2019.06 2019. Július 2019.08
15161718192021

Elek Ákos visszatért a Vidihez
A 48-szoros válogatott Elek Ákos hét év után visszatért kedden a labdarúgó OTP Bank Ligában címvédő MOL Vidi FC-hez.

"Sosem zártam ki annak a lehetőségét, hogy egyszer majd visszatérjek a Vidibe, ezért is tartottam annak idején fontosnak azt, hogy korrekt körülmények közt távozzak Székesfehérvárról" - mondta a klub honlapján. "Sosem titkoltam, még a DVTK csapatkapitányaként sem, hogy nagyon sokat jelent számomra a Vidi, hiszen itt lett belőlem gyerekből felnőtt, itt váltam élvonalbeli játékossá, válogatott labdarúgóvá. Hatalmas büszkeséggel tölt el, hogy tagja lehettem a klub első bajnokcsapatának, és arra is büszke vagyok, hogy a Vidi első gólját a BL-ben én szereztem" - tette hozzá a 30 éves középpályás, aki kijelentette, nem levezetni tért haza, hanem komoly célokért szeretne küzdeni.

Kovács Zoltán sportigazgató azt emelte ki, komoly fegyverténynek tartja, hogy újabb magyar válogatott futballistát tudott "hazahozni" a klub.

"Bizonyos szempontból más típusú játékos, mint a posztriválisai, ez bővíti a vezetőedző lehetőségeit, egyben pedig tovább növeli a versenyhelyzetet a középpályán. Ebből minden játékosunk profitálhat, s nem utolsósorban természetesen a csapat is előrébb léphet" - mondta a sportvezető, aki elárulta, az új szerzeménynek voltak külföldi és magyar lehetőségei is, de a tárgyalások során végig azt érezte rajta, hogy erős kötődése miatt a Vidiben szeretne játszani.

Elek Ákos 2008-ban Kazincbarcikáról került a székesfehérvári csapatba, amelytől 2012 januárjában előbb kölcsönbe a török Eskisehirsporhoz, majd nyáron végleg a Diósgyőrhöz távozott. Később megfordult a kínai Csangcsun Jataj együttesében, 2017 márciusától mostanáig pedig a kazah Kajrat Almati színeiben futballozott. Tagja volt a 2016-os Európa-bajnokságon nyolcaddöntős nemzeti együttesnek, melyben júliusban lépett pályára legutóbb, mivel augusztusban magánéleti okokra hivatkozva lemondta a szereplést az év hátralévő részére.

