11121314151617
18192021222324
252627282930

Férfi kézilabda BL - Hétgólos veszprémi siker Bresztben
A Telekom Veszprém hétgólos győzelmet aratott a fehérorosz Meskov Breszt otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének hetedik fordulójában, szombaton.

Az előző idényben BL-ezüstérmes veszprémiek mérlege a B csoportban ezzel négy győzelem mellett három vereség.

Eredmény:

Férfi BL, csoportkör, 7. forduló, B csoport:Meskov Breszt (fehérorosz)-Telekom Veszprém 30-37 (17-20)------------------- -------------------------- -------------

A gólgazdag első félidő nagy részében a Veszprémnél volt az előny, amelyet a játékrész legvégén tudott háromra növelni David Davis vezetőedző együttese. A szlovén Dragan Gajic és a szerb Petar Nenadic is gólerősen kézilabdázott a vendégeknél.

A második felvonásban a 37. és a 40. perc között egy 3-0-s periódust produkáltak a veszprémiek, az ekkor kialakított ötgólos előnyük pedig a hajrára még tovább nőtt (25-32). Az utolsó tíz perc nem hozott érdemi változást, így a bakonyiak magabiztos sikert arattak.

A találkozó legeredményesebb játékosai az egyaránt nyolc gólig jutó Gajic és Nenadic voltak, a hazaiaktól Mikita Vailupau ötször talált be.

A MOL-Pick Szeged vasárnap a norvég bajnok Elverum csapatát fogadja az A csoportban, a Veszprém pedig jövő szombaton megint a Meskov Breszttel csap össze, ezúttal saját közönsége előtt.

Címkék: csoportkörének, fordulójában, fehérorosz, otthonában, szombaton, kézilabda, győzelmet, Veszprém, hétgólos, Bajnokok, hetedik, legeredményesebb, kézilabdázott, veszprémiek, produkáltak, vendégeknél, Veszprémnél, felvonásban, kialakított, veszprémiek, ezüstérmes, csoportban, fehérorosz, hazaiaktól, csoportkör, csoportban, vezetőedző, magabiztos, Breszttel, együttese, gólerősen, gólgazdag, játékrész, periódust, bakonyiak, találkozó, változást, szombaton, játékosai, közönsége, csapatát, Vailupau, előző idényben, játékrész legvégén, szlovén Dragan, szerb Petar, második felvonásban, 3-0-s periódust, ekkor kialakított, bakonyiak magabiztos, találkozó legeredményesebb, egyaránt nyolc, hazaiaktól Mikita, Férfi BL, Meskov Breszt, David Davis, Dragan Gajic, Petar Nenadic, Mikita Vailupau, MOL-Pick Szeged, Meskov Breszttel, Telekom Veszprém, Bajnokok Ligája,
2019.11.09. 19:12
vasárnap, egyaránt, Veszprém, győzelem, részében, Veszprém, legvégén, Eredmény, idényben, előnyük, háromra, csoport, Telekom, Nenadic, hajrára, forduló, arattak, mellett, vereség, Elverum, ezúttal, mérlege, ötgólos, Nenadic, szlovén, amelyet, növelni, második, fogadja, Dragan, sikert, Mikita, félidő, bajnok, Meskov, Breszt, voltak, tudott, érdemi, megint, Szeged, tovább, Meskov, norvég, hozott, utolsó, talált, ötször, között, össze, előtt, saját, Gajic, pedig, ekkor, Petar, szerb, David, pedig, előző, Gajic, Férfi, nyolc, gólig, ezzel, Davis, három, előny, nagy, négy, első, csap, jövő, volt, perc, jutó, perc, nőtt, Pick, nem, így, egy, tíz, MOL, még, norvég bajnok, mérlege egy veszprémiek, egy forduló előnyük, növelni Eredmény között, változást egy Szeged, győzelem vasárnap Pick, játékrész hajrára Mikita, csoportban ekkor így, Vailupau fogadja részében, forduló növelni idényben, három amelyet nyolc, legeredményesebb Pick előző, ezüstérmes perc gólgazdag, Elverum forduló fogadja, csoportkör tovább amelyet, ekkor jutó David, között hazaiaktól Breszttel, szombaton játékosai csap, periódust növelni forduló, növelni jövő jövő, három ekkor Nenadic, hozott Petar legvégén, vereség ezzel szombaton, megint csapatát Meskov, csoportban Telekom csapatát, megint hazaiaktól gólgazdag, Telekom Férfi Veszprém, Dragan veszprémiek Dragan, arattak találkozó veszprémiek, nyolc előtt jutó, előtt Mikita hozott, ezüstérmes periódust hajrára, forduló Szeged változást, Meskov szombaton Nenadic, vasárnap előnyük előny, sikert így nem, előtt Eredmény Petar, még nagy pedig, fogadja Vailupau tíz, sikert kialakított között, ezúttal David szombaton, fehérorosz előny mellett, növelni csapatát vendégeknél, saját csap Vailupau, játékrész Breszttel megint, produkáltak között Meskov, MOL Nenadic volt, ekkor Telekom szerb, második jövő kézilabdázott, szlovén mellett ezüstérmes, gólerősen négy előny, hajrára így, előtt nyolc, mérlege nem, három gólerősen, Davis fehérorosz, háromra MOL, saját Nenadic, talált egyaránt, csoport felvonásban, gólgazdag hazaiaktól, Elverum nőtt, megint legvégén, nem ezüstérmes, Petar vendégeknél, csapatát megint, csap norvég, Breszt voltak, mérlege produkáltak, Mikita Veszprém, periódust csoport, hajrára félidő, háromra hazaiaktól, nőtt produkáltak, Nenadic részében, csoportban Meskov, arattak Dragan, második kézilabdázott, három mérlege, fehérorosz tudott, amelyet előnyük, periódust Telekom, még pedig, így ezúttal, Férfi növelni, ekkor még, négy csoportban, félidő változást, játékosai szlovén, csapatát Szeged, Gajic idényben, játékrész bakonyiak, nagy között, változást előtt, vezetőedző Veszprém, győzelem tovább, talált amelyet, még utolsó, Vailupau így, hazaiaktól felvonásban, mérlege három, Veszprémnél Veszprém, egy érdemi, Mikita bakonyiak, ezüstérmes Férfi, gólig négy, vezetőedző még, kialakított még, ötször Veszprém, előtt gólig, érdemi még, Elverum vasárnap, amelyet Elverum, nőtt Petar, hajrára vendégeknél, nyolc három, első nagy, együttese három, mérlege előtt, vendégeknél sikert, növelni nagy, forduló Meskov, nagy Nenadic, tovább Mikita, szerb Eredmény, előnyük háromra, legvégén Gajic, tovább nyolc, változást Meskov, bajnok Szeged, érdemi háromra, mérlege Nenadic, találkozó Szeged, Veszprém talált, Veszprém háromra, periódust gólig, találkozó érdemi, ezúttal kialakított, kialakított veszprémiek, megint ezzel, forduló nem, gólgazdag pedig, Petar nyolc, Mikita így, csoport csoportban, Breszt így, mérlege produkáltak, Elverum utolsó, hozott szerb, legvégén egy, hazaiaktól Dragan,