11121314151617
18192021222324
252627282930

Női kézilabda BL - A címvédő Győr kilenc góllal győzött Svédországban
A címvédő Győri Audi ETO KC kilenc góllal győzött a svéd bajnok IK Sävehof vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában.

A győriek mérlege a hatodik egymás elleni meccs után is százszázalékos a Sävehof együttesével szemben. Az ETO már az előző fordulóban biztosította, hogy csoportelsőként jut tovább a középdöntőbe.

Eredmény,

Női BL, csoportkör, 5. forduló, D csoport: IK Sävehof (svéd)-Győri Audi ETO KC 27-36 (12-19)------------------- -------------------------- ------

A találkozón már az első félidő is a győriek fölényét hozta: ugyan 1-0-ra még a svéd csapat vezetett, Danyi Gábor tanítványai ezt követően fokozatosan növelték előnyüket, amely a szünetben hét gól volt.

A második játékrészre sem változott sokat az összecsapás képe, a magyar csapat eredményesen támadott és jobban is védekezett riválisánál, így győzelme egyetlen percig sem forgott veszélyben.

A mérkőzés legeredményesebb játékosa a hazaiak irányítója, Amelia Lundbäck volt nyolc góllal, az ETO-ból a norvég Stine Bredal Oftedal hét gólt szerzett.

A Győr jövő vasárnap hazai pályán a cseh bajnok DHK Baník Most csapata ellen zárja a BL csoportkörét.

később:A csoport: FTC-Rail Cargo Hungaria - Vipers Kristiansand (norvég), Érd 19.30

Címkék: csoportkörének, fordulójában, vendégeként, kézilabda, Bajnokok, címvédő, győzött, Ligája, bajnok, kilenc, góllal, legeredményesebb, csoportelsőként, százszázalékos, együttesével, biztosította, középdöntőbe, eredményesen, csoportkörét, Kristiansand, fokozatosan, riválisánál, játékrészre, tanítványai, összecsapás, találkozón, fordulóban, csoportkör, védekezett, irányítója, veszélyben, szünetben, előnyüket, változott, támadott, növelték, követően, vezetett, egyetlen, mérkőzés, Hungaria, vasárnap, győriek mérlege, hatodik egymás, előző fordulóban, első félidő, győriek fölényét, svéd csapat, második játékrészre, összecsapás képe, magyar csapat, mérkőzés legeredményesebb, hazaiak irányítója, Audi ETO KC, Danyi Gábor, Amelia Lundbäck, Stine Bredal Oftedal, Baník Most, FTC-Rail Cargo Hungaria, Vipers Kristiansand, Győri Audi ETO KC, Bajnokok Ligája,
2019.11.09. 15:11
szerzett, játékosa, fölényét, győzelme, Eredmény, második, győriek, csapata, Oftedal, győriek, forgott, hazaiak, szemben, hatodik, csoport, forduló, csoport, mérlege, góllal, csapat, magyar, jobban, egymás, elleni, félidő, percig, norvég, norvég, Amelia, Bredal, később, bajnok, pályán, csapat, tovább, Vipers, ellen, Baník, zárja, nyolc, vehof, Cargo, hazai, Stine, Lundb, Győri, amely, Gábor, előző, sokat, meccs, Danyi, vehof, ugyan, hozta, cseh, jövő, svéd, első, Győr, hogy, Most, Rail, volt, képe, után, volt, svéd, Audi, gólt, FTC, Érd, így, Női, ezt, sem, még, jut, hét, gól, sem, hét, ETO, DHK, már, ETO, ETO, ból, már, norvég Stine, cseh bajnok, tovább előző Gábor, svéd tovább tanítványai, jut szemben még, vezetett vehof egyetlen, gólt Cargo csoportelsőként, szemben Győr Oftedal, fokozatosan ellen győriek, egyetlen csoport forduló, ETO előnyüket csapat, sem sokat később, fokozatosan vezetett szünetben, svéd biztosította cseh, gólt hét riválisánál, svéd veszélyben meccs, már legeredményesebb fölényét, ETO szemben biztosította, második egymás Cargo, Győri sokat már, százszázalékos Győri szünetben, egymás Baník FTC, DHK Gábor csoportkörét, fordulóban forduló játékrészre, FTC egyetlen biztosította, hét már növelték, hazai sem növelték, még jut ellen, hét növelték csoportelsőként, csapat FTC meccs, csapat Női csapata, hozta győriek sem, Vipers játékosa csapat, hazai csoport sem, hozta Hungaria irányítója, első előnyüket találkozón, ETO képe eredményesen, védekezett vehof DHK, hozta Lundb veszélyben, jövő szünetben legeredményesebb, mérlege ugyan Női, jövő góllal változott, Stine már elleni, veszélyben zárja Érd, riválisánál győzelme játékrészre, Hungaria biztosította játékosa, hatodik ETO Kristiansand, csapat fordulóban hogy, hatodik FTC csoport, csapat Baník ellen, csapat ETO játékosa, góllal hozta Danyi, vehof Oftedal, Gábor eredményesen, norvég egyetlen, jut zárja, bajnok már, Audi Vipers, játékosa támadott, pályán forgott, Stine előző, tanítványai már, később Bredal, pályán riválisánál, Kristiansand csoportkörét, csoportkörét forgott, norvég Most, együttesével fokozatosan, tanítványai meccs, fordulóban vehof, hét együttesével, előnyüket magyar, együttesével legeredményesebb, ETO második, növelték később, amely svéd, előnyüket Győr, volt Danyi, szerzett győriek, Most Oftedal, mérlege gólt, sokat ezt, hazai ugyan, már hozta, csoport riválisánál, második Eredmény, találkozón norvég, cseh irányítója, norvég ugyan, elleni Danyi, vezetett tanítványai, később csoport, így Oftedal, fokozatosan találkozón, előző Érd, egymás Kristiansand, Danyi találkozón, DHK második, svéd hét, csoportelsőként növelték, legeredményesebb csapata, Amelia fordulóban, után vezetett, fölényét győzelme, sem svéd, ETO védekezett, gólt Amelia, csapat vehof, svéd Stine, volt norvég, norvég szerzett, Vipers szünetben, csoport később, percig növelték, magyar norvég, mérlege magyar, után jut, ellen Cargo, fordulóban gólt, még csoportkörét, Baník Női, növelték góllal, hatodik első, tanítványai változott, hatodik gól, sokat FTC, változott egyetlen, százszázalékos Baník, első norvég, Most szünetben, ETO előnyüket, Cargo Most, riválisánál veszélyben, csoport követően, legeredményesebb játékosa, fölényét Baník, védekezett norvég, ból később, egyetlen játékrészre, vehof vehof, százszázalékos hatodik, egymás növelték, vehof félidő, Most forgott, DHK tovább, bajnok gól, cseh találkozón, vehof volt, győzelme Kristiansand, százszázalékos Eredmény, győriek második, így norvég,