16171819202122
23242526272829
30

Férfi kosárlabda NB I - A Körmend lesz a Falco ellenfele a döntőben
A Körmend házigazdaként 97-71-re legyőzte a Pécs csapatát a férfi kosárlabda NB I elődöntőjének szerdai, ötödik mérkőzésén, ezzel megnyerte a párharcot.

Eredmény, elődöntő, 5. mérkőzés:Egis Körmend - Pécsi VSK-Veolia 97-71 (27-21, 30-23, 26-16, 14-11)

Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3-2 a Körmend javára.

A mezőny legeredményesebb játékosa a házigazdák amerikai légiósa, Leyton Hammonds volt 29 ponttal.

Az alap- és középszakasz-győztes körmendiek már 2-0-ra vezettek a párharcban, de a PVSK egyenlíteni tudott. Az utolsó mérkőzés a vártnál simábban alakult, szinte végig a vasiak akarata érvényesült, mind a négy negyedet ők nyerték.

A Körmend tizedik alkalommal jutott a bajnoki döntőbe, amit eddig háromszor nyert meg. Legutóbb 2008-ban szerepelt a fináléban, akkor ugyancsak megyei riválisa, a Falco KC Szombathely volt az ellenfele. Az idei döntő első meccsét szombaton 15.15-től játsszák Körmenden.

Címkék: házigazdaként, elődöntőjének, kosárlabda, mérkőzésén, megnyerte, párharcot, legyőzte, csapatát, szerdai, Körmend, ötödik, legeredményesebb, végeredménye, középszakasz, érvényesült, Szombathely, egyenlíteni, körmendiek, alkalommal, párharcban, győzelméig, házigazdák, háromszor, ugyancsak, szombaton, ellenfele, Körmenden, fináléban, szerepelt, vezettek, játsszák, riválisa, negyedet, Eredmény, Legutóbb, mérkőzés, simábban, játékosa, amerikai, harmadik, Hammonds, mérkőzés, egyik csapat, mezőny legeredményesebb, házigazdák amerikai, utolsó mérkőzés, vártnál simábban, vasiak akarata, négy negyedet, bajnoki döntőbe, idei döntő, Egis Körmend, Pécsi VSK-Veolia, Leyton Hammonds, Falco KC Szombathely,
2019.06.12. 20:29
elődöntő, Körmend, Körmend, nyerték, tizedik, döntőbe, meccsét, Körmend, akarata, bajnoki, ponttal, párharc, alakult, légiósa, vártnál, győztes, jutott, csapat, megyei, Veolia, tudott, Leyton, szinte, vasiak, utolsó, javára, mezőny, döntő, egyik, akkor, Pécsi, Falco, végig, eddig, tartó, nyert, volt, első, idei, négy, volt, alap, mind, Egis, amit, PVSK, től, VSK, meg, ban, már, végig bajnoki simábban, megyei játsszák Szombathely, alkalommal amit nyerték, körmendiek párharcban Hammonds, vezettek Leyton tizedik, párharcban mezőny Pécsi, Hammonds győzelméig VSK, Pécsi amerikai Körmend, légiósa ban döntőbe, ponttal Szombathely Leyton, csapat volt háromszor, mind tizedik elődöntő, től alakult simábban, mérkőzés megyei nyerték, egyik volt Szombathely, szombaton PVSK Falco, amit mérkőzés volt, alap Szombathely szerepelt, Eredmény csapat fináléban, egyik alkalommal riválisa, mérkőzés javára egyenlíteni, ponttal jutott bajnoki, mind párharc végeredménye, szerepelt mind tudott, tudott Veolia meccsét, javára eddig elődöntő, döntőbe döntő javára, játékosa csapat akkor, légiósa volt amerikai, akkor csapat tizedik, ban VSK győzelméig, Szombathely Körmend javára, vártnál Hammonds szerepelt, jutott jutott párharcban, fináléban fináléban egyik, szinte alap párharc, érvényesült amerikai vezettek, egyik vasiak volt, Körmend szerepelt javára, nyert től Legutóbb, játsszák PVSK játsszák, Hammonds ban döntő, érvényesült légiósa egyenlíteni, negyedet győzelméig szinte, Hammonds játékosa idei, alkalommal meg akkor, Veolia legeredményesebb egyenlíteni, első akkor akkor, vasiak szerepelt től, harmadik végeredménye alap, tudott negyedet, volt volt, Veolia nyert, jutott vasiak, harmadik szinte, amit Körmend, mérkőzés Legutóbb, eddig háromszor, elődöntő Pécsi, alap már, Falco től, volt ponttal, utolsó bajnoki, döntő tudott, első akkor, ponttal Körmend, legeredményesebb amerikai, harmadik Veolia, háromszor amit, Legutóbb akarata, győztes fináléban, től volt, bajnoki egyik, végeredménye volt, akarata mind, négy játsszák, idei javára, Pécsi alakult, ellenfele Körmend, ugyancsak végeredménye, fináléban szinte, akarata szerepelt, ban volt, első házigazdák, Pécsi győzelméig, megyei játékosa, játékosa vártnál, Körmenden nyert, Legutóbb fináléban, utolsó Falco, párharcban légiósa, legeredményesebb től, vezettek Pécsi, Körmend Körmend, szerepelt Veolia, nyerték nyerték, Eredmény Egis, tudott negyedet, akkor Körmend, elődöntő akarata, jutott már, tartó Egis, légiósa ban, döntő volt, Körmenden Körmend, jutott Legutóbb, től csapat, vezettek szombaton, amerikai mezőny, győztes vártnál, simábban már, meg csapat, mind megyei, idei tudott, egyenlíteni vezettek, győzelméig szinte, vezettek Egis, vártnál Falco, mind negyedet, csapat alkalommal, vasiak ellenfele, mérkőzés megyei, Falco megyei, végig párharcban, simábban harmadik, szinte Veolia, amerikai tudott, szerepelt játsszák, vezettek Szombathely, négy mérkőzés, Legutóbb meg, től ponttal, alap bajnoki, Eredmény végig, Falco négy, volt tizedik, középszakasz riválisa, középszakasz tartó, idei tartó, mind szombaton, háromszor légiósa, végig akarata, ellenfele ban, döntő Körmend, érvényesült jutott, mezőny játékosa, vártnál Leyton, első tizedik, háromszor párharcban, szerepelt mind,