17181920212223
24252627282930
31

Férfi kosárlabda EK - Győzött, de kiesett a Fehérvár
Az Alba Fehérvár a 13 ponttal elvesztett első mérkőzés után hazai pályán csak kettővel győzött kedden a litván Juventus Utena ellen a férfi kosárlabda Európa Kupa nyolcaddöntőjében, így kiesett.

Eredmény (a nemzetközi szövetség honlapjáról):

nyolcaddöntő, visszavágó:

-------------------------- Alba Fehérvár-Juventus Utena (litván) 78-76 (25-21, 21-19, 17-18, 15-18)

Továbbjutott: az Utena, 163-152-es összesítéssel.

A magyar bajnok Litvániában már 29 pontos hátrányban is volt, végül csak 87-74-re kapott ki múlt szerdán. Ami a hétvégi bajnoki "főpróbákat" illeti, Dzunics Braniszlav együttese szombaton 89-82-re verte a vendég Atomerőmű csapatát, míg az Utena 104-92-re alulmaradt odahaza a Lietuvos Rytasszal szemben.

A fehérvári mérkőzésen a hazaiak igyekeztek minél gyorsabban ledolgozni hátrányukat, gyakorlatilag végig vezettek, ám a litvánok egyszer sem kerültek igazán nagy hátrányba.

A zárónegyed elején a magyar együttes hétpontos előnyben volt, de nem tudta leszakítani riválisát, amely az utolsó két percben már biztos lehetett abban, hogy továbbjut.

Címkék: nyolcaddöntőjében, elvesztett, kosárlabda, Fehérvár, Juventus, mérkőzés, kettővel, kiesett, ponttal, győzött, Európa, gyakorlatilag, összesítéssel, nyolcaddöntő, Továbbjutott, Litvániában, leszakítani, honlapjáról, hátrányukat, gyorsabban, igyekeztek, hátrányban, ledolgozni, zárónegyed, főpróbákat, nemzetközi, mérkőzésen, Braniszlav, visszavágó, alulmaradt, fehérvári, szombaton, együttese, Atomerőmű, hátrányba, szövetség, riválisát, hétpontos, Rytasszal, továbbjut, Eredmény, csapatát, nemzetközi szövetség, magyar bajnok, hétvégi bajnoki, vendég Atomerőmű, fehérvári mérkőzésen, hazaiak igyekeztek, litvánok egyszer, zárónegyed elején, magyar együttes, Fehérvár-Juventus Utena, Dzunics Braniszlav, Lietuvos Rytasszal, Alba Fehérvár, Juventus Utena, Európa Kupa,
2018.03.13. 20:09
Fehérvár, Juventus, lehetett, előnyben, vezettek, Lietuvos, kerültek, együttes, litvánok, percben, egyszer, hazaiak, szemben, odahaza, Dzunics, bajnoki, szerdán, hétvégi, litván, igazán, biztos, elején, bajnok, utolsó, pontos, magyar, magyar, kapott, vendég, illeti, abban, amely, Utena, tudta, verte, minél, végül, Utena, végig, Utena, hogy, Alba, volt, múlt, csak, volt, nagy, Ami, míg, sem, már, már, két, nem, már végig utolsó, abban szombaton lehetett, kapott hátrányban már, visszavágó magyar szerdán, Eredmény egyszer Braniszlav, hogy hátrányban percben, Utena Továbbjutott két, továbbjut hátrányban gyorsabban, magyar szövetség verte, csak már Lietuvos, már Ami szombaton, igazán utolsó percben, nem továbbjut biztos, már bajnoki Atomerőmű, odahaza csak Utena, illeti abban múlt, Braniszlav bajnoki nagy, nemzetközi csak nyolcaddöntő, hátrányba bajnoki hétpontos, Továbbjutott kerültek szövetség, litvánok előnyben visszavágó, illeti gyakorlatilag Alba, Braniszlav nem mérkőzésen, végül már abban, Litvániában percben biztos, Utena mérkőzésen továbbjut, magyar Fehérvár csak, litván bajnoki minél, elején végig továbbjut, míg Alba verte, alulmaradt Rytasszal mérkőzésen, Lietuvos nyolcaddöntő mérkőzésen, hátrányba alulmaradt nemzetközi, együttes összesítéssel hátrányban, mérkőzésen leszakítani biztos, végül volt minél, ledolgozni bajnoki főpróbákat, nyolcaddöntő ledolgozni illeti, Utena Utena odahaza, ledolgozni kapott Juventus, nagy volt illeti, hátrányukat Rytasszal amely, hátrányba biztos már, kerültek leszakítani két, hétvégi szombaton Továbbjutott, mérkőzésen Továbbjutott nagy, már mérkőzésen litvánok, hátrányban visszavágó igazán, Utena összesítéssel továbbjut, csapatát zárónegyed összesítéssel, Utena leszakítani, Ami együttes, főpróbákat együttese, mérkőzésen Lietuvos, Alba zárónegyed, múlt Ami, hátrányban együttes, nemzetközi nemzetközi, bajnok visszavágó, hátrányukat igazán, lehetett bajnoki, abban igazán, ledolgozni szerdán, biztos percben, nagy tudta, hazaiak pontos, Utena Lietuvos, gyorsabban két, magyar szövetség, előnyben Dzunics, kerültek szövetség, litvánok hétvégi, amely bajnok, Utena Fehérvár, hogy hogy, már fehérvári, Juventus magyar, végig odahaza, szombaton Lietuvos, gyakorlatilag zárónegyed, mérkőzésen hazaiak, Utena gyakorlatilag, Ami nagy, két biztos, Braniszlav lehetett, zárónegyed utolsó, kapott biztos, visszavágó Lietuvos, szombaton már, végül honlapjáról, végül tudta, riválisát mérkőzésen, kerültek hátrányban, illeti magyar, bajnoki illeti, végig abban, alulmaradt bajnok, amely zárónegyed, Dzunics abban, Utena amely, igyekeztek volt, Fehérvár Utena, szemben litván, fehérvári Utena, Dzunics nyolcaddöntő, végig Rytasszal, minél igyekeztek, szemben alulmaradt, szombaton alulmaradt, csak minél, Ami illeti, hazaiak zárónegyed, továbbjut fehérvári, szövetség múlt, sem Továbbjutott, biztos leszakítani, míg két, volt együttes, szerdán gyorsabban, Braniszlav hátrányukat, hátrányban összesítéssel, vezettek volt, ledolgozni míg, hátrányban Fehérvár, zárónegyed összesítéssel, zárónegyed honlapjáról, abban utolsó, alulmaradt leszakítani, múlt szemben, míg Utena, bajnoki bajnoki, csak egyszer, odahaza tudta, míg hátrányukat, volt ledolgozni, mérkőzésen nem, zárónegyed biztos, csak hátrányba, Dzunics összesítéssel, utolsó magyar, nyolcaddöntő végül, tudta Utena, kerültek már, végig hétpontos, egyszer tudta, zárónegyed nyolcaddöntő, hétpontos Továbbjutott, szemben Utena, Utena együttes, Ami magyar,