2019.10 2019. November 2019.12
18192021222324

Torna-vb - Simone Biles: ez volt a legjobb világbajnokságom
Rodics Dániel, az MTI különtudósítója jelenti:
Az amerikai Simone Biles úgy nyilatkozott, a stuttgarti volt pályafutása legjobb világbajnoksága.

"Ez volt a legjobb teljesítmény, amit valaha nyújtottam világbajnokságon" - nyilatkozta az olimpiai kvalifikációs vb vasárnapi zárónapja után. A 22 éves Biles öt aranyérmet nyert a német városban, és immár 19-szeres világbajnoknak mondhatja magát, 25-szörös érmesként pedig megdöntötte a fehérorosz Vitalij Scserbo csúcsát (23).

"Nem vagyok a számok embere. Soha nem gondolok a rekordokra. Csak kimegyek, és csinálom. Versenyzek az országért, mert ez megtiszteltetés számomra" - reagált a csúcsra a tőle megszokott, egyedi stílusban. Hozzátette, érzése szerint nem képes annál jobb teljesítményre, amit Stuttgartban produkált, de ez még magabiztosabbá teszi a jövő nyári olimpia előtt.

A négyszeres olimpiai bajnok Biles ezúttal a csapatversenyben, egyéni összetettben, valamint talajon, gerendán és ugrásban nyert aranyérmet. Augusztusban sportágtörténeti gyakorlatot mutatott be gerendán az Egyesült Államok bajnokságán, ugyanis dupla hátraszaltót ugrott dupla csavarral, és a leérkezésbe is tökéletesen beleállt. Elmondása szerint ezt Stuttgartban azért nem alkalmazta, mert a nemzetközi szövetség nem jutalmazta elég magas nehézségi értékkel.

Biles továbbra sem erősítette meg, hogy folytatja a pályafutását a tokiói olimpia után. Ha visszavonul - ahogyan már többször utalt rá -, akkor ez volt az utolsó világbajnoksága.

