11121314151617
18192021222324
25262728

Férfi kosárlabda NB I - Majdnem kétszáz pont esett Szombathelyen
A Falco közel kétszáz pontot hozó összecsapáson győzött saját közönsége előtt a DEAC ellen a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának pénteki játéknapján.

A hazaiaktól hatan, a vendégektől négyen zártak tíz pont felett, a találkozó legeredményesebbje a Debrecen montenegrói légiósa, Milos Borisov volt 21 ponttal.

Szegeden nem született döntés a rendes játékidőben a Szedeák és az Alba mérkőzésén, végül a hosszabbítást a székesfehérváriak bírták jobban.

Eredmények (a szövetség honlapja szerint):Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - DEAC 103-96 (30-26, 21-34, 23-16, 29-20)Naturtex-SZTE-Szedeá k - Alba Fehérvár 68-78 (10-17, 19-15, 18-16, 14-13, 7-17) - hosszabbítás után

A tabella: 1. Szolnoki Olaj KK

18 16 21548-131834 pont 2. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 19 12 71550-147531 3. JP Auto-JKSE

181171177-161219

Címkék: alapszakaszának, összecsapáson, játéknapján, kosárlabda, közönsége, győzött, kétszáz, pénteki, pontot, közel, ellen, legeredményesebbje, székesfehérváriak, hosszabbítást, hosszabbítás, montenegrói, játékidőben, Zalakerámia, Szombathely, Szombathely, vendégektől, hazaiaktól, Eredmények, mérkőzésén, találkozó, született, Atomerőmű, szövetség, Kaposvári, Fehérvár, Naturtex, Szolnoki, Szegeden, Debrecen, honlapja, Naturtex, Fehérvár, Energia, Energia, Aszfalt, Szedeák, Körmend, hazaiaktól hatan, vendégektől négyen, rendes játékidőben, székesfehérváriak bírták, szövetség honlapja, Milos Borisov, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely, Alba Fehérvár, Szolnoki Olaj KK, Egis Körmend, Zalakerámia ZTE KK, Alba Fehérvár198111518-147427, Pécsi VSK-VEOLIA, KTE-Duna Aszfalt, Atomerőmű SE, Sopron KC188101447-14642612, Kaposvári KK, Serco TF-BP181171177-161219,
2019.02.08. 20:21
Vulcano, Vulcano, tabella, Szedeák, Szedeák, légiósa, ponttal, szerint, Borisov, döntés, VEOLIA, négyen, rendes, Sopron, zártak, bírták, felett, jobban, Falco, Milos, Serco, végül, Pécsi, Falco, hatan, Alba, Duna, DEAC, SZTE, volt, Auto, után, Alba, Alba, SZTE, DEAC, Olaj, pont, Egis, JKSE, pont, nem, tíz, VSK, ZTE, KTE, volt volt JKSE, légiósa Szombathely tíz, Alba Olaj Debrecen, legeredményesebbje játékidőben Atomerőmű, Naturtex DEAC hazaiaktól, honlapja Atomerőmű Duna, Fehérvár Naturtex Körmend, négyen VSK Energia, négyen mérkőzésén Alba, után volt Falco, SZTE rendes ponttal, SZTE hosszabbítás bírták, hatan Olaj légiósa, legeredményesebbje Olaj négyen, Atomerőmű hazaiaktól Vulcano, Energia tabella jobban, Zalakerámia végül Olaj, ponttal Kaposvári Alba, Alba volt KTE, Serco zártak volt, Aszfalt tabella Energia, DEAC szövetség Szedeák, légiósa pont Szolnoki, nem pont hazaiaktól, szerint hazaiaktól Szegeden, JKSE légiósa Falco, VEOLIA rendes Körmend, Vulcano hosszabbítás jobban, Naturtex Olaj Vulcano, Naturtex VEOLIA legeredményesebbje, hosszabbítást JKSE Szedeák, Szedeák SZTE Milos, SZTE Fehérvár zártak, hosszabbítást született döntés, mérkőzésén Pécsi Milos, tabella bírták hazaiaktól, Eredmények Eredmények Falco, négyen rendes Duna, találkozó Alba jobban, zártak Zalakerámia mérkőzésén, bírták vendégektől Zalakerámia, hosszabbítás szerint DEAC, Falco Szolnoki Szombathely, Debrecen honlapja Debrecen, után légiósa KTE, légiósa JKSE zártak, felett montenegrói Duna, Naturtex felett honlapja, játékidőben Auto hazaiaktól, Pécsi Körmend szövetség, DEAC KTE, Fehérvár nem, hosszabbítás Alba, Auto Duna, Szombathely Egis, hosszabbítás Körmend, Atomerőmű SZTE, DEAC született, Fehérvár SZTE, volt nem, Alba döntés, Szolnoki Szedeák, Alba Fehérvár, Naturtex VSK, hosszabbítást Falco, született pont, Falco Borisov, Alba végül, Energia jobban, Vulcano Szedeák, VEOLIA Szedeák, SZTE Duna, Naturtex hatan, pont Milos, szerint hatan, bírták Energia, Naturtex DEAC, Auto Zalakerámia, Atomerőmű montenegrói, montenegrói Kaposvári, Falco Fehérvár, Szombathely Energia, DEAC nem, székesfehérváriak Szombathely, Sopron Szedeák, rendes Szombathely, JKSE Vulcano, SZTE Fehérvár, hazaiaktól volt, pont Falco, szerint ponttal, ZTE DEAC, Energia volt, Alba négyen, SZTE Egis, SZTE négyen, Eredmények Olaj, pont JKSE, Alba JKSE, székesfehérváriak Körmend, Energia zártak, Borisov Szegeden, legeredményesebbje Aszfalt, Borisov Eredmények, Eredmények Vulcano, volt Milos, pont SZTE, Vulcano Naturtex, rendes Naturtex, Auto Vulcano, Eredmények rendes, VSK Debrecen, Szedeák SZTE, Atomerőmű Szegeden, SZTE Kaposvári, Serco hazaiaktól, Alba született, Vulcano Alba, négyen JKSE, ZTE Pécsi, Naturtex SZTE, Energia szövetség, VEOLIA SZTE, Szedeák Szombathely, székesfehérváriak Naturtex, Borisov találkozó, Alba ponttal, légiósa Szegeden, Fehérvár Serco, négyen Szombathely, Egis Kaposvári, Fehérvár hatan, Vulcano Falco, négyen tíz, négyen VEOLIA, Milos Olaj, honlapja székesfehérváriak, Zalakerámia SZTE, volt négyen, tíz után, után légiósa, ZTE Falco, tíz Szedeák, JKSE Debrecen, vendégektől Szedeák, Körmend székesfehérváriak, Pécsi jobban, Duna Szombathely, Szegeden honlapja, montenegrói Alba,