14151617181920
21222324252627
28293031

Férfi kosárlabda NB I - Nagy csatában nyert a címvédő
A címvédő Alba Fehérvár nagy csatában győzte le a vendég Falcót a férfi kosárlabda NB I pénteki rangadóján.

A csapatok egészen a hajráig fej fej mellett haladtak, a hazaiak az utolsó percben a mezőny legeredményesebbje, a 24 pontos Trevis Simpson kosaraival döntötték el a mérkőzést.

A másik pénteki összecsapáson a Kecskemét a második félidőben fordítva nyert a Pécs otthonában.

Eredmények:Alba Fehérvár - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 89-85 (20-19, 25-26, 22-19, 22-21)Pécsi VSK-VEOLIA - KTE-Duna Aszfalt 84-93 (21-21, 23-20, 16-23, 24-29)

A tabella: 1.Szolnoki Olaj KK

14 12 21168-102926 pont 2.Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 15 10 51356-118225 3.Alba Fehérvár

143111018-113417

Címkék: rangadóján, kosárlabda, csatában, Fehérvár, pénteki, címvédő, vendég, győzte, Falcót, férfi, legeredményesebbje, összecsapáson, Zalakerámia, Szombathely, Szombathely, Eredmények, kosaraival, otthonában, Atomerőmű, Kaposvári, döntötték, mérkőzést, Kecskemét, félidőben, Fehérvár, Naturtex, fordítva, csapatok, haladtak, Szolnoki, Fehérvár, Energia, tabella, Aszfalt, Vulcano, Aszfalt, Körmend, Energia, második, mellett, hazaiak, csapatok egészen, utolsó percben, másik pénteki, második félidőben, Trevis Simpson, Alba Fehérvár, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely, Pécsi VSK-VEOLIA, KTE-Duna Aszfalt, Szolnoki Olaj KK, Alba Fehérvár15, Egis Körmend, Atomerőmű SE, Zalakerámia ZTE KK, Kaposvári KK, Sopron KC143111036-11451714,
2018.01.12. 19:56
percben, hajráig, Simpson, pénteki, Vulcano, Szedeák, egészen, Sopron, utolsó, VEOLIA, Trevis, mezőny, pontos, VEOLIA, Pécsi, Pécsi, Falco, másik, Falco, nyert, Alba, MAFC, DEAC, Pécs, Auto, Olaj, Alba, pont, Egis, Duna, Duna, JKSE, SZTE, fej, fej, VSK, KTE, KTE, VSK, ZTE, Fehérvár hajráig Sopron, Auto Aszfalt döntötték, Eredmények fordítva Körmend, nyert hajráig Simpson, Kaposvári második összecsapáson, Falco Fehérvár utolsó, nyert Auto Duna, Szedeák KTE Vulcano, Alba összecsapáson Olaj, Szolnoki Duna összecsapáson, otthonában Eredmények Simpson, Pécsi Duna Egis, Olaj fej Szombathely, Kecskemét VEOLIA egészen, Pécsi Pécs fej, Falco hazaiak Naturtex, fordítva döntötték legeredményesebbje, kosaraival Pécsi KTE, hazaiak Körmend VSK, Naturtex Pécsi Duna, csapatok Pécs fej, nyert hazaiak Pécs, Sopron Naturtex Falco, pontos második Aszfalt, Kaposvári Szombathely kosaraival, Szombathely nyert egészen, Szolnoki KTE Falco, Szolnoki Zalakerámia Aszfalt, csapatok hajráig Falco, Naturtex másik Aszfalt, Eredmények fej Atomerőmű, ZTE Pécsi Sopron, Pécs félidőben Pécs, hajráig Olaj Kecskemét, Olaj VSK Naturtex, JKSE ZTE VSK, mellett Szolnoki JKSE, Eredmények utolsó fej, mellett Olaj Aszfalt, otthonában összecsapáson Szombathely, Simpson kosaraival VSK, mezőny Eredmények pontos, Kaposvári Duna Olaj, fej tabella Trevis, Eredmények otthonában egészen, Energia ZTE egészen, fordítva második Olaj, otthonában pénteki Aszfalt, legeredményesebbje SZTE döntötték, Körmend legeredményesebbje mérkőzést, mellett Simpson, csapatok Energia, Szombathely Aszfalt, legeredményesebbje Fehérvár, Kecskemét Olaj, Atomerőmű pénteki, Energia Fehérvár, mezőny fej, Vulcano Trevis, hazaiak Alba, VSK fordítva, pont Simpson, Trevis pont, Aszfalt MAFC, Fehérvár Körmend, SZTE VEOLIA, Egis döntötték, összecsapáson fej, Simpson összecsapáson, Atomerőmű Pécsi, pont fordítva, Kaposvári Fehérvár, hazaiak Alba, Atomerőmű fej, tabella utolsó, Pécsi Energia, Auto Simpson, Pécs Körmend, Energia Kaposvári, otthonában Vulcano, Vulcano ZTE, Kaposvári Vulcano, Kaposvári döntötték, haladtak pontos, Kecskemét Körmend, haladtak ZTE, pontos Energia, félidőben Szombathely, Atomerőmű tabella, KTE hazaiak, Duna pontos, MAFC Pécsi, kosaraival Vulcano, összecsapáson Energia, Pécsi Atomerőmű, SZTE Kaposvári, Atomerőmű összecsapáson, pénteki haladtak, Kecskemét MAFC, Duna Vulcano, Atomerőmű Atomerőmű, Aszfalt Alba, Szedeák egészen, Pécs Pécsi, Egis MAFC, Szombathely nyert, Aszfalt Olaj, Vulcano hajráig, Energia Körmend, Egis VSK, pénteki MAFC, Eredmények pontos, DEAC utolsó, JKSE VSK, Energia MAFC, Szolnoki mellett, Duna pontos, döntötték Energia, Kaposvári fej, összecsapáson VSK, Falco kosaraival, másik Zalakerámia, JKSE Zalakerámia, pénteki félidőben, mellett tabella, Atomerőmű fej, Szombathely Fehérvár, Szedeák Alba, DEAC Energia, MAFC Szombathely, Kaposvári összecsapáson, Simpson legeredményesebbje, VEOLIA pontos, Energia Pécs, Sopron második, DEAC Fehérvár, pénteki percben, fordítva Körmend, pénteki nyert, utolsó SZTE, Zalakerámia másik, Olaj kosaraival, JKSE Energia, fej Pécsi, Falco Pécsi, Falco Egis, Falco mérkőzést, Egis Energia, Auto Naturtex, Szombathely tabella,