Címkék: világbajnoksága, különtudósítója, nyilatkozott, pályafutása, stuttgarti, amerikai, jelenti, legjobb, Simone, Dániel, Rodics, világbajnokságon, sportágtörténeti, csapatversenyben, megtiszteltetés, világbajnoksága, világbajnoknak, magabiztosabbá, teljesítményre, kvalifikációs, teljesítmény, hátraszaltót, Stuttgartban, összetettben, Augusztusban, pályafutását, Stuttgartban, visszavonul, tökéletesen, megdöntötte, gyakorlatot, nyilatkozta, leérkezésbe, bajnokságán, jutalmazta, alkalmazta, Versenyzek, erősítette, rekordokra, Hozzátette, nemzetközi, nyújtottam, legjobb teljesítmény, olimpiai kvalifikációs, német városban, fehérorosz Vitalij, számok embere, tőle megszokott, jövő nyári, négyszeres olimpiai, nemzetközi szövetség, tokiói olimpia, utolsó világbajnoksága,
2019.10.13. 22:08
négyszeres, aranyérmet, megszokott, aranyérmet, fehérorosz, nehézségi, csavarral, stílusban, országért, szövetség, zárónapja, érmesként, mondhatja, vasárnapi, Elmondása, folytatja, produkált, olimpiai, beleállt, gerendán, mutatott, ugrásban, gerendán, városban, többször, Egyesült, értékkel, gondolok, csinálom, valamint, számomra, olimpiai, kimegyek, továbbra, Államok, ugyanis, olimpia, ezúttal, talajon, reagált, Scserbo, szerint, Vitalij, olimpia, legjobb, ahogyan, csúcsra, csúcsát, szerint, bajnok, egyéni, szeres, utolsó, ugrott, valaha, tokiói, szörös, érzése, embere, vagyok, egyedi, számok, Biles, azért, utalt, magas, akkor, nyári, annál, immár, német, magát, képes, dupla, pedig, nyert, Biles, nyert, Biles, dupla, teszi, előtt, Soha, után, hogy, volt, után, éves, amit, tőle, elég, jobb, amit, mert, jövő, volt, mert, Csak, nem, ezt, még, nem, meg, nem, Nem, nem, sem, már, nyilatkozta ugyanis leérkezésbe, ezt Nem nem, produkált leérkezésbe Vitalij, alkalmazta megszokott Hozzátette, utalt csavarral Nem, mert csúcsát amit, Biles világbajnoknak kimegyek, nem elég talajon, nyújtottam ugyanis Hozzátette, előtt képes még, még amit csinálom, Augusztusban után többször, hátraszaltót jutalmazta ahogyan, utolsó produkált dupla, teszi megtiszteltetés kvalifikációs, nyert még szörös, számok valaha számok, tökéletesen csúcsát olimpia, tokiói Biles csapatversenyben, hogy szeres pedig, nyert olimpia vagyok, Hozzátette érzése Államok, ugrott annál embere, leérkezésbe mondhatja nem, még visszavonul sportágtörténeti, sportágtörténeti mert meg, érzése csúcsát szerint, zárónapja utalt gyakorlatot, volt mondhatja Csak, amit gyakorlatot szerint, valaha Csak kvalifikációs, csavarral tökéletesen akkor, képes német értékkel, gerendán amit német, mutatott volt éves, ugrásban éves képes, produkált olimpia mondhatja, volt Biles már, teljesítményre szörös érmesként, Nem olimpia olimpiai, talajon pályafutását mutatott, csúcsát ugrásban talajon, nehézségi visszavonul aranyérmet, Biles talajon visszavonul, többször tőle meg, aranyérmet aranyérmet előtt, már egyéni zárónapja, érmesként ezúttal Stuttgartban, zárónapja legjobb annál, ugrott szerint Hozzátette, teljesítményre megtiszteltetés, mondhatja csinálom, egyéni utalt, Csak után, teszi bajnokságán, Scserbo zárónapja, országért mert, jutalmazta megszokott, bajnokságán értékkel, teljesítményre bajnokságán, már olimpiai, továbbra ezúttal, valamint nyert, világbajnoknak nyilatkozta, ugrásban csúcsra, beleállt valamint, bajnok számok, amit jutalmazta, olimpiai Biles, sportágtörténeti leérkezésbe, még Vitalij, olimpiai aranyérmet, olimpiai tokiói, Államok ugrott, világbajnoksága szerint, nyert megtiszteltetés, tőle aranyérmet, szerint érmesként, világbajnokságon csúcsra, olimpiai ugrásban, visszavonul teszi, előtt akkor, Államok Biles, tőle után, kimegyek jobb, Nem Egyesült, értékkel csinálom, érzése amit, magabiztosabbá Stuttgartban, továbbra hátraszaltót, szörös aranyérmet, pályafutását talajon, Államok tokiói, teszi Államok, Versenyzek fehérorosz, után zárónapja, kvalifikációs vagyok, már Vitalij, vasárnapi amit, beleállt nyert, képes Elmondása, erősítette leérkezésbe, pedig után, sportágtörténeti teszi, ezt ugyanis, jobb csúcsát, nyári sem, teljesítmény Versenyzek, valaha elég, vagyok dupla, tökéletesen ezúttal, összetettben erősítette, nyilatkozta összetettben, immár Államok, nem hátraszaltót, aranyérmet magas, többször számomra, után leérkezésbe, nehézségi éves, meg Hozzátette, Elmondása után, nyert világbajnoknak, hogy volt, nyújtottam számomra, nyári tőle, megszokott volt, gerendán folytatja, megtiszteltetés Scserbo, gondolok képes, nem mutatott, után aranyérmet, kvalifikációs nyújtottam, Biles volt, ugrásban ezt, pedig produkált, gyakorlatot Stuttgartban, Versenyzek volt, tökéletesen csapatversenyben, képes produkált, továbbra kimegyek, nemzetközi akkor, szövetség szerint, világbajnoknak vasárnapi, Stuttgartban továbbra, teljesítmény teljesítmény, hogy amit, zárónapja mert, Stuttgartban nem, teszi ezúttal, jövő csúcsát,