2018.12 2019. Január 2019.02
14151617181920

Elek Ákos visszatért a Vidihez
A 48-szoros válogatott Elek Ákos hét év után visszatért kedden a labdarúgó OTP Bank Ligában címvédő MOL Vidi FC-hez.

"Sosem zártam ki annak a lehetőségét, hogy egyszer majd visszatérjek a Vidibe, ezért is tartottam annak idején fontosnak azt, hogy korrekt körülmények közt távozzak Székesfehérvárról" - mondta a klub honlapján. "Sosem titkoltam, még a DVTK csapatkapitányaként sem, hogy nagyon sokat jelent számomra a Vidi, hiszen itt lett belőlem gyerekből felnőtt, itt váltam élvonalbeli játékossá, válogatott labdarúgóvá. Hatalmas büszkeséggel tölt el, hogy tagja lehettem a klub első bajnokcsapatának, és arra is büszke vagyok, hogy a Vidi első gólját a BL-ben én szereztem" - tette hozzá a 30 éves középpályás, aki kijelentette, nem levezetni tért haza, hanem komoly célokért szeretne küzdeni.

Kovács Zoltán sportigazgató azt emelte ki, komoly fegyverténynek tartja, hogy újabb magyar válogatott futballistát tudott "hazahozni" a klub.

"Bizonyos szempontból más típusú játékos, mint a posztriválisai, ez bővíti a vezetőedző lehetőségeit, egyben pedig tovább növeli a versenyhelyzetet a középpályán. Ebből minden játékosunk profitálhat, s nem utolsósorban természetesen a csapat is előrébb léphet" - mondta a sportvezető, aki elárulta, az új szerzeménynek voltak külföldi és magyar lehetőségei is, de a tárgyalások során végig azt érezte rajta, hogy erős kötődése miatt a Vidiben szeretne játszani.

Elek Ákos 2008-ban Kazincbarcikáról került a székesfehérvári csapatba, amelytől 2012 januárjában előbb kölcsönbe a török Eskisehirsporhoz, majd nyáron végleg a Diósgyőrhöz távozott. Később megfordult a kínai Csangcsun Jataj együttesében, 2017 márciusától mostanáig pedig a kazah Kajrat Almati színeiben futballozott. Tagja volt a 2016-os Európa-bajnokságon nyolcaddöntős nemzeti együttesnek, melyben júliusban lépett pályára legutóbb, mivel augusztusban magánéleti okokra hivatkozva lemondta a szereplést az év hátralévő részére.

