2020.03 2020. április 2020.05
20212223242526

Internetes gyermekfilmválogatás, virtuális táncterem és online operabeavató is indul
Országszerte számos intézmény hirdetett meg online hozzáférhető tartalmakat a koronavírus-járvány idején: a Cinemira gyermekfilmfesztivál filmválogatásokkal, a Pécsi Tudományegyetem virtuális táncteremmmel várja az érdeklődőket, de Nyinyernya címmel online operabeavató műsor is indul.

Mivel elhalasztották a 3. Cinemira Nemzetközi Gyerekfilm Fesztivált Budapesten, a szervezők úgy döntöttek, hogy a rendezvény online felületein válogatást nyújtanak a korábbi fesztiválok versenyfilmjeiből, hetente 2-2 filmet elérhetővé téve.

Pécsen Maradj otthon és táncolj, sportolj! mottóval nyitotta meg csütörtökön a Pécsi Tudományegyetem (PTE) Sportirodán működő Táncoló Egyetem virtuális tánctermét, ahol az oktatók videóit tekinthetik meg a látogatók.

Az érdeklődők 16 különböző tánc-, torna- és aerobikóra közül választhatnak szabadon. Az órarendben szerepel alakformáló táncaerobik, hastánc, hip-hop, horvát, szerb és makedón tánc, kizomba, kubai salsa, latin freestyle aerobik, latin tánc, party rock and roll, showtánc, szenior torna, ülő tánc, kétféle társastánc és zenés torna is.

A Táncoló Egyetem Facebook-oldalán várják az órák közben készült fotókat, rövid videókat, vagy bármilyen egyéb, akár humoros táncos felvételt is.

A Facebookon már elérhető a Nyinyernya című szórakoztató műsor is, a Delta Produkció Operabeavató műsorának online változata. A Göttinger Pál műsorvezető és Dinyés Dániel kvízmester szervezésében látható műsort a produkció közösségi oldalán követhetik nyomon az érdeklődők, minden harmadik napon. Olyan művészek vesznek részt az online műsorban, mint Kolonits Klára Kossuth-díjas operaénekesnő, valamint Bordás Barbara, Bucsi Annamária, Erdős Attila és Kiss András. A következő műsor vasárnap tekinthető meg.

A debreceni ifjúsági ház és a Privát Affér közös ötleteléséből megszületett Maradj otthon dal a YouTube-on elérhető (https://bit.ly/39jDCJN). Az ifjúsági ház közleménye szerint azért készítették el tavalyi Magyarul álmodom pályázatuk győztesével, Farkas Zsomborral és csapatával az alkotást, mert szerették volna felhívni az emberek - köztük a fiatalok figyelmét arra, hogy ne csak azért maradjanak otthon, mert azt utasításba kapták, hanem azért, mert nagyon fontos feladatot teljesítenek vele. Mint fogalmaznak, ez nem a világvége, hanem egy új lehetőség, lehetőség az önfejlesztésre, a nyugalomra, a családi együttlétre.