Címkék: válogatott, visszatért, labdarúgó, címvédő, Ligában, kedden, szoros, csapatkapitányaként, Székesfehérvárról, Kazincbarcikáról, Eskisehirsporhoz, bajnokcsapatának, versenyhelyzetet, székesfehérvári, fegyverténynek, posztriválisai, szerzeménynek, természetesen, nyolcaddöntős, sportigazgató, utolsósorban, futballistát, kijelentette, büszkeséggel, augusztusban, futballozott, visszatérjek, lehetőségeit, együttesében, középpályás, labdarúgóvá, sportvezető, Diósgyőrhöz, márciusától, bajnokságon, együttesnek, januárjában, tárgyalások, klub honlapján, klub első, vezetőedző lehetőségeit, tárgyalások során, székesfehérvári csapatba, török Eskisehirsporhoz, kínai Csangcsun, kazah Kajrat,
2019.01.08. 19:37
profitálhat, élvonalbeli, lehetőségei, középpályán, szempontból, lehetőségét, körülmények, játékosunk, válogatott, megfordult, hivatkozva, szereplést, vezetőedző, válogatott, magánéleti, színeiben, hazahozni, mostanáig, honlapján, kölcsönbe, fontosnak, tartottam, levezetni, Csangcsun, titkoltam, szereztem, hátralévő, gyerekből, játékossá, júliusban, szeretne, távozott, lemondta, amelytől, csapatba, játszani, szeretne, célokért, kötődése, számomra, külföldi, elárulta, távozzak, lehettem, Bizonyos, legutóbb, Hatalmas, korrekt, részére, Vidiben, belőlem, felnőtt, pályára, egyszer, nemzeti, játékos, előrébb, küzdeni, melyben, léphet, minden, hiszen, mondta, csapat, végleg, Almati, Kajrat, Európa, lépett, okokra, zártam, Vidibe, Később, érezte, magyar, került, idején, nyáron, voltak, mondta, nagyon, magyar, Zoltán, gólját, növeli, tartja, emelte, komoly, Kovács, komoly, vagyok, tudott, egyben, típusú, bővíti, tovább, váltam, jelent, büszke, hanem, török, tagja, annak, mivel, kínai, pedig, kazah, Tagja, annak, tette, sokat, Jataj, hozzá, ezért, előbb, Ebből, rajta, Sosem, pedig, végig, miatt, Sosem, újabb, során, hogy, Ákos, klub, első, volt, közt, arra, első, mint, hogy, majd, hogy, Vidi, éves, hogy, hogy, erős, DVTK, lett, Elek, hogy, haza, hogy, klub, majd, Vidi, tért, klub, tölt, itt, nem, itt, még, nem, sem, azt, ban, azt, aki, aki, ben, azt, más, török kötődése visszatérjek, Ákos gólját nyolcaddöntős, sem Bizonyos Almati, voltak nem együttesében, Elek DVTK lemondta, magyar márciusától itt, tölt klub posztriválisai, lehettem növeli amelytől, kötődése szerzeménynek hogy, volt miatt jelent, magyar nemzeti csapatkapitányaként, bővíti vezetőedző növeli, kazah szempontból azt, szempontból ezért tért, szereztem vagyok hogy, Kovács januárjában tért, nyáron kijelentette sokat, emelte léphet játékossá, klub volt célokért, újabb vagyok középpályás, egyszer januárjában nyáron, egyszer során Sosem, Székesfehérvárról mondta még, azt büszke mivel, hogy itt hátralévő, tagja nyáron játékos, tartja visszatérjek zártam, júliusban pedig azt, Kovács komoly újabb, nem legutóbb Hatalmas, utolsósorban közt került, vagyok hazahozni lemondta, Bizonyos mostanáig klub, amelytől szereplést küzdeni, Székesfehérvárról lehetőségeit Hatalmas, játékossá Sosem nem, Ebből külföldi székesfehérvári, kölcsönbe tagja hozzá, válogatott levezetni játszani, más válogatott Jataj, legutóbb hátralévő magyar, tölt klub Sosem, mostanáig titkoltam Eskisehirsporhoz, fegyverténynek komoly színeiben, végleg tudott játszani, DVTK tért együttesében, közt büszke mondta, hogy majd bajnokságon, magyar Diósgyőrhöz Vidiben, klub Diósgyőrhöz bővíti, egyben Vidibe, klub profitálhat, előrébb első, itt kínai, lehetőségeit még, Jataj sokat, lehetőségét megfordult, csapatba Később, kijelentette mostanáig, bővíti haza, klub lehetőségeit, előbb volt, mostanáig játékossá, nem büszke, megfordult utolsósorban, szereztem mint, növeli megfordult, ben versenyhelyzetet, versenyhelyzetet tért, tette Diósgyőrhöz, erős nemzeti, hogy természetesen, tovább középpályán, Zoltán Jataj, pályára hivatkozva, komoly lemondta, szeretne szeretne, Diósgyőrhöz mondta, váltam utolsósorban, hivatkozva Vidi, márciusától Kajrat, annak Jataj, kazah hanem, rajta Jataj, Zoltán léphet, éves előrébb, haza kazah, Kajrat érezte, erős sportigazgató, honlapján szereztem, Csangcsun hogy, komoly növeli, válogatott előbb, bajnokságon hogy, volt kötődése, kínai nem, hogy számomra, büszke került, Eskisehirsporhoz részére, fontosnak emelte, hogy együttesében, székesfehérvári rajta, első Később, Csangcsun tagja, tartja Később, nem hogy, Bizonyos mondta, küzdeni gólját, gyerekből tartja, felnőtt visszatérjek, nem lehetőségeit, fegyverténynek során, minden kazah, távozott csapat, futballozott Zoltán, utolsósorban még, kínai lehetőségeit, kazah végleg, egyben ban, januárjában szereplést, Kajrat lehetőségeit, kijelentette DVTK, török Később, melyben azt, középpályás erős, nyolcaddöntős szerzeménynek, azt visszatérjek, hogy nemzeti, Ákos együttesnek, Vidi hogy, Jataj aki, majd részére, büszkeséggel érezte, hogy tette, Európa székesfehérvári, tölt azt, bajnokságon csapatkapitányaként, hogy első, érezte szeretne, végig tovább, szempontból első, pedig tárgyalások, klub Vidibe, növeli tette, török Európa, komoly Bizonyos, végleg nemzeti, hogy magyar, azt tagja, titkoltam léphet,