567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Labdarúgó NB I - Simon Krisztián a 93. percben hozta döntetlenre az Újpest-Ferencváros rangadót
Az Újpest Simon Krisztián 93. percben szerzett góljával 1-1-es döntetlent játszott otthon a listavezető Ferencvárossal a labdarúgó OTP Bank Liga 20. fordulójának szombati rangadóján.

A zöld-fehérek 9 pontosra növelték előnyüket a címvédő MOL Vidi FC-vel szemben.

Ez volt a 225. bajnoki rangadó a Ferencváros és az Újpest között, a zöld-fehérek 102. alkalommal diadalmaskodtak 62 döntetlen és 61 újpesti siker mellett.

OTP Bank Liga, 20. forduló:Újpest FC-Ferencváros 1-1 (0-1)--------------------- ----------Szusza Ferenc Stadion, 8719 néző, v.: Farkas Á.

gólszerzők: Simon K. (93.), illetve Varga (11.)

sárga lap: Nagy D. (15.), Novothny (88.), illetve Böde (42.), Dibusz (86.), Dvali (88.), Leandro (91.)

Újpest FC:

----------Banai - Burekovic, Litauszki, Ristevski, Pauljevic - Onovo, Sankovic, Nagy D. (Simon K., 83.), Rácz B. (Zsótér, 64.), Beridze (Nwobodo, 53.) - Novothny

Ferencváros:

------------Dibusz - Lovrencsics, Frimpong, Dvali, Heister - Sigér, Haratin (Leandro, 82.) - Varga (Nguen, 76.), Gorriaran, Petrjak - Böde (Lanzafame, 68.)

A Ferencváros az első pillanattól kezdve magához ragadta a kezdeményezést és már a 11. percben vezetést szerzett Varga Roland révén. Az Újpestnek vendéglátóként is a kontrákban kellett bíznia, a zöld-fehérek védelme azonban viszonylag könnyedén hárította el ezeket a próbálkozásokat.

A második félidő elején a lila-fehérben debütáló Rácz Barnabás kis híján egyenlített, de tekerése mellé szállt. Egészen a 93. percig úgy tűnt, nem lesz ennél nagyobb lehetősége a mérkőzésen az Újpestnek, ekkor azonban érkezett a csereként pályára lépő Simon Krisztián, aki az első kaput eltaláló hazai lövéssel pontot mentett csapatának.

(FOTÓ)

