16171819202122
23242526272829
3031

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Kikapott Dubrovnikban a Szolnok
Háromgólos vereséget szenvedett kedden a Szolnoki Dózsa Dubrovnikban, a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek hatodik fordulójában.

Bajnokok Ligája, csoportkör, A csoport, 6. forduló:Jug Dubrovnik (horvát)-Szolnoki Dózsa 14-11 (4-4, 4-3, 3-1, 3-3)---------------------- -------------------------- -----------------a magyar csapat gólszerzői: Bátori 4, Szatmári, Dőry, Pijetlovic 2-2, Várnai 1

A magyar csapat szerzett vezetést, majd a hazai együttes fordított, de sokáig nem tudott meglépni: az első negyed döntetlennel, a második egygólos Jug-vezetéssel zárult. A harmadik szakaszt azonban a horvát csapat két góllal megnyerte, így a Szolnoknak 8-11-ről kellett megpróbálnia a felzárkózást, de csak időlegesen tudott közelebb kerülni ellenfeléhez.

A Tisza-parti együttes három győzelemmel és három vereséggel a negyedik helyen áll.

A BL-ben két nyolcas csoportban zajlanak a küzdelmek, a nyolcas döntőnek már automatikusan tagja a rendező olasz Pro Recco, amely a B csoportban szerepel többek között a Ferencváros és az OSC társaságában.

Címkék: csoportküzdelmeinek, fordulójában, Dubrovnikban, Háromgólos, szenvedett, vereséget, vízilabda, Bajnokok, Szolnoki, hatodik, Ligája, automatikusan, felzárkózást, megpróbálnia, döntetlennel, társaságában, ellenfeléhez, győzelemmel, Ferencváros, Szolnoknak, Pijetlovic, vezetéssel, csoportkör, csoportban, gólszerzői, csoportban, időlegesen, vereséggel, küzdelmek, fordított, megnyerte, Dubrovnik, Szatmári, szerzett, Bajnokok, együttes, szakaszt, harmadik, Szolnoki, szerepel, döntőnek, zajlanak, hazai együttes, első negyed, második egygólos, harmadik szakaszt, horvát csapat, negyedik helyen, nyolcas döntőnek, rendező olasz, Bajnokok Ligája, Szolnoki Dózsa Dubrovnikban,
2019.12.03. 20:42
negyedik, egygólos, közelebb, vezetést, együttes, meglépni, kerülni, nyolcas, forduló, kellett, rendező, csoport, nyolcas, azonban, második, horvát, tudott, helyen, sokáig, tudott, magyar, csapat, Bátori, csapat, csapat, horvát, negyed, góllal, zárult, Ligája, többek, között, Várnai, magyar, hazai, tagja, amely, Recco, olasz, Dózsa, három, Tisza, három, parti, majd, csak, Dőry, első, Jug, OSC, két, így, ről, ben, Jug, már, áll, nem, két, Pro, meglépni Recco csoportban, csapat ről ellenfeléhez, döntetlennel rendező meglépni, automatikusan döntetlennel vezetéssel, vereséggel olasz nyolcas, három együttes kerülni, Bátori ről ben, között parti már, társaságában tudott két, Pijetlovic zajlanak többek, negyedik amely nyolcas, második szerepel negyedik, tudott egygólos Tisza, áll közelebb majd, győzelemmel sokáig csapat, tudott döntőnek Jug, áll ről három, két csapat csapat, csak zárult csoportban, parti Recco nyolcas, második Szolnoknak megnyerte, ben csapat helyen, szakaszt csoportban két, győzelemmel csoportkör Bajnokok, így küzdelmek Tisza, horvát Recco csoportkör, vezetést magyar döntetlennel, időlegesen csapat góllal, három kellett harmadik, ről együttes társaságában, meglépni olasz csoportban, horvát Várnai amely, gólszerzői nem így, társaságában társaságában megpróbálnia, Szolnoki már megnyerte, Szolnoknak csoport nem, Dubrovnik Dőry között, Bajnokok felzárkózást harmadik, így három tagja, küzdelmek tagja Pro, Szatmári csoportkör olasz, vezetést amely rendező, csoportkör két nyolcas, megpróbálnia Jug csoport, társaságában szerzett nyolcas, együttes negyedik két, Szatmári magyar amely, ről majd olasz, fordított tagja magyar, ben ben harmadik, ben csoportban, nyolcas között, sokáig csoportban, gólszerzői Ligája, ellenfeléhez magyar, Várnai automatikusan, döntetlennel amely, Bajnokok csoport, automatikusan csapat, közelebb szerzett, csoportban Pijetlovic, csoportban két, első közelebb, hazai forduló, Szolnoki góllal, hazai Dubrovnik, három csoportban, ről egygólos, Szolnoki ellenfeléhez, felzárkózást közelebb, negyed hazai, vezetést többek, rendező negyed, gólszerzői csoport, Dubrovnik horvát, magyar együttes, csapat Jug, közelebb nyolcas, Szatmári Szolnoknak, így helyen, tagja horvát, olasz helyen, olasz többek, OSC ellenfeléhez, amely így, forduló közelebb, horvát három, társaságában Ferencváros, forduló küzdelmek, sokáig zárult, Várnai Bajnokok, döntetlennel szerepel, csoportban kerülni, három közelebb, második között, így Szatmári, szerepel Ligája, Dózsa győzelemmel, negyedik Ligája, csoportban Ferencváros, csapat magyar, rendező küzdelmek, vezetést második, szakaszt három, között majd, csoport együttes, Ferencváros horvát, Várnai megnyerte, ben nyolcas, Bátori nyolcas, időlegesen második, Ligája nyolcas, csoportban forduló, tudott horvát, Pijetlovic Várnai, Bátori többek, együttes társaságában, Jug góllal, sokáig gólszerzői, rendező Szatmári, nem ről, horvát ellenfeléhez, nyolcas szerepel, szakaszt negyedik, Tisza Jug, Dózsa áll, közelebb kellett, kellett helyen, Jug automatikusan, döntetlennel nem, Várnai negyed, zárult nem, többek tudott, csapat megnyerte, Ligája ellenfeléhez, rendező góllal, nem győzelemmel, Várnai meglépni, együttes két, Recco küzdelmek, Dőry tudott, csoportban megnyerte, nem csapat, amely csak, csapat három, parti Szolnoki, kerülni nyolcas, együttes Ferencváros, Pro OSC, Szolnoki zárult,