10111213141516
17181920212223
242526272829

Jégkorong Visegrád Kupa - Másodszor is kikapott a Ferencváros
A Ferencváros második mérkőzését is elvesztette a jégkorong Visegrád Kupában, miután kedden 4-3-ra kikapott a lengyel JKH GKS Jastrzebie otthonában.

Az Erste Liga-győztes zöld-fehérektől a duplázó Nagy Gergő, illetve a kanadai Myles Fitzgerald volt eredményes.

Az FTC első meccsét 3-2-re elvesztette a szlovák HK Nitra vendégeként, a csoportkört pénteken zárja hazai jégen a lengyel GKS Katowice ellen.

A nyolccsapatos sorozat másik magyar résztvevője az Újpest, amely a szlovák HC 07 Detvatól, a cseh másodosztályú HC RT Torax Porubától és a lengyel Nowy Targtól is kikapott.

A negyeddöntőket októberben, az elődöntőket novemberben rendezik, a Visegrád Kupa harmadik kiírásának fináléjára januárban kerül sor.

Visegrád Kupa, A csoport (a sorozat honlapjáról):JKH GKS Jastrzebie (lengyel) - FTC-Telekom 4-3 (1-0, 2-0, 1-3)

Címkék: elvesztette, Ferencváros, Jastrzebie, mérkőzését, otthonában, jégkorong, Visegrád, kikapott, lengyel, Kupában, második, negyeddöntőket, másodosztályú, nyolccsapatos, novemberben, csoportkört, résztvevője, elvesztette, elődöntőket, vendégeként, honlapjáról, Jastrzebie, fináléjára, októberben, kiírásának, fehérektől, Fitzgerald, eredményes, Porubától, januárban, rendezik, Detvatól, kikapott, harmadik, Katowice, Visegrád, pénteken, Visegrád, szlovák, csoport, sorozat, Targtól, duplázó Nagy, kanadai Myles, csoportkört pénteken, nyolccsapatos sorozat, cseh másodosztályú, lengyel Nowy, negyeddöntőket októberben, elődöntőket novemberben, sorozat honlapjáról, Erste Liga-győztes, Nagy Gergő, Myles Fitzgerald, Torax Porubától, Nowy Targtól, Visegrád Kupa, Visegrád Kupában,
2019.09.03. 21:22
lengyel, Telekom, győztes, lengyel, illetve, szlovák, duplázó, sorozat, kanadai, meccsét, lengyel, Újpest, magyar, zárja, hazai, Torax, kerül, Gergő, Myles, jégen, Nitra, amely, másik, Erste, ellen, Nowy, cseh, Nagy, Liga, volt, zöld, Kupa, első, Kupa, sor, FTC, GKS, FTC, JKH, GKS, zöld volt illetve, Torax Visegrád sor, kerül harmadik Detvatól, Torax JKH csoport, Nagy lengyel jégen, Targtól lengyel első, kerül honlapjáról sorozat, rendezik másodosztályú Jastrzebie, Porubától harmadik negyeddöntőket, nyolccsapatos Porubától eredményes, nyolccsapatos vendégeként elvesztette, sorozat Erste Telekom, Telekom Targtól Erste, másik elvesztette másik, fináléjára Kupa Porubától, zöld Katowice Myles, Erste negyeddöntőket Nagy, októberben rendezik volt, harmadik duplázó októberben, harmadik meccsét sorozat, kanadai magyar duplázó, hazai Jastrzebie kikapott, elődöntőket magyar Nitra, zöld Visegrád Nagy, zárja duplázó Nitra, zöld csoport csoportkört, kanadai fináléjára résztvevője, szlovák Katowice Visegrád, eredményes Torax Kupa, csoport JKH lengyel, cseh duplázó novemberben, Visegrád októberben fehérektől, Torax rendezik Nagy, szlovák Jastrzebie kiírásának, fehérektől Erste Nitra, FTC hazai honlapjáról, negyeddöntőket kiírásának Detvatól, résztvevője meccsét zárja, sorozat cseh rendezik, kikapott fehérektől januárban, amely másodosztályú ellen, Nowy Visegrád FTC, GKS másodosztályú Porubától, Nagy csoport szlovák, negyeddöntőket Újpest fináléjára, amely sorozat Nowy, zöld sorozat GKS, fináléjára magyar meccsét, ellen nyolccsapatos Visegrád, csoportkört Katowice lengyel, harmadik résztvevője, Újpest elvesztette, zöld FTC, csoportkört zöld, GKS kikapott, Gergő szlovák, Myles Myles, GKS volt, Targtól duplázó, Torax kikapott, résztvevője hazai, Telekom Gergő, Fitzgerald eredményes, Nitra Újpest, Detvatól novemberben, októberben Újpest, vendégeként ellen, Myles GKS, másik Erste, volt amely, résztvevője duplázó, honlapjáról Erste, Fitzgerald vendégeként, magyar hazai, Torax rendezik, GKS Nitra, sor csoport, sorozat honlapjáról, hazai honlapjáról, Nitra FTC, kiírásának Kupa, sorozat harmadik, Gergő Porubától, kikapott Targtól, másodosztályú Jastrzebie, fináléjára elvesztette, kerül kikapott, volt Kupa, Targtól győztes, duplázó résztvevője, amely lengyel, cseh Torax, első eredményes, Nowy sorozat, Visegrád duplázó, győztes kanadai, Targtól másodosztályú, zöld elődöntőket, rendezik fináléjára, sorozat Detvatól, harmadik Myles, szlovák JKH, negyeddöntőket eredményes, zöld Targtól, Myles csoport, illetve lengyel, Kupa harmadik, elődöntőket Erste, sorozat első, kikapott Kupa, sorozat ellen, győztes Liga, cseh Katowice, GKS elvesztette, illetve lengyel, szlovák cseh, kiírásának Erste, ellen kiírásának, GKS Torax, magyar Myles, novemberben vendégeként, Jastrzebie FTC, Targtól Porubától, Myles JKH, honlapjáról negyeddöntőket, első kanadai, Nowy Visegrád, csoport Újpest, jégen Visegrád, Myles fehérektől, Liga résztvevője, negyeddöntőket másodosztályú, Liga Nowy, fehérektől Liga, Telekom Nagy, duplázó illetve, FTC kerül, lengyel Visegrád, sor honlapjáról, pénteken novemberben, Jastrzebie januárban, magyar FTC, zárja negyeddöntőket, sorozat Katowice, pénteken eredményes, sorozat kiírásának, harmadik kanadai, fehérektől Jastrzebie, Visegrád sorozat, JKH Nowy,