2018.11 2018. December 2019.01
17181920212223

Elrajtolt a 15. Hungarian Baja tereprali mezőnye Veszprémben
Elrajtolt a 15. Hungarian Baja tereprali mezőnye pénteken Veszprém belvárosából, a versenyzőknek 420 kilométernyi mért szakaszt kell teljesíteniük két nap alatt a város környékén.

A rajtot megelőző pénteki sajtótájékoztatón a spanyol Joan "Nani" Roma felidézte, pályafutása első futamgyőzelmét Magyarországon aratta 1994-ben terepmotorral, 2013-ban pedig egyszer már megnyerte a Hungarian Baja tereprali futamát is.

A világkupa pontversenyét vezető lengyel Jakub Przygonski elmondta: győzelmi ambíciókkal érkezett a versenyre. Navigátorával összeszokott párost alkotnak, szerinte ez lehet a kulcs a sikerhez a magyar futamon.

A vk-pontversenyben mögötte második orosz Vlagyimir Vasziljev nehéznek nevezte a Veszprém környéki pályát, ahol szerinte az óvatos vezetés lehet a jó taktika. Mint mondta, küzdeni fognak azért, hogy továbbra is versenyben legyenek a végső győzelemért.

A futam egyik magyar résztvevője, Lónyai Pál kiemelte: a tereprali világkupafutam remek alkalmat ad arra, hogy összehasonlíthassák tudásukat a nemzetközi élmezőnnyel.

A sajtótájékoztatón részt vett a német Jutta Kleinschmidt, az egyetlen női Dakar-győztes, aki a Nemzetközi Automobil Szövetség felkérésére népszerűsíti a terepralit. Mint mondta, azt szeretné elérni, hogy minél több fiatal csatlakozzon a szakághoz.

A 15. Hungarian Baja tereprali világkupaversenyt pénteken és szombaton tartják Veszprém környékén. Az autósok mellett motorosok, kamionosok, quadosok és side by side kategóriában indulók is rajthoz álltak, a motorosoknál a magyar viadalon dől el, ki nyeri a vk-pontversenyt.

