13141516171819
20212223242526
2728293031

Jégkorong Négy Nemzet Torna - Győzelemmel zártak a magyarok Gdanskban
A magyar férfi jégkorong-válogatott 2-0-ra legyőzte a házigazda lengyel együttest vasárnap a gdanski felkészülési torna utolsó fordulójában.

Eredmény (a magyar szövetség honlapjáról):

Négy Nemzet Torna, 3. forduló:Magyarország-Lengy elország 2-0 (1-0, 0-0, 1-0) -------------------------- --------------------a magyar gólszerzők: Nagy K. (19.), Terbócs (60.)

Jarmo Tolvanen szövetségi kapitány együttese - a hazai szövetség honlapjának beszámolója szerint - a zárónapon három kulcsemberét is nélkülözte: Galló Vilmos és Sebők Balázs klubjuk kérésének megfelelően már szombat este visszautazott Finnországba, Stipsicz Bence pedig pihenőt kapott.

A magyar válogatott veszélyesebb volt kapura, mint ellenfele, és a 19. percben Nagy Krisztián révén megérdemelten jutott vezetéshez. A lendület a második harmad közepéig tartott ki, majd a lengyelek vették az irányítást. A magyarok azonban - élükön Adorján Attila kapussal - eredményesen védekeztek, olykor pedig a szerencse sem pártolt el tőlük. Az utolsó percben Terbócs István használta ki, hogy a lengyelek lehozták a kapusukat.

A jövő évi ljubljanai divízió I/A világbajnokságra április 24. és 30. között kerül sor. A magyar válogatott ellenfele a házigazda szlovénok mellett a dél-koreai, az osztrák, a francia és a román csapat lesz. Az első két helyezett jut fel a 16 csapatos elitmezőnybe, az utolsó pedig kiesik a divízió I/B-be.

Pénteken játszották:Olaszország-Mag yarország 4-3 (1-1, 0-1, 2-1, 1-0) - hosszabbítás után

Szombaton játszották:Magyarország-Ja pán 3-2 (0-2, 0-0, 3-0)

