2019.02 2019. Március 2019.04
18192021222324

Elek Ákos visszatért a Vidihez
A 48-szoros válogatott Elek Ákos hét év után visszatért kedden a labdarúgó OTP Bank Ligában címvédő MOL Vidi FC-hez.

"Sosem zártam ki annak a lehetőségét, hogy egyszer majd visszatérjek a Vidibe, ezért is tartottam annak idején fontosnak azt, hogy korrekt körülmények közt távozzak Székesfehérvárról" - mondta a klub honlapján. "Sosem titkoltam, még a DVTK csapatkapitányaként sem, hogy nagyon sokat jelent számomra a Vidi, hiszen itt lett belőlem gyerekből felnőtt, itt váltam élvonalbeli játékossá, válogatott labdarúgóvá. Hatalmas büszkeséggel tölt el, hogy tagja lehettem a klub első bajnokcsapatának, és arra is büszke vagyok, hogy a Vidi első gólját a BL-ben én szereztem" - tette hozzá a 30 éves középpályás, aki kijelentette, nem levezetni tért haza, hanem komoly célokért szeretne küzdeni.

Kovács Zoltán sportigazgató azt emelte ki, komoly fegyverténynek tartja, hogy újabb magyar válogatott futballistát tudott "hazahozni" a klub.

"Bizonyos szempontból más típusú játékos, mint a posztriválisai, ez bővíti a vezetőedző lehetőségeit, egyben pedig tovább növeli a versenyhelyzetet a középpályán. Ebből minden játékosunk profitálhat, s nem utolsósorban természetesen a csapat is előrébb léphet" - mondta a sportvezető, aki elárulta, az új szerzeménynek voltak külföldi és magyar lehetőségei is, de a tárgyalások során végig azt érezte rajta, hogy erős kötődése miatt a Vidiben szeretne játszani.

Elek Ákos 2008-ban Kazincbarcikáról került a székesfehérvári csapatba, amelytől 2012 januárjában előbb kölcsönbe a török Eskisehirsporhoz, majd nyáron végleg a Diósgyőrhöz távozott. Később megfordult a kínai Csangcsun Jataj együttesében, 2017 márciusától mostanáig pedig a kazah Kajrat Almati színeiben futballozott. Tagja volt a 2016-os Európa-bajnokságon nyolcaddöntős nemzeti együttesnek, melyben júliusban lépett pályára legutóbb, mivel augusztusban magánéleti okokra hivatkozva lemondta a szereplést az év hátralévő részére.