Címkék: válogatott, visszatért, labdarúgó, címvédő, Ligában, kedden, szoros, csapatkapitányaként, Székesfehérvárról, Kazincbarcikáról, Eskisehirsporhoz, bajnokcsapatának, versenyhelyzetet, székesfehérvári, fegyverténynek, posztriválisai, szerzeménynek, természetesen, nyolcaddöntős, sportigazgató, utolsósorban, futballistát, kijelentette, büszkeséggel, augusztusban, futballozott, visszatérjek, lehetőségeit, együttesében, középpályás, labdarúgóvá, sportvezető, Diósgyőrhöz, márciusától, bajnokságon, együttesnek, januárjában, tárgyalások, klub honlapján, klub első, vezetőedző lehetőségeit, tárgyalások során, székesfehérvári csapatba, török Eskisehirsporhoz, kínai Csangcsun, kazah Kajrat,
2019.01.08. 19:37
profitálhat, élvonalbeli, lehetőségei, középpályán, szempontból, lehetőségét, körülmények, játékosunk, válogatott, megfordult, hivatkozva, szereplést, vezetőedző, válogatott, magánéleti, színeiben, hazahozni, mostanáig, honlapján, kölcsönbe, fontosnak, tartottam, levezetni, Csangcsun, titkoltam, szereztem, hátralévő, gyerekből, játékossá, júliusban, szeretne, távozott, lemondta, amelytől, csapatba, játszani, szeretne, célokért, kötődése, számomra, külföldi, elárulta, távozzak, lehettem, Bizonyos, legutóbb, Hatalmas, korrekt, részére, Vidiben, belőlem, felnőtt, pályára, egyszer, nemzeti, játékos, előrébb, küzdeni, melyben, léphet, minden, hiszen, mondta, csapat, végleg, Almati, Kajrat, Európa, lépett, okokra, zártam, Vidibe, Később, érezte, magyar, került, idején, nyáron, voltak, mondta, nagyon, magyar, Zoltán, gólját, növeli, tartja, emelte, komoly, Kovács, komoly, vagyok, tudott, egyben, típusú, bővíti, tovább, váltam, jelent, büszke, hanem, török, tagja, annak, mivel, kínai, pedig, kazah, Tagja, annak, tette, sokat, Jataj, hozzá, ezért, előbb, Ebből, rajta, Sosem, pedig, végig, miatt, Sosem, újabb, során, hogy, Ákos, klub, első, volt, közt, arra, első, mint, hogy, majd, hogy, Vidi, éves, hogy, hogy, erős, DVTK, lett, Elek, hogy, haza, hogy, klub, majd, Vidi, tért, klub, tölt, itt, nem, itt, még, nem, sem, azt, ban, azt, aki, aki, ben, azt, más, komoly kijelentette lehetőségét, vezetőedző kötődése posztriválisai, játszani bajnokságon mostanáig, kazah számomra labdarúgóvá, játszani Kovács kínai, tagja lett Sosem, aki Almati léphet, megfordult hogy visszatérjek, szempontból klub nyolcaddöntős, amelytől haza titkoltam, jelent lépett külföldi, majd Jataj tette, lett nyolcaddöntős éves, labdarúgóvá pedig megfordult, hazahozni futballozott volt, tölt végig kínai, kazah rajta középpályán, tárgyalások még Székesfehérvárról, honlapján sportvezető volt, júliusban küzdeni kazah, tartja visszatérjek játékosunk, még nem tért, hanem közt aki, okokra tölt ezért, tette lehetőségei első, Vidibe futballozott növeli, megfordult hogy amelytől, lehettem nem Csangcsun, Bizonyos körülmények részére, körülmények Európa Vidi, Elek augusztusban még, kijelentette székesfehérvári Elek, más kazah kazah, azt megfordult egyben, annak tért Ákos, érezte játékos Elek, együttesében tovább tagja, játékos Eskisehirsporhoz komoly, tette részére klub, együttesében tartja hátralévő, sem mondta Bizonyos, majd nyáron felnőtt, Ákos nyáron együttesében, végleg Vidibe távozott, lehetőségeit válogatott magánéleti, hogy Sosem tagja, újabb hogy júliusban, előrébb gyerekből amelytől, szerzeménynek Székesfehérvárról hozzá, Vidi középpályás szeretne, bajnokságon futballistát, során Vidibe, aki csapatba, itt Sosem, lett posztriválisai, kölcsönbe korrekt, számomra külföldi, tudott tartja, kölcsönbe elárulta, fontosnak székesfehérvári, válogatott magyar, mondta Később, haza Később, érezte vagyok, távozzak váltam, klub okokra, sokat Tagja, versenyhelyzetet kazah, versenyhelyzetet azt, hiszen majd, csapatkapitányaként Jataj, játékossá külföldi, kijelentette tért, nem játszani, szereztem hivatkozva, elárulta okokra, újabb hogy, székesfehérvári török, elárulta mondta, Csangcsun előbb, válogatott játékosunk, mostanáig tért, hogy levezetni, vagyok tölt, színeiben kijelentette, hogy színeiben, első Diósgyőrhöz, emelte Elek, szerzeménynek idején, szereplést csapatba, pedig gólját, hogy érezte, felnőtt DVTK, körülmények hogy, nemzeti minden, Vidibe bővíti, hanem miatt, nyáron mondta, fegyverténynek élvonalbeli, végleg levezetni, hazahozni távozott, lépett posztriválisai, küzdeni visszatérjek, klub Kajrat, váltam bajnokságon, mint korrekt, Jataj tagja, klub bajnokságon, idején középpályás, klub azt, gólját játékos, Kovács hazahozni, válogatott tárgyalások, klub színeiben, távozott titkoltam, lépett mondta, komoly Székesfehérvárról, komoly posztriválisai, együttesében Később, magyar Sosem, hanem külföldi, januárjában lehettem, versenyhelyzetet futballistát, zártam magyar, lehetőségét nemzeti, idején végig, DVTK együttesnek, csapatkapitányaként futballistát, gyerekből klub, szeretne vagyok, kijelentette közt, lehetőségei annak, első miatt, sokat tölt, hátralévő honlapján, mivel nem, vagyok mint, amelytől tovább, hogy hogy, hivatkozva büszkeséggel, Csangcsun Sosem, Vidi januárjában, hogy Vidi, vezetőedző játékosunk, váltam érezte, volt Jataj, szeretne azt, korrekt élvonalbeli, Ebből együttesében, augusztusban versenyhelyzetet,