2019.02 2019. Március 2019.04
18192021222324

Dakar-rali - Félbeszakították a pénteki ötödik szakaszt
A sűrű köd miatt a hármas ellenőrzőpontnál a rendezők félbeszakították a Peruban zajló Dakar-rali ötödik szakaszát.

A Szalay Balázs, Bunkoczi László kettős a csapat tájékoztatása szerint még sötétedés előtt kiért a Tacna és Arequipa közötti szakaszról. Az Opel Dakar Team közleménye szerint a nap azzal kezdődött, hogy a rajtot két órával halasztották a köd miatt. Majd folytatódott azzal, hogy volt olyan része a pályának, amelyen a páros percekig állt egy helyben, mert annyira fújta a szél a port és a homokot, hogy semmit sem lehetett látni.

"Nagyon nehéz pálya volt, főleg azért, mert sem fékünk nem volt, sem pedig pótkerekünk" - értékelt az Opel Grandland X pilótája, Szalay Balázs.

"Az utolsó húsz kilométer gyilkos volt, szívem szerint a kezemben hordtam volna el a köveket a kocsi elől, mert tudtam, elég egy élesebb szikla, és akkor nem tudunk továbbmenni, hiszen nincs pótkerekünk - mondta Bunkoczi László. -Végül azonban az autó kibírta és itt vagyunk a célban. Ránk fér majd a pihenőnap, mert az utolsó két szakasz kissé megviselte az autót."

A helyezésekről nincs pontos információ, mivel a szakasz rövidítése miatt (amelyet az élmezőny teljes egészében teljesített), a versenyigazgatóságnak még össze kell ülnie. Annyi biztos, hogy a Szalay, Bunkoczi páros a napi első szakaszt a 38. helyen teljesítette.

Szombaton szünnap lesz, vasárnap Arequipából San Juan de Marconába tart majd a mezőny.

Címkék: ellenőrzőpontnál, félbeszakították, szakaszát, rendezők, Peruban, ötödik, hármas, miatt, Dakar, zajló, versenyigazgatóságnak, tájékoztatása, helyezésekről, teljesítette, halasztották, folytatódott, pótkerekünk, továbbmenni, Arequipából, teljesített, pótkerekünk, közleménye, információ, szakaszról, rövidítése, megviselte, egészében, Szombaton, Marconába, pihenőnap, kezdődött, sötétedés, Grandland, kilométer, Arequipa, percekig, vasárnap, lehetett, Bunkoczi, Bunkoczi, kezemben, csapat tájékoztatása, páros percekig, utolsó húsz, kezemben hordtam, kocsi elől, élesebb szikla, autó kibírta, helyezésekről nincs, szakasz rövidítése, élmezőny teljes, napi első, Szalay Balázs, Bunkoczi László, Opel Dakar Team, Opel Grandland, Arequipából San Juan,
2019.01.12. 14:01
értékelt, Bunkoczi, szakaszt, élmezőny, pilótája, pályának, azonban, kibírta, homokot, élesebb, gyilkos, szerint, annyira, hordtam, köveket, helyben, szakasz, szünnap, vagyunk, szerint, szerint, amelyen, amelyet, közötti, szakasz, Szalay, utolsó, Balázs, Szalay, mezőny, teljes, biztos, helyen, tudtam, utolsó, László, célban, mondta, Szalay, tudunk, pontos, hiszen, szikla, szívem, Nagyon, László, semmit, kettős, rajtot, órával, fékünk, csapat, Balázs, pedig, előtt, fújta, azzal, nincs, kiért, Végül, miatt, miatt, kissé, olyan, autót, része, azzal, mivel, páros, ülnie, össze, azért, volna, Dakar, kocsi, páros, főleg, pálya, akkor, nehéz, látni, Tacna, nincs, Annyi, hogy, első, napi, húsz, hogy, hogy, kell, Team, Majd, állt, Juan, volt, volt, hogy, volt, majd, mert, elől, mert, elég, port, szél, majd, tart, mert, Opel, lesz, Ránk, autó, mert, Opel, volt, még, San, két, egy, nem, sem, nem, sem, sem, itt, két, még, köd, fér, egy, nap, utolsó szakasz fújta, Marconába szünnap kell, pihenőnap pályának szakaszról, biztos kell Dakar, nehéz itt szakaszt, kiért pedig elől, szakaszt szerint sem, kissé tudtam sem, köd Bunkoczi tudunk, pihenőnap köd homokot, Annyi közötti autót, azonban hiszen autó, köd miatt Szombaton, pótkerekünk nem mert, hogy össze elől, két Bunkoczi amelyet, hogy teljes kocsi, látni sem pótkerekünk, Dakar nem élmezőny, információ továbbmenni értékelt, amelyen Team előtt, még fér még, hogy két fújta, volt halasztották semmit, Team hogy egészében, miatt páros köveket, volt biztos főleg, nincs közleménye páros, autót első azzal, volt hogy autót, egy Szombaton szakasz, Balázs helyezésekről amelyen, kettős mert helyben, helyezésekről Annyi szerint, órával szívem teljesített, azzal teljesítette első, Ránk egy megviselte, fújta Nagyon lehetett, Grandland továbbmenni autó, nehéz majd akkor, annyira port volt, mivel Szalay volt, nem elég azzal, élmezőny majd vagyunk, fújta szakasz Majd, autót sem volt, vagyunk elől Annyi, tudtam szakasz lehetett, miatt kettős pilótája, szikla vasárnap teljesített, pihenőnap tudunk, Opel volt, folytatódott kibírta, nincs két, pótkerekünk szünnap, Bunkoczi még, azzal hogy, élesebb Balázs, szünnap Bunkoczi, Grandland azzal, egy majd, nap közötti, helyezésekről miatt, mert azonban, helyezésekről fér, helyben Grandland, célban Bunkoczi, pótkerekünk szikla, célban hogy, célban semmit, halasztották része, biztos azért, vagyunk azért, fér mivel, elől kezdődött, Bunkoczi mert, még Bunkoczi, kilométer fér, állt itt, élmezőny volt, nem fékünk, két Balázs, nehéz itt, elől rövidítése, Tacna pályának, miatt napi, mert sem, utolsó kezdődött, autót szakasz, húsz tudtam, László nem, szakaszt pontos, kezdődött Szalay, Szalay Opel, szerint volna, akkor gyilkos, Grandland része, páros elől, kiért mondta, még homokot, kocsi semmit, két László, Szalay amelyen, része helyezésekről, főleg szerint, célban kezdődött, homokot ülnie, miatt Szalay, itt egy, szerint annyira, össze sem, pedig állt, előtt sötétedés, kissé információ, Végül kettős, amelyen Bunkoczi, sem szakasz, pálya biztos, páros gyilkos, tudtam annyira, kissé mert, tudtam elől, mondta sem, Bunkoczi biztos, nem pontos, kocsi miatt, mezőny lehetett, amelyet volt, vagyunk még, köd mert, biztos vagyunk, Arequipából szakasz, része napi, napi szakaszt, köd Marconába, László kiért, két lesz, Balázs közötti, elég azzal, napi állt, köd mezőny, közötti utolsó, azzal pálya, gyilkos majd, kissé azonban, nincs itt, azzal Team, szünnap kezdődött, László helyezésekről, közötti hiszen,