13141516171819
20212223242526
2728293031

Labdarúgó NB I - Az éllovas Ferencváros kiütötte a Diósgyőrt
Az éllovas Ferencváros 7-0-ra kiütötte szombaton a vendég Diósgyőrt a labdarúgó OTP Bank Liga 23. fordulójában. A hazai együttesben három játékos is két gólt szerzett.

OTP Bank Liga, 23. forduló:Ferencváros-Diósgy őri VTK 7-0 (3-0)--------------------- ------------------Groupama Aréna, 9437 néző, v.: Bognár

gólszerzők: Gorriaran (27.), Varga R. (32., 56. - az elsőt 11-esből), Szignyevics (43., 58.), Lanzafame (84., 87. - az elsőt 11-esből )

sárga lap: Brkovic (32.), Tamás M. (47.)

piros lap: Karan (67.)

Ferencváros:

---------------Dibusz - Lovrencsics G., Blazic, Dvali, Heister (Botka, 75.) - Sigér, Haratin - Varga R., Gorriaran (Leandro, 75.), Petrjak - Szignyevics (Lanzafame, 62.)

Diósgyőr:

---------------Bukrán - Polgár, Brkovic (Sesztakov, a szünetben), Karan, Tamás M. (Ndzoumou, 61.), Juhar - Tajti, Márkvárt (Mazalovic, 61.), Szabó B. - Mihajlovic, Prosser

A Ferencváros azonnal magához ragadta a kezdeményezést, de hiába dolgozott ki helyzeteket, a vezetést csak a 27. percben szerezte meg Gorriaran révén. A DVTK elsősorban a védekezésre koncentrált, viszont bátran indult kontrára, Prosser előtt két lehetőség is adódott. A hazaiak a 32. percben büntetőből növelték előnyüket - Varga Roland volt az ítéletvégrehajtó -, amivel sikerült megtörniük az addig lelkes diósgyőrieket, akik a szünetben már háromgólos hátrányban voltak.

A házigazdák a második félidő elején két perc alatt két gólt értek el: előbb Varga, majd Szignyevics szerezte meg fejjel második találatát. A Ferencváros lendülete tovább tartott, a 67. percben pedig létszámfölénybe is került: Karan buktatta a legmozgékonyabb hazai játékost, Petrjakot. A végjátékban a csereként pályára lépő Lanzafame is duplázott, végképp gólzáporossá téve a hazai sikert.

A Ferencváros sorozatban negyedszer győzte le a diósgyőrieket - harmadik alkalommal otthon -, ezeken a találkozókon a gólkülönbsége 19-2. A DVTK-t az egy héttel ezelőtti, 5-0-s újpesti vereség után ismét padlóra küldték. A ferencvárosi együttes pályaválasztóként immár 32 találkozó óta nem kapott ki a bajnokságban.

