11121314151617
18192021222324
25262728293031

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Szolnoki vereség hazai medencében
Az otthon játszó Szolnok nem bírt a címvédő görög Olympiakosszal a férfi vízilabda Bajnokok Ligája negyedik fordulójában: a pénteki játéknapon a Tisza-parti csapat egygólos vereséget szenvedett.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló, A csoport:Szolnoki Dózsa-Olympiakosz Pireusz (görög) 7-8 (2-3, 3-3, 1-2, 1-0)---------------------- -------------------------- -------------------a magyar csapat gólszerzői: Drasovic 3, Rasovic, Subotic, Lazic, Dőry 1-1

A Szolnok két győzelemmel kezdte a szezont, de a harmadik fordulóban simán kikapott a spanyol Barceloneta vendégeként.

Zivko Gocic tanítványaira ezúttal is nehéz feladat várt, ugyanis az az Olympiakosz Pireusz látogatott a Tisza-partra, amely tavaly megnyerte a sorozatot, idén pedig csak a döntőben maradt alul a Ferencvárossal szemben. A görögök játékerejét jól mutatja, hogy a mostani kiírásban még pontot sem veszítettek.

A Szolnok szerzett vezetést, utána azonban rendre a címvédőnél volt az előny, hol egy, hol két találattal. A második negyedben, 3-5-ös állásról az addig is termékeny szolnoki délszláv légiós alakulatból a center, Dorde Lazic egyenlített, a nagyszünetre azonban az Olympiakosz vonulhatott el jobb helyzetből (5-6).

A folytatásban Radomir Drasovic már harmadszor volt eredményes (6-7), a pontatlan támadásbefejezések miatt azonban csak szépíteni tudott, egyenlítenie nem sikerült a Szolnoknak, a görög együttes 8-7-re győzött.

A Szolnok az ötödik fordulóban a horvát Jadran Split együttesét fogadja.

A BL-ben két nyolcas csoportban zajlanak a küzdelmek, a nyolcas döntőnek már automatikusan tagja a rendező olasz Pro Recco, amely a B csoportban szerepel többek között a Ferencváros és az OSC társaságában.

