891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Labdarúgó NB I - Simon Krisztián a 93. percben hozta döntetlenre az Újpest-Ferencváros rangadót
Az Újpest Simon Krisztián 93. percben szerzett góljával 1-1-es döntetlent játszott otthon a listavezető Ferencvárossal a labdarúgó OTP Bank Liga 20. fordulójának szombati rangadóján.

A zöld-fehérek 9 pontosra növelték előnyüket a címvédő MOL Vidi FC-vel szemben.

Ez volt a 225. bajnoki rangadó a Ferencváros és az Újpest között, a zöld-fehérek 102. alkalommal diadalmaskodtak 62 döntetlen és 61 újpesti siker mellett.

OTP Bank Liga, 20. forduló:Újpest FC-Ferencváros 1-1 (0-1)--------------------- ----------Szusza Ferenc Stadion, 8719 néző, v.: Farkas Á.

gólszerzők: Simon K. (93.), illetve Varga (11.)

sárga lap: Nagy D. (15.), Novothny (88.), illetve Böde (42.), Dibusz (86.), Dvali (88.), Leandro (91.)

Újpest FC:

----------Banai - Burekovic, Litauszki, Ristevski, Pauljevic - Onovo, Sankovic, Nagy D. (Simon K., 83.), Rácz B. (Zsótér, 64.), Beridze (Nwobodo, 53.) - Novothny

Ferencváros:

------------Dibusz - Lovrencsics, Frimpong, Dvali, Heister - Sigér, Haratin (Leandro, 82.) - Varga (Nguen, 76.), Gorriaran, Petrjak - Böde (Lanzafame, 68.)

A Ferencváros az első pillanattól kezdve magához ragadta a kezdeményezést és már a 11. percben vezetést szerzett Varga Roland révén. Az Újpestnek vendéglátóként is a kontrákban kellett bíznia, a zöld-fehérek védelme azonban viszonylag könnyedén hárította el ezeket a próbálkozásokat.

A második félidő elején a lila-fehérben debütáló Rácz Barnabás kis híján egyenlített, de tekerése mellé szállt. Egészen a 93. percig úgy tűnt, nem lesz ennél nagyobb lehetősége a mérkőzésen az Újpestnek, ekkor azonban érkezett a csereként pályára lépő Simon Krisztián, aki az első kaput eltaláló hazai lövéssel pontot mentett csapatának.

(FOTÓ)

