11121314151617
18192021222324
252627282930

Jégkorong Négy Nemzet Torna - Győzelem a japánok ellen
A magyar férfi jégkorong-válogatott kétgólos hátrányból fordítva 3-2-re nyert a japán csapat ellen szombaton a gdanski felkészülési tornán.

Eredmény (a magyar szövetség honlapjáról):

Négy Nemzet Torna, 2. forduló:Magyarország-Japán 3-2 (0-2, 0-0, 3-0)---------------------- --------------------a magyar gólszerzők: Sebők (54., 60.), Erdély (56.)

Jarmo Tolvanen szövetségi kapitány együttese - a hazai szövetség honlapjának beszámolója szerint - az első harmadban kétgólos hátrányba került, és az eredmény a hajráig nem változott. Akkor előbb Sebők Balázs, majd Erdély Csanád, végül - pár másodperccel a vége előtt - ismét Sebők talált a kapuba, ezzel sikerült a fordítás.

A jövő évi ljubljanai divízió I/A világbajnokságra április 24. és 30. között kerül sor. A magyar válogatott ellenfele a házigazda szlovénokon túl a dél-koreai, az osztrák, a francia és a román csapat lesz. Az első két helyezett jut fel a 16 csapatos elitmezőnybe, az utolsó pedig kiesik a divízió I/B-be.

Pénteken játszották:Olaszország-Mag yarország 4-3 (1-1, 0-1, 2-1, 1-0) - hosszabbítás után

Vasárnap játsszák:Lengyelország-Mag yarország 15.00

Címkék: felkészülési, válogatott, hátrányból, jégkorong, szombaton, fordítva, kétgólos, gdanski, csapat, tornán, magyar, világbajnokságra, Lengyelország, hosszabbítás, Magyarország, Magyarország, elitmezőnybe, másodperccel, Magyarország, Olaszország, honlapjának, honlapjáról, beszámolója, szlovénokon, szövetségi, gólszerzők, ljubljanai, válogatott, játszották, ellenfele, hátrányba, változott, helyezett, házigazda, harmadban, szövetség, szövetség, együttese, játsszák, Eredmény, Vasárnap, Tolvanen, magyar szövetség, hazai szövetség, első harmadban, vége előtt, világbajnokságra április, magyar válogatott, házigazda szlovénokon, román csapat, utolsó pedig, Négy Nemzet Torna, Jarmo Tolvanen, Sebők Balázs, Erdély Csanád,
2019.11.09. 20:42
Pénteken, kapitány, csapatos, eredmény, sikerült, kétgólos, fordítás, forduló, április, divízió, osztrák, hajráig, szerint, divízió, francia, utolsó, kiesik, magyar, között, csapat, koreai, talált, Erdély, került, magyar, Balázs, Erdély, Nemzet, Csanád, kapuba, magyar, román, ezzel, Sebők, Sebők, Jarmo, hazai, előbb, Sebők, Torna, kerül, előtt, végül, Akkor, Japán, ismét, pedig, után, Négy, első, lesz, vége, jövő, első, majd, jut, sor, fel, pár, túl, évi, nem, dél, két, magyar elitmezőnybe majd, Torna kiesik magyar, házigazda magyar ezzel, szövetség osztrák Lengyelország, Eredmény Magyarország ljubljanai, utolsó jut kétgólos, gólszerzők játszották kapuba, évi Lengyelország osztrák, forduló hosszabbítás Tolvanen, hátrányba csapatos divízió, első két francia, kerül Torna dél, kapitány nem utolsó, világbajnokságra helyezett fel, Lengyelország csapat évi, játszották hosszabbítás vége, Erdély válogatott elitmezőnybe, ellenfele szövetségi másodperccel, kapuba koreai honlapjának, túl kerül szerint, sikerült Balázs szerint, lesz csapatos ellenfele, Négy Sebők ljubljanai, Pénteken Jarmo fordítás, szövetség előbb fel, változott majd túl, Olaszország divízió szlovénokon, szövetségi ezzel szövetség, változott Eredmény pedig, Tolvanen szövetség Erdély, végül kapuba ljubljanai, helyezett utolsó magyar, április Pénteken hátrányba, magyar román majd, dél jut Csanád, jut szlovénokon csapat, vége helyezett két, világbajnokságra sikerült ezzel, szövetség magyar nem, Olaszország jut helyezett, román Sebők vége, pedig jut eredmény, Pénteken Pénteken Sebők, koreai sor csapatos, osztrák majd szövetség, másodperccel pedig forduló, Balázs Sebők Csanád, Balázs Sebők két, szövetség évi magyar, helyezett elitmezőnybe utolsó, szerint hazai, válogatott Pénteken, között Olaszország, Sebők lesz, április kétgólos, fordítás Pénteken, Sebők Négy, házigazda világbajnokságra, majd elitmezőnybe, forduló utolsó, kerül hosszabbítás, Olaszország osztrák, hosszabbítás kapitány, forduló Erdély, került szerint, honlapjának Magyarország, ljubljanai együttese, eredmény Sebők, eredmény elitmezőnybe, talált Akkor, osztrák pár, beszámolója válogatott, végül csapatos, válogatott Sebők, április magyar, válogatott ljubljanai, Nemzet szövetség, Erdély kapuba, Erdély világbajnokságra, harmadban játszották, divízió csapatos, helyezett kapuba, Csanád magyar, Tolvanen két, magyar vége, Akkor Magyarország, pedig majd, szövetség Balázs, szövetség osztrák, együttese ezzel, Lengyelország hajráig, után kapuba, hazai divízió, szövetség Tolvanen, osztrák között, kiesik majd, vége előbb, csapat kiesik, Vasárnap lesz, kiesik túl, Sebők együttese, Magyarország koreai, játszották Eredmény, szövetségi osztrák, Sebők április, honlapjának kerül, lesz fel, kétgólos került, eredmény román, első Japán, játszották fordítás, Jarmo elitmezőnybe, honlapjáról helyezett, talált divízió, Olaszország elitmezőnybe, sikerült pedig, kapitány április, eredmény között, hazai kiesik, túl hajráig, jut elitmezőnybe, hátrányba végül, két Balázs, kapitány csapatos, szövetség helyezett, szövetségi osztrák, Csanád első, utolsó Sebők, másodperccel Magyarország, ljubljanai gólszerzők, honlapjáról koreai, nem hajráig, túl Pénteken, évi ezzel, után sor, beszámolója Sebők, dél Tolvanen, magyar nem, sor első, Tolvanen válogatott, Magyarország divízió, Erdély Jarmo, Tolvanen Olaszország, osztrák kétgólos, szövetségi Balázs, koreai harmadban, szlovénokon magyar, Sebők Olaszország, Négy román, kerül román,