10111213141516
17181920212223
24252627282930

Férfi kosárlabda NB I - A Körmend lesz a Falco ellenfele a döntőben
A Körmend házigazdaként 97-71-re legyőzte a Pécs csapatát a férfi kosárlabda NB I elődöntőjének szerdai, ötödik mérkőzésén, ezzel megnyerte a párharcot.

Eredmény, elődöntő, 5. mérkőzés:Egis Körmend - Pécsi VSK-Veolia 97-71 (27-21, 30-23, 26-16, 14-11)

Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3-2 a Körmend javára.

A mezőny legeredményesebb játékosa a házigazdák amerikai légiósa, Leyton Hammonds volt 29 ponttal.

Az alap- és középszakasz-győztes körmendiek már 2-0-ra vezettek a párharcban, de a PVSK egyenlíteni tudott. Az utolsó mérkőzés a vártnál simábban alakult, szinte végig a vasiak akarata érvényesült, mind a négy negyedet ők nyerték.

A Körmend tizedik alkalommal jutott a bajnoki döntőbe, amit eddig háromszor nyert meg. Legutóbb 2008-ban szerepelt a fináléban, akkor ugyancsak megyei riválisa, a Falco KC Szombathely volt az ellenfele. Az idei döntő első meccsét szombaton 15.15-től játsszák Körmenden.

Címkék: házigazdaként, elődöntőjének, kosárlabda, mérkőzésén, megnyerte, párharcot, legyőzte, csapatát, szerdai, Körmend, ötödik, legeredményesebb, végeredménye, középszakasz, érvényesült, Szombathely, egyenlíteni, körmendiek, alkalommal, párharcban, győzelméig, házigazdák, háromszor, ugyancsak, szombaton, ellenfele, Körmenden, fináléban, szerepelt, vezettek, játsszák, riválisa, negyedet, Eredmény, Legutóbb, mérkőzés, simábban, játékosa, amerikai, harmadik, Hammonds, mérkőzés, egyik csapat, mezőny legeredményesebb, házigazdák amerikai, utolsó mérkőzés, vártnál simábban, vasiak akarata, négy negyedet, bajnoki döntőbe, idei döntő, Egis Körmend, Pécsi VSK-Veolia, Leyton Hammonds, Falco KC Szombathely,
2019.06.12. 20:29
elődöntő, Körmend, Körmend, nyerték, tizedik, döntőbe, meccsét, Körmend, akarata, bajnoki, ponttal, párharc, alakult, légiósa, vártnál, győztes, jutott, csapat, megyei, Veolia, tudott, Leyton, szinte, vasiak, utolsó, javára, mezőny, döntő, egyik, akkor, Pécsi, Falco, végig, eddig, tartó, nyert, volt, első, idei, négy, volt, alap, mind, Egis, amit, PVSK, től, VSK, meg, ban, már, PVSK Körmend ellenfele, Leyton körmendiek ellenfele, már től győztes, végeredménye ponttal idei, döntő mérkőzés negyedet, harmadik Veolia szerepelt, egyik mérkőzés alakult, Körmend Körmend akarata, nyerték egyik amit, érvényesült Körmend Pécsi, már amerikai szerepelt, ellenfele ban Legutóbb, harmadik meg játsszák, Egis ban akkor, Falco mezőny párharcban, végeredménye Szombathely egyik, vezettek végig középszakasz, Falco szombaton tizedik, riválisa csapat szombaton, szombaton tudott győztes, Egis tudott Egis, házigazdák tartó alap, nyerték ugyancsak idei, vasiak egyenlíteni első, Körmend volt légiósa, párharc idei csapat, játsszák egyenlíteni mérkőzés, negyedet első alakult, mezőny alkalommal házigazdák, négy riválisa Falco, nyerték szombaton elődöntő, játékosa mérkőzés Körmenden, fináléban döntő harmadik, Szombathely mérkőzés Körmend, mind eddig vezettek, tizedik mérkőzés egyenlíteni, középszakasz alakult háromszor, Körmend eddig ban, amit bajnoki egyenlíteni, Szombathely harmadik játékosa, nyert végig bajnoki, Körmenden párharcban eddig, elődöntő simábban ponttal, egyik mérkőzés alap, házigazdák negyedet vasiak, Hammonds mezőny VSK, tizedik egyik bajnoki, győztes győzelméig Eredmény, vártnál érvényesült végig, Veolia alkalommal győzelméig, től mind, mind tizedik, alkalommal legeredményesebb, vezettek Körmend, simábban egyik, Körmenden utolsó, Veolia játékosa, től Eredmény, utolsó Leyton, játsszák párharcban, Hammonds egyik, utolsó akarata, legeredményesebb vezettek, párharc végig, idei Veolia, mind eddig, párharc tartó, szerepelt megyei, tartó tizedik, egyenlíteni párharcban, szombaton negyedet, eddig végig, jutott egyik, Szombathely negyedet, Hammonds Legutóbb, mérkőzés egyik, végeredménye érvényesült, fináléban végeredménye, negyedet egyik, tartó párharcban, amerikai javára, alap idei, akarata párharcban, meccsét Legutóbb, légiósa alakult, elődöntő döntő, eddig szombaton, bajnoki mérkőzés, mind légiósa, Leyton riválisa, első legeredményesebb, ban négy, érvényesült ellenfele, volt simábban, mind vasiak, Körmend játsszák, Hammonds mérkőzés, alkalommal idei, Körmend légiósa, házigazdák től, körmendiek párharc, vasiak volt, javára ugyancsak, riválisa jutott, mezőny alap, első légiósa, alap nyert, Körmend PVSK, már negyedet, játsszák alap, PVSK szinte, házigazdák mérkőzés, VSK vezettek, háromszor Hammonds, Falco Eredmény, simábban idei, eddig meg, döntő akarata, házigazdák VSK, egyenlíteni volt, első mind, Hammonds egyik, döntő Pécsi, szinte mezőny, végeredménye mind, csapat től, légiósa döntő, riválisa bajnoki, PVSK Körmend, idei mezőny, vasiak szombaton, légiósa meccsét, házigazdák negyedet, től negyedet, szerepelt legeredményesebb, körmendiek Szombathely, mind tizedik, végig megyei, Körmenden tizedik, mérkőzés fináléban, játékosa alap, ugyancsak négy, megyei Körmend, Hammonds légiósa, eddig szerepelt, játsszák meccsét, mérkőzés eddig, amit ponttal, érvényesült négy, Falco negyedet,