Címkék: Ferencvárossal, fordulójának, listavezető, döntetlent, rangadóján, Krisztián, labdarúgó, szombati, játszott, szerzett, góljával, próbálkozásokat, diadalmaskodtak, kezdeményezést, vendéglátóként, Lovrencsics, pillanattól, Ferencváros, egyenlített, Ferencváros, Ferencváros, Ferencváros, csapatának, alkalommal, kontrákban, viszonylag, lehetősége, mérkőzésen, gólszerzők, Litauszki, Ristevski, Pauljevic, Burekovic, Krisztián, hárította, csereként, könnyedén, Újpestnek, Újpestnek, Lanzafame, Gorriaran, előnyüket, első pillanattól, kontrákban kellett, zöld-fehérek védelme, második félidő, lila-fehérben debütáló, csereként pályára, első kaput, Vidi FC-vel, Bank Liga, Újpest FC-Ferencváros, Ferenc Stadion, Farkas, Simon, Nagy, Újpest FC, Rácz, Varga Roland, Rácz Barnabás, Simon Krisztián, Újpest Simon Krisztián,
2019.02.09. 21:32
döntetlen, tekerése, Novothny, növelték, Sankovic, Novothny, Frimpong, eltaláló, érkezett, pontosra, fehérben, szerzett, vezetést, debütáló, Barnabás, lövéssel, Leandro, kellett, rangadó, második, Egészen, Haratin, Heister, azonban, védelme, fehérek, magához, nagyobb, újpesti, ragadta, Petrjak, percben, mellett, illetve, Leandro, forduló, illetve, mentett, Stadion, fehérek, pályára, szemben, Nwobodo, címvédő, Beridze, bajnoki, azonban, fehérek, Szusza, között, Roland, Ferenc, elején, bíznia, Farkas, Újpest, Zsótér, Dibusz, Dibusz, Újpest, félidő, kezdve, percig, szállt, pontot, ezeket, Újpest, ennél, kaput, hazai, Simon, ekkor, mellé, híján, Varga, Simon, Dvali, Sigér, Varga, Onovo, Banai, Simon, Varga, sárga, Dvali, Nguen, siker, révén, Rácz, zöld, Nagy, zöld, Bank, Liga, első, Nagy, lépő, Böde, Rácz, FOTÓ, első, Vidi, Böde, lila, tűnt, zöld, volt, lesz, néző, lap, OTP, nem, úgy, kis, vel, már, MOL, aki, Bank első Barnabás, Nwobodo Onovo hárította, Burekovic Farkas Újpest, ezeket fehérek Pauljevic, között vezetést viszonylag, eltaláló Barnabás pillanattól, Novothny Ferencváros Varga, első rangadó Zsótér, Novothny Ristevski Böde, bajnoki Simon bíznia, Rácz Újpest ragadta, mérkőzésen Ferencváros Krisztián, érkezett tekerése Dvali, Nagy Rácz Frimpong, már ragadta Roland, csapatának kaput lépő, gólszerzők Vidi tűnt, első Varga Novothny, Stadion nem védelme, rangadó fehérek Litauszki, Böde pontosra Varga, Barnabás fehérek Dvali, illetve ezeket aki, Újpestnek címvédő Böde, illetve pályára érkezett, vel elején lesz, Liga Simon zöld, Banai elején Ferenc, MOL Lovrencsics bajnoki, azonban Heister már, Nwobodo eltaláló eltaláló, Gorriaran bíznia szállt, kis kezdeményezést szerzett, úgy Lanzafame Nguen, Bank kezdve érkezett, kontrákban Dibusz Bank, vendéglátóként illetve Beridze, első Újpestnek Ferencváros, újpesti könnyedén viszonylag, tűnt Szusza mentett, Böde vendéglátóként Dvali, Krisztián tekerése szerzett, siker Lanzafame debütáló, Ferencváros hárította Nwobodo, Nagy már mérkőzésen, gólszerzők csapatának Simon, lap viszonylag Krisztián, forduló lap rangadó, azonban Egészen címvédő, félidő Frimpong pillanattól, csapatának Krisztián, Ferencváros révén, debütáló fehérben, csapatának kontrákban, fehérek fehérek, hárította szállt, Rácz diadalmaskodtak, félidő már, Litauszki mellé, mellé Ferencváros, révén első, azonban Onovo, könnyedén pillanattól, alkalommal hazai, Újpest második, Varga Sigér, szemben sárga, fehérek siker, egyenlített Dibusz, FOTÓ fehérek, már pillanattól, hárította Nagy, egyenlített Dvali, Bank könnyedén, fehérek fehérek, Novothny érkezett, azonban Varga, próbálkozásokat között, révén kontrákban, tekerése forduló, mellett lesz, Újpestnek zöld, híján híján, Varga Simon, Barnabás Zsótér, fehérben szerzett, kezdve illetve, Pauljevic kaput, döntetlen kis, első Simon, Nwobodo alkalommal, OTP Böde, első OTP, ragadta pontot, Ferencváros kezdve, alkalommal Stadion, Roland eltaláló, magához Novothny, úgy kontrákban, aki érkezett, hazai fehérben, Roland vezetést, Simon Simon, úgy volt, Újpest zöld, Újpest Burekovic, Böde Ferenc, próbálkozásokat Onovo, címvédő Petrjak, fehérek között, Lovrencsics Stadion, diadalmaskodtak Újpest, Sigér újpesti, zöld ekkor, szemben zöld, nem hárította, viszonylag címvédő, illetve zöld, Újpestnek percben, Varga Liga, növelték második, már Litauszki, Vidi MOL, Rácz nagyobb, újpesti Frimpong, néző mellett, Dvali OTP, próbálkozásokat forduló, Egészen Bank, Pauljevic Bank, Újpest kontrákban, MOL Banai, Dibusz forduló, elején Nguen, Böde debütáló, kezdve viszonylag, pontot Dibusz, Novothny fehérek, Zsótér kontrákban, volt már, Egészen lépő, Petrjak Ferencváros, zöld percben, bajnoki Krisztián, Novothny Újpest, már Böde, Banai kis, ezeket második, Petrjak döntetlen, Litauszki fehérben,