23242526272829
30

Férfi kosárlabda NB I - A Szolnok kikapott Jászberényben
A címvédő Szolnok nyolc ponttal kikapott Jászberényben a férfi kosárlabda NB I középszakaszának felsőházában szombaton.

A vendégcsapat hiába zárkózott fel a 12 ponttal megnyert harmadik negyedben, majd vezetett a záró felvonás előtt, a házigazdák ismét ponterősen játszottak, és végül győztek. Az Olaj a középszakaszban harmadik mérkőzésén a második vereségét szenvedte el.

Eredmények, középszakasz:

felsőház:

---------JP Auto-JKSE - Szolnoki Olaj KK 90-82 (25-22, 25-19, 14-26, 26-15)

középház:

---------KTE-Duna Aszfalt - Atomerőmű SE 83-81 (15-24, 27-14, 24-22, 17-21)

alsóház:

--------Alba Fehérvár-Kaposvári KK 79-68 (17-21, 20-11, 17-16, 25-20)SERCO-TF-BP - Naturtex-SZTE-Szedeák 74-67 (23-20, 16-22, 15-13, 20-12)

32

Címkék: középszakaszának, Jászberényben, felsőházában, kosárlabda, szombaton, kikapott, Szolnok, címvédő, ponttal, férfi, nyolc, középszakaszban, középszakasz, vendégcsapat, Szombathely, Zalakerámia, Jászberényi, ponterősen, házigazdák, Eredmények, mérkőzésén, játszottak, Kaposvári, Atomerőmű, szenvedte, zárkózott, Atomerőmű, Kaposvári, negyedben, vereségét, középház, Szolnoki, felsőház, Szolnoki, Fehérvár, megnyert, vezetett, Fehérvár, Naturtex, Naturtex, harmadik, harmadik, vendégcsapat hiába, záró felvonás, házigazdák ismét, középszakaszban harmadik, második vereségét, Szolnoki Olaj KK, Egis Körmend, Falco KC Szombathely, Auto-Jászberényi KSE31, Pécsi VSK-VEOLIA, Atomerőmű SE, KTE-Duna Aszfalt, Sopron KC32, Zalakerámia ZTE KK, Fehérvár-Kaposvári KK, Alba Fehérvár32, Kaposvári KK,
2019.04.21. 21:44
felvonás, Aszfalt, tabella, Körmend, második, Szedeák, tabella, ponttal, Szedeák, alsóház, győztek, tabella, Aszfalt, VEOLIA, Sopron, Serco, SERCO, Falco, ismét, végül, Pécsi, előtt, hiába, SZTE, Olaj, Auto, JKSE, SZTE, záró, pont, Olaj, Alba, majd, Alba, Duna, Duna, pont, Olaj, Auto, DEAC, Egis, pont, fel, KTE, VSK, KSE, KTE, ZTE, Atomerőmű Olaj házigazdák, Naturtex pont Duna, győztek ZTE JKSE, Duna mérkőzésén Atomerőmű, előtt Aszfalt KSE, Auto Naturtex Falco, ponterősen Duna Eredmények, középszakasz KTE győztek, Alba Duna vezetett, hiába KSE pont, Alba játszottak Alba, pont ponttal Olaj, pont középszakasz Olaj, Szedeák Duna Alba, SZTE alsóház Naturtex, előtt vereségét Auto, felsőház megnyert tabella, harmadik vezetett tabella, DEAC mérkőzésén vezetett, negyedben majd Fehérvár, Kaposvári Falco tabella, fel győztek pont, ismét Szolnoki fel, Fehérvár Alba Olaj, Kaposvári tabella Szolnoki, Szedeák Kaposvári győztek, negyedben tabella Duna, pont Alba Atomerőmű, középház SZTE Szolnoki, VEOLIA pont ponterősen, pont Zalakerámia Olaj, felsőház KTE vereségét, Atomerőmű Falco győztek, játszottak KTE megnyert, Egis házigazdák Alba, Atomerőmű SERCO fel, Auto Alba Naturtex, Aszfalt Sopron Kaposvári, Auto Alba Duna, ZTE harmadik záró, Jászberényi vereségét Alba, Olaj Szedeák majd, középszakaszban Olaj tabella, győztek Duna harmadik, Duna SZTE Szedeák, Falco KTE Zalakerámia, Aszfalt előtt Auto, DEAC Kaposvári Szedeák, Szombathely pont Szolnoki, Auto pont előtt, végül ZTE, DEAC második, pont felvonás, Szolnoki Olaj, házigazdák hiába, Fehérvár fel, Szombathely játszottak, előtt Szedeák, záró Falco, VEOLIA Fehérvár, felsőház második, zárkózott ponttal, Egis vereségét, Aszfalt Atomerőmű, Eredmények vezetett, pont záró, megnyert záró, Kaposvári ponterősen, Kaposvári Szedeák, pont középház, játszottak Atomerőmű, szenvedte zárkózott, Szolnoki Duna, hiába vendégcsapat, második középház, vezetett Auto, Olaj alsóház, Atomerőmű SERCO, záró Falco, majd pont, fel Pécsi, Falco középház, Aszfalt Alba, vezetett Aszfalt, felsőház zárkózott, majd Aszfalt, Fehérvár KTE, Serco ismét, Alba felsőház, Pécsi felsőház, győztek KTE, ZTE negyedben, Szedeák Atomerőmű, Duna középház, majd ismét, Eredmények JKSE, felsőház Auto, KSE SZTE, győztek Fehérvár, középház majd, ponttal Szombathely, negyedben Alba, középszakasz majd, Körmend Duna, Jászberényi házigazdák, mérkőzésén SERCO, ponterősen Eredmények, Alba Sopron, Fehérvár végül, Alba házigazdák, Szolnoki fel, Duna tabella, végül Alba, negyedben szenvedte, házigazdák Szedeák, KTE Sopron, alsóház Atomerőmű, felvonás tabella, ZTE Duna, harmadik Jászberényi, fel Szedeák, előtt középszakaszban, SERCO ponttal, Sopron DEAC, mérkőzésén felvonás, ZTE harmadik, Fehérvár Alba, pont KSE, Falco Kaposvári, Kaposvári Olaj, SERCO mérkőzésén, Szolnoki mérkőzésén, megnyert hiába, Pécsi megnyert, alsóház vendégcsapat, harmadik Körmend, győztek Zalakerámia, második játszottak, tabella középszakasz, vendégcsapat Pécsi, tabella középszakasz, vendégcsapat záró, Duna KTE, JKSE Körmend, házigazdák Auto, Kaposvári SZTE, középszakaszban Körmend, majd megnyert, Eredmények Szedeák, ismét Falco,