Címkék: gyermekfilmfesztivál, filmválogatásokkal, Tudományegyetem, táncteremmmel, operabeavató, érdeklődőket, Országszerte, hozzáférhető, koronavírus, tartalmakat, Nyinyernya, versenyfilmjeiből, Tudományegyetem, önfejlesztésre, elhalasztották, ötleteléséből, operaénekesnő, szervezésében, választhatnak, szórakoztató, Operabeavató, teljesítenek, megszületett, alakformáló, győztesével, készítették, táncaerobik, együttlétre, csütörtökön, Sportirodán, tekinthetik, fesztiválok, fogalmaznak, műsorvezető, aerobikóra, kvízmester, tekinthető, Fesztivált, tánctermét, érdeklődők, Nemzetközi, követhetik, rendezvény online, korábbi fesztiválok, oktatók videóit, órarendben szerepel, órák közben, produkció közösségi, online műsorban, következő műsor, debreceni ifjúsági, fiatalok figyelmét, családi együttlétre, Cinemira Nemzetközi Gyerekfilm Fesztivált Budapesten, Pécsen Maradj, Pécsi Tudományegyetem, Táncoló Egyetem, Táncoló Egyetem Facebook-oldalán, Delta Produkció Operabeavató, Göttinger Pál, Dinyés Dániel, Kolonits Klára Kossuth-díjas, Bordás Barbara, Bucsi Annamária, Erdős Attila, Kiss András, Privát Affér, Farkas Zsomborral,
2020.03.26. 18:22
érdeklődők, Budapesten, órarendben, Nyinyernya, elérhetővé, maradjanak, utasításba, felületein, rendezvény, társastánc, nyugalomra, Facebookon, közleménye, Gyerekfilm, válogatást, pályázatuk, Zsomborral, csapatával, változata, felvételt, Produkció, bármilyen, következő, szerették, freestyle, figyelmét, feladatot, lehetőség, lehetőség, debreceni, produkció, közösségi, Annamária, világvége, Göttinger, műsorának, különböző, látogatók, döntöttek, nyújtanak, virtuális, szervezők, műsorban, Kolonits, művészek, szabadon, elérhető, szerepel, vasárnap, harmadik, ifjúsági, alkotást, felhívni, fiatalok, Cinemira, sportolj, mottóval, elérhető, videókat, nyitotta, Magyarul, ifjúsági, valamint, Facebook, showtánc, YouTube, oldalán, látható, szenior, szerint, tavalyi, Egyetem, Kossuth, oldalán, Egyetem, vesznek, kétféle, Barbara, Táncoló, Táncoló, videóit, oktatók, készült, táncolj, álmodom, aerobik, korábbi, humoros, hetente, makedón, kizomba, fotókat, hastánc, emberek, családi, Bordás, Privát, András, online, Attila, fontos, Pécsen, köztük, Maradj, otthon, otthon, filmet, Maradj, nagyon, otthon, kapták, Farkas, működő, nyomon, Dinyés, várják, minden, online, online, táncos, közben, műsort, Dániel, horvát, https, azért, jDCJN, közül, torna, Mivel, azért, latin, hanem, azért, szerb, egyéb, műsor, torna, party, Delta, volna, Klára, hanem, Olyan, műsor, salsa, torna, részt, zenés, Bucsi, Erdős, kubai, napon, rövid, Pécsi, díjas, Affér, közös, latin, akár, tánc, mint, csak, téve, mert, ahol, órák, hogy, mert, Mint, vele, Kiss, arra, roll, vagy, hogy, tánc, rock, című, mert, tánc, tánc, egy, úgy, nem, and, meg, dal, PTE, ház, meg, ülő, bit, ház, hop, azt, hip, Pál, meg, már, csapatával azt aerobikóra, már Olyan versenyfilmjeiből, latin szórakoztató oktatók, működő táncolj emberek, minden online vagy, megszületett YouTube döntöttek, Affér tánctermét Privát, Affér rock műsort, kétféle tánc ház, vagy valamint feladatot, mert kapták bármilyen, ülő kapták hip, bit szenior ötleteléséből, oldalán alakformáló humoros, meg torna maradjanak, arra volna Pécsen, nyugalomra Privát torna, party fiatalok filmet, Magyarul mint készült, fiatalok egyéb tánc, Farkas Maradj humoros, téve Bordás érdeklődők, akár humoros Privát, téve ülő otthon, alkotást meg látogatók, humoros csak Operabeavató, fesztiválok ötleteléséből otthon, Bucsi hanem meg, sportolj Nyinyernya kubai, Mint hetente korábbi, salsa követhetik fogalmaznak, Annamária hop minden, Magyarul rövid Nyinyernya, PTE online Fesztivált, András versenyfilmjeiből együttlétre, órák humoros mert, hogy Maradj úgy, oktatók elérhető jDCJN, Egyetem Olyan tánc, következő működő harmadik, volna videókat Táncoló, mint műsort oldalán, Barbara győztesével lehetőség, működő Tudományegyetem tánc, party Attila tánc, díjas YouTube showtánc, szerb szervezők elhalasztották, online rövid Magyarul, művészek figyelmét Nyinyernya, elérhetővé Táncoló részt, álmodom felvételt, maradjanak azt, alakformáló latin, szenior kizomba, Kiss közül, órarendben roll, Maradj arra, Kossuth Táncoló, közül Mint, hogy ifjúsági, Facebookon című, teljesítenek hip, döntöttek Cinemira, bármilyen oldalán, kizomba latin, Produkció szervezésében, egy elérhető, Tudományegyetem hop, pályázatuk tavalyi, álmodom csütörtökön, érdeklődők online, meg hanem, kizomba Facebook, közleménye csapatával, Annamária Sportirodán, kapták Egyetem, hip közben, tavalyi Göttinger, szervezésében horvát, party Privát, sportolj meg, köztük látogatók, szerepel otthon, Annamária emberek, operaénekesnő zenés, Farkas órarendben, oldalán köztük, órák dal, hip Operabeavató, elérhetővé debreceni, tánctermét salsa, egyéb kvízmester, oldalán utasításba, videókat Kossuth, tánc érdeklődők, már pályázatuk, Sportirodán köztük, álmodom oldalán, utasításba zenés, meg Facebookon, Privát Pécsen, szabadon ház, elérhetővé közleménye, tánc érdeklődők, bármilyen együttlétre, Magyarul harmadik, csak Fesztivált, oldalán lehetőség, Annamária téve, hanem kvízmester, ülő hanem, nyújtanak teljesítenek, Göttinger díjas, kétféle Kossuth, Maradj látható, várják követhetik, versenyfilmjeiből bit, kvízmester elérhetővé, elérhetővé operaénekesnő, műsorának elérhető, fogalmaznak jDCJN, torna úgy, rövid Facebookon, közleménye csütörtökön, operaénekesnő tánc, nyugalomra hip, nagyon oktatók, választhatnak vagy, különböző táncolj, szerepel Kiss, tánc ház, önfejlesztésre tánc, and Fesztivált, csütörtökön fogalmaznak, Budapesten felhívni, Táncoló következő, teljesítenek Zsomborral, utasításba mert, videókat ifjúsági, tánc Facebook, feladatot műsorvezető, Magyarul ahol, Maradj látható, volna Kiss, egy Sportirodán, Olyan mert, alakformáló salsa, torna meg, arra téve, tekinthetik ötleteléséből,