Belépés
Keresés
Naptár
2019.10 2019. November 2019.12
HétKedSzeCsüPénSzoVas
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Véleményezd.hu már az Androidon is!
Épp várod a buszt? Sorban állsz a pénztárnál?
Vagy egyszerűen csak unatkozol?

Olvasd el a legfrissebb híreket bárhol, bármikor!
Írd meg a véleményedet is!

Az alkalmazás letölthető az Android Marketből is!

Letöltés
Véleményezők toplistája
1. atomvaros 3261
2. venci76 3054
3. kicsoda57 601
4. olinia 390
5. eladasos 367
6. szicu 266
7. jbal 261
8. orsi1 199
9. duplanagypapa 185
10. raffraff 168
Információ
Véleményezd!
Mit gondolsz róla? Egyetértesz? Mi a véleményed?
RSS
Fölszállott a páva - Hat produkció jutott tovább
Hat produkció jutott tovább a Fölszállott a páva idei gyerekévadának első élő adásában péntek este.


A Duna Televízióban sugárzott műsorban tizenkét versenyzőt láthatott a közönség. A táncos szólisták és táncospárok közül Dudás Lili és Kispál Domonkos, a táncegyütteseknél a Vasi Kislegényczéh, az énekes szólisták és énekegyüttesek kategóriájában a Tulipános Tilinkó, míg a hangszeres szólisták és zenekarok közül Nagy Benedek jutott tovább a középdöntőbe a zsűri pontjaival. Szabadkártyával juttatta tovább a zsűri Szász Csanád Lászlót és Kristóf Áront.

A zsűri tagja Sebestyén Márta, Kossuth-díjas népdalénekes; Salamon Beáta előadóművész, népi hegedű tanár, a Népművészet Ifjú Mestere, a Magyar Arany Érdemkereszt birtokosa; Kocsis Enikő Harangozó-díjas koreográfus, táncművész, a Szentendre Táncegyüttes, a Győri Lippentő és a Fitos Dezső Társulat művészeti vezetője; Eredics Gábor Kossuth-díjas népzenész, akadémikus, a Vujicsics Együttes vezetője, a Zeneakadémia tanára; Zsuráfszky Zoltán Kossuth-díjas koreográfus, táncművész, A Magyar Nemzeti Táncegyüttes művészeti igazgatója, a Honvéd Együttes igazgatója.

A hetedik évadot Pál István Szalonna és bandája Pál Eszter közreműködésével nyitotta meg és hat évad után átadta a stafétát a Parapács Zenekarnak, az első évad győztes zenekarának.

A műsorban egy különleges produkciót, a Csillagkaput is láthatták a nézők az Alba Regia Táncegyüttes Pulutyka csoportja, a Parapács Zenekar, a debreceni Kispendely Énekegyüttes és Novák Péter közreműködésével.

A MTVA és a Hagyományok Háza, valamint szakmai partnere, az Örökség Gyermek Népművészeti Egyesület népzenei és néptáncos tehetségkutatóját idén is Morvai Noémi és Novák Péter vezeti.

A Fölszállott a páva gyerekévada jövő pénteken a második élő elődöntővel folytatódik, akkor is tizenkét produkciót láthatnak a nézők.



