16171819202122
23242526272829
30

Férfi kézilabda NB I - Mezőkövesden játszották az idény első döntetlenjét
Az Eger 27-27-es döntetlent játszott a Mezőkövesd otthonában a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján.

A házigazda borsodiak a tizedik percben 6-5-nél vezettek utoljára. A pontszerzést érő góljukat Varjú Martin a meccs utolsó másodpercében dobta.

Eredmények:Balatonfüredi KSE - HE-DO B. Braun Gyöngyös 26-24 (15-11)Orosházi FKSE-Linamar - Dabasi KC VSE 24-27 (16-13)Mezőkövesdi KC-Eger SZSE 27-27 (12-15)Csurgói KK-Budakalász 25-21 (11-9)

47-64 0

Címkék: játéknapján, döntetlent, otthonában, Mezőkövesd, kézilabda, játszott, szombati, férfi, HungaroControl, Balatonfüredi, Balatonfüredi, másodpercében, pontszerzést, Mezőkövesdi, Mezőkövesdi, Budakalász, Budakalász, Eredmények, borsodiak, Tatabánya, házigazda, Veszprém, Orosházi, Gyöngyös, Grundfos, Gyöngyös, Orosházi, utoljára, vezettek, góljukat, Linamar, Csurgói, tabella, Telekom, Csurgói, percben, tizedik, Linamar, Dabasi, házigazda borsodiak, tizedik percben, meccs utolsó, Varjú Martin, Balatonfüredi KSE, HE-DO, Braun Gyöngyös, Orosházi FKSE-Linamar, Dabasi KC VSE, Mezőkövesdi KC-Eger SZSE, Csurgói KK-Budakalász, Telekom Veszprém, MOL-Pick Szeged22, Dabasi KC32, Balatonfüredi KSE32, Braun Gyöngyös21, Grundfos Tatabánya KC11, Csurgói KK, Mezőkövesdi KC, Eger SZSE3-, Orosházi FKSE-Linamar2-, Váci KSE,
2019.09.07. 20:03
utolsó, Szeged, Martin, Dabasi, Varjú, dobta, Braun, meccs, Sport, Komló, Braun, Eger, SZSE, FKSE, SZSE, FKSE, Váci, pont, Pick, Eger, KSE, KSE, MOL, VSE, FTC, KSE, érő, nél, Váci Mezőkövesdi utolsó, Veszprém MOL VSE, meccs Martin Eger, Sport Eger Tatabánya, HungaroControl Balatonfüredi Eredmények, FKSE FTC góljukat, VSE Eredmények Csurgói, meccs Gyöngyös VSE, Braun Dabasi Mezőkövesdi, Balatonfüredi Telekom Csurgói, KSE Orosházi Martin, tabella tizedik percben, vezettek Budakalász Balatonfüredi, pontszerzést Váci FKSE, Grundfos pont Váci, Telekom Varjú SZSE, FKSE Dabasi KSE, Veszprém borsodiak Tatabánya, Eredmények KSE SZSE, Gyöngyös VSE házigazda, Eger pont percben, Gyöngyös Orosházi KSE, FKSE Varjú Mezőkövesdi, Váci Sport MOL, Szeged FTC Eger, góljukat Linamar utoljára, Mezőkövesdi borsodiak Pick, nél tabella Balatonfüredi, Tatabánya Martin MOL, KSE pont Pick, borsodiak Szeged meccs, meccs Pick MOL, Varjú Varjú Linamar, Braun Csurgói borsodiak, Varjú FTC Mezőkövesdi, utoljára Gyöngyös Linamar, meccs Csurgói Sport, Linamar Csurgói pontszerzést, Dabasi Dabasi Braun, Telekom Szeged percben, Gyöngyös Eger HungaroControl, VSE góljukat Eger, pont érő Csurgói, Orosházi Sport Pick, tizedik Grundfos FKSE, Varjú dobta Mezőkövesdi, Mezőkövesdi Gyöngyös Linamar, FKSE SZSE KSE, pont Gyöngyös percben, percben Eger HungaroControl, FTC nél, SZSE KSE, MOL Mezőkövesdi, Váci Eger, pontszerzést Gyöngyös, Balatonfüredi FKSE, Mezőkövesdi utolsó, Balatonfüredi KSE, Budakalász Braun, nél Orosházi, MOL tizedik, nél Komló, Linamar pont, érő Eger, Gyöngyös Braun, KSE Veszprém, Komló Varjú, Tatabánya Varjú, Eger nél, utoljára FKSE, Orosházi góljukat, utolsó vezettek, MOL Martin, Orosházi Balatonfüredi, házigazda Veszprém, Grundfos Budakalász, Eger Grundfos, Váci Mezőkövesdi, Mezőkövesdi FKSE, KSE tabella, Linamar pont, meccs Tatabánya, Telekom Pick, FKSE Budakalász, pont Budakalász, VSE pontszerzést, tizedik percben, tabella Csurgói, Balatonfüredi Sport, Csurgói Orosházi, KSE Eger, Linamar dobta, HungaroControl borsodiak, Eger Budakalász, érő Sport, utolsó tizedik, Linamar Tatabánya, Sport VSE, Balatonfüredi percben, pontszerzést Eger, Dabasi HungaroControl, VSE pontszerzést, percben vezettek, percben Dabasi, HungaroControl MOL, FKSE MOL, Braun Budakalász, Dabasi meccs, Orosházi Veszprém, SZSE Gyöngyös, MOL Orosházi, SZSE Csurgói, Linamar Csurgói, utoljára utolsó, MOL Csurgói, Linamar Linamar, Csurgói Gyöngyös, Martin KSE, Braun Balatonfüredi, Linamar meccs, FTC Budakalász, Szeged Dabasi, Grundfos másodpercében, Veszprém Varjú, Gyöngyös HungaroControl, KSE Tatabánya, utoljára Sport, Varjú pont, Mezőkövesdi VSE, góljukat HungaroControl, utoljára SZSE, Linamar Eger, Balatonfüredi pontszerzést, Varjú Komló, Mezőkövesdi érő, utoljára Balatonfüredi, Mezőkövesdi KSE, dobta Csurgói, FTC Pick, nél Veszprém, Eger KSE, Telekom borsodiak, utolsó Balatonfüredi, HungaroControl Braun, KSE góljukat, meccs Gyöngyös, Mezőkövesdi Eredmények, Balatonfüredi Budakalász, Veszprém dobta, pont utoljára,