2019.10 2019. November 2019.12
18192021222324

Főorvos: az elsősegélynyújtásról tart családi napot a Semmelweis Egyetem
Családi elsősegélynyújtással kapcsolatos nyílt napot tart a Semmelweis Egyetem november 9-én - mondta Krivácsy Péter, az I. számú Gyermekgyógyászati Klinika sürgősségi osztályának főorvosa az M1 aktuális csatornán szerdán.

A főorvos közölte: a nyílt napon szó lesz a koraszülésről, a sürgősségi ellátásról és a gyerekekre jellemző balesetekről.

Az érdeklődők megtudhatják azt is, hogy mit kell tenni anafilaxiás sokk - súlyos, akár életveszélyes allergiás roham - esetén.

Címkék: elsősegélynyújtással, Gyermekgyógyászati, osztályának, kapcsolatos, Semmelweis, sürgősségi, csatornán, aktuális, főorvosa, Krivácsy, november, koraszülésről, életveszélyes, balesetekről, megtudhatják, anafilaxiás, érdeklődők, ellátásról, gyerekekre, sürgősségi, allergiás, jellemző, közölte, főorvos, súlyos, esetén, tenni, nyílt, napon, roham, akár, hogy, lesz, sokk, kell, azt, mit, szó, főorvos közölte, nyílt napon, sürgősségi ellátásról, gyerekekre jellemző, érdeklődők megtudhatják, Semmelweis Egyetem, Krivácsy Péter, Gyermekgyógyászati Klinika,
2019.10.23. 10:31