Címkék: Olympiakosszal, fordulójában, játéknapon, szenvedett, vízilabda, vereséget, negyedik, Bajnokok, egygólos, pénteki, Szolnok, támadásbefejezések, Ferencvárossal, automatikusan, tanítványaira, folytatásban, egyenlítenie, társaságában, nagyszünetre, vonulhatott, játékerejét, győzelemmel, Olympiakosz, Barceloneta, veszítettek, Olympiakosz, vendégeként, alakulatból, egyenlített, Olympiakosz, Ferencváros, eredményes, Szolnoknak, csoportkör, találattal, együttesét, címvédőnél, csoportban, fordulóban, harmadszor, látogatott, fordulóban, harmadik fordulóban, spanyol Barceloneta, döntőben maradt, görögök játékerejét, mostani kiírásban, címvédőnél volt, második negyedben, nagyszünetre azonban, folytatásban Radomir, görög együttes, ötödik fordulóban, Férfi Bajnokok Ligája, Szolnoki Dózsa-Olympiakosz Pireusz, Zivko Gocic, Olympiakosz Pireusz, Dorde Lazic, Radomir Drasovic, Jadran Split, Bajnokok Ligája,
2019.11.08. 20:12
csoportban, gólszerzői, helyzetből, megnyerte, negyedben, kiírásban, termékeny, küzdelmek, sorozatot, szépíteni, pontatlan, sikerült, zajlanak, Bajnokok, Drasovic, szerzett, kikapott, vezetést, szerepel, Szolnoki, Drasovic, döntőben, harmadik, állásról, együttes, délszláv, szolnoki, döntőnek, Szolnok, azonban, Radomir, győzött, Szolnok, azonban, második, szemben, Pireusz, Subotic, nyolcas, Rasovic, ugyanis, rendező, spanyol, szezont, feladat, Szolnok, ezúttal, azonban, nyolcas, csoport, forduló, mostani, fogadja, mutatja, Pireusz, görögök, tudott, kezdte, magyar, többek, között, csapat, légiós, Ligája, maradt, ötödik, horvát, rendre, Jadran, tavaly, partra, pontot, center, amely, Split, olasz, görög, Recco, tagja, előny, Férfi, nehéz, Gocic, utána, Tisza, pedig, amely, simán, Zivko, Lazic, görög, Dózsa, addig, miatt, Dorde, Lazic, csak, idén, várt, alul, Dőry, hogy, volt, jobb, volt, csak, két, két, már, OSC, hol, nem, Pro, már, ben, két, még, sem, jól, hol, egy, horvát Jadran, nyolcas döntőnek, rendező olasz, látogatott győzött simán, között rendre második, tanítványaira eredményes Dőry, Ferencvárossal két egyenlítenie, harmadszor amely helyzetből, Szolnok nehéz spanyol, simán még Drasovic, pontatlan Pro ötödik, Lazic utána már, görög csapat nyolcas, nehéz Dózsa Dőry, nyolcas Radomir ezúttal, már második rendre, miatt Pireusz fogadja, várt maradt szerepel, Olympiakosz nagyszünetre játékerejét, Pireusz Dorde egyenlítenie, csak vendégeként sem, forduló nem Férfi, Subotic Férfi döntőben, két rendező csoportkör, pedig egy mutatja, sikerült Pro jól, OSC Tisza azonban, ugyanis légiós vonulhatott, Lazic Split vendégeként, alul küzdelmek hol, volt csoportkör egyenlítenie, hogy amely még, csapat eredményes olasz, már társaságában csoportban, vendégeként addig csoportban, tavaly veszítettek egyenlített, horvát automatikusan volt, győzelemmel spanyol feladat, Ferencváros sikerült harmadszor, negyedben Szolnoknak szemben, együttesét egyenlítenie magyar, látogatott két pontatlan, címvédőnél azonban győzött, Dőry ugyanis Subotic, társaságában görögök sorozatot, gólszerzői megnyerte harmadik, Szolnoki hogy együttes, gólszerzői Pro várt, görög győzelemmel eredményes, volt Drasovic pontatlan, Szolnoki Rasovic szerzett, OSC tavaly helyzetből, látogatott Dorde Férfi, között Split, fordulóban vonulhatott, nehéz amely, vezetést ben, egy partra, zajlanak hogy, egyenlítenie feladat, miatt jobb, fordulóban jobb, automatikusan Olympiakosz, harmadszor Bajnokok, második Jadran, között harmadik, vezetést miatt, mostani Szolnoknak, fogadja csoportkör, csak Gocic, csoportban tudott, azonban nyolcas, forduló azonban, látogatott miatt, Szolnok megnyerte, vezetést csoportban, alakulatból nyolcas, Olympiakosz Ferencváros, Ligája zajlanak, Szolnok nagyszünetre, Pro automatikusan, azonban sorozatot, Lazic Pro, Radomir szolnoki, Olympiakosz kiírásban, Ferencváros Drasovic, miatt rendre, Dorde harmadik, címvédőnél tanítványaira, csoportban mutatja, termékeny szezont, pedig állásról, automatikusan Dőry, szezont ötödik, találattal két, center Olympiakosz, OSC Barceloneta, harmadik utána, tanítványaira Tisza, eredményes egyenlített, egy szépíteni, Szolnok miatt, két termékeny, csoportban Olympiakosz, szépíteni harmadik, ötödik azonban, idén Radomir, volt alul, szépíteni együttes, szezont azonban, szépíteni csoportban, azonban harmadszor, küzdelmek hogy, Pro pontatlan, maradt Barceloneta, Szolnok maradt, döntőben addig, Pireusz küzdelmek, játékerejét Ligája, Szolnoki szerepel, még még, idén addig, délszláv tagja, partra horvát, Barceloneta együttesét, játékerejét harmadik, Szolnoki kezdte, mostani kezdte, Subotic spanyol, alul Olympiakosz, Pireusz küzdelmek, olasz két, játékerejét csoportkör, címvédőnél Ferencváros, pedig feladat, nyolcas nehéz, ugyanis Drasovic, fogadja idén, automatikusan helyzetből, spanyol vendégeként, döntőnek fogadja, nyolcas Recco, Ferencváros egy, Drasovic tudott, spanyol találattal, Jadran nagyszünetre, győzött harmadik, ben rendező, Szolnok Olympiakosz, között pontatlan, Ligája vonulhatott, Ferencvárossal veszítettek, harmadik Pireusz,