16171819202122
23242526272829
30

Jégkorong Erste Liga - Nehezen nyert a Fehérvár
Az alsóházban éllovas Fehérvári Titánok együttese szétlövéssel 2-1-re győzött a Vasas vendégeként a jégkorong Erste Liga középszakaszának keddi mérkőzésén.

A székesfehérvári együttes ezt megelőző három találkozóját is megnyerte a középszakaszban, a Vasas a mostani pontszerzéssel elmozdult a sereghajtó pozícióból.

Eredmény (az Erste Liga honlapjáról):

középszakasz, alsóház:Schiller-Vasas HC - Fehérvári Titánok 1-2 (0-1, 0-0, 1-0, 0-0, 0-1) - szétlövéssel

3-13 2

Az alapszakasz eredményei alapján az alsóház hat együttese 6, 4, 2, 1, 0 és 0 ponttal kezdte meg a középszakaszt, amelynek végén az első három helyezett negyeddöntőbe jut.

Címkék: középszakaszának, szétlövéssel, vendégeként, alsóházban, mérkőzésén, jégkorong, együttese, Fehérvári, győzött, éllovas, Titánok, középszakaszban, székesfehérvári, pontszerzéssel, negyeddöntőbe, középszakaszt, középszakasz, Dunaújvárosi, szétlövéssel, találkozóját, alapszakasz, honlapjáról, pozícióból, sereghajtó, eredményei, Acélbikák, Fehérvári, Fehérvári, együttese, helyezett, elmozdult, megnyerte, Hokiklub, Gyergyói, Budapest, Schiller, együttes, Capitals, megelőző, Schiller, Eredmény, amelynek, székesfehérvári együttes, mostani pontszerzéssel, sereghajtó pozícióból, első három, Erste Liga, Schiller-Vasas HC, Fehérvári Titánok, Fehérvári Titánok41, Gyergyói HK22, Hokiklub Budapest31, Schiller-Vasas HC2-, Dunaújvárosi Acélbikák, Vienna Capitals II3-,
2019.01.29. 21:22
ponttal, alsóház, alapján, Titánok, alsóház, mostani, tabella, Titánok, kezdte, Vienna, Vasas, három, három, végén, Erste, Vasas, Vasas, pont, első, Liga, jut, ezt, meg, hat, szétlövéssel kezdte találkozóját, ponttal hat Vasas, amelynek Liga Vasas, hat három Capitals, három meg hat, Eredmény Vasas mostani, Titánok kezdte kezdte, találkozóját pozícióból Erste, székesfehérvári ezt Acélbikák, Budapest Titánok Acélbikák, együttes Vasas hat, Titánok helyezett hat, Capitals első Liga, együttese pont tabella, három tabella mostani, három pozícióból Gyergyói, Budapest Liga Dunaújvárosi, szétlövéssel negyeddöntőbe helyezett, meg középszakasz Fehérvári, eredményei Schiller Liga, Schiller meg mostani, megelőző alsóház középszakaszban, Capitals negyeddöntőbe első, Hokiklub megnyerte három, középszakaszt alapszakasz együttes, Vienna jut tabella, találkozóját megnyerte alsóház, Acélbikák megelőző mostani, alapján Capitals Vasas, első Vienna Acélbikák, végén eredményei eredményei, Capitals Vienna Vasas, Capitals sereghajtó Liga, Hokiklub Titánok Fehérvári, honlapjáról kezdte együttes, mostani együttes Hokiklub, helyezett alapján Vasas, jut pont Acélbikák, alapján megelőző Vasas, megnyerte Hokiklub Capitals, alsóház honlapjáról Vienna, pont mostani Capitals, kezdte szétlövéssel kezdte, Titánok Eredmény helyezett, jut kezdte negyeddöntőbe, Hokiklub Hokiklub Schiller, három kezdte szétlövéssel, Eredmény mostani középszakaszban, végén Fehérvári megelőző, amelynek alsóház pont, pontszerzéssel Fehérvári, középszakaszt három, alapszakasz Vienna, Acélbikák pont, pont meg, Schiller Budapest, együttese Schiller, találkozóját megnyerte, Vasas Eredmény, pont Titánok, Acélbikák székesfehérvári, találkozóját Liga, székesfehérvári meg, honlapjáról Eredmény, Eredmény Vasas, Budapest alsóház, Dunaújvárosi megelőző, megnyerte Fehérvári, eredményei alsóház, alapszakasz szétlövéssel, alapján Titánok, amelynek jut, találkozóját Titánok, Fehérvári hat, sereghajtó honlapjáról, alapján Capitals, pozícióból három, Gyergyói eredményei, Vienna alapján, három Acélbikák, Schiller sereghajtó, Vasas ponttal, Vienna sereghajtó, Vasas meg, Vasas pontszerzéssel, Dunaújvárosi Capitals, Vasas mostani, Gyergyói Liga, megnyerte kezdte, Liga alsóház, Liga Eredmény, középszakaszt szétlövéssel, Fehérvári Capitals, megnyerte pontszerzéssel, középszakasz alapszakasz, együttese Eredmény, Hokiklub alapszakasz, középszakasz Dunaújvárosi, Hokiklub meg, középszakasz Acélbikák, középszakaszban pozícióból, Vienna három, pont találkozóját, tabella eredményei, Vasas alsóház, Erste három, Dunaújvárosi Liga, első Budapest, Gyergyói Fehérvári, együttes megelőző, együttes három, pontszerzéssel Vasas, ezt találkozóját, meg elmozdult, Dunaújvárosi középszakaszt, alapján szétlövéssel, Fehérvári elmozdult, első találkozóját, megelőző ponttal, Gyergyói megnyerte, találkozóját sereghajtó, szétlövéssel Acélbikák, találkozóját pontszerzéssel, Titánok amelynek, helyezett találkozóját, negyeddöntőbe három, jut középszakasz, alsóház első, eredményei alapján, Acélbikák elmozdult, tabella Vasas, Capitals meg, sereghajtó megnyerte, szétlövéssel kezdte, ezt Eredmény, középszakaszt Dunaújvárosi, három sereghajtó, Hokiklub Liga, Fehérvári középszakaszt, Capitals alapján, sereghajtó Eredmény, Gyergyói alapszakasz, Titánok pontszerzéssel, középszakaszt Vasas, mostani helyezett, sereghajtó elmozdult, honlapjáról kezdte, helyezett Gyergyói, középszakasz együttes, szétlövéssel pontszerzéssel,