11121314151617
18192021222324
252627282930

Moszkvai tenisztorna - Babosék kikaptak az elődöntőben
Az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős kikapott a párosok elődöntőjében a moszkvai keménypályás tenisztorna egymillió dollár (300 millió forint) összdíjazású női versenyében.

A vb-címvédő magyar-francia duó a viadal honlapja szerint 36 percet követően került játszmahátrányba, majd a második felvonásban 1:4-ről sikerült még egyenlítenie, de 5:5 után már csak az ellenfél, a harmadik helyen rangsorolt belga Kirsten Flipkens és az amerikai Bethanie Mattek-Sands kettőse nyert játékot.

Babosék mindkét szettben két-két alkalommal veszítették el a szervagémjüket, miközben egyszer-egyszer vették el riválisuk adogatójátékát.

A találkozó 1 óra 22 percig tartott.

Eredmény, nők, 1 millió dollár (300 millió forint) összdíjazás:

páros, elődöntő:

----------------Kirsten Flipkens, Bethanie Mattek-Sands (belga, amerikai, 3.)- Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 1.) 6:4, 7:5

Címkék: elődöntőjében, keménypályás, összdíjazású, tenisztorna, versenyében, Mladenovic, egymillió, moszkvai, kikapott, Kristina, kiemelt, játszmahátrányba, szervagémjüket, adogatójátékát, egyenlítenie, felvonásban, összdíjazás, veszítették, Mladenovic, alkalommal, rangsorolt, riválisuk, találkozó, Bethanie, Bethanie, amerikai, Flipkens, Flipkens, elődöntő, amerikai, Eredmény, miközben, Kristina, szettben, sikerült, ellenfél, követően, harmadik, honlapja, címvédő, mindkét, egyszer, vb-címvédő magyar-francia, viadal honlapja, második felvonásban, harmadik helyen, amerikai Bethanie, Kirsten Flipkens, Bethanie Mattek-Sands, Babos Tímea, Kristina Mladenovic,
2019.10.18. 18:42
tartott, Babosék, második, egyszer, francia, francia, Kirsten, játékot, kettőse, Kirsten, szerint, forint, percig, dollár, Mattek, millió, került, vették, millió, magyar, percet, viadal, Mattek, helyen, magyar, páros, belga, Sands, belga, nyert, Tímea, Babos, Sands, majd, után, csak, két, már, két, még, óra, ről, duó, nők, egyszer dollár rangsorolt, Babosék ellenfél ellenfél, Flipkens magyar Eredmény, Sands került került, amerikai forint Sands, Sands Mattek harmadik, Sands két találkozó, ről percet csak, Bethanie riválisuk egyszer, Mattek játékot két, belga két játékot, csak harmadik Sands, Flipkens percig percig, francia tartott Flipkens, Mladenovic magyar Sands, óra játékot mindkét, szettben harmadik szettben, egyszer ellenfél nők, harmadik francia rangsorolt, Tímea veszítették vették, magyar majd forint, Eredmény magyar két, Mladenovic ről Kirsten, percet második két, már szerint dollár, viadal játékot Mladenovic, veszítették Tímea egyszer, címvédő Kristina Sands, címvédő került miközben, játékot második honlapja, találkozó amerikai Flipkens, Mattek második ről, került szerint két, riválisuk elődöntő címvédő, felvonásban riválisuk két, millió Babos Babosék, páros két Eredmény, Flipkens sikerült Kirsten, nők percet Bethanie, miközben amerikai millió, került követően nyert, Sands felvonásban Eredmény, nyert viadal nyert, magyar Babos adogatójátékát, rangsorolt két Bethanie, felvonásban szerint játszmahátrányba, Kirsten sikerült még, páros kettőse amerikai, Kristina kettőse két, egyszer belga rangsorolt, összdíjazás tartott, egyszer csak, miközben kettőse, riválisuk veszítették, Flipkens még, Babos felvonásban, duó óra, óra találkozó, játszmahátrányba Kirsten, Bethanie Kirsten, nyert Mladenovic, amerikai követően, követően Kirsten, majd Eredmény, nők millió, címvédő összdíjazás, összdíjazás Sands, ről harmadik, címvédő Mladenovic, Babosék Mattek, egyenlítenie miközben, millió szervagémjüket, Flipkens millió, Bethanie elődöntő, alkalommal ellenfél, magyar két, tartott nők, Eredmény belga, kettőse rangsorolt, adogatójátékát kettőse, Sands tartott, Mattek majd, Eredmény forint, Flipkens vették, millió vették, amerikai Mattek, már már, helyen riválisuk, kettőse két, címvédő került, Flipkens alkalommal, forint vették, Mladenovic Babos, tartott került, óra második, Bethanie magyar, majd belga, dollár rangsorolt, ellenfél belga, belga nők, második szervagémjüket, viadal honlapja, két Babosék, Kirsten második, ellenfél után, veszítették Kirsten, nők vették, amerikai veszítették, francia Mattek, helyen Babosék, felvonásban csak, Bethanie már, vették belga, adogatójátékát duó, forint nyert, duó játszmahátrányba, Tímea percet, honlapja magyar, alkalommal után, amerikai Babosék, magyar miközben, duó helyen, két Bethanie, Tímea egyszer, Sands szerint, Sands Babos, Babosék szervagémjüket, magyar veszítették, belga Sands, összdíjazás harmadik, dollár egyenlítenie, honlapja egyszer, helyen magyar, találkozó Babos, Mattek harmadik, Eredmény harmadik, millió amerikai, veszítették szerint, egyszer már, ről amerikai, egyszer nyert, adogatójátékát csak, Babos belga, duó került, szerint egyenlítenie, duó riválisuk, veszítették harmadik, szerint nyert, veszítették Mattek, vették percet,