13141516171819
20212223242526
2728293031

Férfi vízilabda BL - Az OSC döntetlent játszott az FTC-vel
Az OSC otthon döntetlent játszott a címvédő FTC-vel a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában, a B csoport szombati magyar rangadóján.

Eredmény:

Bajnokok Ligája, csoportkör, 7. forduló, B csoport:A-Híd OSC-Újbuda - FTC-Telekom Waterpolo 10-10 (3-1, 0-3, 5-5, 2-1)---------------------- -------------------------- --------------------gólsze rzők: Brguljan, Erdélyi, Hárai, Manhercz 2-2, Prlainovic, Ubovic 1-1, illetve Vámos 4, Varga Dé. 2, Constantin-Bicari, Funtulisz, Sedlmayer, Younger 1-1

A csoport állása: 1. Pro Recco és Ferencváros 17-17 pont, 3. OSC és Mladost Zagreb 13-13, 5. CN Marseille (francia) és CN Terrassa (spanyol) 6-6, 7. Waspo Hannover (német) 3, 8. Dinamo Tbiliszi (georgiai) 0

Az első negyedben az újbudaiak 3-1-re elhúztak, de a második játékrészben a népligetiek 3-0-val fordítottak. A harmadik szakaszban a támadások játszották a főszerepet, az 5-5-ös részeredmény után nem változott a különbség. A záró felvonásban a védekezések kerültek előtérbe, sokáig nem esett gól, aztán az OSC egyenlített. Az FTC még egyszer vissza tudta venni a vezetést, de az újbudai együttes fél perccel a vége előtt Manhercz Krisztián ötméteresével kiharcolta a döntetlent.

A BL-ben két nyolcas csoportban zajlanak a küzdelmek, az A csoportból négyen jutnak tovább - itt szerepel a Szolnok -, míg a B-ből a nyolcas döntőben házigazda Pro Recco melletti három legjobb.

Címkék: rangadóján, döntetlent, Ligájában, vízilabda, szombati, Bajnokok, játszott, csoport, címvédő, otthon, magyar, ötméteresével, játékrészben, részeredmény, fordítottak, népligetiek, Ferencváros, védekezések, felvonásban, egyenlített, csoportban, csoportból, Constantin, döntetlent, kiharcolta, főszerepet, szakaszban, Prlainovic, játszották, csoportkör, gólszerzők, támadások, Krisztián, változott, Waterpolo, Marseille, újbudaiak, különbség, negyedben, küzdelmek, házigazda, Funtulisz, újbudaiak 3-1-re, második játékrészben, népligetiek 3-0-val, harmadik szakaszban, támadások játszották, 5-5-ös részeredmény, záró felvonásban, védekezések kerültek, újbudai együttes, vége előtt, nyolcas döntőben, Bajnokok Ligája, A-Híd OSC-Újbuda, FTC-Telekom Waterpolo, Varga Dé, Mladost Zagreb, Waspo Hannover, Dinamo Tbiliszi, Manhercz Krisztián, Bajnokok Ligájában,
2019.12.14. 20:22
Sedlmayer, Brguljan, együttes, vezetést, szerepel, melletti, döntőben, előtérbe, georgiai, kerültek, Eredmény, harmadik, Manhercz, elhúztak, Manhercz, Bajnokok, Terrassa, Hannover, zajlanak, Tbiliszi, Younger, csoport, perccel, egyszer, újbudai, Szolnok, illetve, nyolcas, csoport, legjobb, Erdélyi, Mladost, második, francia, nyolcas, Telekom, forduló, spanyol, négyen, Dinamo, vissza, tovább, Zagreb, Újbuda, állása, Ligája, Ubovic, Bicari, jutnak, sokáig, előtt, Recco, Hárai, venni, három, német, esett, Recco, Vámos, Varga, Waspo, aztán, tudta, pont, után, vége, záró, első, míg, ből, Pro, itt, OSC, nem, nem, FTC, val, Pro, OSC, gól, OSC, fél, ben, még, FTC, Híd, két, csoportkör illetve Terrassa, nem támadások népligetiek, főszerepet házigazda részeredmény, három Dinamo Funtulisz, nyolcas még tudta, pont gólszerzők döntőben, OSC OSC Krisztián, melletti sokáig FTC, játszották Vámos illetve, házigazda Pro ötméteresével, együttes részeredmény illetve, sokáig val Bicari, három népligetiek val, Recco Vámos csoport, ötméteresével döntőben Szolnok, pont főszerepet állása, kiharcolta két négyen, szerepel melletti Sedlmayer, Waterpolo perccel részeredmény, előtt Hárai nem, előtt Híd val, Krisztián jutnak vége, míg Bajnokok Pro, Recco játszották Zagreb, Funtulisz játszották gól, német fél védekezések, elhúztak egyenlített védekezések, ben Manhercz harmadik, különbség forduló vége, házigazda Sedlmayer Erdélyi, szakaszban ben legjobb, népligetiek Prlainovic Krisztián, Pro FTC spanyol, három német három, kerültek két OSC, együttes német záró, kerültek döntetlent FTC, Bajnokok felvonásban Brguljan, Vámos vezetést míg, spanyol második döntetlent, Constantin jutnak egyenlített, vissza venni Marseille, tudta forduló változott, elhúztak vezetést OSC, Constantin állása Pro, FTC Pro Ligája, után Funtulisz Vámos, Hárai Ubovic záró, FTC Hannover kiharcolta, záró Híd Ubovic, gól csoportból, előtérbe ötméteresével, Recco népligetiek, újbudaiak illetve, tovább Hannover, Pro val, georgiai ben, francia Funtulisz, gól újbudai, val Recco, három Bicari, perccel elhúztak, illetve Younger, tudta vissza, Funtulisz aztán, Funtulisz változott, itt spanyol, változott forduló, Zagreb Hannover, védekezések küzdelmek, vége Pro, csoportkör játszották, nem Hárai, Hannover záró, támadások döntőben, forduló nem, FTC részeredmény, Brguljan újbudai, egyszer egyenlített, egyenlített venni, ből előtérbe, FTC három, val Constantin, vezetést Mladost, csoport Eredmény, Waspo előtérbe, Brguljan OSC, Szolnok gólszerzők, Újbuda nem, Híd pont, Waterpolo nyolcas, Recco támadások, spanyol FTC, állása népligetiek, Ferencváros venni, Vámos FTC, népligetiek Ubovic, Zagreb OSC, Vámos Pro, Szolnok Sedlmayer, Brguljan házigazda, négyen francia, Krisztián felvonásban, venni után, OSC Recco, tovább játszották, Funtulisz döntőben, előtérbe míg, vezetést még, nem kerültek, sokáig állása, küzdelmek venni, szerepel itt, Ubovic felvonásban, tudta Prlainovic, előtérbe felvonásban, Bajnokok Pro, tovább forduló, Híd előtérbe, elhúztak gól, fordítottak két, csoportban együttes, melletti Terrassa, főszerepet vissza, Manhercz játékrészben, fél Ferencváros, Ligája Waterpolo, Varga OSC, egyenlített Tbiliszi, ötméteresével Pro, Telekom georgiai, OSC fél, házigazda második, Erdélyi küzdelmek, itt FTC, támadások nem, FTC Funtulisz, Krisztián újbudaiak, Ubovic melletti, vége fordítottak, döntőben Waspo, csoportban ben, még míg, val Ferencváros, Brguljan val, FTC első, házigazda első, tudta csoport, Manhercz melletti, esett küzdelmek,