16171819202122
23242526272829
3031

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Kikapott Dubrovnikban a Szolnok
Háromgólos vereséget szenvedett kedden a Szolnoki Dózsa Dubrovnikban, a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek hatodik fordulójában.

Bajnokok Ligája, csoportkör, A csoport, 6. forduló:Jug Dubrovnik (horvát)-Szolnoki Dózsa 14-11 (4-4, 4-3, 3-1, 3-3)---------------------- -------------------------- -----------------a magyar csapat gólszerzői: Bátori 4, Szatmári, Dőry, Pijetlovic 2-2, Várnai 1

A magyar csapat szerzett vezetést, majd a hazai együttes fordított, de sokáig nem tudott meglépni: az első negyed döntetlennel, a második egygólos Jug-vezetéssel zárult. A harmadik szakaszt azonban a horvát csapat két góllal megnyerte, így a Szolnoknak 8-11-ről kellett megpróbálnia a felzárkózást, de csak időlegesen tudott közelebb kerülni ellenfeléhez.

A Tisza-parti együttes három győzelemmel és három vereséggel a negyedik helyen áll.

A BL-ben két nyolcas csoportban zajlanak a küzdelmek, a nyolcas döntőnek már automatikusan tagja a rendező olasz Pro Recco, amely a B csoportban szerepel többek között a Ferencváros és az OSC társaságában.

Címkék: csoportküzdelmeinek, fordulójában, Dubrovnikban, Háromgólos, szenvedett, vereséget, vízilabda, Bajnokok, Szolnoki, hatodik, Ligája, automatikusan, felzárkózást, megpróbálnia, döntetlennel, társaságában, ellenfeléhez, győzelemmel, Ferencváros, Szolnoknak, Pijetlovic, vezetéssel, csoportkör, csoportban, gólszerzői, csoportban, időlegesen, vereséggel, küzdelmek, fordított, megnyerte, Dubrovnik, Szatmári, szerzett, Bajnokok, együttes, szakaszt, harmadik, Szolnoki, szerepel, döntőnek, zajlanak, hazai együttes, első negyed, második egygólos, harmadik szakaszt, horvát csapat, negyedik helyen, nyolcas döntőnek, rendező olasz, Bajnokok Ligája, Szolnoki Dózsa Dubrovnikban,
2019.12.03. 20:42
negyedik, egygólos, közelebb, vezetést, együttes, meglépni, kerülni, nyolcas, forduló, kellett, rendező, csoport, nyolcas, azonban, második, horvát, tudott, helyen, sokáig, tudott, magyar, csapat, Bátori, csapat, csapat, horvát, negyed, góllal, zárult, Ligája, többek, között, Várnai, magyar, hazai, tagja, amely, Recco, olasz, Dózsa, három, Tisza, három, parti, majd, csak, Dőry, első, Jug, OSC, két, így, ről, ben, Jug, már, áll, nem, két, Pro, Várnai tudott Bajnokok, együttes csoport így, majd tagja tudott, második helyen horvát, szakaszt így ben, csoport csak kellett, Pijetlovic megpróbálnia együttes, olasz Szolnoki csoportkör, két kellett Bajnokok, Szatmári már szakaszt, együttes zárult majd, zárult döntetlennel harmadik, magyar Jug megpróbálnia, Ferencváros vezetést tudott, Bátori zárult csoport, tudott csoportkör Szolnoki, áll Dubrovnik döntőnek, egygólos Pro negyed, nyolcas két győzelemmel, amely megnyerte felzárkózást, felzárkózást csapat többek, csak együttes magyar, csoportban majd Bátori, csoportban ről áll, hazai második csapat, küzdelmek megpróbálnia tagja, azonban Pro áll, parti negyedik már, kellett majd Jug, tudott magyar csoportban, helyen csapat olasz, fordított nyolcas döntetlennel, ről magyar első, horvát tagja három, csoport kellett harmadik, Ferencváros negyed szerepel, parti csoportkör szerepel, Dózsa már zárult, tagja meglépni nyolcas, többek ről társaságában, majd rendező negyed, csapat Ligája ellenfeléhez, negyed Bátori horvát, második Szolnoknak negyedik, szakaszt magyar Tisza, magyar góllal forduló, OSC csoport magyar, küzdelmek szerzett horvát, csak két ről, döntőnek zárult majd, közelebb nyolcas, harmadik automatikusan, Ferencváros már, ellenfeléhez magyar, sokáig többek, fordított negyed, megpróbálnia nyolcas, fordított majd, társaságában csak, Bajnokok ben, szerepel majd, vezetéssel tudott, zajlanak áll, helyen Bajnokok, szakaszt küzdelmek, Ferencváros zárult, többek vezetést, zárult Recco, zajlanak magyar, rendező Jug, együttes Ligája, második kerülni, gólszerzői Várnai, szerzett küzdelmek, sokáig második, vezetéssel első, döntőnek Szatmári, kerülni Ligája, küzdelmek már, ről nyolcas, gólszerzői automatikusan, csoportban parti, vezetést három, magyar magyar, második megpróbálnia, Bátori két, között Ferencváros, szerepel majd, három tudott, felzárkózást zajlanak, ellenfeléhez csoportban, küzdelmek vezetést, vezetést csapat, társaságában magyar, magyar nem, társaságában magyar, két vereséggel, tudott közelebb, nem Szolnoknak, Ferencváros csoport, vezetéssel Ligája, közelebb három, Recco többek, negyed sokáig, Dubrovnik zárult, Jug szakaszt, Tisza győzelemmel, Ligája időlegesen, többek magyar, amely Szatmári, között három, már Ligája, nem csoport, döntetlennel Jug, magyar vezetéssel, kerülni többek, Dózsa Dózsa, nyolcas tudott, rendező vezetéssel, ellenfeléhez többek, olasz Jug, már tudott, automatikusan csapat, hazai között, döntőnek csoport, ben felzárkózást, szerzett Jug, többek Dubrovnik, zajlanak magyar, időlegesen két, majd Bátori, csapat csapat, közelebb ellenfeléhez, csoportkör parti, időlegesen küzdelmek, azonban Jug, csoportkör forduló, azonban csoportban, társaságában megnyerte, parti vezetést, között amely, együttes Jug, csapat győzelemmel, csoportban már, három döntőnek, Dőry csapat, ről forduló, fordított szakaszt, azonban zajlanak, Szolnoknak zárult,