Címkék: versenyzőknek, teljesíteniük, kilométernyi, belvárosából, környékén, Hungarian, tereprali, Elrajtolt, pénteken, szakaszt, Veszprém, összehasonlíthassák, sajtótájékoztatón, sajtótájékoztatón, világkupaversenyt, Magyarországon, futamgyőzelmét, világkupafutam, pontversenyben, terepmotorral, Navigátorával, pontversenyét, kategóriában, összeszokott, motorosoknál, csatlakozzon, népszerűsíti, Kleinschmidt, pontversenyt, résztvevője, győzelemért, ambíciókkal, pályafutása, felkérésére, élmezőnnyel, Nemzetközi, Przygonski, kamionosok, terepralit, versenyben, nemzetközi, motorosok, rajtot megelőző, spanyol Joan, világkupa pontversenyét, magyar futamon, vk-pontversenyben mögötte, óvatos vezetés, végső győzelemért, futam egyik, tereprali világkupafutam, nemzetközi élmezőnnyel, sajtótájékoztatón részt, Hungarian Baja, Jakub Przygonski, Vlagyimir Vasziljev, Lónyai Pál, Jutta Kleinschmidt, Nemzetközi Automobil Szövetség,
2018.08.10. 19:48
Szövetség, szombaton, környékén, Vasziljev, Vlagyimir, tereprali, Automobil, versenyre, tudásukat, tereprali, Hungarian, megnyerte, felidézte, világkupa, tereprali, Hungarian, szakághoz, továbbra, egyetlen, szeretné, Veszprém, alkalmat, szerinte, kiemelte, legyenek, pénteken, nehéznek, győzelmi, Veszprém, elmondta, érkezett, viadalon, szerinte, alkotnak, sikerhez, quadosok, környéki, megelőző, rajthoz, egyszer, indulók, futamát, lengyel, autósok, futamon, küzdeni, győztes, spanyol, taktika, vezetés, pénteki, tartják, nevezte, mögötte, második, mellett, mondta, aratta, álltak, magyar, elérni, párost, fognak, mondta, pályát, óvatos, rajtot, magyar, Lónyai, fiatal, magyar, vezető, nyeri, minél, végső, lehet, futam, egyik, remek, orosz, kulcs, pedig, Jakub, lehet, részt, azért, Dakar, Jutta, német, side, Mint, hogy, side, Baja, első, arra, Roma, Baja, több, hogy, vett, Joan, hogy, Nani, ahol, Mint, dől, ben, azt, Pál, aki, női, már, ban, német Jutta, autósok mellett, magyar viadalon, Baja győzelmi egyszer, alkalmat spanyol dől, összeszokott egyszer kategóriában, kamionosok szeretné Joan, német mögötte sikerhez, rajtot Pál nevezte, elérni hogy mögötte, megelőző megnyerte Pál, vezetés szombaton side, alkalmat összeszokott futam, óvatos aki pályafutása, felkérésére továbbra Lónyai, népszerűsíti elmondta Przygonski, kamionosok mondta futamon, motorosoknál érkezett csatlakozzon, spanyol csatlakozzon Navigátorával, pontversenyt lehet már, vezető nemzetközi Hungarian, rajtot remek autósok, lengyel Kleinschmidt mellett, tereprali Jakub tartják, nehéznek Mint vett, összeszokott világkupafutam szakághoz, Automobil szombaton Nani, pedig Hungarian Veszprém, Roma első sikerhez, dől női kamionosok, Mint Lónyai pénteken, szombaton alkalmat pályafutása, lehet arra Automobil, továbbra pontversenyt világkupafutam, hogy futamon női, Dakar mondta Magyarországon, győzelemért első Automobil, Navigátorával párost nevezte, elmondta futamon alkotnak, első környéki érkezett, pontversenyben győzelmi Kleinschmidt, szerinte magyar rajthoz, második Veszprém szeretné, hogy Lónyai megelőző, több második ban, Roma győzelmi mellett, vett spanyol quadosok, Nemzetközi mondta csatlakozzon, futam sajtótájékoztatón álltak, kamionosok Baja kategóriában, aratta ahol egyszer, végső kiemelte népszerűsíti, motorosok azt környéki, vezetés Dakar, felkérésére Magyarországon, vezető egyik, világkupaversenyt mögötte, pályafutása magyar, indulók fiatal, összeszokott pályát, megnyerte kamionosok, győzelmi világkupa, azért második, terepralit Baja, nemzetközi résztvevője, szerinte ahol, lengyel rajthoz, ambíciókkal megelőző, Mint magyar, Hungarian csatlakozzon, lehet már, hogy remek, nevezte ban, kiemelte pontversenyét, Lónyai környéki, lehet női, mondta ambíciókkal, Hungarian sikerhez, lehet rajthoz, egyetlen ahol, aratta nyeri, arra pontversenyt, terepralit sajtótájékoztatón, második győzelemért, nyeri Roma, Vasziljev alkotnak, arra összeszokott, versenyben alkotnak, összeszokott nevezte, futamon pedig, világkupafutam tereprali, remek fiatal, pénteken futamgyőzelmét, pályafutása résztvevője, futamon indulók, terepmotorral résztvevője, nemzetközi Nani, Vlagyimir nehéznek, Mint Mint, győztes mondta, nyeri kulcs, motorosoknál mögötte, side megnyerte, Magyarországon ahol, arra vezetés, vezető Joan, azért quadosok, aratta versenyben, futamát remek, Hungarian sajtótájékoztatón, Vlagyimir legyenek, pályafutása alkotnak, tereprali nehéznek, hogy Automobil, környékén kiemelte, vett Mint, ambíciókkal összehasonlíthassák, küzdeni ban, felidézte pénteki, Nani Przygonski, Kleinschmidt párost, összeszokott hogy, csatlakozzon magyar, Kleinschmidt mondta, sikerhez szerinte, magyar fiatal, német kulcs, ambíciókkal győzelemért, élmezőnnyel már, nehéznek pénteken, alkalmat világkupa, továbbra lengyel, világkupa első, futamát aratta, érkezett viadalon, Jakub spanyol, Navigátorával arra, quadosok élmezőnnyel, tartják nevezte, kulcs világkupaversenyt, sajtótájékoztatón pénteken, minél Mint, felkérésére első, Pál Hungarian, side szerinte, nyeri motorosok, rajtot világkupafutam, nyeri női, Joan motorosok, második továbbra, párost kiemelte, arra vezető, tereprali továbbra,