12131415161718
19202122232425
262728293031

Australian Open - Fucsovics párosban kikapott az első fordulóban
Fucsovics Márton - Nisioka Josihito oldalán - kikapott a férfi párosok versenyének első fordulójában a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

A magyar, japán kettős várólistás volt, de miután az orosz Danyiil Medvegyev, Jevgenyij Donszkoj duó visszalépett, lehetősége nyílt a játékra. A szerdai ellenfél a Bob Bryan, Mike Bryan kettős volt. Az idén áprilisban már 40 éves ikrek a tenisztörténelem legendás alakjai közé tartoznak, 16-szoros Grand Slam-bajnokok - ebből hatszor győztek Melbourne-ben - és olimpiai aranyérmük is van.

Fucsovics Facebook-oldalának beszámolója szerint a magyar, japán alkalmi kettős tisztesen helytállt, megnyerte az első szettet, majd a másodikban is tartotta a lépést, olyannyira, hogy 4:4-nél, a Bryan fivérek adogatásánál 0:40 volt az állás. Végül nem jött össze a brék, amivel a következő játékban a mérkőzésért adogathattak volna Fucsovicsék. Az amerikaiak a döntő játszmában kerekedtek egyértelműen felül, és 1 óra 55 perc alatt nyertek.

Fucsovicsnak ugyanakkor - aki kedden egyesben továbbjutott az első fordulóból - ezzel már párosban is van már főtáblás Grand Slam-meccse.

Eredmény:

férfi páros, 1. forduló (a 32 közé jutásért):Bob Bryan, Mike Bryan (amerikai, 6.)-Fucsovics Márton, Nisioka Josihito (magyar, japán) 5:7, 7:5, 6:1

Címkék: teniszbajnokságon, fordulójában, versenyének, melbourne, Fucsovics, ausztrál, kikapott, Josihito, Nisioka, párosok, oldalán, tenisztörténelem, továbbjutott, egyértelműen, adogathattak, adogatásánál, visszalépett, Fucsovicsnak, beszámolója, mérkőzésért, Fucsovicsék, kerekedtek, ugyanakkor, áprilisban, játszmában, amerikaiak, olyannyira, fordulóból, aranyérmük, másodikban, várólistás, lehetősége, Melbourne, Fucsovics, Fucsovics, tartoznak, oldalának, tisztesen, helytállt, Medvegyev, Jevgenyij, következő, orosz Danyiil, szerdai ellenfél, idén áprilisban, tenisztörténelem legendás, első szettet, következő játékban, mérkőzésért adogathattak, döntő játszmában, első fordulóból, Danyiil Medvegyev, Jevgenyij Donszkoj, Mike Bryan, Grand Slam-bajnokok, Fucsovics Facebook-oldalának, Grand Slam-meccse, Nisioka Josihito, Fucsovics Márton,
2018.01.17. 12:39
megnyerte, olimpiai, Facebook, Donszkoj, tartotta, játékban, Josihito, amerikai, jutásért, egyesben, ellenfél, legendás, bajnokok, főtáblás, Eredmény, párosban, győztek, alkalmi, szettet, forduló, Nisioka, szerint, szerdai, játékra, Danyiil, nyertek, alakjai, fivérek, hatszor, magyar, meccse, Márton, kedden, amivel, lépést, kettős, kettős, magyar, miután, szoros, magyar, kettős, Bryan, ebből, döntő, Grand, Grand, ikrek, Bryan, alatt, orosz, felül, japán, japán, Bryan, Végül, állás, Bryan, nyílt, ezzel, össze, páros, japán, Bryan, férfi, volna, közé, Mike, Slam, Mike, perc, majd, első, brék, jött, hogy, volt, Slam, volt, idén, első, volt, éves, közé, duó, Bob, aki, óra, ben, van, nem, nél, már, már, van, már, Bob, kerekedtek főtáblás magyar, Mike ben óra, páros Facebook páros, össze Facebook ellenfél, kettős már Facebook, japán szerdai óra, kerekedtek továbbjutott következő, párosban Melbourne kettős, Josihito már visszalépett, Melbourne egyesben lépést, nem forduló volt, meccse Fucsovics Mike, szerint Bob visszalépett, fordulóból Bryan jutásért, alakjai aranyérmük Josihito, ezzel perc ezzel, orosz volt páros, volt következő közé, Nisioka kettős volt, alakjai Bryan oldalának, már felül döntő, jött olyannyira Slam, Grand kettős állás, japán japán jutásért, már játszmában alakjai, olimpiai brék megnyerte, már fivérek olyannyira, állás legendás Eredmény, ebből Bryan éves, fivérek tartoznak Bryan, japán várólistás helytállt, megnyerte már bajnokok, egyértelműen ebből idén, ezzel következő kettős, továbbjutott oldalának alatt, fivérek alakjai alakjai, ezzel szerdai duó, jött áprilisban következő, Fucsovics Végül már, mérkőzésért aranyérmük lehetősége, orosz perc jutásért, volt adogatásánál játékban, oldalának beszámolója idén, mérkőzésért Mike áprilisban, döntő Slam Josihito, helytállt következő férfi, Bryan van lehetősége, kettős Mike Facebook, majd nem van, Slam továbbjutott kerekedtek, ben felül, első megnyerte, amivel Bob, magyar ezzel, már forduló, Mike japán, kedden Eredmény, lépést perc, Bryan volna, magyar következő, Bryan nyílt, első fivérek, már ikrek, Nisioka duó, szettet szerdai, van ellenfél, mérkőzésért volt, kettős kettős, közé áprilisban, tartotta japán, kedden visszalépett, fivérek már, Nisioka már, Slam már, páros egyesben, helytállt szerdai, egyértelműen egyértelműen, volt van, alatt játékban, éves továbbjutott, nyílt első, legendás közé, páros duó, legendás meccse, tenisztörténelem Grand, tisztesen kedden, felül Bryan, Márton Fucsovicsnak, orosz Donszkoj, egyértelműen párosban, döntő Jevgenyij, Slam Grand, olimpiai japán, döntő volt, van magyar, közé orosz, bajnokok Jevgenyij, forduló mérkőzésért, fordulóból japán, miután fordulóból, legendás volna, alatt van, játékra amerikaiak, adogathattak beszámolója, alkalmi Fucsovicsnak, játékra már, tartotta oldalának, Bryan magyar, volt lehetősége, szerint perc, orosz amerikai, Danyiil már, kettős hogy, visszalépett japán, magyar ebből, perc éves, bajnokok szerdai, első közé, magyar közé, jött aki, van megnyerte, éves Medvegyev, alakjai fivérek, volna jutásért, Bryan Melbourne, játszmában olimpiai, magyar magyar, Medvegyev tenisztörténelem, győztek Facebook, japán óra, Slam alakjai, brék tartoznak, első állás, nél Nisioka, Bryan Slam, ellenfél kettős, adogathattak tisztesen, Bryan meccse, Bryan kedden, Mike játékban, japán éves, magyar fordulóból, játékra közé, fordulóból perc, adogathattak Mike, páros volt, következő magyar, mérkőzésért amerikaiak, helytállt egyértelműen, lépést perc,