14151617181920
21222324252627
28293031

Szlovák jégkorongliga - A DVTK nyert, a MAC kikapott
A DVTK Jegesmedvék csapata hazai pályán győzött, a MAC Újbuda viszont idegenben veszített a szlovák jégkorongliga alapszakaszának keddi játéknapján.

A fővárosiak két harmad után már háromgólos hátrányban voltak a HK Poprad otthonában, és bár végül sikerült egyenlíteniük, a hosszabbítás 32. másodpercében a házigazdák ütötték a meccs utolsó találatát.

A miskolciak a kanadai hátvéd, Davis Vandane mesterhármasának is köszönhetően magabiztosan nyertek a Dukla Michalovce ellen. A válogatott Vas János mind a négy hazai gól előkészítésében szerepet vállalt.

Eredmények, Tipsport Liga:HK Poprad (szlovák)-MAC Újbuda 6-5 (2-0, 2-1, 1-4, 1-0) - hosszabbítás utánDVTK Jegesmedvék-HK Dukla Michalovce (szlovák) 4-1 (2-1, 1-0, 1-0)

Címkék: alapszakaszának, jégkorongliga, játéknapján, Jegesmedvék, veszített, idegenben, szlovák, viszont, győzött, csapata, pályán, mesterhármasának, előkészítésében, másodpercében, egyenlíteniük, hosszabbítás, magabiztosan, hosszabbítás, köszönhetően, Jegesmedvék, fővárosiak, miskolciak, válogatott, Eredmények, Michalovce, házigazdák, Michalovce, háromgólos, otthonában, hátrányban, találatát, sikerült, Tipsport, utánDVTK, szerepet, nyertek, vállalt, ütötték, szlovák, kanadai, Vandane, szlovák, házigazdák ütötték, meccs utolsó, kanadai hátvéd, négy hazai, Davis Vandane, Dukla Michalovce, Tipsport Liga, Jegesmedvék-HK Dukla Michalovce, DVTK Jegesmedvék,
2019.09.17. 21:03
Poprad, voltak, utolsó, Poprad, harmad, Újbuda, hátvéd, Dukla, végül, János, Davis, Dukla, ellen, meccs, hazai, után, Liga, négy, mind, bár, már, MAC, Vas, gól, két, Dukla már fővárosiak, Vas háromgólos előkészítésében, Újbuda előkészítésében már, kanadai Poprad ütötték, Michalovce hazai másodpercében, ellen másodpercében Poprad, fővárosiak válogatott utánDVTK, ellen Michalovce már, szlovák Újbuda magabiztosan, sikerült Eredmények utolsó, két már kanadai, fővárosiak mind meccs, válogatott Vandane után, hosszabbítás másodpercében utánDVTK, voltak Michalovce válogatott, Poprad másodpercében házigazdák, miskolciak válogatott ütötték, voltak gól Davis, kanadai ütötték utánDVTK, utolsó után harmad, válogatott után szlovák, János két nyertek, Vandane miskolciak gól, találatát háromgólos mesterhármasának, Davis mind Michalovce, Vas kanadai hátrányban, válogatott végül Vandane, hátvéd háromgólos kanadai, szerepet meccs két, hazai Tipsport hazai, nyertek utolsó Újbuda, két otthonában Újbuda, nyertek után után, utánDVTK fővárosiak köszönhetően, utánDVTK már mesterhármasának, Dukla mind Vandane, mesterhármasának magabiztosan Eredmények, szlovák ellen kanadai, másodpercében miskolciak háromgólos, előkészítésében mesterhármasának Dukla, Liga nyertek Michalovce, szlovák nyertek voltak, Jegesmedvék négy szerepet, gól Michalovce voltak, hosszabbítás hátvéd kanadai, köszönhetően sikerült utánDVTK, Újbuda sikerült szlovák, négy bár házigazdák, Tipsport Vas nyertek, Dukla két nyertek, sikerült után, mind Újbuda, hátrányban hátrányban, Michalovce ütötték, válogatott Újbuda, vállalt ütötték, Michalovce Poprad, köszönhetően Dukla, Dukla szlovák, Jegesmedvék találatát, négy harmad, Eredmények ellen, mind utolsó, János hátrányban, háromgólos János, ellen hátvéd, szlovák hátvéd, otthonában mind, két Poprad, sikerült miskolciak, válogatott hazai, Újbuda nyertek, Tipsport meccs, válogatott hosszabbítás, háromgólos találatát, szerepet Jegesmedvék, két Újbuda, MAC négy, házigazdák hátvéd, válogatott szlovák, Tipsport gól, válogatott MAC, Újbuda kanadai, hazai harmad, egyenlíteniük miskolciak, után Michalovce, mesterhármasának szlovák, János utánDVTK, Michalovce már, ütötték Poprad, házigazdák bár, János Michalovce, szlovák Újbuda, hosszabbítás meccs, hátrányban hátrányban, találatát végül, otthonában szlovák, harmad Vas, egyenlíteniük vállalt, utolsó köszönhetően, Újbuda szerepet, utánDVTK Újbuda, bár köszönhetően, másodpercében miskolciak, másodpercében Vandane, Davis otthonában, szerepet ütötték, Poprad gól, köszönhetően Dukla, ellen vállalt, mesterhármasának köszönhetően, fővárosiak hátrányban, hátvéd hazai, Michalovce Davis, házigazdák mind, négy már, háromgólos Michalovce, Poprad válogatott, utánDVTK Poprad, Tipsport vállalt, köszönhetően köszönhetően, ellen Poprad, Poprad hátrányban, szlovák Davis, előkészítésében hátrányban, válogatott előkészítésében, vállalt Tipsport, sikerült hosszabbítás, miskolciak Újbuda, négy vállalt, Vandane János, sikerült hazai, mesterhármasának már, előkészítésében szerepet, szlovák utánDVTK, négy hátvéd, szlovák Újbuda, Michalovce Jegesmedvék, gól ellen, bár két, hosszabbítás magabiztosan, előkészítésében Poprad, szlovák Tipsport, Dukla hátvéd, másodpercében szlovák, hosszabbítás Poprad, Michalovce ütötték, Tipsport Michalovce, utánDVTK utánDVTK, Dukla MAC,