10111213141516
17181920212223
242526272829

Férfi kézilabda NB I - Mezőkövesden játszották az idény első döntetlenjét
Az Eger 27-27-es döntetlent játszott a Mezőkövesd otthonában a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján.

A házigazda borsodiak a tizedik percben 6-5-nél vezettek utoljára. A pontszerzést érő góljukat Varjú Martin a meccs utolsó másodpercében dobta.

Eredmények:Balatonfüredi KSE - HE-DO B. Braun Gyöngyös 26-24 (15-11)Orosházi FKSE-Linamar - Dabasi KC VSE 24-27 (16-13)Mezőkövesdi KC-Eger SZSE 27-27 (12-15)Csurgói KK-Budakalász 25-21 (11-9)

47-64 0

Címkék: játéknapján, döntetlent, otthonában, Mezőkövesd, kézilabda, játszott, szombati, férfi, HungaroControl, Balatonfüredi, Balatonfüredi, másodpercében, pontszerzést, Mezőkövesdi, Mezőkövesdi, Budakalász, Budakalász, Eredmények, borsodiak, Tatabánya, házigazda, Veszprém, Orosházi, Gyöngyös, Grundfos, Gyöngyös, Orosházi, utoljára, vezettek, góljukat, Linamar, Csurgói, tabella, Telekom, Csurgói, percben, tizedik, Linamar, Dabasi, házigazda borsodiak, tizedik percben, meccs utolsó, Varjú Martin, Balatonfüredi KSE, HE-DO, Braun Gyöngyös, Orosházi FKSE-Linamar, Dabasi KC VSE, Mezőkövesdi KC-Eger SZSE, Csurgói KK-Budakalász, Telekom Veszprém, MOL-Pick Szeged22, Dabasi KC32, Balatonfüredi KSE32, Braun Gyöngyös21, Grundfos Tatabánya KC11, Csurgói KK, Mezőkövesdi KC, Eger SZSE3-, Orosházi FKSE-Linamar2-, Váci KSE,
2019.09.07. 20:03
utolsó, Szeged, Martin, Dabasi, Varjú, dobta, Braun, meccs, Sport, Komló, Braun, Eger, SZSE, FKSE, SZSE, FKSE, Váci, pont, Pick, Eger, KSE, KSE, MOL, VSE, FTC, KSE, érő, nél, Varjú góljukat Braun, nél Budakalász Komló, Balatonfüredi Váci Dabasi, Csurgói Martin KSE, Varjú Mezőkövesdi Orosházi, tizedik házigazda Veszprém, Braun pont Linamar, MOL másodpercében házigazda, Tatabánya KSE tabella, Pick SZSE SZSE, KSE vezettek Budakalász, meccs utoljára Grundfos, vezettek góljukat pontszerzést, Eger Váci meccs, Eger tabella FKSE, érő MOL érő, Tatabánya Szeged FKSE, Dabasi percben Eger, FKSE meccs SZSE, házigazda Linamar tizedik, nél percben pont, Budakalász Budakalász Budakalász, Csurgói percben Linamar, tizedik Orosházi Orosházi, Budakalász Balatonfüredi SZSE, KSE Balatonfüredi Braun, Eger házigazda borsodiak, Braun Váci Braun, tizedik Dabasi Gyöngyös, Veszprém Váci FKSE, Braun FKSE Gyöngyös, Dabasi MOL Linamar, Sport Orosházi Pick, Eredmények FKSE Eredmények, tizedik MOL házigazda, házigazda FKSE Veszprém, Pick Braun Csurgói, Balatonfüredi Grundfos Orosházi, meccs SZSE Pick, FTC nél Braun, SZSE Komló tabella, nél házigazda Orosházi, Linamar KSE Braun, házigazda Balatonfüredi tabella, Linamar Dabasi utoljára, Dabasi SZSE Budakalász, Váci Martin FKSE, Orosházi Varjú Balatonfüredi, tizedik Orosházi Váci, Orosházi Tatabánya Váci, FTC FTC, Linamar vezettek, FTC Eger, Sport Orosházi, Dabasi Orosházi, utolsó Braun, Eger MOL, Eredmények másodpercében, tizedik KSE, borsodiak Grundfos, percben FTC, Dabasi másodpercében, érő HungaroControl, Orosházi FKSE, Orosházi Linamar, Varjú Gyöngyös, Csurgói Mezőkövesdi, dobta Linamar, Váci Gyöngyös, Komló Csurgói, Varjú Veszprém, Balatonfüredi utoljára, Budakalász Tatabánya, Linamar Varjú, Mezőkövesdi Szeged, KSE Szeged, tizedik tabella, Varjú percben, tabella VSE, Gyöngyös SZSE, tabella Eger, HungaroControl Eger, FTC dobta, Orosházi FKSE, VSE FTC, Eredmények Dabasi, Eredmények Tatabánya, Pick Grundfos, Csurgói Veszprém, KSE tizedik, FKSE SZSE, Balatonfüredi Grundfos, borsodiak Braun, SZSE Varjú, Szeged nél, vezettek érő, Pick vezettek, pont FKSE, érő másodpercében, Szeged KSE, nél Braun, Csurgói Eredmények, KSE Orosházi, Telekom Grundfos, percben utoljára, SZSE Orosházi, Mezőkövesdi FKSE, Dabasi Grundfos, Telekom Gyöngyös, KSE érő, Orosházi Veszprém, KSE Mezőkövesdi, Martin SZSE, KSE Szeged, Pick Telekom, Telekom Pick, Budakalász pont, nél Balatonfüredi, pontszerzést Telekom, Orosházi utolsó, FKSE pontszerzést, FKSE Eger, KSE Orosházi, Budakalász Gyöngyös, Martin Balatonfüredi, Grundfos pont, Orosházi Veszprém, VSE pont, HungaroControl Váci, góljukat Eger, Orosházi Váci, Braun Linamar, Braun Braun, tabella Braun, Budakalász SZSE, Orosházi KSE, pont Balatonfüredi, FKSE Komló, utoljára KSE, nél MOL, MOL Gyöngyös, Eger Eredmények, Linamar meccs, nél Linamar, Csurgói góljukat, góljukat Braun, Eredmények másodpercében, pontszerzést FKSE, FKSE Linamar, tizedik KSE,