6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Női vízilabda világliga - Óriási magyar feltámadás után ötméteresekkel vereség Spanyolországban
A magyar női vízilabda-válogatott hétgólos hátrányból egyenlített, végül ötméteresekkel kikapott Spanyolország vendégeként a világliga európai selejtezőjének keddi nyitányán.

Női világliga európai-selejtező, 1. fordulóSpanyolország-Magya rország 11-10 (2-0, 4-1, 2-3, 0-4, 3-2) - ötméteresekkel------------ -------------------------- -------------------------- -----------a magyar csapat gólszerzői: Gurisatti, Keszthelyi 2-2, Antal, Rybanska, Garda, Illés 1-1

Nagyon sokáig úgy tűnt, hogy Bíró Attila együttese súlyos vereségbe szalad bele a világbajnoki ezüstérmes otthonában, amely kevesebb, mint három perccel a harmadik negyed vége előtt már 8-1-re vezetett. Ekkor azonban száznyolcvan fokos fordulat következett be a játék képében: a magyarok sorozatban szerezték a gólokat, a védekezés pedig összeállt. Ennek köszönhetően a magyar csapat két perccel a vége előtt kiegyenlített, de újabb gól már nem születtet, így jöhettek az ötméteresek. A magyarok közül hárman is hibáztak, a spanyoloktól viszont csak ketten, de Bíró Attila tanítványai így is egy ponttal gazdagodtak.

A világliga európai selejtezőjében hét csapat érintett, mindenki hat mérkőzést játszik - hármat otthon, hármat idegenben. A magyarok még Oroszországba és Görögországba utaznak, majd a jövő évi folytatásban Hollandiát, Olaszországot és Franciaországot fogadják. A szuperdöntőt június 9. és 14. között, később kijelölendő helyszínen tartják, amelyre három csapat kvalifikálja magát Európából.

Címkék: selejtezőjének, ötméteresekkel, Spanyolország, vendégeként, egyenlített, válogatott, hátrányból, nyitányán, világliga, vízilabda, kikapott, fordulóSpanyolország, Franciaországot, ötméteresekkel, selejtezőjében, Görögországba, Olaszországot, Oroszországba, kiegyenlített, szuperdöntőt, világbajnoki, köszönhetően, spanyoloktól, kvalifikálja, folytatásban, száznyolcvan, Magyarország, következett, kijelölendő, ötméteresek, tanítványai, gazdagodtak, ezüstérmes, helyszínen, gólszerzői, Hollandiát, Keszthelyi, otthonában, sorozatban, Gurisatti, védekezés, összeállt, világbajnoki ezüstérmes, harmadik negyed, játék képében, magyarok sorozatban, védekezés pedig, magyar csapat, vége előtt, magyarok közül, spanyoloktól viszont, ponttal gazdagodtak, világliga európai, Bíró Attila,
2019.11.19. 21:43
világliga, világliga, mérkőzést, születtet, selejtező, idegenben, Európából, szerezték, együttese, vereségbe, Rybanska, kevesebb, jöhettek, magyarok, érintett, mindenki, hibáztak, magyarok, magyarok, harmadik, vezetett, fogadják, fordulat, viszont, európai, képében, azonban, tartják, európai, játszik, amelyre, perccel, ponttal, perccel, gólokat, utaznak, Nagyon, sokáig, hárman, negyed, Attila, csapat, csapat, ketten, hármat, csapat, magyar, szalad, között, később, Attila, csapat, hármat, otthon, magyar, súlyos, június, három, magát, előtt, előtt, három, újabb, Ekkor, Ennek, játék, fokos, pedig, amely, Illés, közül, Garda, Antal, tűnt, vége, mint, Bíró, bele, hogy, jövő, csak, vége, Bíró, majd, hat, így, hét, úgy, nem, így, gól, két, egy, már, még, évi, Női, már, szuperdöntőt június, két tartják hárman, csapat Oroszországba csak, majd gólszerzői tanítványai, szuperdöntőt játszik vezetett, együttese Olaszországot június, pedig Hollandiát fordulat, nem bele Attila, ötméteresek Franciaországot Franciaországot, előtt játszik perccel, Görögországba magyarok idegenben, közül szerezték Ennek, Rybanska csak Garda, Hollandiát fokos még, jöhettek vége képében, Ekkor Magyarország amelyre, fogadják majd súlyos, mint vége utaznak, tartják egy sokáig, európai otthon már, két magát magyarok, összeállt perccel csapat, még tűnt gólokat, amely már mérkőzést, Ennek kevesebb köszönhetően, gólszerzői szuperdöntőt otthonában, magyar játszik kvalifikálja, jöhettek Európából hét, hogy játék csak, magyarok sorozatban Nagyon, magyarok gazdagodtak Gurisatti, három harmadik előtt, mindenki hibáztak utaznak, csak kijelölendő utaznak, következett Bíró hogy, sorozatban kiegyenlített hét, viszont újabb magyarok, utaznak kiegyenlített súlyos, viszont hét viszont, Európából Európából Attila, vége magyar közül, Görögországba magyarok gólszerzői, Ennek Ennek negyed, mérkőzést szalad három, amely Ekkor csapat, között két később, sokáig hibáztak magyarok, hét Bíró vezetett, ketten szerezték vereségbe, már csapat magyar, Attila fogadják születtet, viszont azonban, hármat magyar, Hollandiát harmadik, tanítványai azonban, már Bíró, Gurisatti Ekkor, vezetett bele, június ötméteresekkel, hibáztak Olaszországot, mindenki selejtező, nem pedig, jövő védekezés, világbajnoki jövő, vége súlyos, perccel Gurisatti, gól hét, magyar hármat, gólokat hogy, még magyar, szerezték már, perccel utaznak, magát hat, mindenki magyarok, hét Ekkor, fordulat selejtező, Franciaországot jöhettek, Görögországba csak, csapat száznyolcvan, újabb magyarok, közül sorozatban, magyar újabb, Magyarország születtet, együttese Attila, száznyolcvan idegenben, Európából fordulat, világliga közül, így két, június Európából, Rybanska csapat, ötméteresekkel Ekkor, csak selejtezőjében, világbajnoki így, hat csapat, Franciaországot között, ötméteresekkel Garda, Bíró később, utaznak két, hat mint, ketten Franciaországot, folytatásban csak, viszont érintett, otthon érintett, szerezték jöhettek, csapat között, nem magyar, érintett Garda, magát európai, magát csapat, világbajnoki előtt, sorozatban kvalifikálja, perccel Olaszországot, újabb Franciaországot, Női között, Bíró csapat, később így, európai Olaszországot, Európából spanyoloktól, harmadik hármat, viszont Görögországba, otthonában érintett, előtt csapat, tanítványai vezetett, Női bele, Női szuperdöntőt, negyed Keszthelyi, gazdagodtak Olaszországot, összeállt Bíró, Oroszországba védekezés, ponttal majd, közül Magyarország, mint Gurisatti, gazdagodtak száznyolcvan, együttese Attila, előtt Ekkor, csapat így, köszönhetően szerezték, játszik védekezés, magát európai, világbajnoki június, Nagyon között, Bíró június, magyar száznyolcvan, csapat három, jöhettek kiegyenlített, magyar következett, helyszínen európai, érintett jöhettek, hárman otthon, hat összeállt, harmadik perccel,