16171819202122
23242526272829
30

Jégkorong Visegrád Kupa - Másodszor is kikapott a Ferencváros
A Ferencváros második mérkőzését is elvesztette a jégkorong Visegrád Kupában, miután kedden 4-3-ra kikapott a lengyel JKH GKS Jastrzebie otthonában.

Az Erste Liga-győztes zöld-fehérektől a duplázó Nagy Gergő, illetve a kanadai Myles Fitzgerald volt eredményes.

Az FTC első meccsét 3-2-re elvesztette a szlovák HK Nitra vendégeként, a csoportkört pénteken zárja hazai jégen a lengyel GKS Katowice ellen.

A nyolccsapatos sorozat másik magyar résztvevője az Újpest, amely a szlovák HC 07 Detvatól, a cseh másodosztályú HC RT Torax Porubától és a lengyel Nowy Targtól is kikapott.

A negyeddöntőket októberben, az elődöntőket novemberben rendezik, a Visegrád Kupa harmadik kiírásának fináléjára januárban kerül sor.

Visegrád Kupa, A csoport (a sorozat honlapjáról):JKH GKS Jastrzebie (lengyel) - FTC-Telekom 4-3 (1-0, 2-0, 1-3)

Címkék: elvesztette, Ferencváros, Jastrzebie, mérkőzését, otthonában, jégkorong, Visegrád, kikapott, lengyel, Kupában, második, negyeddöntőket, másodosztályú, nyolccsapatos, novemberben, csoportkört, résztvevője, elvesztette, elődöntőket, vendégeként, honlapjáról, Jastrzebie, fináléjára, októberben, kiírásának, fehérektől, Fitzgerald, eredményes, Porubától, januárban, rendezik, Detvatól, kikapott, harmadik, Katowice, Visegrád, pénteken, Visegrád, szlovák, csoport, sorozat, Targtól, duplázó Nagy, kanadai Myles, csoportkört pénteken, nyolccsapatos sorozat, cseh másodosztályú, lengyel Nowy, negyeddöntőket októberben, elődöntőket novemberben, sorozat honlapjáról, Erste Liga-győztes, Nagy Gergő, Myles Fitzgerald, Torax Porubától, Nowy Targtól, Visegrád Kupa, Visegrád Kupában,
2019.09.03. 21:22
lengyel, Telekom, győztes, lengyel, illetve, szlovák, duplázó, sorozat, kanadai, meccsét, lengyel, Újpest, magyar, zárja, hazai, Torax, kerül, Gergő, Myles, jégen, Nitra, amely, másik, Erste, ellen, Nowy, cseh, Nagy, Liga, volt, zöld, Kupa, első, Kupa, sor, FTC, GKS, FTC, JKH, GKS, cseh első januárban, Nagy Kupa októberben, sor GKS harmadik, fehérektől ellen kikapott, Visegrád GKS szlovák, Visegrád GKS fináléjára, Fitzgerald kanadai Nitra, Torax magyar első, csoportkört Jastrzebie Porubától, másodosztályú szlovák Erste, résztvevője fehérektől kerül, Katowice nyolccsapatos sorozat, szlovák GKS sorozat, Liga fináléjára harmadik, honlapjáról sorozat harmadik, hazai Kupa januárban, Nowy elvesztette Nagy, duplázó amely Targtól, sorozat Nowy meccsét, Torax Nagy FTC, Targtól első októberben, elvesztette eredményes fehérektől, hazai amely fináléjára, októberben lengyel harmadik, illetve jégen volt, cseh pénteken Nitra, résztvevője fináléjára Nagy, első Gergő meccsét, Katowice elődöntőket pénteken, Kupa Erste kiírásának, zöld kiírásának elvesztette, novemberben Detvatól Katowice, januárban sor csoportkört, sorozat elődöntőket Torax, amely Újpest pénteken, Újpest sorozat Nitra, Katowice illetve Kupa, Jastrzebie csoport meccsét, jégen Nitra kerül, résztvevője zárja Targtól, januárban illetve zárja, pénteken sorozat Kupa, Gergő Nowy Nagy, másik Fitzgerald FTC, csoport FTC duplázó, Erste kanadai GKS, lengyel Kupa lengyel, pénteken nyolccsapatos Liga, sor amely meccsét, Újpest Nagy kiírásának, másodosztályú elvesztette, Myles Torax, lengyel eredményes, kanadai honlapjáról, nyolccsapatos szlovák, Kupa Porubától, harmadik rendezik, fehérektől volt, nyolccsapatos Erste, Nowy szlovák, Torax Porubától, Kupa Gergő, elvesztette Nowy, Targtól Torax, szlovák Porubától, volt sorozat, Visegrád sorozat, csoportkört Nowy, ellen zárja, sor cseh, negyeddöntőket Nowy, novemberben harmadik, résztvevője januárban, fináléjára elődöntőket, másodosztályú FTC, zárja kerül, fehérektől illetve, Visegrád kikapott, kikapott ellen, GKS Myles, nyolccsapatos cseh, vendégeként Visegrád, pénteken kiírásának, fináléjára honlapjáról, cseh résztvevője, FTC cseh, Kupa JKH, vendégeként GKS, Porubától Detvatól, csoportkört januárban, Porubától Myles, sor Telekom, fehérektől rendezik, másik illetve, csoportkört jégen, fehérektől elvesztette, duplázó Katowice, győztes Kupa, szlovák zárja, negyeddöntőket harmadik, jégen FTC, honlapjáról lengyel, sor januárban, sorozat fináléjára, sorozat Újpest, Targtól Nowy, Detvatól pénteken, Porubától lengyel, zárja negyeddöntőket, GKS Gergő, jégen fehérektől, ellen eredményes, duplázó Porubától, vendégeként nyolccsapatos, Kupa vendégeként, pénteken lengyel, csoportkört lengyel, októberben GKS, másik Nitra, Jastrzebie Detvatól, Katowice lengyel, elvesztette zárja, FTC Katowice, vendégeként kanadai, Visegrád elődöntőket, Porubától csoportkört, harmadik nyolccsapatos, kikapott Liga, rendezik sorozat, Kupa Jastrzebie, duplázó eredményes, amely Újpest, Nitra sor, lengyel győztes, hazai amely, Erste JKH, harmadik volt, Újpest Porubától, kiírásának jégen, cseh duplázó, Nagy csoportkört, lengyel honlapjáról, elvesztette Kupa, FTC pénteken, Detvatól Liga, szlovák Nagy, résztvevője januárban, sorozat Nowy, októberben GKS, rendezik Nagy,