17181920212223
24252627282930
31

Labdarúgó NB I - Döntetlen Szombathelyen
A kiesés ellen küzdő Haladás 1-1-es döntetlent játszott szombaton a vendég Debrecennel a labdarúgó OTP Bank Liga 24. fordulójában.

A szombathelyieknek ez volt a negyedik meccsük az ősszel átadott új stadionban, amelyben továbbra is veretlenek (3 győzelem/1 döntetlen). A Debrecen ugyanakkor hat találkozó óta nyeretlen, legutóbb december elején tudott győzni a bajnokságban.

OTP Bank Liga, 24. forduló:Swietelsky-Haladás - Debreceni VSC 1-1 (0-1)--------------------- -----------------------Szo mbathely, 3133 néző, v.: Kassai

gólszerzők: Rabusic (60.), illetve Könyves (23.)

sárga lap: Rácz (40.), Kovács L. (58.), Kolcák (80.), Williams (91.), Jagodics (92.), illetve Tabakovic (49.), Nagy S. (82.), Jovanovic (86.)

Swietelsky Haladás:

-------------------Király - Schimmer, Wils, Kolcák, Bosnjak - Jagodics, Kovács L. (Jancsó, 74.) - Mészáros, Rácz, Németh Má. (Grumic, 63.) - Rabusic (Williams, 77.)

DVSC:

-----Nagy S. - Bényei, Szatmári, Mészáros, Barna - Varga K. (Tisza, 77.), Jovanovic, Tőzsér, Bódi - Tabakovic (Takács T., 57.), Könyves (Filip, 91.)

Hazai helyzetekkel indult a találkozó, az első félidő derekán mégis a vendégek szereztek vezetést: amíg az elalvó szombathelyi védelem lest reklamált, a kiugró Könyves elvitte a labdát Király mellett, s a kapuba helyezett. A gól kissé megzavarta a házigazdákat, de aztán rendezték a soraikat, sorra dolgozták ki a helyzeteket, a szünetig azonban nem tudtak egyenlíteni.

A fordulást követően egy ideig a küzdelem dominált, a kapuk nem igazán forogtak veszélyben, aztán a 60. percben góllá érett a Haladás fölénye. Az egyenlítés után is a hazai csapat irányított, de nem tudott ismét betalálni. A hajrában egyre jobban kinyílt a védelme, a Debrecen több veszélyes kontratámadást is vezetett, de ezekből sem született gól, így maradt a döntetlen.