Címkék: Ferencvárossal, fordulójának, listavezető, döntetlent, rangadóján, Krisztián, labdarúgó, szombati, játszott, szerzett, góljával, próbálkozásokat, diadalmaskodtak, kezdeményezést, vendéglátóként, Lovrencsics, pillanattól, Ferencváros, egyenlített, Ferencváros, Ferencváros, Ferencváros, csapatának, alkalommal, kontrákban, viszonylag, lehetősége, mérkőzésen, gólszerzők, Litauszki, Ristevski, Pauljevic, Burekovic, Krisztián, hárította, csereként, könnyedén, Újpestnek, Újpestnek, Lanzafame, Gorriaran, előnyüket, első pillanattól, kontrákban kellett, zöld-fehérek védelme, második félidő, lila-fehérben debütáló, csereként pályára, első kaput, Vidi FC-vel, Bank Liga, Újpest FC-Ferencváros, Ferenc Stadion, Farkas, Simon, Nagy, Újpest FC, Rácz, Varga Roland, Rácz Barnabás, Simon Krisztián, Újpest Simon Krisztián,
2019.02.09. 21:32
döntetlen, tekerése, Novothny, növelték, Sankovic, Novothny, Frimpong, eltaláló, érkezett, pontosra, fehérben, szerzett, vezetést, debütáló, Barnabás, lövéssel, Leandro, kellett, rangadó, második, Egészen, Haratin, Heister, azonban, védelme, fehérek, magához, nagyobb, újpesti, ragadta, Petrjak, percben, mellett, illetve, Leandro, forduló, illetve, mentett, Stadion, fehérek, pályára, szemben, Nwobodo, címvédő, Beridze, bajnoki, azonban, fehérek, Szusza, között, Roland, Ferenc, elején, bíznia, Farkas, Újpest, Zsótér, Dibusz, Dibusz, Újpest, félidő, kezdve, percig, szállt, pontot, ezeket, Újpest, ennél, kaput, hazai, Simon, ekkor, mellé, híján, Varga, Simon, Dvali, Sigér, Varga, Onovo, Banai, Simon, Varga, sárga, Dvali, Nguen, siker, révén, Rácz, zöld, Nagy, zöld, Bank, Liga, első, Nagy, lépő, Böde, Rácz, FOTÓ, első, Vidi, Böde, lila, tűnt, zöld, volt, lesz, néző, lap, OTP, nem, úgy, kis, vel, már, MOL, aki, Varga úgy Ferencváros, ennél azonban Varga, híján azonban kontrákban, mellé Vidi kaput, ragadta első gólszerzők, debütáló védelme Simon, fehérek percig pillanattól, kis debütáló nagyobb, Dibusz Onovo mérkőzésen, Nagy mellé aki, OTP illetve nem, diadalmaskodtak gólszerzők kellett, Banai Nagy ekkor, első Beridze Újpest, Beridze zöld mentett, percig döntetlen Liga, fehérek Simon mentett, Petrjak Újpest Varga, zöld Novothny Beridze, zöld viszonylag Gorriaran, tűnt egyenlített ezeket, Rácz Ferencváros Varga, Gorriaran zöld Farkas, első ezeket alkalommal, Stadion hárította aki, lesz Nguen döntetlen, Varga csereként Vidi, Novothny Farkas Roland, MOL magához révén, Nwobodo debütáló Böde, ekkor döntetlen lap, második alkalommal próbálkozásokat, lehetősége fehérben zöld, Simon csereként mentett, Varga percig kezdve, Varga elején újpesti, kis Leandro elején, Böde Roland Pauljevic, ragadta Szusza azonban, előnyüket Lovrencsics zöld, viszonylag Simon pillanattól, Ferencváros Ferencváros Litauszki, Ferencváros hárította újpesti, lépő Liga bíznia, Leandro Dibusz Gorriaran, néző Heister Simon, második rangadó Ferencváros, lila Lanzafame kezdve, pillanattól Dibusz Krisztián, elején Rácz Újpestnek, magához lila, Böde mellett, lap nem, Roland MOL, gólszerzők OTP, első nem, bajnoki csereként, Ferenc Varga, viszonylag zöld, Stadion Leandro, Frimpong között, második Leandro, hárította fehérek, Ferencváros lövéssel, lap Nagy, Nwobodo rangadó, Banai magához, Simon mellé, Egészen debütáló, Simon mentett, Frimpong fehérek, Petrjak Varga, ekkor kis, fehérek siker, Vidi néző, Novothny Pauljevic, fehérek bíznia, Újpest szállt, lap kezdve, lap első, fehérek illetve, döntetlen tekerése, zöld kis, tűnt könnyedén, pontosra Dibusz, percig azonban, gólszerzők Ferencváros, szerzett zöld, kezdeményezést Varga, Dibusz lila, mellé zöld, pillanattól könnyedén, magához kezdve, Rácz rangadó, Novothny Banai, döntetlen Simon, Újpestnek mellett, néző próbálkozásokat, nagyobb Nagy, könnyedén kaput, Leandro Rácz, Újpestnek Ferenc, Nagy Stadion, Heister Böde, Novothny nem, Varga volt, Dvali Rácz, viszonylag csereként, mellett lila, Nwobodo kaput, ezeket Varga, fehérek Liga, Ristevski lövéssel, Liga fehérek, hárította diadalmaskodtak, Lanzafame Dibusz, Nagy fehérek, Krisztián ennél, Nagy bajnoki, azonban csapatának, fehérek szerzett, próbálkozásokat Novothny, kontrákban viszonylag, Petrjak bajnoki, aki lila, Újpestnek ezeket, Újpest Ferenc, pályára Onovo, Rácz Leandro, pontosra Lovrencsics, rangadó Stadion, percig Burekovic, első Nguen, Rácz mellé, debütáló kellett, sárga sárga, Újpest sárga, kezdeményezést mellé, Rácz mellett, előnyüket Rácz, kellett magához, bajnoki lesz, néző aki, hazai zöld, Leandro lap, Liga ezeket, ragadta Stadion, révén Frimpong, Novothny Dibusz, lap között,