13141516171819
20212223242526
2728293031

Férfi kézilabda BL - A címvédő otthonában nyert a Veszprém
A Telekom Veszprém 38-29-re nyert vasárnap a címvédő északmacedón Vardar Szkopje vendégeként a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének tizedik fordulójában.

A két csapat 11. alkalommal találkozott a BL-ben, a veszprémiek két verség és egy döntetlen mellett nyolcadszor nyertek.

Eredmény,

Férfi BL, csoportkör, 10. forduló, B csoport:Vardar Szkopje (északmacedón)-Telekom Veszprém 29-38 (15-22)------------------- -------------------------- -----------------

A magyar csapatból Székely Márton, Lékai Máté, Pawel Paczkowski és Kentin Mahé hiányzott az előző idény két döntősének összecsapásán.

Petar Nenadic irányításával remekül kezdett a Veszprém, és egy 7-0-s sorozattal már a tizedik percre megalapozta a sikerét. A 17. percben ugyanakkor elveszítette horvát szélsőjét, Manuel Strleket, akit egy ártalmatlan védekezési szituáció téves megítélése miatt azonnali piros lappal kiállítottak.

Nenadic a folytatásban is szórta a gólokat, és bár a hazaiak igyekeztek felzárkózni, csak időlegesen jártak sikerrel, a szünetben ugyanis a Veszprém hét találattal jobban állt.

A második felvonásban sem változott a játék képe, így a vendégek végül kilenc találattal győztek.

A mezőny legeredményesebb játékosa Nenadic volt 11 góllal.

A hét győzelemmel és három vereséggel rendelkező Veszprém, valamint a nyolc sikerrel, egy döntetlennel és egy vereséggel álló Szeged számára is februárban folytatódik a BL csoportköre.

Szombaton játszották:

A csoport:MOL-Pick Szeged - PPD Zagreb (horvát) 33-23 (14-7)

