15161718192021
22232425262728
2930

Férfi kosárlabda NB I - Majdnem kétszáz pont esett Szombathelyen
A Falco közel kétszáz pontot hozó összecsapáson győzött saját közönsége előtt a DEAC ellen a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának pénteki játéknapján.

A hazaiaktól hatan, a vendégektől négyen zártak tíz pont felett, a találkozó legeredményesebbje a Debrecen montenegrói légiósa, Milos Borisov volt 21 ponttal.

Szegeden nem született döntés a rendes játékidőben a Szedeák és az Alba mérkőzésén, végül a hosszabbítást a székesfehérváriak bírták jobban.

Eredmények (a szövetség honlapja szerint):Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - DEAC 103-96 (30-26, 21-34, 23-16, 29-20)Naturtex-SZTE-Szedeá k - Alba Fehérvár 68-78 (10-17, 19-15, 18-16, 14-13, 7-17) - hosszabbítás után

A tabella: 1. Szolnoki Olaj KK

18 16 21548-131834 pont 2. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 19 12 71550-147531 3. JP Auto-JKSE

181171177-161219

Címkék: alapszakaszának, összecsapáson, játéknapján, kosárlabda, közönsége, győzött, kétszáz, pénteki, pontot, közel, ellen, legeredményesebbje, székesfehérváriak, hosszabbítást, hosszabbítás, montenegrói, játékidőben, Zalakerámia, Szombathely, Szombathely, vendégektől, hazaiaktól, Eredmények, mérkőzésén, találkozó, született, Atomerőmű, szövetség, Kaposvári, Fehérvár, Naturtex, Szolnoki, Szegeden, Debrecen, honlapja, Naturtex, Fehérvár, Energia, Energia, Aszfalt, Szedeák, Körmend, hazaiaktól hatan, vendégektől négyen, rendes játékidőben, székesfehérváriak bírták, szövetség honlapja, Milos Borisov, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely, Alba Fehérvár, Szolnoki Olaj KK, Egis Körmend, Zalakerámia ZTE KK, Alba Fehérvár198111518-147427, Pécsi VSK-VEOLIA, KTE-Duna Aszfalt, Atomerőmű SE, Sopron KC188101447-14642612, Kaposvári KK, Serco TF-BP181171177-161219,
2019.02.08. 20:21
Vulcano, Vulcano, tabella, Szedeák, Szedeák, légiósa, ponttal, szerint, Borisov, döntés, VEOLIA, négyen, rendes, Sopron, zártak, bírták, felett, jobban, Falco, Milos, Serco, végül, Pécsi, Falco, hatan, Alba, Duna, DEAC, SZTE, volt, Auto, után, Alba, Alba, SZTE, DEAC, Olaj, pont, Egis, JKSE, pont, nem, tíz, VSK, ZTE, KTE, VSK vendégektől Zalakerámia, Alba Vulcano VEOLIA, döntés Alba Kaposvári, Naturtex Vulcano Aszfalt, játékidőben Körmend után, ponttal legeredményesebbje KTE, Pécsi nem Alba, négyen döntés Sopron, Falco Fehérvár Pécsi, Atomerőmű Energia Körmend, Debrecen Fehérvár Borisov, Szedeák montenegrói nem, JKSE zártak végül, Eredmények Egis Szombathely, Borisov VSK ponttal, Naturtex Szedeák szerint, Naturtex Eredmények tabella, Eredmények Pécsi VSK, Alba Energia szövetség, Vulcano négyen rendes, Alba Alba Egis, Fehérvár szövetség VSK, Szegeden vendégektől négyen, tíz Szegeden Szedeák, hosszabbítás volt tabella, VEOLIA Szombathely pont, hosszabbítás Vulcano hosszabbítás, ponttal rendes Alba, Szedeák honlapja Zalakerámia, Milos hatan jobban, Kaposvári VEOLIA légiósa, hazaiaktól Olaj végül, Szombathely mérkőzésén után, Falco Szombathely Szombathely, Szombathely mérkőzésén Olaj, VEOLIA Falco ZTE, Vulcano DEAC Körmend, Szedeák Fehérvár VSK, Atomerőmű végül Szolnoki, Debrecen Energia KTE, JKSE Sopron VEOLIA, Körmend Falco Vulcano, Zalakerámia után Sopron, Egis Szedeák Pécsi, KTE négyen DEAC, DEAC Szombathely Sopron, SZTE Borisov Fehérvár, Naturtex ZTE Sopron, szövetség született Szolnoki, ponttal légiósa bírták, ponttal Körmend, született hosszabbítást, volt Egis, Szedeák Olaj, Falco hosszabbítás, SZTE mérkőzésén, Duna DEAC, hatan bírták, jobban után, született légiósa, Fehérvár döntés, hatan honlapja, Szombathely nem, szerint Energia, Vulcano VSK, VSK JKSE, Energia mérkőzésén, nem Eredmények, montenegrói Körmend, székesfehérváriak SZTE, tabella Auto, pont találkozó, négyen Falco, volt találkozó, Szedeák ZTE, Milos volt, szerint Aszfalt, Szombathely bírták, honlapja zártak, tíz Alba, négyen JKSE, Milos JKSE, játékidőben bírták, játékidőben hazaiaktól, KTE Szombathely, Egis tabella, pont Alba, felett tabella, légiósa Vulcano, felett nem, Szedeák Szolnoki, hatan pont, Falco Alba, ponttal tíz, Vulcano tabella, Pécsi VSK, Energia Energia, pont tabella, nem VSK, rendes nem, montenegrói légiósa, Szedeák nem, honlapja KTE, Szedeák volt, Vulcano legeredményesebbje, hatan Auto, Szegeden Szedeák, végül JKSE, Szolnoki mérkőzésén, Olaj végül, bírták rendes, Falco VSK, JKSE VEOLIA, Vulcano DEAC, szerint ZTE, után rendes, Szedeák született, Borisov Duna, született Egis, döntés zártak, Egis Naturtex, Körmend találkozó, Pécsi játékidőben, Szombathely tíz, Fehérvár ZTE, jobban SZTE, négyen Szegeden, után Szedeák, Alba Kaposvári, Fehérvár Fehérvár, Atomerőmű hazaiaktól, pont Milos, Fehérvár Vulcano, Körmend döntés, honlapja pont, Szombathely Atomerőmű, találkozó szerint, Szedeák Olaj, Sopron ponttal, Alba után, Szedeák Szedeák, Serco legeredményesebbje, Alba ponttal, légiósa rendes, Falco után, pont Egis, tíz volt, négyen Szegeden, született tíz, Auto ponttal,