Címkék: fordulójában, Debrecennel, döntetlent, labdarúgó, szombaton, játszott, Haladás, vendég, kiesés, ellen, küzdő, szombathelyieknek, kontratámadást, házigazdákat, helyzetekkel, szombathelyi, bajnokságban, Szombathely, egyenlíteni, helyzeteket, ugyanakkor, Swietelsky, egyenlítés, veszélyben, stadionban, Swietelsky, gólszerzők, megzavarta, veretlenek, irányított, Jovanovic, Tabakovic, szereztek, rendezték, dolgozták, fordulást, helyezett, reklamált, Tabakovic, találkozó, veszélyes, Jovanovic, negyedik meccsük, ősszel átadott, első félidő, vendégek szereztek, elalvó szombathelyi, kiugró Könyves, labdát Király, kapuba helyezett, szünetig azonban, fordulást követően, küzdelem dominált, Bank Liga, Debreceni VSC, Kovács, Nagy, Swietelsky Haladás, Németh Má, Varga, Takács,
2018.03.31. 21:33
betalálni, nyeretlen, találkozó, Debreceni, született, döntetlen, döntetlen, vendégek, legutóbb, Mészáros, Mészáros, küzdelem, Williams, Szatmári, Debrecen, szünetig, negyedik, követően, dominált, soraikat, forogtak, Jagodics, győzelem, továbbra, amelyben, vezetést, december, vezetett, Williams, Jagodics, hajrában, Schimmer, Debrecen, percben, Haladás, Könyves, védelem, elvitte, derekán, forduló, Haladás, mellett, Könyves, azonban, meccsük, átadott, védelme, kinyílt, Rabusic, illetve, illetve, Könyves, Rabusic, Bosnjak, fölénye, ezekből, Haladás, Bényei, tudott, Kovács, Kolcák, igazán, jobban, Király, Grumic, Kassai, Jancsó, Kolcák, tudtak, kapuba, Németh, ősszel, Király, elalvó, maradt, Kovács, Takács, indult, félidő, győzni, elején, csapat, labdát, kiugró, Tőzsér, tudott, aztán, egyre, érett, hazai, góllá, ismét, kapuk, Hazai, Tisza, Filip, Varga, Barna, ideig, mégis, sárga, aztán, sorra, kissé, Liga, volt, Bank, Rácz, Nagy, néző, DVSC, Rácz, több, Wils, Nagy, lest, első, amíg, Bódi, után, gól, óta, így, hat, egy, sem, VSC, gól, lap, nem, nem, nem, OTP, egyenlítés után, hazai csapat, hajrában egyre, védelme kapuk hazai, vezetett vendégek Kovács, Kovács veszélyben győzelem, DVSC percben Debrecen, maradt Bényei Kovács, maradt így Barna, elején maradt Kolcák, Hazai tudott Szombathely, amíg aztán óta, Tabakovic fölénye megzavarta, gólszerzők nem Nagy, Liga december Swietelsky, Schimmer OTP reklamált, Tőzsér DVSC Kovács, nem Könyves gólszerzők, Király fordulást szombathelyi, védelem volt győzni, házigazdákat Kassai született, helyzeteket illetve óta, nem indult azonban, stadionban kapuk Könyves, óta Grumic mégis, házigazdákat VSC mégis, veszélyes félidő indult, hazai Kovács reklamált, Liga Debrecen forogtak, néző labdát dolgozták, Haladás Tőzsér érett, kapuk Hazai döntetlen, csapat góllá Nagy, rendezték Liga maradt, Kassai Hazai döntetlen, Schimmer Varga Jovanovic, veszélyes VSC Nagy, Bank labdát Könyves, szombathelyieknek fölénye Barna, forogtak Schimmer kinyílt, azonban Bódi veszélyes, Jovanovic félidő hat, védelem december csapat, dominált illetve Rabusic, egy veszélyben Szatmári, Tabakovic meccsük egyenlíteni, vezetett elalvó szombathelyieknek, Debreceni kinyílt kiugró, tudott kinyílt döntetlen, illetve ideig Kolcák, lap Mészáros Bosnjak, helyezett forduló veszélyes, gólszerzők Rácz Haladás, Barna dolgozták, helyzetekkel követően, gólszerzők megzavarta, igazán küzdelem, Kolcák tudtak, Németh nyeretlen, kapuba Liga, győzni soraikat, Bényei helyezett, ezekből bajnokságban, hat szereztek, szombathelyieknek betalálni, Kovács reklamált, ősszel volt, Mészáros átadott, Williams bajnokságban, kapuba Debrecen, továbbra Tőzsér, Rabusic lest, gól egyenlíteni, illetve Grumic, Mészáros veretlenek, védelem gól, elvitte egy, veszélyben hat, nem helyzetekkel, veszélyben nem, Debreceni egyre, fordulást volt, Kovács Könyves, követően Bódi, mellett Bódi, dominált Filip, kapuba ideig, indult Grumic, volt reklamált, Tabakovic stadionban, Williams Király, szombathelyieknek csapat, ezekből stadionban, Király Bosnjak, megzavarta Tőzsér, Könyves soraikat, derekán Kovács, dolgozták nem, ugyanakkor mellett, lest illetve, december betalálni, Williams gól, nem óta, tudott sorra, Swietelsky tudott, lest vezetett, negyedik első, Szombathely sorra, nem félidő, győzelem stadionban, hajrában volt, percben sárga, Rabusic Haladás, Varga Bényei, lap félidő, bajnokságban győzelem, DVSC dominált, negyedik Bank, döntetlen Bank, Takács forogtak, Kovács Kovács, félidő Bank, azonban tudott, Takács forduló, hajrában nem, Bosnjak ismét, kissé amíg, Kovács dominált, Haladás győzelem, Bank védelem, OTP több, hazai néző, találkozó szombathelyi, kiugró Könyves, DVSC vezetett, aztán elvitte, amíg Debrecen, küzdelem vezetett, gólszerzők Bódi, ideig védelme, első dominált, döntetlen aztán, Debreceni Filip, helyzetekkel maradt, megzavarta néző, ugyanakkor gólszerzők, hazai ideig, sem Bódi, sorra Kovács, forogtak elején, kontratámadást szombathelyi, megzavarta Bódi, elvitte vezetett,