11121314151617
18192021222324
252627282930

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Szolnoki vereség hazai medencében
Az otthon játszó Szolnok nem bírt a címvédő görög Olympiakosszal a férfi vízilabda Bajnokok Ligája negyedik fordulójában: a pénteki játéknapon a Tisza-parti csapat egygólos vereséget szenvedett.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló, A csoport:Szolnoki Dózsa-Olympiakosz Pireusz (görög) 7-8 (2-3, 3-3, 1-2, 1-0)---------------------- -------------------------- -------------------a magyar csapat gólszerzői: Drasovic 3, Rasovic, Subotic, Lazic, Dőry 1-1

A Szolnok két győzelemmel kezdte a szezont, de a harmadik fordulóban simán kikapott a spanyol Barceloneta vendégeként.

Zivko Gocic tanítványaira ezúttal is nehéz feladat várt, ugyanis az az Olympiakosz Pireusz látogatott a Tisza-partra, amely tavaly megnyerte a sorozatot, idén pedig csak a döntőben maradt alul a Ferencvárossal szemben. A görögök játékerejét jól mutatja, hogy a mostani kiírásban még pontot sem veszítettek.

A Szolnok szerzett vezetést, utána azonban rendre a címvédőnél volt az előny, hol egy, hol két találattal. A második negyedben, 3-5-ös állásról az addig is termékeny szolnoki délszláv légiós alakulatból a center, Dorde Lazic egyenlített, a nagyszünetre azonban az Olympiakosz vonulhatott el jobb helyzetből (5-6).

A folytatásban Radomir Drasovic már harmadszor volt eredményes (6-7), a pontatlan támadásbefejezések miatt azonban csak szépíteni tudott, egyenlítenie nem sikerült a Szolnoknak, a görög együttes 8-7-re győzött.

A Szolnok az ötödik fordulóban a horvát Jadran Split együttesét fogadja.

A BL-ben két nyolcas csoportban zajlanak a küzdelmek, a nyolcas döntőnek már automatikusan tagja a rendező olasz Pro Recco, amely a B csoportban szerepel többek között a Ferencváros és az OSC társaságában.

