45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Labdarúgó NB I - Simon Krisztián a 93. percben hozta döntetlenre az Újpest-Ferencváros rangadót
Az Újpest Simon Krisztián 93. percben szerzett góljával 1-1-es döntetlent játszott otthon a listavezető Ferencvárossal a labdarúgó OTP Bank Liga 20. fordulójának szombati rangadóján.

A zöld-fehérek 9 pontosra növelték előnyüket a címvédő MOL Vidi FC-vel szemben.

Ez volt a 225. bajnoki rangadó a Ferencváros és az Újpest között, a zöld-fehérek 102. alkalommal diadalmaskodtak 62 döntetlen és 61 újpesti siker mellett.

OTP Bank Liga, 20. forduló:Újpest FC-Ferencváros 1-1 (0-1)--------------------- ----------Szusza Ferenc Stadion, 8719 néző, v.: Farkas Á.

gólszerzők: Simon K. (93.), illetve Varga (11.)

sárga lap: Nagy D. (15.), Novothny (88.), illetve Böde (42.), Dibusz (86.), Dvali (88.), Leandro (91.)

Újpest FC:

----------Banai - Burekovic, Litauszki, Ristevski, Pauljevic - Onovo, Sankovic, Nagy D. (Simon K., 83.), Rácz B. (Zsótér, 64.), Beridze (Nwobodo, 53.) - Novothny

Ferencváros:

------------Dibusz - Lovrencsics, Frimpong, Dvali, Heister - Sigér, Haratin (Leandro, 82.) - Varga (Nguen, 76.), Gorriaran, Petrjak - Böde (Lanzafame, 68.)

A Ferencváros az első pillanattól kezdve magához ragadta a kezdeményezést és már a 11. percben vezetést szerzett Varga Roland révén. Az Újpestnek vendéglátóként is a kontrákban kellett bíznia, a zöld-fehérek védelme azonban viszonylag könnyedén hárította el ezeket a próbálkozásokat.

A második félidő elején a lila-fehérben debütáló Rácz Barnabás kis híján egyenlített, de tekerése mellé szállt. Egészen a 93. percig úgy tűnt, nem lesz ennél nagyobb lehetősége a mérkőzésen az Újpestnek, ekkor azonban érkezett a csereként pályára lépő Simon Krisztián, aki az első kaput eltaláló hazai lövéssel pontot mentett csapatának.

(FOTÓ)

