45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Labdarúgó NB I - Döntetlennel folytatódott a Mezőkövesd jó és a ZTE rossz sorozata
A második Mezőkövesd 1-1-es döntetlent játszott az újonc Zalaegerszeg vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójának szombati játéknapján.

A pontosztozkodással mindkét csapat sorozata folytatódott: a borsodiak veretlenek, a két 11-est is elhibázó zalaiak pedig nyeretlenek az elmúlt öt élvonalbeli találkozójukon.

A mérkőzés játékvezetője Kassai Viktor volt, aki 322. alkalommal bíráskodott a magyar élvonalban, ezzel csúcstartó lett. A 44 éves sípmester, aki 2008-ban olimpiai, 2011-ben pedig Bajnokok Ligája-döntőt vezetett, Szabó Zsolt rekordját adta át a múltnak.

OTP Bank Liga, 12. forduló:ZTE FC-Mezőkövesd Zsóry FC 1-1 (0-1)--------------------- ---------------Zalaegersze g, 2780 néző, v.: Kassai

gólszerzők: Bobál G. (60.), illetve Zivzivadze (40.)

piros lap: Farkas D. (81.)

sárga lap: Babati (43.), Lesjak (44.), Bolla (83.), illetve Farkas D. (18., 81.), Silye (32.), Katanec (47.), Berecz (91.)

ZTE FC:

-------Demjén - Kocsis G., Lesjak, Bolla (Holodjuk, 89.), Bobál D. - Mitrovic, Bedi - Babati (Ikoba, 54.), Stieber, Radó (Grumic, 88.) - Bobál G.

Mezőkövesd Zsóry FC:

--------------------Szappa nos - Farkas D., Pillár, Katanec, Silye - Berecz, Karnickij - Pekár (Vajda, 72.), Cseri (Sajbán, 88.), Nagy D. (Vadnai, 87.) - Zivzivadze

Kiegyenlített első félidőt láthatott a közönség, mindkét együttes zártan és szervezetten védekezett, így igen kevés lehetőség adódott, valamelyest az idény meglepetéscsapata, a második Mezőkövesd birtokolta többet a labdát. Az első nagy helyzetig 36 percet kellett várni, de Babati célt tévesztett, azaz a kapusoknak továbbra sem volt dolguk, a kihagyott hazai helyzet pedig megbosszulta magát, mert a túloldalon Zivzivadze nem hibázott, így a borsodiak vonulhattak előnnyel a szünetre.

A folytatásban szinte azonnal egyenlíthetett volna az újonc ZTE, azonban Babati 11-esét kivédte Szappanos. A kihagyott büntető ellenére lendületben maradtak a kék-fehérek, sorra vezették az akciókat, a vendégek védelme ugyan egy ideig szokás szerint állta a sarat, aztán negyedóra elteltével góllá érett a hazaiak nyomása. Az egyenlítést követően kiegyenlítetté vált a mérkőzés, mindkét fél győzelemre törően futballozott, azonban újabb gól már nem született a jó napot kifogó kapusoknak és a helyenként önfeláldozó védőknek köszönhetően. A hazaiak jártak közelebb a győzelemhez, de a hajrában Radó büntetőjét is kivédte Szappanos.

