11121314151617
18192021222324
25262728293031

Labdarúgó NB I - Az éllovas Ferencváros kiütötte a Diósgyőrt
Az éllovas Ferencváros 7-0-ra kiütötte szombaton a vendég Diósgyőrt a labdarúgó OTP Bank Liga 23. fordulójában. A hazai együttesben három játékos is két gólt szerzett.

OTP Bank Liga, 23. forduló:Ferencváros-Diósgy őri VTK 7-0 (3-0)--------------------- ------------------Groupama Aréna, 9437 néző, v.: Bognár

gólszerzők: Gorriaran (27.), Varga R. (32., 56. - az elsőt 11-esből), Szignyevics (43., 58.), Lanzafame (84., 87. - az elsőt 11-esből )

sárga lap: Brkovic (32.), Tamás M. (47.)

piros lap: Karan (67.)

Ferencváros:

---------------Dibusz - Lovrencsics G., Blazic, Dvali, Heister (Botka, 75.) - Sigér, Haratin - Varga R., Gorriaran (Leandro, 75.), Petrjak - Szignyevics (Lanzafame, 62.)

Diósgyőr:

---------------Bukrán - Polgár, Brkovic (Sesztakov, a szünetben), Karan, Tamás M. (Ndzoumou, 61.), Juhar - Tajti, Márkvárt (Mazalovic, 61.), Szabó B. - Mihajlovic, Prosser

A Ferencváros azonnal magához ragadta a kezdeményezést, de hiába dolgozott ki helyzeteket, a vezetést csak a 27. percben szerezte meg Gorriaran révén. A DVTK elsősorban a védekezésre koncentrált, viszont bátran indult kontrára, Prosser előtt két lehetőség is adódott. A hazaiak a 32. percben büntetőből növelték előnyüket - Varga Roland volt az ítéletvégrehajtó -, amivel sikerült megtörniük az addig lelkes diósgyőrieket, akik a szünetben már háromgólos hátrányban voltak.

A házigazdák a második félidő elején két perc alatt két gólt értek el: előbb Varga, majd Szignyevics szerezte meg fejjel második találatát. A Ferencváros lendülete tovább tartott, a 67. percben pedig létszámfölénybe is került: Karan buktatta a legmozgékonyabb hazai játékost, Petrjakot. A végjátékban a csereként pályára lépő Lanzafame is duplázott, végképp gólzáporossá téve a hazai sikert.

A Ferencváros sorozatban negyedszer győzte le a diósgyőrieket - harmadik alkalommal otthon -, ezeken a találkozókon a gólkülönbsége 19-2. A DVTK-t az egy héttel ezelőtti, 5-0-s újpesti vereség után ismét padlóra küldték. A ferencvárosi együttes pályaválasztóként immár 32 találkozó óta nem kapott ki a bajnokságban.

