10111213141516
17181920212223
24252627282930

Női kézilabda NB I - Döntetlent játszott Siófokon az MTK
Az MTK Budapest 22-22-es döntetlent játszott a Siófok KC otthonában a női kézilabda NB I vasárnapi játéknapján.

A 47. percben még 22-18 volt az állás a vendég fővárosiak javára, ám az utolsó tíz percben három játékosukat is kiállították, így nem tudták megőrizni előnyüket. Az EHF Kupa csoportkörében szereplő hazaiak egyetlen alkalommal sem vezettek a meccsen.

Eredmények:Siófok KC-MTK Budapest 22-22 (12-17)Dunaújvárosi Kohász KA-Alba Fehérvár KC 32-27 (14-14)

később VSC Schaeffler - Moyra-Budaörs 20.00

Címkék: játéknapján, otthonában, döntetlent, vasárnapi, kézilabda, Budapest, játszott, Siófok, csoportkörében, Dunaújvárosi, kiállították, játékosukat, alkalommal, Eredmények, fővárosiak, Schaeffler, megőrizni, előnyüket, egyetlen, Budapest, Fehérvár, szereplő, vezettek, meccsen, Budaörs, hazaiak, percben, percben, utolsó, javára, vendég, később, Kohász, Siófok, tudták, Moyra, állás, három, Kupa, vendég fővárosiak, Siófok KC-MTK Budapest, Dunaújvárosi Kohász KA-Alba Fehérvár KC, DVSC Schaeffler, Siófok KC,
2018.12.30. 19:41