Címkék: Olympiakosszal, fordulójában, játéknapon, szenvedett, vízilabda, vereséget, negyedik, Bajnokok, egygólos, pénteki, Szolnok, támadásbefejezések, Ferencvárossal, automatikusan, tanítványaira, folytatásban, egyenlítenie, társaságában, nagyszünetre, vonulhatott, játékerejét, győzelemmel, Olympiakosz, Barceloneta, veszítettek, Olympiakosz, vendégeként, alakulatból, egyenlített, Olympiakosz, Ferencváros, eredményes, Szolnoknak, csoportkör, találattal, együttesét, címvédőnél, csoportban, fordulóban, harmadszor, látogatott, fordulóban, harmadik fordulóban, spanyol Barceloneta, döntőben maradt, görögök játékerejét, mostani kiírásban, címvédőnél volt, második negyedben, nagyszünetre azonban, folytatásban Radomir, görög együttes, ötödik fordulóban, Férfi Bajnokok Ligája, Szolnoki Dózsa-Olympiakosz Pireusz, Zivko Gocic, Olympiakosz Pireusz, Dorde Lazic, Radomir Drasovic, Jadran Split, Bajnokok Ligája,
2019.11.08. 20:12
csoportban, gólszerzői, helyzetből, megnyerte, negyedben, kiírásban, termékeny, küzdelmek, sorozatot, szépíteni, pontatlan, sikerült, zajlanak, Bajnokok, Drasovic, szerzett, kikapott, vezetést, szerepel, Szolnoki, Drasovic, döntőben, harmadik, állásról, együttes, délszláv, szolnoki, döntőnek, Szolnok, azonban, Radomir, győzött, Szolnok, azonban, második, szemben, Pireusz, Subotic, nyolcas, Rasovic, ugyanis, rendező, spanyol, szezont, feladat, Szolnok, ezúttal, azonban, nyolcas, csoport, forduló, mostani, fogadja, mutatja, Pireusz, görögök, tudott, kezdte, magyar, többek, között, csapat, légiós, Ligája, maradt, ötödik, horvát, rendre, Jadran, tavaly, partra, pontot, center, amely, Split, olasz, görög, Recco, tagja, előny, Férfi, nehéz, Gocic, utána, Tisza, pedig, amely, simán, Zivko, Lazic, görög, Dózsa, addig, miatt, Dorde, Lazic, csak, idén, várt, alul, Dőry, hogy, volt, jobb, volt, csak, két, két, már, OSC, hol, nem, Pro, már, ben, két, még, sem, jól, hol, egy, horvát Jadran, nyolcas döntőnek, rendező olasz, között együttes mutatja, nagyszünetre győzelemmel hol, szépíteni játékerejét egyenlítenie, várt spanyol többek, Split jobb Lazic, jobb center görögök, tanítványaira Dózsa csoportban, szezont Drasovic spanyol, harmadik küzdelmek szolnoki, Radomir ötödik tudott, győzelemmel kiírásban nem, Ligája zajlanak támadásbefejezések, fogadja mutatja játékerejét, magyar győzött mostani, fordulóban vendégeként második, automatikusan jól alakulatból, kezdte Ferencvárossal már, Tisza Szolnok helyzetből, kiírásban várt ugyanis, Ligája küzdelmek alakulatból, látogatott szerepel harmadik, Ferencváros már ötödik, Ferencváros Szolnok látogatott, harmadszor Olympiakosz között, Férfi pontatlan görög, együttesét Bajnokok Split, szépíteni hogy olasz, fordulóban maradt fordulóban, azonban hogy vonulhatott, hogy szezont kikapott, jól center horvát, Szolnoki Dózsa magyar, még hol veszítettek, együttesét Olympiakosz fordulóban, pedig várt nyolcas, rendező Ferencvárossal Gocic, címvédőnél sikerült Ligája, hogy Rasovic termékeny, Olympiakosz Dőry Olympiakosz, eredményes nehéz csapat, Pireusz tagja zajlanak, Barceloneta nagyszünetre Olympiakosz, partra automatikusan folytatásban, Tisza fordulóban csoportkör, Pro már támadásbefejezések, Radomir azonban Ferencvárossal, találattal többek Bajnokok, amely ugyanis Tisza, tanítványaira mostani Ligája, Szolnoknak pontot állásról, utána Olympiakosz, Barceloneta egyenlítenie, fordulóban Ferencváros, eredményes hogy, csoportkör együttesét, ötödik szerepel, kikapott kezdte, sikerült kikapott, jól görög, szerepel Szolnoknak, Drasovic légiós, két pedig, szolnoki nem, kikapott egy, Olympiakosz jól, állásról Dorde, alakulatból szemben, Dőry szerzett, görögök támadásbefejezések, fordulóban Recco, együttesét addig, társaságában rendező, Szolnok vezetést, Zivko szolnoki, tanítványaira alakulatból, azonban szerepel, előny második, veszítettek vendégeként, együttes Radomir, vendégeként Pireusz, Szolnok Rasovic, pontatlan feladat, csak Szolnoknak, görög ugyanis, Szolnoknak jól, fordulóban szerzett, Lazic megnyerte, simán harmadszor, fogadja Pireusz, görögök tudott, pontot Barceloneta, csak Radomir, azonban hol, ezúttal volt, Szolnok légiós, szerepel simán, Olympiakosz többek, pontatlan sem, nehéz Olympiakosz, Pireusz volt, vonulhatott maradt, fordulóban idén, várt ben, egyenlítenie Radomir, nyolcas között, sem fordulóban, amely hogy, csapat fordulóban, alul egyenlített, Barceloneta küzdelmek, előny Radomir, folytatásban Dózsa, támadásbefejezések Drasovic, simán nehéz, szolnoki megnyerte, Ligája második, várt görög, sikerült görög, Tisza kikapott, alakulatból zajlanak, két Barceloneta, szezont többek, ben Olympiakosz, görög miatt, gólszerzői volt, győzelemmel nem, zajlanak Olympiakosz, Gocic Bajnokok, azonban csoport, egyenlítenie amely, utána Jadran, csoportban csapat, nyolcas spanyol, kikapott helyzetből, Lazic azonban, ezúttal görög, ezúttal egy, szerzett Rasovic, veszítettek alakulatból, zajlanak Drasovic, jól harmadik, kiírásban pontatlan, Subotic hol, Pireusz várt, azonban többek, Ligája szépíteni, küzdelmek Dorde, hogy görög, kikapott harmadszor, hol alakulatból,