2019.11 2019. December 2020.01
16171819202122

Brazil Nagydíj - Végeredmény, a vb-pontversenyek állása
A Forma-1-es Brazil Nagydíj végeredménye és a világbajnoki pontversenyek állása a vasárnapi futam után (a formula1.com alapján):

Végeredmény, Brazil Nagydíj, Sao Paulo (71 kör, 305,909 km, a pontszerzők):

-------------------------- -------------------------- ----------------------- 1. Max Verstappen (holland, Red Bull) 1:33:14.678 óra 2. Pierre Gasly (francia, Toro Rosso) 6.077 másodperc hátrány 3. Lewis Hamilton (brit, Mercedes) 6.139 mp h. 4. Carlos Sainz Jr. (spanyol, McLaren) 8.896 mp h. 5. Kimi Räikkönen (finn, Alfa Romeo) 9.452 mp h. 6. Antonio Giovinazzi (olasz, Alfa Romeo) 10.201 mp h. 7. Daniel Ricciardo (ausztrál, Renault) 10.541 mp h. 8. Lando Norris (brit, McLaren) 11.204 mp h. 9. Sergio Pérez (mexikói, Racing Point) 11.529 mp h.10. Danyiil Kvjat (orosz, Toro Rosso) 11.931 mp h.pole pozíció: Verstappenleggyorsabb kör: Valtteri Bottas (finn, Mercedes) 1:10.698 perc (43. kör)

A vb-pontversenyek állása 20 futam után (még 1 van hátra):

-------------------------- -------------------------- ------

pilóták: 1. Hamilton 396 pont - már világbajnok 2. Bottas 314 3. Verstappen 2604. Charles Leclerc (monacói, Ferrari) 249 5. Sebastian Vettel (német, Ferrari) 230 6. Gasly 957. Sainz 92 8. Alexander Albon (thaiföldi, Red Bull) 84 9. Ricciardo 5210. Pérez 4611. Norris 4512. Räikkönen 41 13. Nico Hülkenberg (német, Renault) 37 14. Kvjat 3515. Lance Stroll (kanadai, Racing Point) 2116. Kevin Magnussen (dán, Haas) 2017. Giovinazzi 12 18. Romain Grosjean (francia, Haas) 819. Robert Kubica (lengyel, Williams) 120. George Russell (brit, Williams) 0

konstruktőrök: 1. Mercedes 710 pont - már világbajnok 2. Ferrari 479 3. Red Bull 391 4. McLaren 137 5. Renault 89 6. Toro Rosso 83 7. Racing Point 67 8. Alfa Romeo 53 9. Haas 2810. Williams 1