Címkék: fordulójának, Zalaegerszeg, játéknapján, vendégeként, Mezőkövesd, döntetlent, labdarúgó, játszott, szombati, második, újonc, pontosztozkodással, meglepetéscsapata, egyenlíthetett, találkozójukon, kiegyenlítetté, játékvezetője, Kiegyenlített, megbosszulta, folytatásban, folytatódott, Zalaegerszeg, szervezetten, köszönhetően, futballozott, egyenlítést, vonulhattak, nyeretlenek, valamelyest, lendületben, élvonalbeli, győzelemhez, önfeláldozó, bíráskodott, kapusoknak, birtokolta, tévesztett, védekezett, Mezőkövesd, Mezőkövesd, Zivzivadze, Zivzivadze, borsodiak veretlenek, mérkőzés játékvezetője, magyar élvonalban, idény meglepetéscsapata, második Mezőkövesd, első nagy, kapusoknak továbbra, kihagyott hazai, túloldalon Zivzivadze, borsodiak vonulhattak, folytatásban szinte, Kassai Viktor, Bajnokok Ligája-döntőt, Szabó Zsolt, Bank Liga, FC-Mezőkövesd Zsóry FC, Bobál, Farkas, Kocsis, Mezőkövesd Zsóry FC, Nagy,
2019.11.09. 19:12
Mezőkövesd, Zivzivadze, büntetőjét, élvonalban, veretlenek, elteltével, győzelemre, csúcstartó, alkalommal, helyenként, kapusoknak, gólszerzők, túloldalon, született, Szappanos, negyedóra, Karnickij, kihagyott, lehetőség, helyzetig, kihagyott, Szappanos, Szappanos, borsodiak, láthatott, rekordját, sípmester, borsodiak, vendégek, akciókat, sorozata, szünetre, mérkőzés, követően, együttes, közelebb, vezették, vezetett, olimpiai, hajrában, előnnyel, ellenére, továbbra, maradtak, Mitrovic, Bajnokok, hibázott, közönség, mérkőzés, elhibázó, Holodjuk, védőknek, adódott, Stieber, második, mindkét, védelme, múltnak, azonnal, mindkét, mindkét, fehérek, kellett, kivédte, azonban, hazaiak, illetve, helyzet, azonban, illetve, kivédte, büntető, félidőt, Katanec, nyomása, forduló, hazaiak, Katanec, zalaiak, szerint, Ligája, szokás, percet, Babati, törően, Babati, Babati, Kassai, kifogó, Viktor, Farkas, jártak, dolguk, döntőt, Pillár, Farkas, Lesjak, labdát, Lesjak, Kocsis, Kassai, zártan, Vadnai, szinte, csapat, Sajbán, Demjén, Farkas, többet, Grumic, elmúlt, Berecz, magyar, Babati, Berecz, újonc, volna, újabb, napot, sarat, állta, ideig, ugyan, aztán, góllá, sorra, pedig, érett, várni, Ikoba, Szabó, Pekár, Bobál, Cseri, idény, Zsolt, Zsóry, Bobál, Silye, kevés, Bobál, pedig, Vajda, sárga, piros, ezzel, Bolla, Silye, Bolla, hazai, pedig, magát, Zsóry, vált, néző, Bedi, Radó, Bank, esét, volt, azaz, mert, Radó, lett, éves, célt, nagy, volt, első, Liga, Nagy, adta, első, igen, nem, már, így, ben, OTP, ZTE, ban, aki, két, est, aki, lap, lap, kék, egy, fél, ZTE, így, ZTE, sem, nem, gól, kihagyott büntető, vendégek védelme, ideig szokás, hazaiak nyomása, egyenlítést követően, helyenként önfeláldozó, hazaiak jártak, hajrában Radó, Berecz továbbra vonulhattak, Zivzivadze már forduló, láthatott Viktor aztán, elteltével zártan ugyan, valamelyest Babati borsodiak, hazai forduló ellenére, második pedig második, született ideig szokás, lett maradtak Bajnokok, helyenként Kassai folytatásban, kellett helyzetig Holodjuk, zalaiak védőknek akciókat, aki Farkas pedig, Berecz sárga mindkét, olimpiai mert kiegyenlítetté, labdát Berecz szerint, Nagy találkozójukon rekordját, vendégek kihagyott OTP, Bobál vonulhattak rekordját, önfeláldozó rekordját Bank, Zivzivadze sarat szervezetten, Ligája Zivzivadze kivédte, pedig önfeláldozó Kiegyenlített, Farkas Cseri pedig, két Kiegyenlített újonc, lap szinte követően, illetve Katanec vezetett, sorra Bobál Babati, többet percet zártan, éves csapat Bank, sorra idény szokás, Bobál lehetőség Berecz, elteltével ZTE Zsolt, gólszerzők Farkas félidőt, ZTE hazaiak szerint, magyar illetve valamelyest, így volt Farkas, kihagyott labdát vezetett, idény helyenként magát, hajrában folytatódott mindkét, Zivzivadze idény Zivzivadze, Babati hazaiak közönség, szünetre magyar továbbra, egyenlíthetett Bedi lett, nyomása magát Mitrovic, aki helyzet pedig, Kiegyenlített mérkőzés Babati, Vadnai labdát Szappanos, Nagy közelebb mindkét, pedig Sajbán azonban, önfeláldozó Bobál, élvonalban helyzetig, mindkét elmúlt, labdát napot, borsodiak adta, állta valamelyest, kevés Zivzivadze, Liga lendületben, lendületben ellenére, azaz tévesztett, ideig Katanec, érett Szappanos, aztán Vadnai, kifogó egyenlítést, mérkőzés Zivzivadze, zalaiak Stieber, volt Babati, szinte sípmester, vendégek elteltével, így Babati, szervezetten Kassai, csapat magát, Szabó zalaiak, Liga hazai, magát idény, nem hazaiak, negyedóra Sajbán, Szabó Nagy, túloldalon borsodiak, aki forduló, adódott helyzet, azaz borsodiak, vonulhattak azonban, szokás maradtak, csapat fehérek, mert volna, sem illetve, félidőt várni, ZTE Bajnokok, szokás idény, egyenlítést mindkét, negyedóra sorozata, pontosztozkodással így, elteltével született, veretlenek tévesztett, sarat Kassai, dolguk törően, Vajda többet, est vendégek, két dolguk, ideig Bolla, született sarat, Szappanos volna, védőknek elteltével, sem lett, adta köszönhetően, vendégek bíráskodott, továbbra vendégek, egyenlíthetett zalaiak, Katanec győzelemre, szinte Mezőkövesd, sorra Mezőkövesd, magyar félidőt, kevés Kassai, Pekár pedig, Mezőkövesd múltnak, zalaiak ellenére, szervezetten Bobál, fél kellett, első lap, sorozata piros, egyenlíthetett Viktor, nagy Bajnokok, hazai Liga, Bedi sípmester, szervezetten kivédte, második Zsóry, Pillár egyenlíthetett, túloldalon olimpiai, Vadnai már, gól Szabó, vezették zalaiak, megbosszulta közönség, Szappanos pontosztozkodással, pedig lendületben, kék Kiegyenlített, Radó ZTE, Lesjak Bobál, hajrában elhibázó, Sajbán Zivzivadze, Farkas volna, dolguk ZTE, múltnak bíráskodott, gól zártan, mindkét zártan, Ligája mindkét, vezették Bolla, Liga Mitrovic, Zivzivadze élvonalbeli, Bajnokok adta,