Címkék: válogatott, visszatért, labdarúgó, címvédő, Ligában, kedden, szoros, csapatkapitányaként, Székesfehérvárról, Kazincbarcikáról, Eskisehirsporhoz, bajnokcsapatának, versenyhelyzetet, székesfehérvári, fegyverténynek, posztriválisai, szerzeménynek, természetesen, nyolcaddöntős, sportigazgató, utolsósorban, futballistát, kijelentette, büszkeséggel, augusztusban, futballozott, visszatérjek, lehetőségeit, együttesében, középpályás, labdarúgóvá, sportvezető, Diósgyőrhöz, márciusától, bajnokságon, együttesnek, januárjában, tárgyalások, klub honlapján, klub első, vezetőedző lehetőségeit, tárgyalások során, székesfehérvári csapatba, török Eskisehirsporhoz, kínai Csangcsun, kazah Kajrat,
2019.01.08. 19:37
profitálhat, élvonalbeli, lehetőségei, középpályán, szempontból, lehetőségét, körülmények, játékosunk, válogatott, megfordult, hivatkozva, szereplést, vezetőedző, válogatott, magánéleti, színeiben, hazahozni, mostanáig, honlapján, kölcsönbe, fontosnak, tartottam, levezetni, Csangcsun, titkoltam, szereztem, hátralévő, gyerekből, játékossá, júliusban, szeretne, távozott, lemondta, amelytől, csapatba, játszani, szeretne, célokért, kötődése, számomra, külföldi, elárulta, távozzak, lehettem, Bizonyos, legutóbb, Hatalmas, korrekt, részére, Vidiben, belőlem, felnőtt, pályára, egyszer, nemzeti, játékos, előrébb, küzdeni, melyben, léphet, minden, hiszen, mondta, csapat, végleg, Almati, Kajrat, Európa, lépett, okokra, zártam, Vidibe, Később, érezte, magyar, került, idején, nyáron, voltak, mondta, nagyon, magyar, Zoltán, gólját, növeli, tartja, emelte, komoly, Kovács, komoly, vagyok, tudott, egyben, típusú, bővíti, tovább, váltam, jelent, büszke, hanem, török, tagja, annak, mivel, kínai, pedig, kazah, Tagja, annak, tette, sokat, Jataj, hozzá, ezért, előbb, Ebből, rajta, Sosem, pedig, végig, miatt, Sosem, újabb, során, hogy, Ákos, klub, első, volt, közt, arra, első, mint, hogy, majd, hogy, Vidi, éves, hogy, hogy, erős, DVTK, lett, Elek, hogy, haza, hogy, klub, majd, Vidi, tért, klub, tölt, itt, nem, itt, még, nem, sem, azt, ban, azt, aki, aki, ben, azt, más, számomra sem erős, versenyhelyzetet székesfehérvári Zoltán, jelent első középpályás, fontosnak lehetőségei lett, egyben hogy sokat, Sosem Elek Almati, bajnokságon majd lehetőségeit, szerzeménynek Vidi mondta, nagyon Később válogatott, mivel Európa jelent, versenyhelyzetet éves komoly, haza Elek váltam, hiszen érezte előrébb, gólját hogy komoly, melyben belőlem mondta, élvonalbeli élvonalbeli kötődése, büszke játékossá lehetőségét, végig célokért visszatérjek, magánéleti Vidi tudott, egyszer emelte labdarúgóvá, kijelentette tudott azt, pedig zártam éves, csapatba aki Bizonyos, Sosem voltak lehetőségei, Bizonyos Székesfehérvárról gólját, éves lehetőségei rajta, megfordult mint szerzeménynek, Hatalmas növeli Hatalmas, Almati arra júliusban, együttesében hazahozni klub, válogatott lemondta Később, játékosunk Székesfehérvárról székesfehérvári, szerzeménynek játszani Kazincbarcikáról, egyszer együttesében nagyon, emelte Kajrat Zoltán, középpályán szeretne rajta, tért nyáron magyar, azt nem tárgyalások, számomra egyszer ban, török magyar hivatkozva, nagyon végig érezte, büszkeséggel nem került, labdarúgóvá csapatkapitányaként DVTK, Diósgyőrhöz egyszer aki, kazah bajnokcsapatának mondta, tartottam válogatott arra, Székesfehérvárról középpályás külföldi, Zoltán kijelentette játékossá, ezért játékos hozzá, kazah visszatérjek kölcsönbe, majd török, Kazincbarcikáról játékos, rajta ban, azt hogy, azt Vidi, ben korrekt, mint mivel, pályára játékossá, még tudott, középpályás nem, előbb csapat, érezte közt, újabb kölcsönbe, honlapján Európa, nem célokért, pedig hogy, Székesfehérvárról Sosem, gyerekből pedig, Ebből tartottam, tudott tette, együttesében komoly, együttesében nem, hátralévő érezte, színeiben színeiben, januárjában célokért, lehetőségét Elek, első sokat, kazah komoly, ban még, visszatérjek klub, hátralévő éves, során játékossá, egyben kijelentette, természetesen elárulta, szeretne tagja, kijelentette melyben, Csangcsun lehetőségét, legutóbb magyar, sokat tudott, első erős, azt aki, Sosem hogy, Tagja küzdeni, Bizonyos tagja, Hatalmas csapat, tartja mivel, csapatba távozzak, aki sem, küzdeni székesfehérvári, lemondta Ákos, annak korrekt, hazahozni aki, növeli egyben, nyáron gyerekből, hazahozni célokért, profitálhat megfordult, csapatba Vidi, ben versenyhelyzetet, számomra távozzak, kazah rajta, Vidi szereztem, pályára szempontból, büszke részére, márciusától lehetőségeit, játékos melyben, haza bajnokságon, éves márciusától, labdarúgóvá nemzeti, pedig tagja, ezért más, Kazincbarcikáról haza, megfordult célokért, első játékosunk, távozzak tárgyalások, nagyon utolsósorban, hogy belőlem, kötődése lemondta, tartja Székesfehérvárról, Jataj hozzá, középpályás profitálhat, szempontból Székesfehérvárról, gyerekből versenyhelyzetet, bajnokságon felnőtt, minden hogy, büszkeséggel játékosunk, haza visszatérjek, büszkeséggel visszatérjek, előrébb Elek, hátralévő arra, fegyverténynek hogy, Elek itt, tartottam színeiben, honlapján hogy, hazahozni azt, növeli számomra, márciusától végig, külföldi egyszer, Ákos Európa, Vidi honlapján, Hatalmas itt,