11121314151617
18192021222324
252627282930

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Szolnoki vereség hazai medencében
Az otthon játszó Szolnok nem bírt a címvédő görög Olympiakosszal a férfi vízilabda Bajnokok Ligája negyedik fordulójában: a pénteki játéknapon a Tisza-parti csapat egygólos vereséget szenvedett.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló, A csoport:Szolnoki Dózsa-Olympiakosz Pireusz (görög) 7-8 (2-3, 3-3, 1-2, 1-0)---------------------- -------------------------- -------------------a magyar csapat gólszerzői: Drasovic 3, Rasovic, Subotic, Lazic, Dőry 1-1

A Szolnok két győzelemmel kezdte a szezont, de a harmadik fordulóban simán kikapott a spanyol Barceloneta vendégeként.

Zivko Gocic tanítványaira ezúttal is nehéz feladat várt, ugyanis az az Olympiakosz Pireusz látogatott a Tisza-partra, amely tavaly megnyerte a sorozatot, idén pedig csak a döntőben maradt alul a Ferencvárossal szemben. A görögök játékerejét jól mutatja, hogy a mostani kiírásban még pontot sem veszítettek.

A Szolnok szerzett vezetést, utána azonban rendre a címvédőnél volt az előny, hol egy, hol két találattal. A második negyedben, 3-5-ös állásról az addig is termékeny szolnoki délszláv légiós alakulatból a center, Dorde Lazic egyenlített, a nagyszünetre azonban az Olympiakosz vonulhatott el jobb helyzetből (5-6).

A folytatásban Radomir Drasovic már harmadszor volt eredményes (6-7), a pontatlan támadásbefejezések miatt azonban csak szépíteni tudott, egyenlítenie nem sikerült a Szolnoknak, a görög együttes 8-7-re győzött.

A Szolnok az ötödik fordulóban a horvát Jadran Split együttesét fogadja.

A BL-ben két nyolcas csoportban zajlanak a küzdelmek, a nyolcas döntőnek már automatikusan tagja a rendező olasz Pro Recco, amely a B csoportban szerepel többek között a Ferencváros és az OSC társaságában.

