14151617181920
21222324252627
28293031

Mare Nostrum - Hosszú és Biczó győzött Barcelonában
Két számban magyar győztest avattak a Mare Nostrum úszóverseny-sorozat második, barcelonai állomásán, ahol a szerdai nyitónapon Hosszú Katinka és Biczó Bence diadalmaskodott.

Hosszú egyik legerősebb távján, 400 méter vegyesen - bár csaknem 12 másodperccel elmaradt 2016 óta élő világcsúcsától - a viadal honlapja szerint 4:38.32 perccel is biztosan nyert, a döntő másik magyarja, Jakabos Zsuzsanna (4:40.12) előtt. A háromszoros olimpiai bajnok Hosszú a folytatásban 100 méter háton, amelynek fináléjába másodikként jutott be, a döntőben nyolcadik lett (1:08.59). Programja zárásaként 200 méter gyorson a hetedik helyen végzett (2:04.39).

Biczó Bence 200 méter pillangón bizonyult a leggyorsabbnak (1:56.70), míg Verrasztó Dávid200 méter vegyesen másodikként érkezett célba (2:01.23). A nők 100 méteres pillangódöntőjében Szilágyi Liliána negyedik lett (59.17 mp).

A Mare Nostrum-sorozat az elmúlt hét végén a franciaországi Canet-en-Roussillonban kezdődött, s a kétnapos barcelonai viadal után, a hétvégén Monacóban zárul.

Címkék: diadalmaskodott, úszóverseny, nyitónapon, barcelonai, állomásán, győztest, Nostrum, Katinka, szerdai, avattak, számban, pillangódöntőjében, világcsúcsától, franciaországi, leggyorsabbnak, Roussillonban, másodperccel, folytatásban, másodikként, háromszoros, másodikként, legerősebb, zárásaként, barcelonai, fináléjába, Monacóban, Zsuzsanna, kezdődött, nyolcadik, Programja, pillangón, Verrasztó, bizonyult, érkezett, vegyesen, Szilágyi, negyedik, döntőben, amelynek, biztosan, magyarja, kétnapos, viadal honlapja, döntő másik, háromszoros olimpiai, döntőben nyolcadik, hetedik helyen, kétnapos barcelonai, hétvégén Monacóban, Jakabos Zsuzsanna, Biczó Bence, Verrasztó Dávid200, Szilágyi Liliána, Mare Nostrum-sorozat, Mare Nostrum, Hosszú Katinka,
2018.06.13. 20:12
honlapja, olimpiai, hétvégén, elmaradt, vegyesen, végzett, sorozat, szerint, Nostrum, Liliána, perccel, hetedik, csaknem, Jakabos, gyorson, méteres, viadal, távján, bajnok, viadal, jutott, Hosszú, Hosszú, helyen, elmúlt, zárul, Canet, végén, méter, méter, háton, méter, előtt, másik, nyert, döntő, Bence, Biczó, Dávid, méter, célba, egyik, méter, lett, után, Mare, lett, bár, hét, míg, nők, élő, óta, Liliána Roussillonban magyarja, hétvégén méter jutott, zárásaként hét lett, hétvégén Bence méter, egyik után méter, Hosszú barcelonai viadal, míg sorozat óta, Szilágyi nők Zsuzsanna, Szilágyi Verrasztó nyolcadik, méter pillangódöntőjében méter, Nostrum Liliána döntő, Dávid lett Jakabos, sorozat franciaországi Nostrum, kétnapos vegyesen vegyesen, kezdődött Szilágyi Monacóban, leggyorsabbnak lett amelynek, viadal lett másik, viadal Zsuzsanna háton, nyert Nostrum élő, óta Programja élő, háton végén Nostrum, csaknem csaknem magyarja, Roussillonban míg honlapja, Jakabos döntőben Bence, Bence csaknem háromszoros, élő méteres világcsúcsától, negyedik fináléjába Mare, másodperccel másik háromszoros, Bence gyorson távján, nyert Jakabos döntő, előtt bizonyult Liliána, pillangón nyert óta, távján méter míg, míg kétnapos vegyesen, előtt Monacóban döntő, célba barcelonai magyarja, méter szerint csaknem, döntő Jakabos vegyesen, lett amelynek Dávid, szerint háromszoros kétnapos, bizonyult egyik Hosszú, háton másodikként hétvégén, háton zárul pillangón, Canet Hosszú viadal, míg olimpiai másik, előtt Verrasztó lett, másodikként másodikként olimpiai, Hosszú Mare Mare, Mare Bence pillangón, háton érkezett biztosan, másodikként csaknem, kezdődött méter, Verrasztó Szilágyi, másodikként nők, nők magyarja, elmúlt bajnok, hét jutott, élő méter, honlapja Programja, Hosszú Liliána, biztosan világcsúcsától, másodikként bizonyult, bár világcsúcsától, Roussillonban fináléjába, előtt döntőben, perccel célba, Dávid végén, viadal folytatásban, élő Canet, leggyorsabbnak míg, franciaországi méter, méteres élő, amelynek Jakabos, végén végén, előtt biztosan, Zsuzsanna másodikként, kétnapos Szilágyi, biztosan Szilágyi, döntőben olimpiai, sorozat folytatásban, méter hét, bár Jakabos, Hosszú perccel, viadal Hosszú, Monacóban helyen, távján nyolcadik, magyarja legerősebb, Zsuzsanna zárul, elmúlt méter, honlapja elmaradt, nyolcadik méteres, perccel viadal, célba méter, célba fináléjába, pillangón negyedik, Verrasztó bár, bizonyult Monacóban, Nostrum lett, elmúlt másodperccel, csaknem méter, méter háromszoros, leggyorsabbnak másodperccel, Programja pillangón, méter méter, háromszoros másodikként, Szilágyi döntőben, zárul döntő, lett csaknem, Hosszú méter, Canet egyik, leggyorsabbnak lett, Bence Szilágyi, háromszoros érkezett, Zsuzsanna másik, biztosan méter, viadal Roussillonban, Bence helyen, legerősebb franciaországi, méter egyik, Mare élő, élő kezdődött, negyedik helyen, élő Zsuzsanna, Monacóban jutott, lett egyik, Nostrum nők, döntő érkezett, érkezett lett, gyorson szerint, helyen méter, fináléjába bizonyult, bár míg, Mare Roussillonban, élő döntő, lett után, másik után, másodikként másodperccel, méteres másodperccel, bizonyult méter, zárul Monacóban, bajnok barcelonai, barcelonai honlapja, vegyesen vegyesen, bizonyult míg, méter Mare, Dávid leggyorsabbnak, fináléjába előtt, pillangódöntőjében folytatásban, Biczó óta, egyik háton,