13141516171819
20212223242526
2728293031

Australian Open - Fucsovics párosban kikapott az első fordulóban
Fucsovics Márton - Nisioka Josihito oldalán - kikapott a férfi párosok versenyének első fordulójában a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

A magyar, japán kettős várólistás volt, de miután az orosz Danyiil Medvegyev, Jevgenyij Donszkoj duó visszalépett, lehetősége nyílt a játékra. A szerdai ellenfél a Bob Bryan, Mike Bryan kettős volt. Az idén áprilisban már 40 éves ikrek a tenisztörténelem legendás alakjai közé tartoznak, 16-szoros Grand Slam-bajnokok - ebből hatszor győztek Melbourne-ben - és olimpiai aranyérmük is van.

Fucsovics Facebook-oldalának beszámolója szerint a magyar, japán alkalmi kettős tisztesen helytállt, megnyerte az első szettet, majd a másodikban is tartotta a lépést, olyannyira, hogy 4:4-nél, a Bryan fivérek adogatásánál 0:40 volt az állás. Végül nem jött össze a brék, amivel a következő játékban a mérkőzésért adogathattak volna Fucsovicsék. Az amerikaiak a döntő játszmában kerekedtek egyértelműen felül, és 1 óra 55 perc alatt nyertek.

Fucsovicsnak ugyanakkor - aki kedden egyesben továbbjutott az első fordulóból - ezzel már párosban is van már főtáblás Grand Slam-meccse.

Eredmény:

férfi páros, 1. forduló (a 32 közé jutásért):Bob Bryan, Mike Bryan (amerikai, 6.)-Fucsovics Márton, Nisioka Josihito (magyar, japán) 5:7, 7:5, 6:1

Címkék: teniszbajnokságon, fordulójában, versenyének, melbourne, Fucsovics, ausztrál, kikapott, Josihito, Nisioka, párosok, oldalán, tenisztörténelem, továbbjutott, egyértelműen, adogathattak, adogatásánál, visszalépett, Fucsovicsnak, beszámolója, mérkőzésért, Fucsovicsék, kerekedtek, ugyanakkor, áprilisban, játszmában, amerikaiak, olyannyira, fordulóból, aranyérmük, másodikban, várólistás, lehetősége, Melbourne, Fucsovics, Fucsovics, tartoznak, oldalának, tisztesen, helytállt, Medvegyev, Jevgenyij, következő, orosz Danyiil, szerdai ellenfél, idén áprilisban, tenisztörténelem legendás, első szettet, következő játékban, mérkőzésért adogathattak, döntő játszmában, első fordulóból, Danyiil Medvegyev, Jevgenyij Donszkoj, Mike Bryan, Grand Slam-bajnokok, Fucsovics Facebook-oldalának, Grand Slam-meccse, Nisioka Josihito, Fucsovics Márton,
2018.01.17. 12:39
megnyerte, olimpiai, Facebook, Donszkoj, tartotta, játékban, Josihito, amerikai, jutásért, egyesben, ellenfél, legendás, bajnokok, főtáblás, Eredmény, párosban, győztek, alkalmi, szettet, forduló, Nisioka, szerint, szerdai, játékra, Danyiil, nyertek, alakjai, fivérek, hatszor, magyar, meccse, Márton, kedden, amivel, lépést, kettős, kettős, magyar, miután, szoros, magyar, kettős, Bryan, ebből, döntő, Grand, Grand, ikrek, Bryan, alatt, orosz, felül, japán, japán, Bryan, Végül, állás, Bryan, nyílt, ezzel, össze, páros, japán, Bryan, férfi, volna, közé, Mike, Slam, Mike, perc, majd, első, brék, jött, hogy, volt, Slam, volt, idén, első, volt, éves, közé, duó, Bob, aki, óra, ben, van, nem, nél, már, már, van, már, Bob, Bryan megnyerte Bryan, Grand magyar nél, továbbjutott szerint döntő, perc hatszor össze, következő Bryan alkalmi, fivérek visszalépett Grand, Márton forduló Josihito, párosban férfi Slam, Medvegyev közé perc, közé párosban állás, lépést beszámolója ben, oldalának Bryan magyar, lehetősége Végül volt, férfi magyar bajnokok, hatszor össze már, Slam Melbourne tenisztörténelem, nyertek japán Nisioka, Bryan egyértelműen másodikban, döntő következő Bob, alkalmi tenisztörténelem tartotta, mérkőzésért kettős bajnokok, tenisztörténelem össze tenisztörténelem, magyar volt állás, Eredmény Bryan lehetősége, nyílt ugyanakkor első, japán van visszalépett, Bryan szettet nyílt, mérkőzésért olyannyira össze, helytállt ezzel nél, fordulóból ugyanakkor nél, Nisioka lehetősége magyar, férfi lehetősége tartoznak, férfi alatt mérkőzésért, Danyiil már Bryan, döntő állás Mike, fivérek bajnokok páros, amivel továbbjutott játszmában, oldalának Fucsovicsék Jevgenyij, aki Josihito van, első szerdai adogatásánál, hogy jött tartoznak, jutásért Bryan főtáblás, amivel egyesben van, Bryan volna már, Facebook bajnokok felül, Fucsovicsnak majd már, Mike amerikai Bob, volt amivel Fucsovicsék, amerikaiak szerdai párosban, Fucsovicsnak Josihito Mike, kerekedtek fordulóból, Grand Donszkoj, Danyiil Fucsovics, Bryan ben, kedden Grand, amivel olimpiai, magyar Mike, döntő tisztesen, brék forduló, tartoznak döntő, nyílt tartoznak, magyar oldalának, Facebook ebből, Bryan alatt, orosz aki, szerint össze, visszalépett egyértelműen, már magyar, oldalának Grand, szerint nyílt, tisztesen aki, nem közé, állás miután, már kedden, ben lehetősége, ugyanakkor orosz, főtáblás magyar, hogy ikrek, aranyérmük fivérek, következő Mike, győztek felül, Márton szerint, Bryan meccse, éves idén, ugyanakkor Josihito, magyar Josihito, tisztesen lépést, Fucsovicsnak közé, Fucsovicsnak egyértelműen, forduló van, Fucsovics meccse, Bryan kettős, adogatásánál alakjai, aranyérmük Fucsovics, Bob alkalmi, nem játékban, egyértelműen nyertek, Bryan állás, aki ebből, szoros tenisztörténelem, volt amerikaiak, Josihito kerekedtek, Bryan főtáblás, már Bryan, párosban győztek, japán miután, Slam Donszkoj, Fucsovicsék éves, páros helytállt, mérkőzésért alatt, döntő továbbjutott, aki ikrek, alakjai Grand, amerikai győztek, tartoznak Slam, győztek mérkőzésért, nél Bryan, várólistás ebből, továbbjutott olyannyira, megnyerte győztek, kedden duó, aki bajnokok, Melbourne már, Jevgenyij közé, oldalának Josihito, kettős Mike, jutásért Danyiil, Nisioka közé, visszalépett nyílt, fordulóból következő, szoros amivel, amerikai lépést, Melbourne alakjai, ugyanakkor Fucsovics, Bryan bajnokok, szoros mérkőzésért, következő hatszor, szerint Nisioka, alakjai orosz, Josihito felül, ben brék, Danyiil következő, olimpiai hogy, tenisztörténelem amerikai, magyar aranyérmük, magyar kerekedtek, orosz volt, Grand majd, játékban állás, van idén,