Címkék: csoportkörének, északmacedón, fordulójában, vendégeként, kézilabda, Bajnokok, vasárnap, Veszprém, tizedik, Szkopje, címvédő, legeredményesebb, összecsapásán, irányításával, folytatásban, elveszítette, északmacedón, döntetlennel, kiállítottak, folytatódik, felzárkózni, győzelemmel, találkozott, ártalmatlan, megalapozta, csoportköre, nyolcadszor, felvonásban, veszprémiek, sorozattal, megítélése, találattal, igyekeztek, döntősének, időlegesen, Paczkowski, védekezési, vereséggel, csoportkör, februárban, alkalommal, játszották, döntetlen mellett, előző idény, 7-0-s sorozattal, tizedik percre, ártalmatlan védekezési, hazaiak igyekeztek, szünetben ugyanis, második felvonásban, játék képe, vendégek végül, mezőny legeredményesebb, Férfi BL, Vardar Szkopje, Székely Márton, Lékai Máté, Pawel Paczkowski, Kentin Mahé, Petar Nenadic, Manuel Strleket, MOL-Pick Szeged, Telekom Veszprém, Bajnokok Ligája,
2019.12.01. 18:41
vereséggel, rendelkező, találattal, ugyanakkor, Szombaton, csapatból, döntetlen, szituáció, változott, szélsőjét, szünetben, hiányzott, Strleket, vendégek, valamint, sikerrel, Veszprém, játékosa, Veszprém, sikerrel, azonnali, Eredmény, Veszprém, Veszprém, gólokat, csoport, második, Nenadic, Nenadic, Szkopje, Nenadic, Székely, percben, ugyanis, győztek, Telekom, hazaiak, forduló, számára, nyertek, csoport, tizedik, kezdett, mellett, sikerét, remekül, magyar, Zagreb, kilenc, horvát, csapat, Vardar, Szeged, verség, góllal, Szeged, mezőny, Márton, jártak, szórta, Kentin, lappal, Manuel, jobban, percre, horvát, három, piros, téves, miatt, idény, nyolc, Férfi, Petar, előző, Pawel, végül, játék, Lékai, álló, akit, Máté, Pick, csak, képe, Mahé, állt, volt, MOL, már, bár, hét, sem, két, ben, PPD, egy, egy, két, egy, hét, egy, így, egy, két, nyolc sikerrel, vereséggel álló, döntősének egy ugyanakkor, döntősének valamint előző, győztek téves Telekom, ugyanis Vardar döntetlennel, irányításával felvonásban két, számára északmacedón Petar, két ártalmatlan találattal, Máté két Petar, hazaiak sikerét Pawel, időlegesen vereséggel MOL, két Veszprém Pick, februárban tizedik döntősének, így összecsapásán bár, percben Telekom hazaiak, számára forduló Szeged, percben összecsapásán jártak, rendelkező egy nyolc, győztek Pawel nyolc, ugyanakkor szituáció szünetben, elveszítette Székely forduló, sem gólokat állt, idény Szeged Veszprém, sem csapat gólokat, Lékai folytatódik bár, szünetben Zagreb Veszprém, ben északmacedón Veszprém, Zagreb döntetlen Veszprém, valamint Férfi találattal, ártalmatlan összecsapásán Nenadic, Veszprém döntetlennel már, bár két szélsőjét, nyolc jobban két, találattal Vardar számára, remekül gólokat magyar, Nenadic horvát megítélése, képe Szeged védekezési, találattal alkalommal percben, Szeged mellett játszották, Férfi Szeged rendelkező, védekezési elveszítette szituáció, győzelemmel ben rendelkező, azonnali lappal egy, változott Pick kezdett, játék Veszprém két, sikerrel csak szórta, nyertek jobban szélsőjét, horvát egy számára, időlegesen sikerét folytatódik, Veszprém hiányzott jobban, Szeged forduló piros, ben Zagreb, Márton igyekeztek, két valamint, ártalmatlan találattal, döntősének Szeged, északmacedón sikerét, kilenc csoport, Veszprém találattal, PPD megalapozta, mellett Szeged, északmacedón kiállítottak, álló horvát, nyolcadszor februárban, hét álló, képe gólokat, kezdett Petar, így vereséggel, ben egy, csoport irányításával, védekezési Manuel, Márton játszották, találattal vereséggel, mezőny Márton, győztek Zagreb, idény folytatásban, februárban Pawel, találkozott folytatásban, azonnali csoportkör, vereséggel szituáció, összecsapásán győzelemmel, Manuel sikerét, képe Kentin, idény Petar, Szeged csapatból, Pawel játék, egy Nenadic, folytatásban februárban, szórta szórta, állt találattal, rendelkező Vardar, Paczkowski Nenadic, Veszprém Szombaton, ugyanis előző, percben horvát, kiállítottak győztek, végül miatt, elveszítette Szeged, csoport előző, gólokat folytatásban, döntetlennel védekezési, akit legeredményesebb, verség képe, alkalommal változott, számára győzelemmel, Nenadic nyolc, Manuel Szeged, februárban győzelemmel, MOL lappal, képe sikerrel, Veszprém sem, akit védekezési, Márton Mahé, akit folytatódik, Szeged játszották, találkozott lappal, csoport sem, Manuel északmacedón, nyolc sem, vendégek csapatból, így Férfi, folytatásban szórta, azonnali vereséggel, idény ugyanakkor, két csapat, csapat szünetben, forduló második, Telekom találattal, döntetlen hiányzott, alkalommal két, kezdett szünetben, horvát két, februárban szituáció, egy hét, védekezési hiányzott, rendelkező döntősének, győzelemmel Szombaton, Pick Nenadic, Telekom Zagreb, percre Veszprém, időlegesen szünetben, horvát lappal, piros csoportkör, Pick legeredményesebb, számára döntetlennel, két döntetlennel, Veszprém számára, legeredményesebb sikerét, végül két, csoport egy, hiányzott Petar,