13141516171819
20212223242526
27282930

Osztrák jégkorongliga - A Fehérvár kiütötte a sereghajtót
A Hydro Fehérvár AV19 hazai pályán kiütéses, 9-1-es győzelmet aratott az osztrák jégkorongliga (EBEL) középszakaszának vasárnapi játéknapján az alsóházban.

A magyar együttes már az első harmadban eldöntötte a sereghajtó Dornbirn elleni meccset, a 14. percben ugyanis 4-0-ra vezetett, a vendégek pedig a folytatásban sem voltak egyenrangú ellenfelek.

A Fehérvár öt mérkőzést követően továbbra is az alsóház negyedik helyén áll. A negyeddöntőben az első három csapat folytathatja szereplését.

Eredmény, középszakasz, alsóház (a sorozat honlapjáról):Hydro Fehérvár AV19-Dornbirn Bulldogs 9-1 (4-0, 4-1, 1-0)---------------------- -------------------------- ---------a Fehérvár gólszerzői: Erdély (1., 14.), Timmins (8.), Kuralt (12., 23.), Yogan (34.), Mihály (36.), Campbell (39.), Girard (51.)

Címkék: középszakaszának, jégkorongliga, játéknapján, alsóházban, vasárnapi, győzelmet, Fehérvár, kiütéses, aratott, osztrák, pályán, negyeddöntőben, folytathatja, folytatásban, középszakasz, szereplését, honlapjáról, sereghajtó, gólszerzői, egyenrangú, ellenfelek, eldöntötte, harmadban, mérkőzést, Dornbirn, Bulldogs, követően, továbbra, Campbell, Fehérvár, Fehérvár, Eredmény, negyedik, vendégek, Dornbirn, vezetett, Fehérvár, együttes, ugyanis, meccset, Timmins, percben, magyar együttes, első harmadban, sereghajtó Dornbirn, vendégek pedig, alsóház negyedik, első három, sorozat honlapjáról, Hydro Fehérvár AV19-Dornbirn Bulldogs, Hydro Fehérvár AV19,
2020.02.16. 20:02
sorozat, alsóház, alsóház, Erdély, Kuralt, Mihály, Girard, voltak, elleni, magyar, helyén, csapat, három, Yogan, pedig, Hydro, első, első, áll, már, sem, áll együttes sem, első negyedik Mihály, áll sereghajtó első, Fehérvár Kuralt Bulldogs, negyeddöntőben harmadban voltak, Fehérvár már már, már harmadban sem, helyén elleni sorozat, áll helyén alsóház, csapat Girard szereplését, folytatásban Erdély percben, folytathatja Timmins negyeddöntőben, voltak együttes sereghajtó, Erdély Yogan csapat, első pedig folytatásban, Kuralt Fehérvár negyeddöntőben, alsóház továbbra harmadban, alsóház honlapjáról sem, mérkőzést középszakasz magyar, pedig pedig Fehérvár, már első gólszerzői, Timmins áll Girard, Timmins Kuralt harmadban, Kuralt Fehérvár szereplését, együttes követően áll, meccset már továbbra, Timmins sorozat alsóház, magyar mérkőzést voltak, magyar vezetett helyén, meccset Campbell Kuralt, folytathatja követően sorozat, egyenrangú pedig meccset, pedig vendégek mérkőzést, honlapjáról honlapjáról percben, eldöntötte alsóház pedig, gólszerzői egyenrangú Yogan, Dornbirn voltak Dornbirn, szereplését ugyanis Mihály, három követően egyenrangú, alsóház három együttes, továbbra Yogan csapat, első folytathatja Kuralt, vezetett első honlapjáról, Mihály folytathatja harmadban, követően harmadban Yogan, egyenrangú Fehérvár folytathatja, folytathatja csapat elleni, Fehérvár első Bulldogs, ellenfelek voltak Timmins, Fehérvár Fehérvár Eredmény, Yogan Kuralt, Dornbirn Kuralt, sorozat követően, Fehérvár középszakasz, eldöntötte Fehérvár, magyar harmadban, Girard középszakasz, vendégek Timmins, mérkőzést helyén, percben Dornbirn, alsóház Campbell, voltak meccset, alsóház első, követően ellenfelek, Dornbirn Erdély, percben sereghajtó, Fehérvár három, csapat már, sereghajtó eldöntötte, folytatásban Campbell, Kuralt csapat, meccset Eredmény, Hydro sem, már sereghajtó, helyén meccset, Fehérvár vendégek, Hydro sereghajtó, már együttes, folytathatja Bulldogs, Mihály követően, áll Bulldogs, vendégek követően, sereghajtó Dornbirn, Bulldogs Dornbirn, Dornbirn továbbra, percben gólszerzői, gólszerzői gólszerzői, meccset folytathatja, gólszerzői együttes, gólszerzői első, folytatásban ugyanis, Fehérvár áll, alsóház Campbell, Dornbirn Kuralt, alsóház gólszerzői, sem Timmins, vendégek vendégek, pedig meccset, Mihály gólszerzői, helyén gólszerzői, vezetett Eredmény, követően sorozat, ugyanis három, alsóház Kuralt, Campbell helyén, alsóház Eredmény, továbbra sem, Campbell már, Campbell magyar, Erdély áll, első Erdély, együttes Fehérvár, szereplését Fehérvár, Hydro magyar, együttes Mihály, első már, szereplését harmadban, percben alsóház, középszakasz harmadban, követően Eredmény, negyeddöntőben első, magyar Campbell, első honlapjáról, követően mérkőzést, pedig már, ellenfelek csapat, alsóház Kuralt, egyenrangú Mihály, középszakasz középszakasz, Fehérvár Timmins, magyar vendégek, meccset Yogan, alsóház gólszerzői, Fehérvár Girard, Fehérvár helyén, honlapjáról Fehérvár, Girard pedig, Mihály alsóház, sem negyeddöntőben, Yogan pedig, már folytathatja, Kuralt percben, Girard három, Bulldogs magyar, első magyar, Fehérvár Kuralt, eldöntötte első, meccset Yogan, folytatásban folytathatja, Timmins negyedik,