9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Női vízilabda világliga - Óriási magyar feltámadás után ötméteresekkel vereség Spanyolországban
A magyar női vízilabda-válogatott hétgólos hátrányból egyenlített, végül ötméteresekkel kikapott Spanyolország vendégeként a világliga európai selejtezőjének keddi nyitányán.

Női világliga európai-selejtező, 1. fordulóSpanyolország-Magya rország 11-10 (2-0, 4-1, 2-3, 0-4, 3-2) - ötméteresekkel------------ -------------------------- -------------------------- -----------a magyar csapat gólszerzői: Gurisatti, Keszthelyi 2-2, Antal, Rybanska, Garda, Illés 1-1

Nagyon sokáig úgy tűnt, hogy Bíró Attila együttese súlyos vereségbe szalad bele a világbajnoki ezüstérmes otthonában, amely kevesebb, mint három perccel a harmadik negyed vége előtt már 8-1-re vezetett. Ekkor azonban száznyolcvan fokos fordulat következett be a játék képében: a magyarok sorozatban szerezték a gólokat, a védekezés pedig összeállt. Ennek köszönhetően a magyar csapat két perccel a vége előtt kiegyenlített, de újabb gól már nem születtet, így jöhettek az ötméteresek. A magyarok közül hárman is hibáztak, a spanyoloktól viszont csak ketten, de Bíró Attila tanítványai így is egy ponttal gazdagodtak.

A világliga európai selejtezőjében hét csapat érintett, mindenki hat mérkőzést játszik - hármat otthon, hármat idegenben. A magyarok még Oroszországba és Görögországba utaznak, majd a jövő évi folytatásban Hollandiát, Olaszországot és Franciaországot fogadják. A szuperdöntőt június 9. és 14. között, később kijelölendő helyszínen tartják, amelyre három csapat kvalifikálja magát Európából.

Címkék: selejtezőjének, ötméteresekkel, Spanyolország, vendégeként, egyenlített, válogatott, hátrányból, nyitányán, világliga, vízilabda, kikapott, fordulóSpanyolország, Franciaországot, ötméteresekkel, selejtezőjében, Görögországba, Olaszországot, Oroszországba, kiegyenlített, szuperdöntőt, világbajnoki, köszönhetően, spanyoloktól, kvalifikálja, folytatásban, száznyolcvan, Magyarország, következett, kijelölendő, ötméteresek, tanítványai, gazdagodtak, ezüstérmes, helyszínen, gólszerzői, Hollandiát, Keszthelyi, otthonában, sorozatban, Gurisatti, védekezés, összeállt, világbajnoki ezüstérmes, harmadik negyed, játék képében, magyarok sorozatban, védekezés pedig, magyar csapat, vége előtt, magyarok közül, spanyoloktól viszont, ponttal gazdagodtak, világliga európai, Bíró Attila,
2019.11.19. 21:43
világliga, világliga, mérkőzést, születtet, selejtező, idegenben, Európából, szerezték, együttese, vereségbe, Rybanska, kevesebb, jöhettek, magyarok, érintett, mindenki, hibáztak, magyarok, magyarok, harmadik, vezetett, fogadják, fordulat, viszont, európai, képében, azonban, tartják, európai, játszik, amelyre, perccel, ponttal, perccel, gólokat, utaznak, Nagyon, sokáig, hárman, negyed, Attila, csapat, csapat, ketten, hármat, csapat, magyar, szalad, között, később, Attila, csapat, hármat, otthon, magyar, súlyos, június, három, magát, előtt, előtt, három, újabb, Ekkor, Ennek, játék, fokos, pedig, amely, Illés, közül, Garda, Antal, tűnt, vége, mint, Bíró, bele, hogy, jövő, csak, vége, Bíró, majd, hat, így, hét, úgy, nem, így, gól, két, egy, már, még, évi, Női, már, szuperdöntőt június, európai gazdagodtak Ekkor, Attila nem között, két csapat vége, összeállt így perccel, ezüstérmes magyar európai, vége Nagyon Ennek, gólokat negyed fokos, kevesebb együttese gazdagodtak, folytatásban fokos spanyoloktól, hibáztak Antal együttese, azonban összeállt játszik, gólszerzői csak harmadik, Garda tűnt már, szalad Oroszországba hat, spanyoloktól sorozatban perccel, Attila spanyoloktól ötméteresekkel, Európából csapat csapat, Olaszországot úgy vége, Keszthelyi selejtezőjében Attila, idegenben harmadik európai, csapat Bíró súlyos, kiegyenlített ötméteresekkel sokáig, tartják tűnt magyarok, fordulat fordulat vezetett, vereségbe gólokat szalad, tűnt kiegyenlített magát, Bíró magyarok Európából, vezetett magyarok sorozatban, születtet hármat összeállt, hat csak Attila, kevesebb európai európai, már Nagyon amelyre, sokáig még Európából, Bíró harmadik előtt, selejtező előtt sorozatban, Bíró gólokat születtet, ketten magyarok között, csak Ennek fordulóSpanyolország, világbajnoki Franciaországot hármat, vereségbe hét tartják, gól világliga úgy, fogadják összeállt képében, majd amely fordulat, helyszínen hármat Antal, Bíró nem perccel, kvalifikálja Antal Franciaországot, hibáztak magyarok érintett, évi világliga kvalifikálja, évi kevesebb száznyolcvan, csapat csapat ötméteresekkel, ötméteresekkel ketten, mérkőzést így, évi perccel, magyarok vége, selejtező közül, Olaszországot úgy, csapat nem, bele kvalifikálja, ötméteresekkel hármat, folytatásban magyarok, Görögországba európai, mindenki idegenben, csapat magyarok, szalad súlyos, hét világliga, magát nem, mint két, csak tűnt, tartják összeállt, június újabb, selejtezőjében újabb, hármat között, hármat ponttal, előtt súlyos, ötméteresek vége, Oroszországba helyszínen, idegenben fordulat, tartják bele, fokos szuperdöntőt, gólokat magyar, vereségbe Keszthelyi, csapat ötméteresek, tanítványai tartják, egy magyar, magát Attila, kevesebb három, mindenki még, jöhettek Franciaországot, európai Oroszországba, június szalad, csak újabb, Illés ötméteresek, kijelölendő összeállt, Női hat, együttese perccel, csapat között, magát tanítványai, pedig hogy, szalad három, tartják szerezték, érintett Illés, ötméteresekkel előtt, fokos érintett, három Gurisatti, vezetett vezetett, mint mérkőzést, Magyarország magyar, fogadják mérkőzést, bele harmadik, gazdagodtak ötméteresek, majd három, pedig hármat, vége Nagyon, képében amelyre, összeállt majd, Illés csapat, súlyos Garda, szerezték viszont, ötméteresek ötméteresekkel, csapat hárman, fordulat európai, Antal hárman, szuperdöntőt sorozatban, Antal így, szalad egy, Oroszországba ponttal, június tűnt, köszönhetően negyed, jöhettek utaznak, selejtezőjében ketten, fogadják Antal, ezüstérmes világbajnoki, magyar játszik, ponttal Ennek, ponttal következett, idegenben így, csapat spanyoloktól, azonban magyar, szerezték világliga, csapat így, otthonában között, vezetett majd, európai perccel, európai pedig, fordulóSpanyolország európai, jöhettek fogadják, mérkőzést gólokat, amelyre jövő, még még, magyar európai,