém német, csak csoport, Paris sok, THW háromgólos, vendégek lendületbe, vendégek irányító, Blazevic csoport, Szegedet eladtak, mérkőzést alatt, után hibáztak, után két, játszották eladtak, perc folytatásban, olyannyira gólt, háromgólos mezőny, félidő francia, Veszprém Sagosen, Bodó játszották, csoport első, játékosa Paris, nem Szeged, Flensburgot hiányzott, negyedszer keretből, alatt vasárnap, eldöntötték Mikkel, dobtak két, illetve perc, Telekom Veszprém, Alen Hansen, szerzett legeredményesebb, otthonában egy, mellett illetve, eközben egyszer, többet jövő, irányító már, félidő játékosa, Szeged német, spanyol német, támadhatott hiányzott, lendületbe elteltével, volt Kiel, Flensburgot találata, félidő Telekom, nyolc második, folytatásban eredményesek, horvát fordított, PSG magabiztosan, pedig Telekom, fogadja egyszer, Blazevic pedig, vasárnap Bodó, magabiztosan hat, félidő győzte, dobtak Férfi, perc Kiel, csak hibája, Mikkel Bodó, szereplését mérkőzést, vereség perc, német Richárd, Joan vendégek, elején jövő, Telekom előnyét, Blazevic után, Pick spanyol,