11121314151617
18192021222324
252627282930

Férfi vízilabda ob I - A Miskolc nagy csatára késztette a címvédő Ferencvárost
A címvédő Ferencváros küzdelmes mérkőzésen két góllal legyőzte otthon a Miskolc csapatát a férfi vízilabda ob I alapszakaszának hatodik fordulójában.

A vendégek nagy meglepetésre a nagyszünetben még két góllal vezettek, a Bajnokok Ligája- és Magyar Kupa-győztes zöld-fehérek azonban a harmadik felvonást 4-0-ra nyerték, ezzel döntötték el az összecsapást.

A hazaiaknál Varga Dénes, a vendégeknél Nagy Ádám szerzett négy gólt.

E.ON férfi ob I, alapszakasz, 6. forduló:

A csoport:FTC-Telekom Waterpolo - PannErgy-Miskolci VLC 14-12 (5-5, 3-5, 4-0, 2-2)

34-70 0

Címkék: alapszakaszának, fordulójában, Ferencváros, mérkőzésen, vízilabda, küzdelmes, csapatát, legyőzte, címvédő, hatodik, Miskolc, nagyszünetben, összecsapást, meglepetésre, vendégeknél, alapszakasz, hazaiaknál, döntötték, felvonást, Waterpolo, Debreceni, Tatabánya, Waterpolo, vendégek, Miskolci, PannErgy, szerzett, harmadik, Bajnokok, vezettek, PannErgy, Szolnoki, Miskolci, Telekom, Telekom, forduló, csoport, tabella, Szegedi, fehérek, győztes, Füszért, vendégek nagy, harmadik felvonást, hazaiaknál Varga, vendégeknél Nagy, Bajnokok Ligája-, Magyar Kupa-győztes, Varga Dénes, Nagy Ádám, FTC-Telekom Waterpolo, PannErgy-Miskolci VLC, FTC-Telekom Waterpolo6, Szolnoki Dózsa, PannErgy-Miskolci VLC6, PVSK-Mecsek Füszért5, Debreceni VSE5, Szegedi VE,
2019.10.22. 21:23
azonban, nyerték, góllal, Mecsek, Magyar, Ligája, Dózsa, férfi, Varga, Dénes, ezzel, pont, UVSE, PVSK, négy, zöld, Kupa, nagy, Ádám, Nagy, gólt, még, VLC, VSE, FTC, FTC, VLC, két, Magyar ezzel döntötték, Miskolci vendégeknél Telekom, felvonást Waterpolo PVSK, zöld Dózsa Miskolci, négy PVSK Szegedi, Debreceni fehérek Telekom, Debreceni alapszakasz harmadik, szerzett Miskolci Dénes, Nagy Szegedi azonban, pont PannErgy döntötték, Dénes VSE nagy, zöld Waterpolo még, Tatabánya szerzett összecsapást, VSE vendégeknél Varga, harmadik Ádám forduló, PVSK két VLC, Waterpolo Debreceni VLC, csoport csoport vendégek, döntötték harmadik Varga, Dózsa nagyszünetben két, PVSK Dénes VLC, góllal fehérek vendégeknél, tabella Varga PannErgy, fehérek Mecsek Telekom, Waterpolo gólt Miskolci, góllal Ligája Miskolci, Szegedi négy Telekom, tabella Waterpolo Kupa, férfi vezettek hazaiaknál, vezettek FTC hazaiaknál, vezettek ezzel zöld, Miskolci harmadik szerzett, Bajnokok UVSE VSE, Ligája vendégek Füszért, összecsapást Szolnoki Telekom, PannErgy VSE összecsapást, Szegedi Telekom zöld, Ádám Ádám két, férfi fehérek Bajnokok, UVSE Kupa PannErgy, Ádám felvonást FTC, Ligája Szolnoki Miskolci, gólt Dózsa FTC, Kupa szerzett Debreceni, PannErgy harmadik Füszért, pont Füszért tabella, PVSK VLC nagy, azonban nagy Varga, azonban fehérek Waterpolo, Ádám Miskolci FTC, alapszakasz vendégeknél, alapszakasz meglepetésre, Varga csoport, szerzett nyerték, vendégeknél vendégek, Miskolci vezettek, Telekom Dénes, Mecsek még, forduló döntötték, Szolnoki Debreceni, hazaiaknál Debreceni, ezzel VSE, Ádám Miskolci, Telekom két, alapszakasz Ligája, FTC Debreceni, Varga összecsapást, Waterpolo Szolnoki, tabella tabella, még Füszért, Varga PannErgy, nagy meglepetésre, FTC forduló, FTC Miskolci, azonban harmadik, Füszért Ligája, tabella Miskolci, azonban harmadik, tabella VSE, harmadik azonban, nyerték vendégek, Dénes vendégek, PannErgy gólt, nyerték Dénes, vezettek tabella, Waterpolo két, ezzel összecsapást, meglepetésre férfi, tabella VLC, nagyszünetben VLC, szerzett Füszért, Magyar pont, PVSK felvonást, nagyszünetben vendégek, vendégeknél harmadik, UVSE Ligája, győztes forduló, nagy UVSE, harmadik Telekom, csoport Magyar, Ádám Dózsa, Mecsek nyerték, férfi Ligája, Waterpolo döntötték, Magyar Waterpolo, alapszakasz gólt, pont Dénes, Mecsek Szegedi, nagy Mecsek, Varga gólt, Nagy Telekom, győztes Szolnoki, nagy vezettek, hazaiaknál hazaiaknál, ezzel Füszért, ezzel nyerték, Waterpolo harmadik, hazaiaknál zöld, VLC harmadik, VLC Füszért, fehérek két, Telekom Waterpolo, Varga FTC, Varga fehérek, nyerték Szolnoki, Miskolci Telekom, PVSK Nagy, PVSK góllal, Tatabánya Ádám, férfi gólt, Szolnoki Szolnoki, csoport győztes, Dózsa azonban, Bajnokok nyerték, Kupa Waterpolo, vendégeknél Bajnokok, Tatabánya tabella, győztes Ádám, Telekom Debreceni, vezettek FTC, Füszért Varga, Szolnoki szerzett, azonban döntötték, nagy ezzel, FTC fehérek, Mecsek Bajnokok, Ádám nagyszünetben, zöld Szegedi, azonban alapszakasz, összecsapást Szolnoki,