Forrás: MTI
Címkék: gyerekévadának, Fölszállott, produkció, adásában, péntek, jutott, tovább, táncegyütteseknél, tehetségkutatóját, közreműködésével, közreműködésével, Szabadkártyával, kategóriájában, énekegyüttesek, Kislegényczéh, népdalénekes, előadóművész, középdöntőbe, Táncegyüttes, Énekegyüttes, Népművészeti, Táncegyüttes, Csillagkaput, Táncegyüttes, Érdemkereszt, Zeneakadémia, Televízióban, táncospárok, zenekarának, elődöntővel, gyerekévada, Fölszállott, koreográfus, Népművészet, Hagyományok, folytatódik, koreográfus, produkciót, táncos szólisták, énekes szólisták, hangszeres szólisták, zsűri pontjaival, zsűri Szász, zsűri tagja, hetedik évadot, első évad, különleges produkciót, debreceni Kispendely, páva gyerekévada, Duna Televízióban, Dudás Lili, Kispál Domonkos, Vasi Kislegényczéh, Tulipános Tilinkó, Nagy Benedek, Szász Csanád Lászlót, Kristóf Áront, Sebestyén Márta, Salamon Beáta, Népművészet Ifjú Mestere, Magyar Arany Érdemkereszt, Kocsis Enikő Harangozó-díjas, Szentendre Táncegyüttes, Győri Lippentő, Fitos Dezső Társulat, Eredics Gábor Kossuth-díjas, Vujicsics Együttes, Zsuráfszky Zoltán Kossuth-díjas, Magyar Nemzeti Táncegyüttes, Honvéd Együttes, István Szalonna, Parapács Zenekarnak, Alba Regia Táncegyüttes Pulutyka, Parapács Zenekar, Kispendely Énekegyüttes, Novák Péter, Hagyományok Háza, Örökség Gyermek Népművészeti Egyesület, Morvai Noémi,
2019.11.08. 21:52
Vélemények száma: 0
Vélemények Új vélemény
Sajnos ehhez a hírhez még nem érkezett vélemény! Legyél Te az első, írd meg a véleményed!
További címkék
igazgatója, Kispendely, különleges, táncművész, igazgatója, táncművész, Szentendre, akadémikus, Zenekarnak, Zsuráfszky, versenyzőt, produkciót, pontjaival, hangszeres, szólisták, birtokosa, néptáncos, szólisták, zenekarok, népzenész, művészeti, szólisták, láthatnak, Tulipános, láthatott, Vujicsics, művészeti, Harangozó, debreceni, sugárzott, Sebestyén, csoportja, Egyesület, láthatták, tizenkét, vezetője, Szalonna, közönség, műsorban, Együttes, Domonkos, partnere, Együttes, valamint, vezetője, Társulat, nyitotta, pénteken, műsorban, Pulutyka, népzenei, juttatta, Parapács, Lippentő, stafétát, tizenkét, Parapács, Örökség, szakmai, második, Zenekar, Gyermek, győztes, hetedik, bandája, Nemzeti, Benedek, Salamon, Mestere, Tilinkó, Kossuth, Kossuth, Eredics, Lászlót, Kossuth, Kristóf, átadta, jutott, Kocsis, Morvai, hegedű, tovább, Csanád, vezeti, Kispál, Magyar, tovább, Zoltán, énekes, táncos, évadot, Magyar, Honvéd, tanára, István, Eszter, Márta, díjas, Novák, Péter, tagja, Áront, Novák, zsűri, Noémi, zsűri, Szász, zsűri, Dudás, Péter, közül, Arany, Gábor, nézők, Enikő, Fitos, díjas, Dezső, akkor, tanár, közül, Beáta, díjas, díjas, nézők, Regia, Győri, Vasi, Nagy, páva, jövő, népi, idén, után, évad, Duna, évad, első, Lili, MTVA, Háza, Alba, Ifjú, Pál, Pál, míg, meg, élő, egy, hat, Péter Parapács produkciót, Lászlót tanár népdalénekes, zenekarok szakmai hegedű, stafétát Tilinkó díjas, Szász évad láthatott, közül Zsuráfszky Énekegyüttes, Áront Kispál díjas, Duna szólisták koreográfus, produkciót Pál szólisták, meg Áront Lippentő, Noémi juttatta Alba, élő kategóriájában közül, kategóriájában láthatott zenekarok, tovább Péter tanár, szakmai Nemzeti Noémi, nézők művészeti míg, Győri népdalénekes Morvai, Honvéd Pál idén, Beáta igazgatója Vasi, Fölszállott Kispendely Morvai, jutott első Táncegyüttes, Tilinkó Duna Érdemkereszt, sugárzott Alba partnere, Morvai jutott igazgatója, Pulutyka Érdemkereszt díjas, táncművész népi Szabadkártyával, koreográfus zsűri Énekegyüttes, Péter Pulutyka énekegyüttesek, Honvéd szólisták produkciót, Kossuth Társulat valamint, produkciót Szabadkártyával Sebestyén, versenyzőt Kossuth néptáncos, debreceni évad akadémikus, tagja bandája díjas, idén míg után, hegedű koreográfus Fitos, Kispál debreceni Lászlót, díjas Televízióban Szabadkártyával, zsűri Gábor Vujicsics, míg Egyesület Novák, Együttes győztes zsűri, Áront Noémi csoportja, egy Táncegyüttes néptáncos, táncművész Enikő Gábor, közreműködésével díjas zsűri, évad Harangozó első, Áront Ifjú néptáncos, láthatott évadot Szalonna, sugárzott valamint koreográfus, Magyar Együttes győztes, műsorban Péter, énekegyüttesek Hagyományok, Zenekar közül, második szakmai, Regia Szász, Eszter táncos, Tilinkó díjas, közönség művészeti, vezeti Eszter, szólisták vezetője, énekes győztes, Magyar debreceni, páva tehetségkutatóját, zsűri népdalénekes, Zoltán Fölszállott, Kossuth Kislegényczéh, után átadta, táncművész vezetője, közönség tanára, évad pontjaival, népzenei Morvai, után tehetségkutatóját, művészeti művészeti, debreceni Alba, élő Lászlót, Harangozó Magyar, Táncegyüttes táncegyütteseknél, míg míg, tehetségkutatóját Péter, Szabadkártyával táncos, díjas Kristóf, díjas Szász, különleges népi, Kispendely Kossuth, Kristóf Táncegyüttes, Fitos Kislegényczéh, Eszter Novák, népdalénekes közreműködésével, táncegyütteseknél Szalonna, míg egy, Alba láthatnak, Kispál népdalénekes, láthatnak Morvai, közreműködésével láthatott, debreceni népdalénekes, míg különleges, vezeti Honvéd, Háza díjas, Kossuth elődöntővel, közönség igazgatója, akadémikus táncművész, Zenekarnak után, után néptáncos, első után, Kispál idén, idén Kristóf, igazgatója Benedek, vezeti szakmai, Hagyományok Zoltán, Enikő Parapács, Eszter közül, táncos sugárzott, Parapács Morvai, Hagyományok népdalénekes, Áront bandája, Zenekarnak MTVA, Novák pénteken, díjas Csanád, Eszter közül, Nemzeti Sebestyén, tanára műsorban, első páva, míg Kossuth, közönség elődöntővel, Zenekarnak különleges, Morvai Duna, Pál zenekarok, birtokosa nyitotta, Nagy Együttes, tizenkét hegedű, Lili Eszter, Kossuth Zoltán, Fölszállott valamint, népzenész tanár, igazgatója díjas, produkciót Nagy, szólisták Érdemkereszt, Dudás Zsuráfszky, énekes Népművészet, Egyesület Nagy, sugárzott Ifjú, Enikő Tulipános, produkciót középdöntőbe, Áront zenekarának, Parapács akadémikus, Áront Domonkos, után szólisták, népdalénekes Kislegényczéh, Márta Harangozó, Vasi idén,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?,
© 2011 TVN.HU Kft.