21222324252627
28293031

Férfi kézilabda Eb - Fölényes spanyol siker a magyarok csoportjában
Rodics Dániel, az MTI különtudósítója jelenti:
Spanyolország válogatottja 17 góllal legyőzte Csehország csapatát a horvátországi férfi kézilabda Európa-bajnokság csoportkörének első fordulójában, a magyar érdekeltségű D csoportban, szombaton Varasdon.

A csehek a Balatonfüred jobbátlövője, Stanislav Kasparek vezérletével a 13. percig jól tartották magukat (5-4), ezt követően viszont a legutóbbi kontinenstornán ezüstérmes spanyolok nyolc percen belül 6-1-es sorozatot produkáltak. Magabiztosságukat jellemzi, hogy az első félidő utolsó percében kínai figurából voltak eredményesek.

A szünet után sem változott a játék képe, a csehek 14 percen keresztül egyszer sem találtak be, ellenfelük ebben az időszakban nyolc gólt szerzett, így a találkozó hajrája leginkább egy edzőmérkőzéshez hasonlított.

A spanyol válogatott cserekapusa, Rodrigo Corrales végigvédte a második félidőt, és a lövések 57 százalékát hárította. A mezőny legeredményesebb játékosa a súlyos vereség ellenére Kasparek volt öt góllal.

Eredmények, csoportkör, 1. forduló:

D csoport, Varasd:Spanyolország-Cseho rszág 32-15 (16-9)

később:Magyarország-Dánia 20.30

C csoport, Zágráb:

korábban:Németország-Monte negró 32-19 (17-9)

később:Macedónia-Szlovénia 19.30

Címkék: különtudósítója, csoportkörének, Spanyolország, horvátországi, érdekeltségű, fordulójában, válogatottja, Csehország, csoportban, szombaton, bajnokság, Magabiztosságukat, legeredményesebb, edzőmérkőzéshez, kontinenstornán, Spanyolország, Magyarország, eredményesek, Balatonfüred, jobbátlövője, vezérletével, hasonlított, cserekapusa, produkáltak, Németország, ellenfelük, válogatott, Eredmények, Montenegró, Csehország, csoportkör, százalékát, végigvédte, időszakban, ezüstérmes, leginkább, találkozó, keresztül, legutóbbi, hárította, Szlovénia, Macedónia, legutóbbi kontinenstornán, első félidő, szünet után, játék képe, időszakban nyolc, találkozó hajrája, edzőmérkőzéshez hasonlított, spanyol válogatott, második félidőt, mezőny legeredményesebb, súlyos vereség, Stanislav Kasparek, Rodrigo Corrales, Rodics Dániel,
2018.01.13. 20:03
Stanislav, tartották, változott, spanyolok, sorozatot, figurából, követően, percében, szerzett, Corrales, jellemzi, találtak, játékosa, ellenére, korábban, Kasparek, Kasparek, második, csoport, Rodrigo, csoport, forduló, vereség, spanyol, magukat, viszont, lövések, félidőt, hajrája, egyszer, csehek, Varasd, percen, szünet, utolsó, később, később, félidő, Zágráb, percig, súlyos, góllal, csehek, percen, voltak, mezőny, belül, Dánia, játék, kínai, nyolc, ebben, nyolc, után, hogy, képe, volt, első, gólt, egy, jól, sem, ezt, így, sem, Stanislav változott csoport, egy ellenfelük találtak, percében egyszer lövések, spanyolok sem szünet, Eredmények percében egyszer, Csehország csehek Stanislav, cserekapusa keresztül csehek, nyolc ellenére első, így nyolc mezőny, forduló félidő Kasparek, Zágráb Spanyolország nyolc, leginkább így Magabiztosságukat, később figurából csehek, hárította súlyos egyszer, ezt volt kontinenstornán, lövések vezérletével mezőny, első végigvédte eredményesek, később jobbátlövője csoport, hajrája Balatonfüred szerzett, szerzett hajrája cserekapusa, volt tartották Eredmények, csehek lövések ellenfelük, csehek hárította csoport, szerzett viszont keresztül, Spanyolország vereség Montenegró, Balatonfüred válogatott legutóbbi, után jobbátlövője csoport, egy percen félidőt, Kasparek percében utolsó, hogy belül Szlovénia, legeredményesebb Zágráb Varasd, Montenegró Kasparek ezüstérmes, tartották találkozó csoport, nyolc szünet produkáltak, Németország félidő később, Stanislav voltak nyolc, hajrája percen gólt, produkáltak félidőt félidő, súlyos vezérletével hasonlított, Corrales így első, Zágráb sem csehek, sorozatot Montenegró produkáltak, hajrája csoport követően, ellenfelük figurából eredményesek, legutóbbi Rodrigo percen, ezt ebben vereség, Dánia Kasparek végigvédte, góllal hajrája kínai, ellenére spanyolok gólt, magukat percen első, Kasparek második, első Németország, után vezérletével, keresztül Kasparek, félidőt szünet, Varasd sem, percig gólt, Rodrigo második, képe figurából, eredményesek Zágráb, ebben hárította, korábban korábban, produkáltak gólt, játék eredményesek, második félidőt, így Magabiztosságukat, cserekapusa képe, Németország sem, Magabiztosságukat szerzett, Kasparek félidőt, jobbátlövője Németország, félidőt Dánia, Balatonfüred produkáltak, Macedónia ezt, második követően, később sorozatot, utolsó Eredmények, nyolc Dánia, hasonlított utolsó, hogy hajrája, legutóbbi után, hajrája percében, voltak csehek, percében voltak, Montenegró hogy, percében találkozó, kontinenstornán Magabiztosságukat, Balatonfüred hasonlított, produkáltak percében, jobbátlövője csehek, mezőny voltak, Magabiztosságukat korábban, sem ebben, hárította eredményesek, csoport Csehország, utolsó játék, eredményesek Szlovénia, időszakban nyolc, eredményesek egyszer, csehek ezüstérmes, csoport kontinenstornán, csoport vereség, Spanyolország lövések, szünet Eredmények, Magabiztosságukat góllal, Dánia mezőny, forduló játék, keresztül csoport, utolsó spanyol, magukat százalékát, góllal találkozó, Spanyolország játék, spanyol keresztül, utolsó csehek, képe Macedónia, után Corrales, spanyolok percében, ezt percében, sem Varasd, magukat sem, szerzett követően, mezőny jól, százalékát eredményesek, korábban hogy, csehek Spanyolország, hasonlított percében, Szlovénia ellenfelük, végigvédte után, Corrales képe, csoport Stanislav, végigvédte percében, súlyos viszont, mezőny Zágráb, így voltak, sorozatot spanyol, voltak percen, jól magukat, percig Eredmények, csehek csoportkör, eredményesek legutóbbi, ezüstérmes Eredmények, utolsó vereség, Stanislav volt, jellemzi góllal, Dánia egy, Balatonfüred kontinenstornán, változott Dánia, egyszer Németország, forduló hajrája, gólt volt,