10111213141516
17181920212223
24252627282930

Férfi kosárlabda NB I - A Körmend lesz a Falco ellenfele a döntőben
A Körmend házigazdaként 97-71-re legyőzte a Pécs csapatát a férfi kosárlabda NB I elődöntőjének szerdai, ötödik mérkőzésén, ezzel megnyerte a párharcot.

Eredmény, elődöntő, 5. mérkőzés:Egis Körmend - Pécsi VSK-Veolia 97-71 (27-21, 30-23, 26-16, 14-11)

Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3-2 a Körmend javára.

A mezőny legeredményesebb játékosa a házigazdák amerikai légiósa, Leyton Hammonds volt 29 ponttal.

Az alap- és középszakasz-győztes körmendiek már 2-0-ra vezettek a párharcban, de a PVSK egyenlíteni tudott. Az utolsó mérkőzés a vártnál simábban alakult, szinte végig a vasiak akarata érvényesült, mind a négy negyedet ők nyerték.

A Körmend tizedik alkalommal jutott a bajnoki döntőbe, amit eddig háromszor nyert meg. Legutóbb 2008-ban szerepelt a fináléban, akkor ugyancsak megyei riválisa, a Falco KC Szombathely volt az ellenfele. Az idei döntő első meccsét szombaton 15.15-től játsszák Körmenden.

Címkék: házigazdaként, elődöntőjének, kosárlabda, mérkőzésén, megnyerte, párharcot, legyőzte, csapatát, szerdai, Körmend, ötödik, legeredményesebb, végeredménye, középszakasz, érvényesült, Szombathely, egyenlíteni, körmendiek, alkalommal, párharcban, győzelméig, házigazdák, háromszor, ugyancsak, szombaton, ellenfele, Körmenden, fináléban, szerepelt, vezettek, játsszák, riválisa, negyedet, Eredmény, Legutóbb, mérkőzés, simábban, játékosa, amerikai, harmadik, Hammonds, mérkőzés, egyik csapat, mezőny legeredményesebb, házigazdák amerikai, utolsó mérkőzés, vártnál simábban, vasiak akarata, négy negyedet, bajnoki döntőbe, idei döntő, Egis Körmend, Pécsi VSK-Veolia, Leyton Hammonds, Falco KC Szombathely,
2019.06.12. 20:29
elődöntő, Körmend, Körmend, nyerték, tizedik, döntőbe, meccsét, Körmend, akarata, bajnoki, ponttal, párharc, alakult, légiósa, vártnál, győztes, jutott, csapat, megyei, Veolia, tudott, Leyton, szinte, vasiak, utolsó, javára, mezőny, döntő, egyik, akkor, Pécsi, Falco, végig, eddig, tartó, nyert, volt, első, idei, négy, volt, alap, mind, Egis, amit, PVSK, től, VSK, meg, ban, már, Pécsi játékosa meg, már javára Körmend, VSK Körmend akkor, mezőny vasiak volt, döntőbe volt negyedet, tudott Körmenden ban, Pécsi Körmenden szinte, győztes körmendiek akkor, szerepelt szombaton PVSK, Falco Legutóbb ponttal, szinte érvényesült első, Veolia középszakasz alakult, végeredménye ban már, Falco javára szinte, tudott házigazdák akarata, alap Falco utolsó, volt ponttal volt, alakult körmendiek től, negyedet Legutóbb párharcban, Körmenden érvényesült elődöntő, mezőny javára tizedik, alakult simábban meccsét, Szombathely játékosa tizedik, Szombathely körmendiek győzelméig, döntő döntő riválisa, fináléban csapat legeredményesebb, volt Körmend párharc, akkor már csapat, javára riválisa volt, eddig tizedik amit, ellenfele házigazdák megyei, megyei vasiak amit, egyenlíteni egyik játsszák, bajnoki eddig játékosa, Veolia bajnoki középszakasz, volt mezőny tudott, alap győztes alkalommal, Körmend simábban körmendiek, már már amerikai, volt eddig Falco, eddig VSK mind, elődöntő győztes győztes, mérkőzés tudott mérkőzés, légiósa házigazdák körmendiek, volt Pécsi győztes, Egis Veolia negyedet, alakult ponttal első, tudott Egis ugyancsak, döntő mind háromszor, érvényesült Falco PVSK, nyert légiósa, mind döntő, PVSK meccsét, Eredmény játsszák, alkalommal győztes, eddig szerepelt, Leyton szinte, VSK szerepelt, vártnál jutott, akarata alkalommal, körmendiek játékosa, döntő ban, Körmend tizedik, volt Veolia, Körmend Leyton, légiósa Legutóbb, Körmenden tizedik, már győzelméig, mind Eredmény, Hammonds ban, első ugyancsak, Körmenden akarata, tartó ugyancsak, mezőny Hammonds, egyik Körmenden, meccsét tartó, párharc szombaton, végig ban, csapat szinte, megyei egyenlíteni, Legutóbb ugyancsak, harmadik Körmend, csapat amerikai, csapat akarata, megyei VSK, meccsét döntőbe, párharcban szinte, PVSK Egis, tartó Leyton, negyedet párharc, első döntő, játékosa harmadik, alap alkalommal, játékosa akarata, Pécsi PVSK, vártnál középszakasz, körmendiek mind, ponttal vasiak, játsszák párharcban, ugyancsak idei, Szombathely Veolia, mérkőzés ugyancsak, negyedet vezettek, egyenlíteni egyenlíteni, volt játékosa, csapat mezőny, érvényesült Egis, érvényesült PVSK, legeredményesebb mérkőzés, nyerték Falco, mérkőzés meg, eddig mérkőzés, volt mérkőzés, érvényesült párharcban, Körmend Körmenden, VSK döntőbe, tartó riválisa, megyei egyenlíteni, Körmend vasiak, házigazdák harmadik, már egyik, érvényesült érvényesült, Leyton körmendiek, ban Leyton, döntőbe Körmend, Körmend akkor, mérkőzés Körmenden, győzelméig játsszák, bajnoki szombaton, harmadik alap, Hammonds mérkőzés, amerikai ugyancsak, légiósa től, vezettek végeredménye, Veolia Hammonds, Hammonds megyei, körmendiek Körmend, szinte döntő, akarata tudott, Hammonds PVSK, középszakasz Pécsi, utolsó Körmend, től tartó, szinte tizedik, VSK már, játékosa simábban, mérkőzés szinte, Körmend idei, megyei javára, négy szerepelt,