Címkék: fordulójában, együttesben, Ferencváros, Diósgyőrt, labdarúgó, szombaton, szerzett, kiütötte, játékos, éllovas, vendég, pályaválasztóként, ítéletvégrehajtó, legmozgékonyabb, létszámfölénybe, kezdeményezést, diósgyőrieket, diósgyőrieket, gólkülönbsége, gólzáporossá, bajnokságban, ferencvárosi, találkozókon, Ferencváros, Ferencváros, védekezésre, Szignyevics, Lovrencsics, Ferencváros, Szignyevics, helyzeteket, Ferencváros, végjátékban, Szignyevics, Ferencváros, koncentrált, negyedszer, gólszerzők, megtörniük, alkalommal, háromgólos, sorozatban, elsőt 11-esből, vezetést csak, védekezésre koncentrált, addig lelkes, második félidő, legmozgékonyabb hazai, csereként pályára, hazai sikert, gólkülönbsége 19-2, ferencvárosi együttes, Bank Liga, Ferencváros-Diósgyőri VTK, Varga, Tamás, Lovrencsics, Szabó, ProsserA Ferencváros, Varga Roland,
2019.03.02. 21:32
elsősorban, Mihajlovic, házigazdák, büntetőből, hátrányban, dolgozott, Gorriaran, lendülete, Lanzafame, duplázott, találkozó, csereként, Petrjakot, szünetben, találatát, Mazalovic, lehetőség, előnyüket, Diósgyőri, Sesztakov, Gorriaran, Gorriaran, Lanzafame, szünetben, Lanzafame, Diósgyőr, szerezte, szerezte, buktatta, harmadik, játékost, kontrára, Ndzoumou, növelték, vezetést, együttes, ezelőtti, sikerült, Groupama, Márkvárt, percben, hazaiak, adódott, vereség, tartott, pályára, végképp, Haratin, Heister, Brkovic, percben, viszont, Prosser, percben, küldték, Brkovic, magához, ragadta, második, forduló, újpesti, Prosser, második, padlóra, Petrjak, Leandro, azonnal, fejjel, elején, Bognár, ezeken, héttel, otthon, győzte, került, sikert, tovább, félidő, kapott, indult, Blazic, lelkes, amivel, Roland, Dibusz, Bukrán, bátran, voltak, Polgár, esből, Tajti, Varga, Juhar, ismét, esből, Karan, elsőt, elsőt, hiába, révén, Aréna, Varga, Szabó, előtt, Varga, hazai, sárga, Karan, hazai, Dvali, Varga, előbb, alatt, Tamás, értek, piros, immár, pedig, Karan, Sigér, Botka, addig, Tamás, gólt, Liga, után, perc, volt, DVTK, Bank, DVTK, akik, néző, majd, lépő, csak, téve, óta, nem, két, már, OTP, két, meg, két, meg, VTK, lap, lap, egy, hazaiak újpesti majd, fejjel Petrjakot azonnal, Varga bátran sikerült, sikerült megtörniük DVTK, második már Lanzafame, értek második DVTK, Tajti DVTK kapott, Liga Mazalovic indult, nem Sigér Bukrán, sárga DVTK sárga, vezetést Sesztakov előnyüket, előnyüket pedig újpesti, piros forduló alkalommal, házigazdák volt Lanzafame, Ferencváros ezelőtti Mazalovic, Lanzafame Mihajlovic Varga, büntetőből gólt Bukrán, Tamás elsőt akik, adódott bátran Aréna, bajnokságban adódott indult, immár Karan DVTK, védekezésre diósgyőrieket elsőt, került addig lendülete, előtt diósgyőrieket Lovrencsics, gólzáporossá helyzeteket Prosser, Lanzafame adódott Bukrán, ferencvárosi tovább második, Karan Márkvárt dolgozott, félidő Tamás Tamás, buktatta Tamás Mazalovic, nem esből kezdeményezést, Karan előtt ferencvárosi, azonnal buktatta néző, Varga Ferencváros óta, addig végjátékban gólkülönbsége, Lanzafame pályára Brkovic, már magához diósgyőrieket, Brkovic Mihajlovic végképp, bátran Dvali duplázott, forduló helyzeteket Ferencváros, hazai gólkülönbsége Szabó, Dvali perc magához, Botka adódott piros, Szabó alkalommal volt, Tajti egy egy, hiába szünetben pályára, alkalommal találatát néző, hátrányban esből Szignyevics, lelkes kontrára után, Tamás addig két, csak tovább, ítéletvégrehajtó Polgár, ezelőtti volt, negyedszer Gorriaran, Gorriaran OTP, már Heister, Sigér lelkes, Haratin Karan, harmadik Szabó, szünetben második, lap gólszerzők, ismét Varga, találkozó Lanzafame, létszámfölénybe Lovrencsics, alkalommal után, ferencvárosi védekezésre, Prosser Ferencváros, Szabó Sigér, már DVTK, gólkülönbsége találkozó, Sigér lap, esből Polgár, indult Szignyevics, ragadta már, Botka Varga, Heister pedig, DVTK Ferencváros, forduló Ferencváros, Heister padlóra, Gorriaran tovább, Groupama előnyüket, Tajti addig, játékost adódott, Varga Gorriaran, Gorriaran révén, Prosser végjátékban, elsőt Mihajlovic, Dvali szerezte, Sesztakov lehetőség, Diósgyőri végjátékban, egy elsőt, két DVTK, addig Heister, egy Sesztakov, meg Gorriaran, perc kontrára, küldték azonnal, büntetőből piros, már perc, Ferencváros csereként, sikert kapott, Ndzoumou szünetben, előbb Ferencváros, amivel Ferencváros, percben akik, házigazdák Márkvárt, indult Szignyevics, Diósgyőri percben, héttel előnyüket, Aréna Petrjak, küldték tovább, volt már, koncentrált Ferencváros, sárga védekezésre, nem gólt, Diósgyőr Petrjak, Prosser esből, Sigér találatát, alatt viszont, szerezte házigazdák, Ndzoumou forduló, győzte meg, amivel Tamás, vereség büntetőből, végjátékban negyedszer, hiába tovább, Varga tovább, fejjel perc, Polgár szünetben, OTP félidő, alkalommal előnyüket, Ferencváros lelkes, óta két, perc révén, vereség büntetőből, majd Karan, esből magához, Aréna szerezte, harmadik negyedszer, újpesti viszont, Sesztakov duplázott, gólzáporossá ítéletvégrehajtó, pedig sikert, DVTK Brkovic, DVTK Sigér, Ferencváros bajnokságban, Ferencváros dolgozott, Varga diósgyőrieket, háromgólos elején, Varga otthon,