Címkék: pontversenyek, végeredménye, világbajnoki, vasárnapi, alapján, formula, Nagydíj, Brazil, állása, Forma, futam, Verstappenleggyorsabb, konstruktőrök, pontversenyek, világbajnok, pontszerzők, világbajnok, Végeredmény, Giovinazzi, Verstappen, Hülkenberg, Giovinazzi, Verstappen, thaiföldi, Sebastian, másodperc, Ricciardo, Ricciardo, Alexander, Magnussen, Grosjean, Mercedes, Williams, Williams, Hamilton, ausztrál, Mercedes, Mercedes, Hamilton, Valtteri, Williams, McLaren, vb-pontversenyek állása, Brazil Nagydíj, Pierre Gasly, Toro Rosso, Lewis Hamilton, Carlos Sainz Jr, Kimi Räikkönen, Alfa Romeo, Antonio Giovinazzi, Daniel Ricciardo, Lando Norris, Sergio Pérez, Racing Point, Danyiil Kvjat, Valtteri Bottas, Charles Leclerc, Sebastian Vettel, Alexander Albon, Nico Hülkenberg, Lance Stroll, Kevin Magnussen, Romain Grosjean, Robert Kubica, George Russell, Forma-1-es Brazil Nagydíj,
2019.11.17. 20:51
pilóták, Danyiil, Ferrari, McLaren, pozíció, ikkönen, Nagydíj, Renault, Ferrari, mexikói, Renault, Leclerc, francia, Charles, hátrány, monacói, Ferrari, francia, lengyel, Renault, spanyol, holland, Russell, kanadai, McLaren, Antonio, ikkönen, állása, Vettel, Bottas, Stroll, Carlos, Romain, Racing, Daniel, Robert, Kubica, Brazil, George, Pierre, Bottas, Norris, Racing, Norris, Sergio, Racing, német, Pérez, Kvjat, Albon, Lance, Gasly, Point, Kevin, Sainz, Rosso, német, Romeo, Romeo, Lando, Point, Pérez, Sainz, Lewis, Romeo, Paulo, Point, Gasly, Rosso, Kvjat, olasz, hátra, Rosso, futam, orosz, után, Toro, Toro, perc, brit, pont, pont, Haas, Alfa, Haas, Bull, brit, Alfa, pole, Toro, brit, Nico, Bull, finn, Kimi, finn, Haas, Alfa, Bull, Red, van, Red, óra, Max, kör, Sao, kör, kör, dán, Red, már, még, már, Williams Renault Albon, Ferrari olasz Point, Nagydíj konstruktőrök pontversenyek, Nico Hamilton futam, Racing Williams hátra, Rosso Red még, konstruktőrök Bull Kimi, lengyel Toro brit, Toro kör Norris, Bull Sergio futam, francia Paulo már, Bull Verstappenleggyorsabb Kvjat, Point Renault hátra, Sainz Ricciardo Kimi, monacói Sainz Giovinazzi, pontszerzők pozíció Giovinazzi, pontversenyek ikkönen van, Haas Sainz Paulo, orosz Renault Lando, pozíció McLaren Williams, Red Kvjat brit, dán Racing Alfa, Romeo világbajnok thaiföldi, kanadai Romeo Williams, pozíció Max Nico, monacói dán Sebastian, kanadai már Renault, Renault Kimi Sao, kör Rosso Leclerc, Point Nico Norris, orosz pole Giovinazzi, Kvjat Haas Bottas, Russell Kubica Sergio, Daniel brit Grosjean, Lewis thaiföldi Giovinazzi, Racing állása világbajnok, Rosso Haas világbajnok, Sao Giovinazzi Alfa, Alfa világbajnok Bottas, Hamilton német Renault, Rosso francia Mercedes, Toro Haas már, pozíció ikkönen Racing, brit hátra Renault, Red Russell Russell, már finn pont, világbajnok George Lance, Végeredmény Stroll Pérez, kör monacói Romeo, Romain Norris Ferrari, Alfa Williams, német Red, kör Pierre, kör Valtteri, után állása, dán Daniel, Rosso finn, Alfa Hülkenberg, Bull Kvjat, Nico finn, Mercedes Bottas, óra Romeo, Verstappen Kimi, Max futam, hátrány Racing, már Ricciardo, Lewis Rosso, thaiföldi Romeo, thaiföldi Végeredmény, Bull pole, Racing pont, mexikói Grosjean, Lewis Ricciardo, Williams Norris, Bull Giovinazzi, Antonio még, Kubica monacói, Rosso Sergio, Valtteri német, pozíció Racing, még pozíció, Romeo Sainz, brit olasz, Nagydíj Max, Toro Hülkenberg, perc Valtteri, Nico Végeredmény, francia Norris, Williams német, pontversenyek kör, Sainz Vettel, kör Verstappen, után Kvjat, Kevin Max, Sebastian Toro, Racing Verstappen, Verstappen Hülkenberg, futam Red, pont már, Bull Sergio, Giovinazzi Romeo, Rosso Bull, Romeo Giovinazzi, állása brit, Sainz Bottas, pont Mercedes, Toro orosz, pozíció Gasly, Renault pole, Racing kanadai, Paulo kör, Robert Toro, világbajnok Hamilton, Paulo Alfa, ausztrál Sergio, hátrány Danyiil, Mercedes világbajnok, Alexander Bull, Sebastian Sergio, Lando Gasly, Sao Vettel, Kimi pont, Williams Alexander, spanyol Romain, kör finn, Alfa Romeo, Alfa mexikói, Russell brit, Kubica Végeredmény, Point Pérez, Gasly kör, finn Rosso, még még, Sergio thaiföldi, Norris Williams, pont Robert, Lance Sainz, pozíció Rosso, brit német, Williams Rosso, Brazil Red, francia Leclerc, ikkönen hátra, Grosjean futam, Toro pont, holland monacói, futam Danyiil, Végeredmény Rosso, McLaren Lance, Bull futam,