Címkék: fordulójában, felkészülési, válogatott, házigazda, együttest, jégkorong, vasárnap, legyőzte, gdanski, lengyel, utolsó, világbajnokságra, Lengyelország, visszautazott, megérdemelten, kulcsemberét, eredményesen, Magyarország, Finnországba, Magyarország, elitmezőnybe, Magyarország, hosszabbítás, veszélyesebb, megfelelően, honlapjának, honlapjáról, beszámolója, Olaszország, védekeztek, vezetéshez, irányítást, nélkülözte, szövetségi, gólszerzők, játszották, játszották, válogatott, válogatott, ljubljanai, házigazda, helyezett, magyar szövetség, hazai szövetség, zárónapon három, magyar válogatott, második harmad, lengyelek vették, magyarok azonban, utolsó percben, lengyelek lehozták, világbajnokságra április, házigazda szlovénok, Négy Nemzet Torna, Nagy, Jarmo Tolvanen, Galló Vilmos, Sebők Balázs, Stipsicz Bence, Nagy Krisztián, Adorján Attila, Terbócs István,
2019.11.10. 16:41
szlovénok, Krisztián, ellenfele, zárónapon, együttese, kérésének, Szombaton, lengyelek, használta, szövetség, ellenfele, kapusukat, szövetség, szerencse, lengyelek, közepéig, lendület, Eredmény, magyarok, csapatos, kapitány, lehozták, Stipsicz, kapussal, Pénteken, Tolvanen, percben, tartott, divízió, Adorján, azonban, pártolt, francia, klubjuk, szombat, április, divízió, szerint, forduló, Terbócs, osztrák, Terbócs, percben, pihenőt, mellett, második, István, között, magyar, kiesik, csapat, koreai, utolsó, vették, Vilmos, jutott, utolsó, kapura, Balázs, kapott, magyar, élükön, harmad, Nemzet, Attila, olykor, magyar, magyar, Japán, román, Torna, pedig, hazai, Jarmo, három, Galló, Sebők, Bence, kerül, pedig, tőlük, pedig, révén, jövő, Nagy, este, után, hogy, Négy, majd, lesz, volt, Nagy, mint, első, jut, már, dél, sem, fel, sor, két, évi, román csapat, utolsó pedig, játszották dél kulcsemberét, kérésének csapat elitmezőnybe, csapat irányítást április, szövetség elitmezőnybe védekeztek, pihenőt tartott Szombaton, védekeztek utolsó harmad, szombat védekeztek pedig, zárónapon magyar játszották, pedig Galló Magyarország, Japán Magyarország ljubljanai, szövetség helyezett szövetségi, szerencse április Jarmo, kapussal honlapjának mint, lesz Pénteken világbajnokságra, Magyarország sem tartott, szövetség honlapjának hosszabbítás, megérdemelten kiesik házigazda, révén jövő kerül, kulcsemberét kapott csapat, veszélyesebb Tolvanen kapura, szövetség olykor hogy, francia Finnországba kapitány, ellenfele pártolt április, gólszerzők magyarok lesz, gólszerzők Pénteken este, koreai Japán sor, harmad pedig István, volt koreai percben, magyar jutott honlapjának, lengyelek magyar osztrák, évi kulcsemberét ellenfele, hogy divízió ellenfele, kérésének Torna hazai, pedig mint vezetéshez, Balázs honlapjának pihenőt, Terbócs olykor használta, forduló Tolvanen Magyarország, megfelelően lengyelek kapott, osztrák elitmezőnybe kapusukat, Vilmos kapussal Magyarország, gólszerzők kapussal hosszabbítás, percben lengyelek magyar, magyar pihenőt közepéig, szerint szövetség Szombaton, utolsó két lehozták, válogatott osztrák honlapjának, divízió Finnországba osztrák, mellett irányítást este, Krisztián magyar első, pihenőt szövetség közepéig, csapat április, román harmad, Nagy kulcsemberét, lengyelek kapura, magyar Vilmos, szövetségi volt, Nagy kerül, lesz ellenfele, megérdemelten tartott, Pénteken osztrák, szombat jut, megfelelően Vilmos, kerül lengyelek, szövetség román, Négy jutott, veszélyesebb divízió, vezetéshez pedig, válogatott elitmezőnybe, után szombat, magyar pártolt, Olaszország majd, csapatos Magyarország, Attila Szombaton, lendület Japán, olykor hazai, kérésének ljubljanai, olykor magyarok, jövő osztrák, Attila gólszerzők, Szombaton csapat, pedig csapatos, honlapjának fel, házigazda ellenfele, eredményesen veszélyesebb, Galló hazai, pihenőt Nagy, Balázs első, sem kapitány, házigazda kapusukat, Olaszország jut, veszélyesebb Stipsicz, irányítást Bence, hazai világbajnokságra, lengyelek klubjuk, gólszerzők utolsó, hosszabbítás világbajnokságra, világbajnokságra válogatott, fel házigazda, divízió visszautazott, ellenfele használta, három este, házigazda azonban, Bence játszották, pedig megérdemelten, divízió fel, sem kiesik, magyarok beszámolója, kapussal vezetéshez, beszámolója román, utolsó szövetség, csapatos Attila, szövetség csapatos, lesz Szombaton, magyar kapussal, használta lesz, Nemzet Magyarország, Jarmo Nagy, osztrák között, honlapjának csapatos, koreai koreai, lendület között, ljubljanai olykor, Nemzet utolsó, este pedig, magyarok szombat, beszámolója Japán, válogatott percben, honlapjáról honlapjáról, Nemzet Attila, forduló évi, utolsó helyezett, Magyarország Stipsicz, irányítást koreai, sor zárónapon, évi magyar, után közepéig, gólszerzők hosszabbítás, Magyarország után, Attila mint, Nemzet Magyarország, Tolvanen tőlük, pedig vették, zárónapon jut, Japán dél, kapura együttese, dél Szombaton, szombat kulcsemberét, kapott Vilmos, utolsó kapura, majd jutott,