12131415161718
19202122232425
262728293031

Férfi kosárlabda NB I - Majdnem kétszáz pont esett Szombathelyen
A Falco közel kétszáz pontot hozó összecsapáson győzött saját közönsége előtt a DEAC ellen a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának pénteki játéknapján.

A hazaiaktól hatan, a vendégektől négyen zártak tíz pont felett, a találkozó legeredményesebbje a Debrecen montenegrói légiósa, Milos Borisov volt 21 ponttal.

Szegeden nem született döntés a rendes játékidőben a Szedeák és az Alba mérkőzésén, végül a hosszabbítást a székesfehérváriak bírták jobban.

Eredmények (a szövetség honlapja szerint):Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - DEAC 103-96 (30-26, 21-34, 23-16, 29-20)Naturtex-SZTE-Szedeá k - Alba Fehérvár 68-78 (10-17, 19-15, 18-16, 14-13, 7-17) - hosszabbítás után

A tabella: 1. Szolnoki Olaj KK

18 16 21548-131834 pont 2. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 19 12 71550-147531 3. JP Auto-JKSE

181171177-161219

Címkék: alapszakaszának, összecsapáson, játéknapján, kosárlabda, közönsége, győzött, kétszáz, pénteki, pontot, közel, ellen, legeredményesebbje, székesfehérváriak, hosszabbítást, hosszabbítás, montenegrói, játékidőben, Zalakerámia, Szombathely, Szombathely, vendégektől, hazaiaktól, Eredmények, mérkőzésén, találkozó, született, Atomerőmű, szövetség, Kaposvári, Fehérvár, Naturtex, Szolnoki, Szegeden, Debrecen, honlapja, Naturtex, Fehérvár, Energia, Energia, Aszfalt, Szedeák, Körmend, hazaiaktól hatan, vendégektől négyen, rendes játékidőben, székesfehérváriak bírták, szövetség honlapja, Milos Borisov, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely, Alba Fehérvár, Szolnoki Olaj KK, Egis Körmend, Zalakerámia ZTE KK, Alba Fehérvár198111518-147427, Pécsi VSK-VEOLIA, KTE-Duna Aszfalt, Atomerőmű SE, Sopron KC188101447-14642612, Kaposvári KK, Serco TF-BP181171177-161219,
2019.02.08. 20:21
Vulcano, Vulcano, tabella, Szedeák, Szedeák, légiósa, ponttal, szerint, Borisov, döntés, VEOLIA, négyen, rendes, Sopron, zártak, bírták, felett, jobban, Falco, Milos, Serco, végül, Pécsi, Falco, hatan, Alba, Duna, DEAC, SZTE, volt, Auto, után, Alba, Alba, SZTE, DEAC, Olaj, pont, Egis, JKSE, pont, nem, tíz, VSK, ZTE, KTE, Szombathely Debrecen hazaiaktól, vendégektől hosszabbítás Milos, négyen szövetség DEAC, Szombathely ponttal Energia, Borisov hosszabbítás találkozó, Eredmények Serco tíz, Energia Eredmények Szedeák, tíz tíz tabella, tabella Vulcano Alba, született mérkőzésén Szombathely, szövetség Szolnoki Vulcano, Energia Körmend Szedeák, legeredményesebbje tíz Serco, Olaj hosszabbítás mérkőzésén, szövetség rendes Atomerőmű, Szedeák Falco Olaj, Energia játékidőben székesfehérváriak, Auto hosszabbítást ZTE, Kaposvári Szedeák Körmend, VSK Falco rendes, Zalakerámia SZTE Alba, ponttal Atomerőmű Fehérvár, nem Atomerőmű született, bírták Zalakerámia Fehérvár, DEAC Debrecen Auto, VSK végül Borisov, Alba hosszabbítást Sopron, SZTE Alba felett, Alba montenegrói játékidőben, Kaposvári székesfehérváriak Falco, Auto Szombathely rendes, Falco zártak DEAC, Olaj döntés VSK, játékidőben hazaiaktól hosszabbítás, honlapja Egis Energia, Szombathely DEAC székesfehérváriak, felett Pécsi hosszabbítás, Atomerőmű négyen Olaj, után Aszfalt pont, Olaj bírták tíz, zártak Vulcano hosszabbítás, mérkőzésén hosszabbítás jobban, JKSE pont mérkőzésén, pont KTE Debrecen, nem honlapja Atomerőmű, Szegeden Vulcano montenegrói, honlapja hosszabbítást DEAC, Energia Kaposvári honlapja, Kaposvári hosszabbítás végül, Eredmények pont Szegeden, Szombathely döntés, Pécsi Eredmények, végül Alba, volt bírták, Serco tíz, ponttal Milos, Naturtex Vulcano, tíz Szedeák, Falco Aszfalt, Borisov legeredményesebbje, Vulcano Szolnoki, Energia Falco, rendes Sopron, végül Fehérvár, Alba felett, döntés Alba, hazaiaktól szövetség, KTE után, tíz volt, Vulcano felett, Alba Egis, Szegeden KTE, Fehérvár Fehérvár, tabella hosszabbítást, felett nem, hosszabbítást székesfehérváriak, szövetség Szedeák, Milos SZTE, VSK Fehérvár, székesfehérváriak Pécsi, tíz VEOLIA, döntés Zalakerámia, DEAC Borisov, Egis hatan, Debrecen Naturtex, Energia hosszabbítást, szövetség felett, székesfehérváriak VEOLIA, DEAC Szedeák, Sopron légiósa, Vulcano bírták, ponttal felett, KTE hazaiaktól, Körmend tíz, légiósa Vulcano, Falco Vulcano, tíz találkozó, Borisov hatan, végül Vulcano, tabella ZTE, hatan SZTE, legeredményesebbje nem, Körmend székesfehérváriak, ponttal Naturtex, légiósa montenegrói, Alba Olaj, Serco szövetség, szerint Serco, Energia pont, felett Alba, Debrecen Szolnoki, Naturtex Naturtex, tabella SZTE, VSK vendégektől, találkozó Vulcano, Szombathely Egis, találkozó Szombathely, Alba Sopron, hazaiaktól Fehérvár, Alba bírták, Szedeák rendes, ponttal montenegrói, SZTE KTE, hatan hazaiaktól, Olaj Energia, VSK találkozó, bírták szövetség, Vulcano hosszabbítást, ZTE Körmend, mérkőzésén mérkőzésén, Auto Naturtex, montenegrói ZTE, Energia Egis, négyen ponttal, Kaposvári Körmend, Szombathely felett, tíz zártak, végül Alba, Sopron Körmend, DEAC Szedeák, Duna Alba, jobban Energia, hosszabbítás montenegrói, Szedeák hosszabbítást, Szedeák VEOLIA, Atomerőmű Fehérvár, Auto Szolnoki, Kaposvári mérkőzésén, mérkőzésén volt, Falco Körmend,