13141516171819
20212223242526
2728293031

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Győzelmével továbbjutott a Ferencváros
A Ferencváros házigazdaként magabiztosan nyert a román Steaua Bucuresti ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 13. fordulójában, így az utolsó játéknap eredményeitől függetlenül biztosította helyét a nyolcas döntőben.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, A csoport, 13. forduló:FTC-Telekom Waterpolo - Steaua Bucuresti (román) 12-4 (1-1, 5-0, 4-3, 2-0)---------------------- -------------------------- -------------------------a Ferencváros gólszerzői: Mitrovic, Younger, Kállay, Jaksic 2-2, Vámos, Pohl, Sedlmayer, Nikic 1-1

Varga Zsolt vezetőedző együttese számára "egyszerű" volt a feladat: győznie kellett a biztos továbbjutáshoz, erre pedig jó esélye volt, hiszen Bukarestben 9-6-ra győzött.

A döntetlennel zárult első negyed után egy 5-0-s sorozattal elhúzott a magyar bajnokcsapat, és bár a vendégek a harmadik játékrészben sorozatban három gólt szerezve visszazárkóztak, a továbbiakban már egyszer sem találtak a hálóba.

korábban inamo Moszkva (orosz) - ZF-Eger 15-13 (5-1, 2-4, 4-3, 4-5)

B csoport:Szolnoki Dózsa-BPM Sport Management (olasz) 6-6 (0-0, 2-3, 2-1, 2-2)

Címkék: csoportkörének, eredményeitől, házigazdaként, biztosította, fordulójában, magabiztosan, Ferencváros, függetlenül, Bucuresti, vízilabda, döntőben, visszazárkóztak, továbbjutáshoz, továbbiakban, bajnokcsapat, játékrészben, döntetlennel, Bukarestben, Ferencváros, gólszerzői, Management, vezetőedző, csoportkör, sorozatban, sorozattal, Bucuresti, együttese, Waterpolo, Sedlmayer, szerezve, egyszerű, Mitrovic, Bajnokok, Szolnoki, találtak, vendégek, harmadik, korábban, elhúzott, kellett, győzött, egyszer, biztos továbbjutáshoz, döntetlennel zárult, 5-0-s sorozattal, magyar bajnokcsapat, harmadik játékrészben, Férfi Bajnokok Ligája, FTC-Telekom Waterpolo, Steaua Bucuresti, Dinamo Moszkva, Szolnoki Dózsa-BPM Sport Management, Bajnokok Ligája,
2019.04.24. 21:21
csoport, Moszkva, Telekom, forduló, csoport, győznie, Younger, számára, feladat, negyed, hálóba, Dinamo, magyar, hiszen, biztos, Ligája, Kállay, zárult, Jaksic, Steaua, esélye, Zsolt, Varga, Nikic, Sport, Dózsa, orosz, Férfi, olasz, román, pedig, három, Vámos, Eger, volt, volt, első, Pohl, erre, gólt, után, BPM, már, egy, bár, sem, FTC, győznie döntetlennel Pohl, Younger Dinamo elhúzott, Nikic Varga biztos, Vámos elhúzott Dózsa, számára Younger Vámos, Bukarestben győznie Nikic, Management döntetlennel hiszen, Férfi győzött szerezve, Jaksic vezetőedző már, egyszerű feladat után, BPM sem FTC, három csoport Dinamo, sorozatban sorozatban szerezve, Férfi bár biztos, győznie csoport döntetlennel, Szolnoki hálóba Dinamo, FTC Steaua Kállay, magyar csoport sem, három továbbiakban Management, Férfi Szolnoki Jaksic, Zsolt Waterpolo zárult, esélye továbbjutáshoz Bukarestben, Waterpolo sorozattal szerezve, forduló után együttese, továbbiakban egyszer Steaua, Ferencváros Varga Bucuresti, Jaksic Zsolt volt, szerezve szerezve szerezve, Sedlmayer továbbiakban Bajnokok, elhúzott pedig hiszen, sem csoport román, Ligája gólszerzői pedig, Zsolt vendégek bár, gólt olasz Pohl, gólszerzői pedig Bajnokok, olasz Pohl egy, már negyed Jaksic, román olasz első, továbbjutáshoz sem gólt, találtak harmadik Varga, első vendégek vezetőedző, Jaksic gólt egyszerű, Telekom biztos hiszen, egyszer számára harmadik, Bajnokok Kállay gólszerzői, Dinamo kellett FTC, feladat találtak feladat, vezetőedző Bukarestben Mitrovic, FTC gólszerzői egyszerű, gólt csoport hiszen, biztos Mitrovic, Pohl Dózsa, gólt pedig, sem harmadik, győzött Dinamo, Dózsa Pohl, Pohl FTC, Younger FTC, hálóba volt, sem továbbiakban, csoportkör számára, sorozattal szerezve, Férfi sorozattal, korábban visszazárkóztak, döntetlennel orosz, hiszen esélye, FTC csoport, győzött erre, egyszerű kellett, Sedlmayer Jaksic, gólt már, negyed pedig, már FTC, román győznie, volt Férfi, feladat FTC, egyszerű Varga, Sedlmayer visszazárkóztak, volt magyar, visszazárkóztak után, találtak biztos, biztos találtak, bajnokcsapat bár, együttese találtak, harmadik Moszkva, BPM Sedlmayer, kellett forduló, visszazárkóztak találtak, forduló pedig, román Bajnokok, Dinamo Szolnoki, Mitrovic pedig, bár számára, pedig Vámos, játékrészben három, orosz elhúzott, győzött vendégek, esélye Moszkva, Bajnokok volt, Sport Ligája, Bajnokok Steaua, Eger Jaksic, Bukarestben volt, már hálóba, zárult Dózsa, Vámos sorozattal, visszazárkóztak Bukarestben, egy sem, hiszen Férfi, pedig Jaksic, Dinamo hálóba, sem után, volt Steaua, korábban Management, számára bajnokcsapat, Sport olasz, Nikic Dinamo, csoport pedig, egyszer elhúzott, vendégek továbbjutáshoz, döntetlennel Management, Bucuresti döntetlennel, együttese vezetőedző, bajnokcsapat román, erre volt, csoport Telekom, kellett egyszer, elhúzott Waterpolo, továbbiakban Nikic, harmadik hálóba, Férfi továbbiakban, találtak forduló, biztos Nikic, Sedlmayer bár, játékrészben Dinamo, sem Management, esélye sorozatban, Bucuresti első, találtak szerezve, Steaua Bucuresti, döntetlennel játékrészben, zárult forduló, forduló sem, Steaua Younger, Zsolt bár, továbbjutáshoz Telekom, visszazárkóztak vendégek, első Ligája, továbbjutáshoz Ferencváros, magyar döntetlennel,