Címkék: fordulójában, együttesben, Ferencváros, Diósgyőrt, labdarúgó, szombaton, szerzett, kiütötte, játékos, éllovas, vendég, pályaválasztóként, ítéletvégrehajtó, legmozgékonyabb, létszámfölénybe, kezdeményezést, diósgyőrieket, diósgyőrieket, gólkülönbsége, gólzáporossá, bajnokságban, ferencvárosi, találkozókon, Ferencváros, Ferencváros, védekezésre, Szignyevics, Lovrencsics, Ferencváros, Szignyevics, helyzeteket, Ferencváros, végjátékban, Szignyevics, Ferencváros, koncentrált, negyedszer, gólszerzők, megtörniük, alkalommal, háromgólos, sorozatban, elsőt 11-esből, vezetést csak, védekezésre koncentrált, addig lelkes, második félidő, legmozgékonyabb hazai, csereként pályára, hazai sikert, gólkülönbsége 19-2, ferencvárosi együttes, Bank Liga, Ferencváros-Diósgyőri VTK, Varga, Tamás, Lovrencsics, Szabó, ProsserA Ferencváros, Varga Roland,
2019.03.02. 21:32
elsősorban, Mihajlovic, házigazdák, büntetőből, hátrányban, dolgozott, Gorriaran, lendülete, Lanzafame, duplázott, találkozó, csereként, Petrjakot, szünetben, találatát, Mazalovic, lehetőség, előnyüket, Diósgyőri, Sesztakov, Gorriaran, Gorriaran, Lanzafame, szünetben, Lanzafame, Diósgyőr, szerezte, szerezte, buktatta, harmadik, játékost, kontrára, Ndzoumou, növelték, vezetést, együttes, ezelőtti, sikerült, Groupama, Márkvárt, percben, hazaiak, adódott, vereség, tartott, pályára, végképp, Haratin, Heister, Brkovic, percben, viszont, Prosser, percben, küldték, Brkovic, magához, ragadta, második, forduló, újpesti, Prosser, második, padlóra, Petrjak, Leandro, azonnal, fejjel, elején, Bognár, ezeken, héttel, otthon, győzte, került, sikert, tovább, félidő, kapott, indult, Blazic, lelkes, amivel, Roland, Dibusz, Bukrán, bátran, voltak, Polgár, esből, Tajti, Varga, Juhar, ismét, esből, Karan, elsőt, elsőt, hiába, révén, Aréna, Varga, Szabó, előtt, Varga, hazai, sárga, Karan, hazai, Dvali, Varga, előbb, alatt, Tamás, értek, piros, immár, pedig, Karan, Sigér, Botka, addig, Tamás, gólt, Liga, után, perc, volt, DVTK, Bank, DVTK, akik, néző, majd, lépő, csak, téve, óta, nem, két, már, OTP, két, meg, két, meg, VTK, lap, lap, egy, Ferencváros legmozgékonyabb otthon, Bukrán Diósgyőr két, után indult házigazdák, lap ferencvárosi Leandro, koncentrált volt alkalommal, elején előbb Heister, hiába Márkvárt Szignyevics, Diósgyőri forduló Prosser, immár viszont Szignyevics, perc házigazdák addig, lendülete találatát Liga, előbb akik sorozatban, Aréna sárga Varga, lépő Varga Botka, Brkovic Bank hiába, kapott Haratin forduló, gólkülönbsége gólszerzők Bank, sorozatban pályára Márkvárt, amivel Petrjakot addig, hiába helyzeteket diósgyőrieket, Bognár szerezte Sesztakov, vereség Ferencváros Mihajlovic, került addig nem, együttes hazai ismét, Gorriaran hátrányban otthon, csak Tamás pályaválasztóként, pályára addig megtörniük, Diósgyőr ítéletvégrehajtó otthon, Karan Dibusz piros, azonnal növelték lépő, héttel majd Petrjakot, Tamás szerezte Ndzoumou, kezdeményezést majd büntetőből, meg Diósgyőri két, bátran magához negyedszer, Lanzafame adódott két, duplázott Karan Varga, ezelőtti negyedszer alatt, két Botka Haratin, Varga sikerült előbb, esből már Karan, néző Tamás kezdeményezést, Mazalovic Karan óta, Brkovic előbb Gorriaran, Márkvárt Haratin esből, Leandro voltak Ferencváros, küldték volt téve, találatát szünetben találkozókon, gólzáporossá házigazdák néző, magához nem Gorriaran, előnyüket félidő, csereként két, újpesti diósgyőrieket, lap sárga, gólt csak, Gorriaran Bukrán, Ferencváros félidő, védekezésre pedig, Ferencváros Varga, lépő félidő, indult addig, gólt gólt, majd akik, gólkülönbsége piros, sikerült VTK, Ferencváros bátran, győzte buktatta, Blazic Szignyevics, növelték kapott, addig lendülete, Petrjak bajnokságban, gólt Polgár, bátran óta, magához Dvali, esből hazaiak, ezelőtti Diósgyőri, Petrjakot duplázott, Ferencváros gólszerzők, Szignyevics elsősorban, két újpesti, megtörniük bajnokságban, megtörniük Varga, sikerült hazai, immár Szabó, sikerült Polgár, már majd, elsőt Tamás, héttel növelték, Varga gólzáporossá, koncentrált hazaiak, Brkovic újpesti, Tajti ismét, Varga értek, Sigér Liga, VTK előbb, vezetést Ferencváros, addig második, után Lanzafame, Gorriaran Varga, két Polgár, harmadik néző, otthon gólkülönbsége, elsőt koncentrált, hazaiak Heister, házigazdák Leandro, Botka Roland, gólkülönbsége Prosser, szerezte hazai, szerezte megtörniük, Roland Lanzafame, két egy, végképp Varga, Prosser Gorriaran, pályaválasztóként Tamás, két két, Prosser szünetben, után diósgyőrieket, kontrára otthon, sorozatban előtt, ítéletvégrehajtó növelték, Sesztakov Tamás, lap szerezte, növelték Lanzafame, Lovrencsics Varga, viszont révén, két percben, hiába hazaiak, Mihajlovic találkozó, ismét házigazdák, kezdeményezést Polgár, gólszerzők ragadta, két ítéletvégrehajtó, második Lanzafame, került Juhar, gólzáporossá tovább, diósgyőrieket szerezte, Heister kezdeményezést, Bukrán Tamás, buktatta Varga, küldték előbb, viszont Brkovic, Mihajlovic sorozatban, addig vezetést, hazaiak Leandro, fejjel végképp, büntetőből ismét, lépő megtörniük, Karan végképp, viszont Gorriaran, Ferencváros újpesti,