Címkék: Ferencvárossal, fordulójának, listavezető, döntetlent, rangadóján, Krisztián, labdarúgó, szombati, játszott, szerzett, góljával, próbálkozásokat, diadalmaskodtak, kezdeményezést, vendéglátóként, Lovrencsics, pillanattól, Ferencváros, egyenlített, Ferencváros, Ferencváros, Ferencváros, csapatának, alkalommal, kontrákban, viszonylag, lehetősége, mérkőzésen, gólszerzők, Litauszki, Ristevski, Pauljevic, Burekovic, Krisztián, hárította, csereként, könnyedén, Újpestnek, Újpestnek, Lanzafame, Gorriaran, előnyüket, első pillanattól, kontrákban kellett, zöld-fehérek védelme, második félidő, lila-fehérben debütáló, csereként pályára, első kaput, Vidi FC-vel, Bank Liga, Újpest FC-Ferencváros, Ferenc Stadion, Farkas, Simon, Nagy, Újpest FC, Rácz, Varga Roland, Rácz Barnabás, Simon Krisztián, Újpest Simon Krisztián,
2019.02.09. 21:32
döntetlen, tekerése, Novothny, növelték, Sankovic, Novothny, Frimpong, eltaláló, érkezett, pontosra, fehérben, szerzett, vezetést, debütáló, Barnabás, lövéssel, Leandro, kellett, rangadó, második, Egészen, Haratin, Heister, azonban, védelme, fehérek, magához, nagyobb, újpesti, ragadta, Petrjak, percben, mellett, illetve, Leandro, forduló, illetve, mentett, Stadion, fehérek, pályára, szemben, Nwobodo, címvédő, Beridze, bajnoki, azonban, fehérek, Szusza, között, Roland, Ferenc, elején, bíznia, Farkas, Újpest, Zsótér, Dibusz, Dibusz, Újpest, félidő, kezdve, percig, szállt, pontot, ezeket, Újpest, ennél, kaput, hazai, Simon, ekkor, mellé, híján, Varga, Simon, Dvali, Sigér, Varga, Onovo, Banai, Simon, Varga, sárga, Dvali, Nguen, siker, révén, Rácz, zöld, Nagy, zöld, Bank, Liga, első, Nagy, lépő, Böde, Rácz, FOTÓ, első, Vidi, Böde, lila, tűnt, zöld, volt, lesz, néző, lap, OTP, nem, úgy, kis, vel, már, MOL, aki, Barnabás percig néző, fehérek Heister Simon, ekkor forduló kezdve, érkezett ragadta Varga, Ferencváros alkalommal fehérben, Liga zöld fehérben, tűnt Farkas Barnabás, Sigér ezeket magához, szállt percben Dibusz, Ferencváros Bank Nagy, bíznia Pauljevic Leandro, címvédő ennél Rácz, tekerése Haratin Novothny, Liga félidő Újpest, Farkas hazai Varga, lépő Beridze Újpest, Ristevski percben növelték, illetve Krisztián első, zöld Nguen debütáló, mellett első Litauszki, Sankovic ragadta eltaláló, Simon tűnt zöld, pályára Litauszki érkezett, Sigér úgy első, fehérek között Ferenc, gólszerzők nagyobb Ferencváros, sárga azonban szemben, próbálkozásokat nem szállt, első Nguen percben, Újpestnek előnyüket eltaláló, Barnabás forduló kaput, elején Litauszki Újpest, pályára Újpest Varga, Banai rangadó kaput, percig Varga előnyüket, Újpestnek Bank Dibusz, Frimpong Dibusz gólszerzők, Onovo Dibusz csapatának, védelme pályára lépő, révén ennél Ferencváros, Ferencváros úgy Beridze, Dvali fehérek szállt, Barnabás diadalmaskodtak Sankovic, diadalmaskodtak Varga bíznia, Simon nagyobb fehérben, Vidi Farkas lehetősége, szemben Bank híján, Újpest bíznia Barnabás, ekkor lap siker, között Onovo forduló, Újpest révén, Petrjak gólszerzők, azonban lap, Banai zöld, OTP MOL, Liga Varga, elején azonban, viszonylag Liga, ragadta hazai, lap Vidi, Beridze ezeket, címvédő csapatának, OTP Újpestnek, kezdeményezést Varga, Sigér Simon, Újpestnek rangadó, Ferenc Dibusz, illetve csapatának, között Gorriaran, lila szemben, Újpestnek Varga, Gorriaran Onovo, Frimpong debütáló, Újpest Újpest, vel fehérek, Roland pályára, könnyedén Ferencváros, Ferenc Litauszki, Novothny Farkas, Böde OTP, rangadó Ferencváros, szerzett első, pontot Varga, nem Újpestnek, néző lépő, kaput Litauszki, Dibusz Rácz, Rácz Nagy, csereként forduló, Beridze Pauljevic, vel Ferencváros, kezdve Krisztián, viszonylag könnyedén, pontosra kellett, Onovo Ristevski, fehérben Ferencváros, Újpestnek bíznia, nem zöld, debütáló zöld, aki Sankovic, Dvali kaput, Heister azonban, Szusza Novothny, tekerése mellé, hazai Dvali, Liga ezeket, Dvali illetve, Rácz FOTÓ, percig Ferencváros, előnyüket azonban, előnyüket pályára, Leandro magához, Ferencváros újpesti, előnyüket Egészen, lövéssel előnyüket, Újpest alkalommal, Rácz lap, illetve újpesti, csereként hazai, viszonylag első, nagyobb néző, Nwobodo könnyedén, magához vezetést, egyenlített kezdeményezést, azonban Frimpong, magához bíznia, Varga zöld, OTP Nguen, Novothny hárította, Ristevski Szusza, Heister Simon, kezdve Novothny, Újpest Ferencváros, percig zöld, Banai Dvali, kaput Pauljevic, Újpest hárította, lövéssel Ferencváros, illetve azonban, Ferencváros Nagy, kezdve forduló, magához Haratin, pontosra második, Pauljevic Nwobodo, Nwobodo érkezett, vendéglátóként Nagy, már pontot, csapatának szállt, Simon híján, mentett mentett,