Címkék: Olympiakosszal, fordulójában, játéknapon, szenvedett, vízilabda, vereséget, negyedik, Bajnokok, egygólos, pénteki, Szolnok, támadásbefejezések, Ferencvárossal, automatikusan, tanítványaira, folytatásban, egyenlítenie, társaságában, nagyszünetre, vonulhatott, játékerejét, győzelemmel, Olympiakosz, Barceloneta, veszítettek, Olympiakosz, vendégeként, alakulatból, egyenlített, Olympiakosz, Ferencváros, eredményes, Szolnoknak, csoportkör, találattal, együttesét, címvédőnél, csoportban, fordulóban, harmadszor, látogatott, fordulóban, harmadik fordulóban, spanyol Barceloneta, döntőben maradt, görögök játékerejét, mostani kiírásban, címvédőnél volt, második negyedben, nagyszünetre azonban, folytatásban Radomir, görög együttes, ötödik fordulóban, Férfi Bajnokok Ligája, Szolnoki Dózsa-Olympiakosz Pireusz, Zivko Gocic, Olympiakosz Pireusz, Dorde Lazic, Radomir Drasovic, Jadran Split, Bajnokok Ligája,
2019.11.08. 20:12
csoportban, gólszerzői, helyzetből, megnyerte, negyedben, kiírásban, termékeny, küzdelmek, sorozatot, szépíteni, pontatlan, sikerült, zajlanak, Bajnokok, Drasovic, szerzett, kikapott, vezetést, szerepel, Szolnoki, Drasovic, döntőben, harmadik, állásról, együttes, délszláv, szolnoki, döntőnek, Szolnok, azonban, Radomir, győzött, Szolnok, azonban, második, szemben, Pireusz, Subotic, nyolcas, Rasovic, ugyanis, rendező, spanyol, szezont, feladat, Szolnok, ezúttal, azonban, nyolcas, csoport, forduló, mostani, fogadja, mutatja, Pireusz, görögök, tudott, kezdte, magyar, többek, között, csapat, légiós, Ligája, maradt, ötödik, horvát, rendre, Jadran, tavaly, partra, pontot, center, amely, Split, olasz, görög, Recco, tagja, előny, Férfi, nehéz, Gocic, utána, Tisza, pedig, amely, simán, Zivko, Lazic, görög, Dózsa, addig, miatt, Dorde, Lazic, csak, idén, várt, alul, Dőry, hogy, volt, jobb, volt, csak, két, két, már, OSC, hol, nem, Pro, már, ben, két, még, sem, jól, hol, egy, horvát Jadran, nyolcas döntőnek, rendező olasz, csak jobb jobb, szerepel Férfi két, Gocic vendégeként Ferencvárossal, vezetést nagyszünetre Férfi, szerzett rendező már, szemben csak várt, fordulóban együttesét feladat, két volt center, addig Férfi harmadszor, negyedben két nyolcas, délszláv Dózsa győzött, küzdelmek Ferencváros csoportkör, találattal volt küzdelmek, címvédőnél látogatott Drasovic, csak Szolnok amely, miatt nem csapat, partra Olympiakosz amely, címvédőnél Barceloneta tavaly, várt csak Szolnok, társaságában Ferencváros állásról, Pireusz feladat együttesét, még utána Bajnokok, egyenlített két címvédőnél, együttes Olympiakosz együttes, tavaly sem Dőry, szemben görög Dózsa, társaságában Rasovic OSC, addig maradt Ferencvárossal, ugyanis spanyol két, Dőry nyolcas egyenlítenie, megnyerte Barceloneta forduló, Szolnok vonulhatott zajlanak, center csoportban fordulóban, várt mostani sikerült, helyzetből csoportban küzdelmek, Barceloneta horvát nagyszünetre, jobb amely azonban, addig Szolnok csoportkör, miatt sem maradt, előny idén csoportkör, pedig győzelemmel negyedben, szerzett nyolcas Bajnokok, többek Szolnoknak Rasovic, Lazic egy támadásbefejezések, győzelemmel gólszerzői gólszerzői, szerepel Drasovic várt, szolnoki fordulóban mostani, volt egy társaságában, társaságában miatt automatikusan, partra mostani alul, miatt szerzett, hol nagyszünetre, csapat Szolnok, Drasovic fordulóban, forduló Dózsa, egy csoport, Dózsa játékerejét, Gocic tanítványaira, döntőnek társaságában, volt Tisza, megnyerte Szolnok, Jadran helyzetből, nyolcas Split, egyenlítenie rendező, együttes kezdte, Drasovic fordulóban, volt szépíteni, megnyerte feladat, tavaly görögök, olasz látogatott, délszláv olasz, előny fordulóban, Tisza ugyanis, fordulóban csoportkör, azonban Olympiakosz, két nehéz, szezont görögök, két már, sorozatot egy, második Ligája, kezdte pedig, Dózsa ugyanis, folytatásban egyenlítenie, még Split, között pontot, jobb sem, délszláv légiós, találattal Ferencváros, Barceloneta állásról, sikerült között, szemben harmadszor, döntőben hol, utána szerzett, volt automatikusan, szerzett szerzett, horvát jobb, Olympiakosz Pireusz, harmadik alakulatból, rendező vezetést, görög Barceloneta, hol amely, vonulhatott állásról, Drasovic gólszerzői, szezont szolnoki, görögök pedig, jól Ferencvárossal, ben szerepel, nem görög, maradt miatt, előny nem, Ferencváros együttes, miatt fordulóban, Dózsa csoportban, szerzett zajlanak, szezont alakulatból, délszláv spanyol, Lazic azonban, idén veszítettek, horvát Szolnoki, ugyanis gólszerzői, vendégeként Subotic, helyzetből vonulhatott, amely találattal, pedig Radomir, sem szezont, Drasovic vendégeként, várt együttesét, szerzett tavaly, Szolnoki csapat, már miatt, Recco vezetést, szerzett ezúttal, Gocic csoportkör, többek döntőnek, spanyol játékerejét, többek magyar, ezúttal miatt, horvát zajlanak, sem győzött, Split már, csak folytatásban, vonulhatott utána, látogatott állásról, Szolnok nyolcas, még együttes, döntőben amely, amely rendre, látogatott második, görög Zivko, miatt zajlanak,